Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2011/2012 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!

W 153 meczach zdobyto 370 goli, co daje średnią 2,418 goli na mecz. Gospodarze zdobyli 187 goli (51%), a goście 183 gole (49%). W I połowach meczów strzelono 153 gole (41%), a w II połowach 217 goli (59%)

Gospodarze wygrali 56 meczów (37%), padło 39 remisów (25%), a goście wygrali 58 meczów (38%).

Częstość wyników:

0-1 - 19 razy, 1-0 - 18 razy, 0-0 - 17 razy, 1-1 - 15 razy, 2-0 - 11 razy, 2-1 - 8 razy, 2-2 - 7 razy, 0-2 - 7 razy, 1-2 - 7 razy, 1-3 - 7 razy, 3-0 - 6 razy, 2-3 - 5 razy, 0-3 - 4 razy, 4-0 - 4 razy, 3-2 - 3 razy, 3-1 - 2 razy, 1-4 - 2 razy, 3-4 - 2 razy, 0-4 - 2 razy, 5-2 - 1 raz, 5-0 - 1 raz, 1-5 - 1 raz, 4-2 - 1 raz, 2-4 - 1 raz, 0-5 - 1 raz, 4-1 - 1 raz,

sobota - 108 razy (71%) - średnio 700 widzów

W rozgrywkach wystąpiło 392 zawodników w tym 12 obcokrajowców, co stanowi 3%.

W rozgrywkach sędziowało 63 sędziów.

W rozgrywkach pokazano 707 żółtych kartek i 35 czerwonych kartek. Daje to średnią 4,621 żółtej i 0,229 czerwonej kartki na mecz.

W rozgrywkach podyktowano 31 karnych, z których wykorzystano 22, co daje skuteczność 71%.

Spotkania obejrzało 109420 widzów, co daje średnią 700 widzów na mecz.

Średni wiek zawodnika: 24 lata, 62 dni. Średni wiek strzelca: 24 lata, 99 dni.

Zawodnicy wchodzący z ławki:

12 razy - MATEUSZ POWAŻNY, ADRIAN SOBCZYK, UELDER BARBOSA
11 razy - Patryk Cierniewski
10 razy - Damian Błaszczyk, Artur Bogusz, Kamil Mierzwa, Bartosz Sopel
9 razy - Adam Filbier, Mateusz Gleń, Marek Gładkowski, Jakub Kapsa, Tomasz Kowalczuk, Paweł Lewandowski, Daniel Paszek, Łukasz Rojewski, Bartosz Szepeta
8 razy - Paweł Adamiec, Damian Ałdaś, Roland Buchała, Rafał Czerwiński, Krzysztof Hałgas, Damian Kaczmarek, Łukasz Kłos, Denis Kumiec, Rafał Kurzawa, Hubert Nawrocki, Rafał Popis, Damian Rasak, Tomasz Syska, Mateusz Szatkowski, Paweł Tabaczyński, Tadeusz Tyc, Oskar Wróbel

Zawodnicy schodzący przed końcem meczu (nie wliczono czerwonych kartek):

13 razy - DAWID AMBROZIAK
11 razy - Jakub Kaganek, Dawid Kiliński, Michał Kojder, Wojciech Król, Mateusz Peroński, Artur Pląskowski, Dawid Weis
10 razy - Miłosz Filipiak, Tomasz Kasprzyk, Bartosz Machaj
9 razy - Patryk Bryła, Ariel Famulski, Mateusz Fredyk, Piotr Gląba, Daniel Kutarba, Krzysztof Napora, Damian Rysiewski
8 razy - Jakub Bojas, Karol Danielak, Wojciech Hober, Rafał Jankowski, Szymon Jary, Sebastian Kamiński, Jakub Kiełb, Patryk Klofik, Karol Lewandowski, Paweł Łodyga, Tomasz Mikołajczak, Dawid Ryndak, Mateusz Sawicki, Szymon Sołtyński

Strzelcy bez karnych:

9 goli - ROBERT HIRSZ
8 goli - Szymon Skrzypczak, Marcin Ściański, Paweł Tabaczyński
7 goli - Jakub Bojas, Michał Fidziukiewicz, Marcin Lachowski, Artur Pląskowski, Daniel Zinke
6 goli - Krzysztof Kaliciak, Michał Kojder
5 goli - Rafał Czerwiński, Sebastian Gielza, Piotr Gląba, Marek Gładkowski, Wojciech Hober, Patryk Klofik, Kamil Kostecki, Łukasz Kowalczyk, Marcin Orłowski, Łukasz Staroń, Mateusz Szczepaniak, Tadeusz Tyc, Jarosław Wieczorek

Strzelcy karnych:

