Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2010/2011 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!

W 178 meczach zdobyto 469 goli, co daje średnią 2,635 goli na mecz. Gospodarze zdobyli 261 goli (56%), a goście 208 goli (44%). W I połowach meczów strzelono 208 goli (44%), a w II połowach 261 goli (56%)

Gospodarze wygrali 73 mecze (41%), padły 53 remisy (30%), a goście wygrali 52 mecze (29%).

Częstość wyników:

1-1 - 24 razy, 0-0 - 18 razy, 2-0 - 17 razy, 1-0 - 16 razy, 1-2 - 15 razy, 0-1 - 15 razy, 2-1 - 12 razy, 2-2 - 8 razy, 3-0 - 5 razy, 3-1 - 5 razy, 2-3 - 4 razy, 0-2 - 4 razy, 3-2 - 4 razy, 1-3 - 4 razy, 4-0 - 3 razy, 3-3 - 3 razy, 0-3 - 3 razy, 5-1 - 2 razy, 4-1 - 2 razy, 0-4 - 2 razy, 4-2 - 2 razy, 1-4 - 2 razy, 5-3 - 2 razy, 2-4 - 1 raz, 0-6 - 1 raz, 4-3 - 1 raz, 5-0 - 1 raz, 2-5 - 1 raz, 6-0 - 1 raz,

sobota - 120 razy (67%) - średnio 900 widzów

W rozgrywkach wystąpiło 417 zawodników w tym 24 obcokrajowców, co stanowi 6%.

W rozgrywkach sędziowało 51 sędziów.

W rozgrywkach pokazano 852 żółte kartki i 57 czerwonych kartek. Daje to średnią 4,787 żółtej i 0,32 czerwonej kartki na mecz.

W rozgrywkach podyktowano 53 karne, z których wykorzystano 35, co daje skuteczność 66%.

Spotkania obejrzało 134562 widzów, co daje średnią 800 widzów na mecz.

Średni wiek zawodnika: 24 lata, 265 dni. Średni wiek strzelca: 25 lat, 159 dni.

Zawodnicy wchodzący z ławki:

14 razy - SEBASTIAN KAMIŃSKI
13 razy - Marcin Kajca, Bartosz Machaj
12 razy - Marcin Folc, Karol Fryzowicz, Adrian Moszyk, Daniel Rychlewicz
11 razy - Adam Filbier, Damian Furczyk, Marcin Orłowski, Arkadiusz Półchłopek, Łukasz Spławski, Adrian Świerk
10 razy - Piotr Gląba, Konrad Hajdamowicz, Grzegorz Horubała, Adrian Owczarek

Zawodnicy schodzący przed końcem meczu (nie wliczono czerwonych kartek):

20 razy - KONRAD KACZMAREK
13 razy - Adam Deja
12 razy - Dawid Retlewski, Kamil Zieliński, Daniel Zinke
11 razy - Karol Danielak, Łukasz Kłos, Łukasz Kmieć, Jakub Marynowicz
10 razy - Rafał Czerwiński, Dawid Kiliński, Maciej Kononowicz, Łukasz Małkowski, Artur Pląskowski, Marcin Sierczyński, Marcin Sobczak, Tomasz Szatan, Łukasz Szczepaniak, Damian Szczęsny

Strzelcy bez karnych:

12 goli - ZBIGNIEW ZAKRZEWSKI
10 goli - Rafał Jankowski
9 goli - Błażej Ciesielski, Krystian Pieczara, Patryk Tuszyński, Jarosław Wieczorek
6 goli - Maciej Gajos, Kamil Kostecki, Damian Sędziak, Przemysław Stasiak, Marcin Trojanowski, Daniel Zinke
5 goli - Krzysztof Bartoszak, Rafał Czerwiński, Jakub Grzegorzewski, Szymon Kaźmierowski, Remigiusz Malicki, Adrian Marek, Fabian Pawela, Dawid Retlewski, Patryk Stefański, Damian Szczęsny

Strzelcy karnych:

5 goli - PAWEŁ POSMYK
4 gole - Radosław Flejterski, Marcin Wróbel II
3 gole - Rafał Jankowski
2 gole - Paweł Adamiec, Dawid Ambroziak, Michał Glanowski
1 gol - Krzysztof Bartoszak, Krzysztof Bizacki, Mateusz Hałambiec, Arkadiusz Hyra, Mariusz Kapłon, Marcin Lachowski, Paweł Mądrzejewski, Marcin Morawski, Damian Pawlak, Jakub Poznański, Marcin Trojanowski, Łukasz Wiącek, Jarosław Wieczorek

Zmarnowane karne:

2 razy - RAFAŁ JANKOWSKI, KRYSTIAN PIECZARA
1 raz - Krzysztof Bizacki, Jacek Figaszewski, Krzysztof Gościniak, Zbigniew Grzybowski, Mariusz Kapłon, Szymon Kaźmierowski, Łukasz Kopczyk, Paweł Kowalczyk II, Szymon Matuszewski, Marcin Morawski, Damian Nawrocik, Wojciech Pięta, Marcin Trojanowski, Marcin Wróbel II

Strzelcy w I połowach meczów:

7 goli - RAFAŁ JANKOWSKI
6 goli - Zbigniew Zakrzewski
5 goli - Patryk Tuszyński, Jarosław Wieczorek, Daniel Zinke
4 gole - Dawid Ambroziak, Krzysztof Bartoszak, Radosław Flejterski, Krystian Pieczara, Dawid Retlewski, Damian Sędziak
3 gole - Paweł Adamiec, Roland Buchała, Błażej Ciesielski, Michał Glanowski, Jakub Grzegorzewski, Zbigniew Grzybowski, Kamil Kostecki, Marcin Lachowski, Samuelson Odunka, Paweł Posmyk, Patryk Stefański, Damian Szczęsny

Strzelcy w II połowach meczów:

6 goli - BŁAŻEJ CIESIELSKI, RAFAŁ JANKOWSKI, ZBIGNIEW ZAKRZEWSKI
5 goli - Maciej Gajos, Krystian Pieczara, Przemysław Stasiak, Marcin Trojanowski, Jarosław Wieczorek
4 gole - Krzysztof Bizacki, Fabian Pawela, Paweł Posmyk, Michał Szałek, Patryk Tuszyński
3 gole - Paweł Adamiec, Michał Bukraba, Rafał Czerwiński, Marcin Folc, Dawid Gajewski, Szymon Kaźmierowski, Kamil Kostecki, Remigiusz Malicki, Adrian Marek, Szymon Matuszewski, Marcin Morawski, Rafał Niziołek, Marcin Nowacki, Jakub Poznański, Jan Rytko, Marcin Sobczak, Łukasz Szczepaniak, Łukasz Wiącek

5 goli - Remigiusz Malicki
4 gole - Paweł Adamiec, Błażej Ciesielski, Maciej Gajos, Adrian Marek, Krystian Pieczara, Paweł Posmyk, Marcin Trojanowski
3 gole - Dawid Ambroziak, Michał Bukraba, Piotr Burski, Krzysztof Gościniak, Szymon Kaźmierowski, Kamil Kostecki, Fabian Pawela, Damian Sędziak, Patryk Stefański, Damian Szczęsny, Marcin Wróbel II, Zbigniew Zakrzewski

Strzelcy wiosną:

Strzelcy w przeliczeniu na minuty (przynajmniej 2 gole, decyduje średnia minut gry przypadająca na jedną bramkę):

90 minut - ZBIGNIEW ZAKRZEWSKI
116 minut - Adrian Świerk
124 minuty - Rafał Jankowski
138 minut - Marcin Folc
141 minut - Remigiusz Malicki

Minuty na boisku:

1800 minut - ANDRZEJ BLEDZEWSKI, DARIUSZ BRZOSTOWSKI, MARCIN FEĆ, RADOSŁAW FLEJTERSKI, PIOTR GARBAREK, MARIUSZ SZMIDKE, MACIEJ WILUSZ, ŁUKASZ WRÓBEL, MARIUSZ ZASADA

