W 173 meczach zdobyto 470 goli, co daje średnią 2,717 goli na mecz. Gospodarze zdobyli 273 gole (58%), a goście 197 goli (42%). W I połowach meczów strzelono 198 goli (42%), a w II połowach 272 gole (58%)

Gospodarze wygrali 88 meczów (51%), padły 43 remisy (25%), a goście wygrali 42 mecze (24%).

Częstość wyników:

2-1 - 25 razy, 1-0 - 22 razy, 1-1 - 21 razy, 1-2 - 15 razy, 0-0 - 13 razy, 0-1 - 9 razy, 3-1 - 8 razy, 3-0 - 8 razy, 2-0 - 7 razy, 3-2 - 7 razy, 0-2 - 7 razy, 2-2 - 6 razy, 4-1 - 4 razy, 2-3 - 4 razy, 3-3 - 3 razy, 0-3 - 2 razy, 4-3 - 2 razy, 5-1 - 2 razy, 4-2 - 1 raz, 1-5 - 1 raz, 5-2 - 1 raz, 1-4 - 1 raz, 1-3 - 1 raz, 0-4 - 1 raz, 3-5 - 1 raz, 4-0 - 1 raz,

sobota - 78 razy (45%) - średnio 800 widzów

W rozgrywkach wystąpiło 457 zawodników w tym 48 obcokrajowców, co stanowi 11%.

W rozgrywkach sędziowało 36 sędziów.

W rozgrywkach pokazano 1076 żółtych kartek i 57 czerwonych kartek. Daje to średnią 6,22 żółtej i 0,329 czerwonej kartki na mecz.

W rozgrywkach podyktowano 82 karne, z których wykorzystano 70, co daje skuteczność 85%.

Spotkania obejrzało 131597 widzów, co daje średnią 800 widzów na mecz.

Średni wiek zawodnika: 24 lata, 239 dni. Średni wiek strzelca: 25 lat, 326 dni.

13 razy - Ricardo Gonçalves do Nascimento, Marcin Kozina, Piotr Kurbiel
12 razy - Kostiantyn Czernij, Tomasz Kaczmarek, Damian Kołtański, Hubert Krawczun, Kamil Kurowski, Wojciech Łuczak, Kacper Masiak, Dawid Wolny
11 razy - Krystian Lelek, Adam Płotka, Przemysław Sajdak
10 razy - Konrad Andrzejczak, Jan Bonikowski, Kacper Chełmecki, Michał Cywiński, Eryk Galara, Grzegorz Glapka, Paweł Kruszelnicki, Tobiasz Kubik, Patryk Kusztal, Jakub Wróbel

Strzelcy bez karnych:

9 goli - HUBERT SOBOL
8 goli - Mateusz Kuzimski
7 goli - Dawid Retlewski
6 goli - Jan Ciućka, Jonathan Júnior
5 goli - Michał Biskup, Néstor Gordillo, Adam Imiela, Michał Kuczałek, Tomasz Mikołajczak, Deniss Rakels, Oskar Sikorski, Marcin Wróbel

Strzelcy karnych:

5 goli - CEZARY DEMIANIUK, DAWID WOLNY
4 gole - Jonathan Júnior, Oskar Koprowski, Hubert Sobol
3 gole - Michał Cywiński, Mateusz Klichowicz, Patryk Kusztal, Mateusz Kuzimski, Mikołaj Kwietniewski, Tomasz Mikołajczak, Szymon Pawłowski
2 gole - Michał Bednarski, Kostiantyn Czernij, Jakub Kowalski, Aleksander Ślęzak, Krzysztof Świątek, Adam Żak
1 gol - Rafał Adamski, Adrian Cierpka, Néstor Gordillo, Lukáš Hrnčiar, Adam Imiela, Lucjan Klisiewicz, Piotr Nocoń, Deniss Rakels, Dawid Retlewski, Ricardo Vaz, Wojciech Szumilas, Grzegorz Szymusik, Dawid Wojtyra, Jakub Wróbel, Olivier Wypart

Zmarnowane karne:

