Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2010/2011 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!

W 304 meczach zdobyto 767 goli, co daje średnią 2,523 goli na mecz. Gospodarze zdobyli 422 gole (55%), a goście 345 goli (45%). W I połowach meczów strzelono 332 gole (43%), a w II połowach 435 goli (57%)

Gospodarze wygrali 122 mecze (40%), padło 89 remisów (29%), a goście wygrali 93 mecze (31%).

Częstość wyników:

1-1 - 42 razy, 1-0 - 32 razy, 0-0 - 30 razy, 0-1 - 30 razy, 2-0 - 24 razy, 1-2 - 21 razy, 2-1 - 21 razy, 2-2 - 14 razy, 0-2 - 11 razy, 2-3 - 9 razy, 3-1 - 8 razy, 4-0 - 8 razy, 3-0 - 8 razy, 3-2 - 7 razy, 1-3 - 6 razy, 0-3 - 5 razy, 0-4 - 4 razy, 5-1 - 3 razy, 3-3 - 3 razy, 4-1 - 2 razy, 5-0 - 2 razy, 5-3 - 2 razy, 2-4 - 2 razy, 1-4 - 2 razy, 4-2 - 2 razy, 1-6 - 1 raz, 2-5 - 1 raz, 5-2 - 1 raz, 4-3 - 1 raz, 6-0 - 1 raz, 0-6 - 1 raz,

sobota - 202 razy (66%) - średnio 900 widzów

W rozgrywkach wystąpiło 517 zawodników w tym 31 obcokrajowców, co stanowi 6%.

W rozgrywkach sędziowało 57 sędziów.

W rozgrywkach pokazano 1433 żółte kartki i 86 czerwonych kartek. Daje to średnią 4,714 żółtej i 0,283 czerwonej kartki na mecz.

W rozgrywkach podyktowano 84 karne, z których wykorzystano 56, co daje skuteczność 67%.

Spotkania obejrzało 236886 widzów, co daje średnią 800 widzów na mecz.

Średni wiek zawodnika: 24 lata, 290 dni. Średni wiek strzelca: 25 lat, 106 dni.

3 gole - Mateusz Bukowiec, Mateusz Hałambiec, Rafał Jankowski
2 gole - Paweł Adamiec, Dawid Ambroziak, Michał Glanowski, Jakub Grzegorzewski, Arkadiusz Hyra

Zmarnowane karne:

2 razy - RAFAŁ JANKOWSKI, KRYSTIAN PIECZARA, MARCIN WRÓBEL II
1 raz - Krzysztof Bizacki, Adrian Chomiuk, Marcin Dettlaff, Jacek Figaszewski, Krzysztof Gościniak, Jakub Grzegorzewski, Zbigniew Grzybowski, Igor Jurga, Mariusz Kapłon, Szymon Kaźmierowski, Patryk Klofik, Łukasz Kopczyk, Paweł Kowalczyk II, Szymon Matuszewski, Marcin Morawski, Damian Nawrocik, Adrian Pietrowski, Wojciech Pięta, Mateusz Roszak, Łukasz Szczepaniak, Marcin Trojanowski, Łukasz Wiącek

Strzelcy w I połowach meczów:

9 goli - JAKUB GRZEGORZEWSKI, RAFAŁ JANKOWSKI
8 goli - Zbigniew Zakrzewski
7 goli - Dawid Retlewski, Jarosław Wieczorek
6 goli - Dawid Ambroziak, Maciej Gajos, Samuelson Odunka, Daniel Zinke
5 goli - Paweł Adamiec, Dariusz Kudyba, Krystian Pieczara, Damian Sędziak, Patryk Tuszyński

8 goli - RAFAŁ JANKOWSKI
6 goli - Maciej Gajos, Jakub Grzegorzewski, Fabian Pawela, Krystian Pieczara, Dawid Retlewski, Patryk Tuszyński
5 goli - Paweł Adamiec, Karol Danielak, Remigiusz Malicki, Paweł Posmyk, Zbigniew Zakrzewski
4 gole - Dawid Ambroziak, Błażej Ciesielski, Rafał Czerwiński, Tomasz Kasprzyk, Szymon Kaźmierowski, Adrian Marek, Marcin Morawski, Damian Sędziak, Łukasz Staroń, Marcin Trojanowski, Jarosław Wieczorek

6 goli - Rafał Jankowski, Dawid Retlewski

Strzelcy w przeliczeniu na minuty (przynajmniej 2 gole, decyduje średnia minut gry przypadająca na jedną bramkę):

92 minuty - TOMASZ MIKOŁAJCZAK
104 minuty - Zbigniew Zakrzewski
116 minut - Adrian Świerk
120 minut - Jakub Grzegorzewski
125 minut - Daniel Feruga

11 kartek - PAWEŁ POSMYK, JANUSZ WRZEŚNIAK, ZBIGNIEW ZAKRZEWSKI
10 kartek - Aleksandar Atanacković, Bartłomiej Babiarz, Jacek Fojna, Tomasz Grudzień, Piotr Mastalerz, Radosław Mikołajczak, Jakub Mrozik, Hubert Oczkowski
9 kartek - Jacek Figaszewski, Michał Grobelny, Arkadiusz Hyra, Łukasz Kowalczyk, Paweł Kowalczyk II, Paweł Król, Paweł Lesik, Adrian Łucki, Michał Mikołajczyk, Wojciech Musuła, Rafał Niziołek, Maciej Soboń, Krzysztof Ulatowski, Krzysztof Wolkiewicz