5 goli - JAKUB KALINOWSKI
2 gole - Łukasz Białożyt, Łukasz Ganowicz, Paweł Kowalczyk II
1 gol - Dawid Ambroziak, Rafał Czerwiński, Przemysław Gałecki, Rafał Jankowski, Mariusz Kapłon, Dawid Kiliński, Patryk Klofik, Przemysław Kostuch, Michał Sikorski, Łukasz Wiącek, Jarosław Wieczorek

Zmarnowane karne:

1 raz - RAFAŁ BOBIŃSKI, KAROL DANIELAK, KAMIL GROBORZ, DAMIAN JAROSZEWSKI, JAKUB KALINOWSKI, MICHAŁ MARKOWSKI, ADRIAN MOSZYK, JAROSŁAW WIECZOREK, MICHAŁ WRZESIŃSKI

Strzelcy w I połowach meczów:

6 goli - PAWEŁ TABACZYŃSKI
5 goli - Jakub Bojas
4 gole - Rafał Czerwiński, Robert Hirsz, Krzysztof Kaliciak, Artur Pląskowski, Szymon Skrzypczak, Marcin Ściański, Jarosław Wieczorek
3 gole - Michał Fidziukiewicz, Sebastian Gielza, Marek Gładkowski, Wojciech Hober, Jakub Kapsa, Patryk Klofik, Michał Kojder, Marcin Lachowski, Łukasz Staroń
2 gole - Paweł Adamiec, Dawid Ambroziak, Wojciech Bzdęga, Rafał Darda, Diego, Mateusz Gancarczyk, Marcin Garuch, Piotr Gląba, Marcin Kajca, Sebastian Kamiński, Łukasz Kowalczyk, Adrian Moszyk, Damian Pawlak, Wojciech Pięta, Tomasz Szatan, Mateusz Szczepaniak, Michał Wrzesiński

Strzelcy w II połowach meczów:

6 goli - DANIEL ZINKE
5 goli - Robert Hirsz, Marcin Orłowski
4 gole - Łukasz Białożyt, Michał Fidziukiewicz, Jakub Kalinowski, Kamil Kostecki, Marcin Lachowski, Dawid Lipiński, Szymon Skrzypczak, Marcin Ściański, Tadeusz Tyc
3 gole - Joshua Balogun Kayode, Patryk Bryła, Roland Buchała, Piotr Gląba, Jakub Kaganek, Patryk Klofik, Michał Kojder, Łukasz Kowalczyk, Wojciech Król, Denis Kumiec, Michał Markowski, Michał Pietroń, Artur Pląskowski, Szymon Sołtyński, Mateusz Szczepaniak

Strzelcy u siebie:

6 goli - MICHAŁ FIDZIUKIEWICZ
5 goli - Rafał Czerwiński, Robert Hirsz
4 gole - Marcin Garuch, Patryk Klofik, Łukasz Kowalczyk, Dawid Lipiński, Szymon Skrzypczak, Łukasz Staroń, Tadeusz Tyc
3 gole - Dawid Ambroziak, Jakub Bojas, Patryk Bryła, Diego, Wojciech Hober, Krzysztof Kaliciak, Jakub Kalinowski, Kamil Kostecki, Denis Kumiec, Marcin Lachowski, Marcin Ściański, Paweł Tabaczyński, Daniel Zinke

Strzelcy na wyjeździe:

6 goli - ARTUR PLĄSKOWSKI
5 goli - Marcin Ściański, Paweł Tabaczyński
4 gole - Jakub Bojas, Sebastian Gielza, Piotr Gląba, Robert Hirsz, Michał Kojder, Marcin Lachowski, Szymon Skrzypczak, Mateusz Szczepaniak, Jarosław Wieczorek, Daniel Zinke
3 gole - Joshua Balogun Kayode, Marek Gładkowski, Krzysztof Kaliciak, Jakub Kapsa, Wojciech Król, Rafał Niziołek, Marcin Orłowski, Damian Pawlak, Szymon Sołtyński
2 gole - Łukasz Białożyt, Roland Buchała, Wojciech Bzdęga, Karol Danielak, Rafał Darda, Wojciech Hober, Paweł Iwanicki, Rafał Jankowski, Jakub Kaganek, Jakub Kalinowski, Patryk Klofik, Kamil Kostecki, Paweł Kowalczyk II, Tomasz Kowalski, Michał Markowski, Łukasz Matusiak, Michał Pietroń, Rafał Siemaszko, Michał Sikorski, Tomasz Szatan, Maciej Wolny

Strzelcy jesienią:

6 goli - Rafał Czerwiński, Krzysztof Kaliciak, Patryk Klofik, Michał Kojder, Jarosław Wieczorek
5 goli - Sebastian Gielza, Piotr Gląba, Marek Gładkowski, Wojciech Hober, Jakub Kalinowski, Kamil Kostecki, Łukasz Kowalczyk, Marcin Orłowski, Łukasz Staroń, Mateusz Szczepaniak, Tadeusz Tyc

Strzelcy wiosną:

Strzelcy w przeliczeniu na minuty (przynajmniej 2 gole, decyduje średnia minut gry przypadająca na jedną bramkę):

72 minuty - MARCIN ŚCIAŃSKI
122 minuty - Rafał Czerwiński
128 minut - Paweł Tabaczyński
134 minuty - Marek Gładkowski
137 minut - Robert Hirsz, Jakub Kapsa, Tomasz Szatan

Minuty na boisku:

1530 minut - DAMIAN GACKI, MACIEJ GOSTOMSKI, SŁAWOMIR JARCZYK, DAMIAN JAROSZEWSKI, TOMASZ KASPRZIK, MICHAŁ KOŁBA, KAMIL KOSTECKI, MARCIN LACHOWSKI, MICHAŁ MARKOWSKI, ŁUKASZ MATUSIAK, ARTUR MELON, MARCIN MORAWSKI, ADAM ORŁOWICZ, ADAM SAMIEC, MICHAŁ SIKORSKI, BARTOSZ SOLIŃSKI, KAMIL SYLWESTRZAK, SŁAWOMIR SZARY, KAMIL WENGER, MARCIN WRÓBEL II

Żółte kartki:

7 kartek - ADAM DEJA, WALDEMAR GANCARCZYK, GRZEGORZ MICHALAK, IGOR SKOWRON
6 kartek - Daniel, Sebastian Fechner, Krystian Feciuch, Dawid Kiliński, Łukasz Kowalski, Paweł Krzysztoporski, Dawid Lipiński, Paweł Łodyga, Sławomir Orzech, Mateusz Sawicki, Krzysztof Ulatowski, Jarosław Wieczorek, Daniel Wojciechowski

Czerwone kartki:

2 kartki - DAWID LIPIŃSKI, MATEUSZ PAKOSZ, SEBASTIAN POLAK, KRZYSZTOF ZIEMNIAK
1 kartka - Mateusz Arian, Aleksandar Atanacković, Mateusz Bartczak, Wojciech Białek II, Paweł Bojaruniec, Piotr Burski, Krzysztof Czabański, Sebastian Fechner, Jarosław Felisiak, Daniel Feruga, Dawid Grittner, Patryk Klofik, Łukasz Kmieć, Paweł Krzysztoporski, Damian Mielnik, Radosław Mikołajczak, Szymon Moszczyński, Mariusz Muszalik, Mariusz Ragaman, Dawid Retlewski, Mateusz Sawicki, Igor Skowron, Michał Stachurski, Tomasz Szczepan, Tomasz Wepa, Łukasz Wróbel, Adrian Wróblewski

Liczba zawodników w barwach klubów:

26 zawodników - ELANA TORUŃ
25 zawodników - KS Polkowice
24 zawodników - Chojniczanka Chojnice, Chrobry Głogów, Raków Częstochowa
23 zawodników - Zagłębie Sosnowiec
22 zawodników - Jarota Jarocin, Lech Rypin, MKS Oława
21 zawodników - Bytovia Bytów, Energetyk ROW Rybnik, Gryf Wejherowo, Rozwój Katowice
20 zawodników - Calisia Kalisz, MKS Kluczbork, Ruch Zdzieszowice
19 zawodników - Tur Turek
18 zawodników - Górnik Wałbrzych

Jokerzy - zawodnicy wchodzący z ławki i strzelający przynajmniej jedną bramkę (podano liczbę takich występów):

3 razy - ROLAND BUCHAŁA, MARCIN ORŁOWSKI
2 razy - Michał Fidziukiewicz, Marek Gładkowski, Tomasz Kowalski, Remigiusz Malicki
1 raz - Maciej Bancewicz, Tomasz Bejuk, Damian Błaszczyk, Artur Bogusz, Michał Bukraba, Michał Cyganek, Rafał Czerwiński, Dariusz Dolewka, Marcin Garuch, Krzysztof Kaliciak, Paweł Kowal, Tomasz Kowalczuk, Wojciech Król, Łukasz Krzemiński, Dawid Lipiński, Paweł Łodyga, Dawid Retlewski, Rafał Siemaszko, Szymon Skrzypczak, Szymon Sołtyński, Bartosz Sopel, Paweł Staniczek, Tomasz Szatan, Mateusz Szatkowski, Marcin Ściański, Paweł Tabaczyński, Mateusz Wiśniewski

Górnik Wałbrzych57261
Kolejno: nazwa klubu, żółte kartki, czerwone kartki, punkty (za każdą żółtą kartkę 1 pkt., za każdą czerwoną kartkę 2 pkt.)

Ruch Zdzieszowice30025509
Kolejno: nazwa klubu, średnia widownia na meczach drużyny u siebie, łączna widownia na meczach drużyny u siebie, liczba meczów drużyny u siebie (uwzględniono wszystkie spotkania z udziałem widzów; dane orientacyjne z dokładnością do 100 widzów)