2 razy - JAKUB KOWALSKI
1 raz - Nelson Balongo, Cezary Demianiuk, Néstor Gordillo, Jonathan Júnior, Piotr Kurbiel, Mateusz Majewski, Ricardo Vaz, Wojciech Szumilas, Filip Wilak, Dominik Zawadzki

Strzelcy w I połowach meczów:

5 goli - Adam Imiela
4 gole - Kostiantyn Czernij, Mateusz Kuzimski, Deniss Rakels
3 gole - Michał Bednarski, Jan Ciućka, Néstor Gordillo, João Guilherme, Mateusz Klichowicz, Dominik Kozera, Dawid Retlewski, Przemysław Sajdak, Jakub Sangowski, Oskar Sikorski, Olivier Wypart

5 goli - Michał Cywiński, Deniss Rakels, Dawid Wolny
4 gole - Rafał Adamski, Kostiantyn Czernij, Cezary Demianiuk, Przemysław Sajdak, Filip Wójcik
3 gole - Michał Biskup, Jan Ciućka, João Guilherme, Jonathan Júnior, Mateusz Klichowicz, Lucjan Klisiewicz, Dominik Kozera, Tomasz Mikołajczak, Piotr Nocoń, Damian Nowak, Szymon Pawłowski, Antoni Prałat, Dawid Retlewski, Jakub Sangowski, Oskar Sikorski, Wojciech Szumilas, Jędrzej Zając, Adam Żak

Strzelcy na wyjeździe:

7 goli - JONATHAN JÚNIOR
6 goli - Hubert Sobol
5 goli - Cezary Demianiuk, Tomasz Mikołajczak, Dawid Retlewski
4 gole - Maksymilian Dziuba, Néstor Gordillo, Mateusz Kuzimski, Olaf Nowak
3 gole - Michał Bednarski, Jan Ciućka, Filipe Oliveira, Michał Karlikowski, Filip Kozłowski, Michał Kuczałek, Patryk Kusztal, Cezary Polak, Jakub Sinior, Dawid Wolny, Marcin Wróbel, Olivier Wypart

Strzelcy wiosną:

Strzelcy w przeliczeniu na minuty (przynajmniej 2 gole, decyduje średnia minut gry przypadająca na jedną bramkę):

14 minut - JUAN MUñOZ
90 minut - Dawid Gruszecki
91 minut - Hubert Sobol
105 minut - Jonathan Júnior
115 minut - Rafał Adamski

Minuty na boisku:

1800 minut - DAMIAN PRIMEL
1735 minut - Jakub Marcinkowski
1710 minut - Oskar Sikorski, Mikołaj Smyłek, Karol Szymkowiak, Kacper Tułowiecki
1704 minuty - Konrad Gutowski
1691 minut - Patryk Kieliś

Żółte kartki:

12 kartek - PRZEMYSŁAW SKAŁECKI
10 kartek - Oskar Koprowski
9 kartek - Daniel Dudziński, Tomasz Gajda, Lukáš Kubáň, Przemysław Lech, Łukasz Wiech
8 kartek - Paweł Czajkowski, Miłosz Drąg, João Guilherme, Igor Kośmicki, Dawid Kubowicz, Karol Noiszewski, Cezary Polak, Dawid Retlewski, Łukasz Sarnowski, Wiktor Smoliński, Sebastian Szczytniewski

Czerwone kartki:

3 kartki - PRZEMYSŁAW LECH
2 kartki - Marcin Budziński, Ricardo Gonçalves do Nascimento, Łukasz Wiech
1 kartka - Tomasz Bała, Bartosz Boruń, Kostiantyn Czernij, Dawid Danilczyk, Ernest Dzięcioł, Andrias Edmundsson, Tomasz Gajda, Tornike Gaprindaszwili, Kamil Głogowski, Jakub Górski, Jarosław Jach, João Guilherme, Bartosz Kieliba, Kamil Koczy, Igor Kośmicki, Jakub Kowalski, Dawid Krzemień, Dawid Kubowicz, Oliwier Kucharczyk, Jakub Kwiatkowski, Mikołaj Lipień, Jan Łabędzki, Wojciech Łuczak, Szymon Matuszek, Adam Mesjasz, Karol Noiszewski, Damian Oko, Adam Olejnik, Bartosz Pioterczak, Cezary Polak, Patryk Pytlewski, Czesław Raburski, Norbert Radkiewicz, Ricardo Vaz, Kamil Słaby, Kamil Sochań, Paweł Sokół, Sebastian Szczytniewski, Damian Szuprytowski, Maksymilian Tkocz, Jakub Trojanowski, Dawid Wojtyra, Dawid Wolny, Jewhenij Zacharczenko, Arkadiusz Ziarko, Hubert Zwoźny, Kacper Zych, Karol Żwir