Czerwone kartki:

3 kartki - ŁUKASZ KOWALCZYK
2 kartki - Rafał Andraszak, Aleksandar Atanacković, Krzysztof Bułka, Zbigniew Grzybowski, Arkadiusz Hyra, Paweł Król, Dominik Lemanek, Michał Łaski, Marcin Martyniuk
1 kartka - Bartłomiej Babiarz, Krzysztof Bartoszak, Przemysław Bella, Michał Benkowski, Krzysztof Bizacki, Rafał Bobiński, Piotr Bryk, Krzysztof Bryndal, Konrad Cieślak, Mady Cissé, Krzysztof Czabański, Marcin Dettlaff, Dariusz Dolewka, Tomasz Drąg, Marcin Dymkowski, Paschal Ekwueme, Łukasz Ganowicz, Marcin Grolik, Paweł Hajduczek, Kamil Hempel, Paweł Ignasiński, Jan Janik, Damian Jaroszewski, Marcin Kajca, Bartosz Kaśnikowski, Tomasz Kazimierowicz, Bartosz Kieliba, Patryk Klofik, Tomasz Lenart, Adrian Ligienza, Roman Maciejak, Mateusz Madej, Piotr Mastalerz, Mariusz Masternak, Michał Michalec, Adrian Mikołajczak, Tomasz Mikołajczak, Michał Mikołajczyk, Marcin Morawski, Wojciech Musuła, Mateusz Niedźwiedź, Samuelson Odunka, Dawid Pałys, Piotr Paś, Wojciech Pięta, Adrian Pluta, Paweł Posmyk, Jakub Poznański, Jan Rytko, Mateusz Sawicki, Szymon Skrzypczak, Maciej Soboń, Michał Steinke, Mateusz Struski, Damian Szczęsny, Mateusz Śliwa, Krzysztof Ulatowski, Anton Wergiłow, Rafał Więckowski, Marcin Wojciechowski, Krzysztof Wolkiewicz, Janusz Wrześniak, Zbigniew Zakrzewski, Sebastian Zalepa, Piotr Zieliński

23 zawodników - Jarota Jarocin

Jokerzy - zawodnicy wchodzący z ławki i strzelający przynajmniej jedną bramkę (podano liczbę takich występów):

4 razy - PRZEMYSŁAW STASIAK, MARCIN TROJANOWSKI
3 razy - Błażej Ciesielski, Dawid Gajewski
2 razy - Rafał Czerwiński, Marcin Folc, Kelechi Iheanacho, Sebastian Kamiński, Szymon Matuszewski, Paweł Mądrzejewski, Tomasz Szewczuk, Adrian Świerk, Kacper Tatara, Kamil Zieliński
1 raz - Paweł Adamiec, Adivano, Krzysztof Bizacki, Grzegorz Bonk, Krzysztof Bułka, Piotr Burski, Arkadiusz Byczkowski, Patryk Cierniewski, Marcin Czerwiński, Karol Danielak, Norbert Dregier, Daniel Feruga, Karol Fryzowicz, Marek Gładkowski, Michał Grunt, Jakub Grzegorzewski, Kamil Jackiewicz, Dominik Janik, Tomasz Kasprzyk, Szymon Kaźmierowski, Marcin Kikowski, Dawid Kiliński, Kamil Kostecki, Tomasz Kowalczuk, Artur Lebowski, Adrian Ligienza, Bartosz Maćkiewicz, Maciej Mańka, Bartosz Migawa, Adrian Moszyk, Jakub Mrozik, Krzysztof Napora, Paweł Noga, Mateusz Nowasielski, Damian Paszliński, Krystian Pieczara, Adrian Pietrowski, Artur Pląskowski, Arkadiusz Półchłopek, Łukasz Rojewski, Jan Rytko, Damian Sędziak, Szymon Skrzypczak, Marcin Sobczak, Michał Szałek, Wojciech Świderek, Rafał Wodniok, Zbigniew Zakrzewski, Dawid Zamiatowski

Chojniczanka Chojnice929110
Kolejno: nazwa klubu, żółte kartki, czerwone kartki, punkty (za każdą żółtą kartkę 1 pkt., za każdą czerwoną kartkę 2 pkt.)

GKS Tychy300550017
Kolejno: nazwa klubu, średnia widownia na meczach drużyny u siebie, łączna widownia na meczach drużyny u siebie, liczba meczów drużyny u siebie (uwzględniono wszystkie spotkania z udziałem widzów; dane orientacyjne z dokładnością do 100 widzów)

Ruch Zdzieszowice7001105017
Kolejno: nazwa klubu, średnia widownia na meczach wyjazdowych drużyny, łączna widownia na meczach wyjazdowych drużyny, liczba meczów wyjazdowych drużyny (uwzględniono wszystkie spotkania z udziałem widzów; dane orientacyjne z dokładnością do 100 widzów)