7 kartek - Michał Bachor, Krzysztof Czabański, Jacek Fojna, Hubert Oczkowski
6 kartek - Rafał Andraszak, Aleksandar Atanacković, Bartłomiej Babiarz, Bebeto, Michał Grobelny, Tomasz Grudzień, Łukasz Kmieć, Paweł Kowalczyk II, Paweł Lesik, Michał Michalec, Radosław Mikołajczak, Michał Mikołajczyk, Jakub Mrozik, Mateusz Niedźwiedź, Rafał Niziołek, Mateusz Sawicki, Igor Skowron, Anton Wergiłow, Adrian Woźniczka, Zbigniew Zakrzewski

Czerwone kartki:

3 kartki - ŁUKASZ KOWALCZYK
2 kartki - Aleksandar Atanacković, Dominik Lemanek
1 kartka - Rafał Andraszak, Bartłomiej Babiarz, Krzysztof Bartoszak, Przemysław Bella, Michał Benkowski, Rafał Bobiński, Piotr Bryk, Krzysztof Bryndal, Konrad Cieślak, Krzysztof Czabański, Dariusz Dolewka, Tomasz Drąg, Paschal Ekwueme, Łukasz Ganowicz, Zbigniew Grzybowski, Kamil Hempel, Arkadiusz Hyra, Paweł Ignasiński, Jan Janik, Damian Jaroszewski, Tomasz Kazimierowicz, Bartosz Kieliba, Paweł Król, Michał Łaski, Mateusz Madej, Marcin Martyniuk, Michał Michalec, Adrian Mikołajczak, Michał Mikołajczyk, Wojciech Musuła, Samuelson Odunka, Piotr Paś, Adrian Pluta, Paweł Posmyk, Jakub Poznański, Jan Rytko, Mateusz Sawicki, Maciej Soboń, Michał Steinke, Mateusz Struski, Damian Szczęsny, Krzysztof Ulatowski, Anton Wergiłow, Rafał Więckowski, Marcin Wojciechowski, Krzysztof Wolkiewicz, Janusz Wrześniak, Zbigniew Zakrzewski, Sebastian Zalepa, Piotr Zieliński

22 zawodników - Bałtyk Gdynia, Chrobry Głogów
21 zawodników - Chojniczanka Chojnice, GKS Tychy, Miedź Legnica, Ruch Zdzieszowice
19 zawodników - Czarni Żagań, Jarota Jarocin

Jokerzy - zawodnicy wchodzący z ławki i strzelający przynajmniej jedną bramkę (podano liczbę takich występów):

3 razy - BŁAŻEJ CIESIELSKI, PRZEMYSŁAW STASIAK, MARCIN TROJANOWSKI
2 razy - Rafał Czerwiński, Marcin Folc, Dawid Gajewski, Kelechi Iheanacho, Sebastian Kamiński, Szymon Matuszewski, Paweł Mądrzejewski, Adrian Świerk, Kacper Tatara, Kamil Zieliński
1 raz - Paweł Adamiec, Adivano, Krzysztof Bizacki, Arkadiusz Byczkowski, Marcin Czerwiński, Norbert Dregier, Michał Grunt, Dominik Janik, Szymon Kaźmierowski, Marcin Kikowski, Dawid Kiliński, Kamil Kostecki, Adrian Ligienza, Bartosz Maćkiewicz, Bartosz Migawa, Adrian Moszyk, Jakub Mrozik, Krzysztof Napora, Paweł Noga, Damian Paszliński, Krystian Pieczara, Arkadiusz Półchłopek, Łukasz Rojewski, Jan Rytko, Damian Sędziak, Marcin Sobczak, Wojciech Świderek, Rafał Wodniok, Zbigniew Zakrzewski

Górnik Wałbrzych55463
Kolejno: nazwa klubu, żółte kartki, czerwone kartki, punkty (za każdą żółtą kartkę 1 pkt., za każdą czerwoną kartkę 2 pkt.)

GKS Tychy300295010
Kolejno: nazwa klubu, średnia widownia na meczach drużyny u siebie, łączna widownia na meczach drużyny u siebie, liczba meczów drużyny u siebie (uwzględniono wszystkie spotkania z udziałem widzów; dane orientacyjne z dokładnością do 100 widzów)