Liczba zawodników w barwach klubów:

39 zawodników - ŁKS II ŁÓDŹ
36 zawodników - Lech II Poznań, Zagłębie II Lubin
27 zawodników - Sandecja Nowy Sącz
26 zawodników - GKS Jastrzębie (Jastrzębie Zdrój)
24 zawodników - Polonia Bytom, Stal Stalowa Wola, Stomil Olsztyn
23 zawodników - Kotwica Kołobrzeg, Olimpia Elbląg, Pogoń Siedlce, Skra Częstochowa, Wisła Puławy
22 zawodników - KKS 1925 Kalisz, Olimpia Grudziądz, Radunia Stężyca
21 zawodników - Chojniczanka Chojnice
20 zawodników - Hutnik Kraków

Jokerzy - zawodnicy wchodzący z ławki i strzelający przynajmniej jedną bramkę (podano liczbę takich występów):

5 razy - TOMASZ MIKOŁAJCZAK
2 razy - Kamil Bartoś, Michał Biskup, Jan Ciućka, Dawid Gruszecki, Filip Kozłowski, Olaf Nowak, Oskar Przywara, Aron Stasiak, Jędrzej Zając
1 raz - Rafał Adamski, Alef Firmino, Konrad Andrzejczak, Kentarō Arai, Danny Babor, Dominik Banach, Michał Cywiński, Filipe Oliveira, Bartosz Florek, Michał Głogowski, Szymon Gołuch, Ołeksandr Jacenko, Jonathan Júnior, Szymon Karasiński, Kamil Kargulewicz, Michał Karlikowski, Bartłomiej Kasprzak, Lucjan Klisiewicz, Peter Kolesár, Igor Kornobis, Wiktor Kościuk, Tobiasz Kubik, Kamil Kumoch, Mateusz Kuzimski, Jan Kuźma, Mikołaj Lipień, Kornel Lisman, Mateusz Majewski, Maciej Mas, Juan Muñoz, Patryk Mularczyk, Damian Nowak, Cyprian Popielec, Jowin Radziński, Krzysztof Ropski, Daniel Ściślak, Rastislav Václavik, Maciej Wojtak, Marcin Wróbel, Mateusz Wysokiński, Arkadiusz Ziarko, Lucjan Zieliński, Kacper Zych, Adam Żak, Karol Żwir

GKS Jastrzębie (Jastrzębie Zdrój)651085
Kolejno: nazwa klubu, żółte kartki, czerwone kartki, punkty (za każdą żółtą kartkę 1 pkt., za każdą czerwoną kartkę 2 pkt.)

Lech II Poznań1007219
Kolejno: nazwa klubu, średnia widownia na meczach drużyny u siebie, łączna widownia na meczach drużyny u siebie, liczba meczów drużyny u siebie (uwzględniono wszystkie spotkania z udziałem widzów; dane orientacyjne z dokładnością do 100 widzów)

Skra Częstochowa50040849
Kolejno: nazwa klubu, średnia widownia na meczach wyjazdowych drużyny, łączna widownia na meczach wyjazdowych drużyny, liczba meczów wyjazdowych drużyny (uwzględniono wszystkie spotkania z udziałem widzów; dane orientacyjne z dokładnością do 100 widzów)

Zagłębie II Lubin400859820
Kolejno: nazwa klubu, średnia widownia na meczach drużyny, łączna widownia na meczach drużyny, liczba meczów drużyny (uwzględniono wszystkie spotkania z udziałem widzów; dane orientacyjne z dokładnością do 100 widzów)