W 171 meczach zdobyto 498 goli, co daje średnią 2,912 goli na mecz. Gospodarze zdobyli 273 gole (55%), a goście 225 goli (45%). W I połowach meczów strzelono 221 goli (44%), a w II połowach 277 goli (56%)

Gospodarze wygrali 74 mecze (43%), padło 45 remisów (26%), a goście wygrali 52 mecze (30%).

Częstość wyników:

1-1 - 19 razy, 2-1 - 16 razy, 0-1 - 16 razy, 1-0 - 13 razy, 0-0 - 13 razy, 3-1 - 10 razy, 1-2 - 10 razy, 2-2 - 9 razy, 2-0 - 9 razy, 3-2 - 8 razy, 0-2 - 8 razy, 3-0 - 7 razy, 1-3 - 4 razy, 4-2 - 3 razy, 2-3 - 3 razy, 4-0 - 3 razy, 3-3 - 3 razy, 0-4 - 3 razy, 3-4 - 3 razy, 6-2 - 1 raz, 0-3 - 1 raz, 1-4 - 1 raz, 1-5 - 1 raz, 2-4 - 1 raz, 2-6 - 1 raz, 4-3 - 1 raz, 4-4 - 1 raz, 5-1 - 1 raz, 5-2 - 1 raz, 6-0 - 1 raz,

Najwięcej goli (8) padło w meczach:
Stomil Olsztyn 6-2 Zagłębie II Lubin,
Motor Lublin 2-6 Wisła Puławy,
Garbarnia Kraków 4-4 GKS Jastrzębie (Jastrzębie Zdrój)

sobota - 90 razy (53%) - średnio 900 widzów

W rozgrywkach wystąpiło 473 zawodników w tym 41 obcokrajowców, co stanowi 9%.

W rozgrywkach sędziowało 34 sędziów.

W rozgrywkach pokazano 1001 żółtych kartek i 37 czerwonych kartek. Daje to średnią 5,854 żółtej i 0,216 czerwonej kartki na mecz.

W rozgrywkach podyktowano 83 karne, z których wykorzystano 69, co daje skuteczność 83%.

Spotkania obejrzało 142085 widzów, co daje średnią 900 widzów na mecz.

Średni wiek zawodnika: 24 lata, 213 dni. Średni wiek strzelca: 26 lat, 106 dni.

Zawodnicy wchodzący z ławki:

13 razy - CEZARY BUJALSKI, AGHWAN PAPIKJAN, KRYSTIAN PIECZARA, SEBASTIAN SZYPULSKI
12 razy - Maciej Famulak, Patryk Gogół, Ezana Kahsay, Mateusz Możdżeń, Wiktor Nowak, Dominik Pisarek, Krystian Sanocki
11 razy - Jakub Branecki, Tomasz Kaczmarek, Thomas Pranica, Jakub Staszak
10 razy - Jakub Bojas, Ednilson Furtado, Maciej Kołoczek, Szymon Nowicki, Patryk Skórecki, Wojciech Szafranek, Jakub Wilczyński
9 razy - Kamil Bartoś, Michał Cywiński, Bartosz Florek, Jakub Głaz, Marcinho, Mateusz Młynarczyk, Robert Pisarczuk, Bartłomiej Purcha, Marcin Rajch, Janusz Surdykowski, Jakub Sutor, Jakub Wawszczyk

Zawodnicy schodzący przed końcem meczu (nie wliczono czerwonych kartek):

14 razy - JAKUB ANTCZAK, NÉSTOR GORDILLO, MATEUSZ KLICHOWICZ
13 razy - Grzegorz Goncerz, Paweł Łysiak, Norbert Pacławski, Tymon Proczek
12 razy - Filip Gryglak, Jakub Karbownik, Kamil Koczy, Mariusz Rybicki, Jan Sienkiewicz
11 razy - Lukáš Hrnčiar, Ołeksandr Jacenko, Kamil Kort, Antoni Kozubal, Piotr Kurbiel, Łukasz Piątek, Radosław Stępień, Filip Wilak, Dawid Wojtyra
10 razy - Łukasz Bogusławski, Michał Cywiński, Patryk Czarnowski, Maksym Czekała, Michał Fidziukiewicz, Abdallah Hafez, Shuma Nagamatsu

4 gole - Néstor Gordillo
3 gole - Wojciech Fadecki, Grzegorz Goncerz, Mateusz Klichowicz, Rafał Król, Daniel Stanclik
2 gole - Rafał Adamski, Sebastian Bergier, Tomasz Cywka, Piotr Giel, Szymon Kobusiński, Piotr Kurbiel, Damian Nowak, Arkadiusz Piech, Marcin Stefanik

Zmarnowane karne:

1 raz - RAFAŁ ADAMSKI, TOMASZ CYWKA, ERNEST DZIĘCIOŁ, MACIEJ FIRLEJ, PIOTR GIEL, JAKUB LETNIOWSKI, WOJCIECH ŁUCZAK, SHUMA NAGAMATSU, KRYSTIAN PUTON, JAN SIENKIEWICZ, DANIEL STANCLIK, ARON STASIAK, MARCIN STEFANIK, BARTOSZ SULKOWSKI

Strzelcy w I połowach meczów:

9 goli - PIOTR GIEL
6 goli - Damian Nowak, Jan Sienkiewicz
5 goli - Michał Fidziukiewicz, Dawid Retlewski
4 gole - Maciej Firlej, Abdallah Hafez, Mateusz Klichowicz, Szymon Kobusiński, Daniel Stanclik, Krzysztof Świątek, Adam Żak
3 gole - Grzegorz Goncerz, Rafał Król, Grzegorz Marszalik, Patryk Mularczyk, Shuma Nagamatsu, Adrian Paluchowski, Patryk Serafin, Aron Stasiak

Strzelcy w II połowach meczów:

8 goli - MACIEJ FIRLEJ, NÉSTOR GORDILLO
7 goli - Krzysztof Świątek
6 goli - Jakub Tecław
5 goli - Piotr Kurbiel, Bartłomiej Purcha
4 gole - Sebastian Bergier, Michał Fidziukiewicz, Szymon Gołuch, Grzegorz Goncerz, Kamil Kort, Arkadiusz Piech, Daniel Stanclik, Aron Stasiak, Janusz Surdykowski, Filip Wilak, Bartosz Zynek, Karol Żwir

Strzelcy u siebie:

9 goli - KRZYSZTOF ŚWIĄTEK
6 goli - Maciej Firlej, Jakub Tecław, Adam Żak
5 goli - Néstor Gordillo, Damian Nowak, Arkadiusz Piech, Bartłomiej Purcha, Bartosz Zynek
4 gole - Michał Fidziukiewicz, Szymon Gołuch, Rafał Karmelita, Mateusz Klichowicz, Szymon Kobusiński, Piotr Kurbiel, Daniel Stanclik, Aron Stasiak

Strzelcy na wyjeździe:

6 goli - MACIEJ FIRLEJ, GRZEGORZ GONCERZ
5 goli - Michał Fidziukiewicz, Néstor Gordillo, Adrian Paluchowski, Dawid Retlewski, Jan Sienkiewicz
4 gole - Wojciech Fadecki, Szymon Krocz, Rafał Król, Damian Nowak, Daniel Stanclik
3 gole - Sebastian Bergier, Mateusz Klichowicz, Shuma Nagamatsu, Krystian Palacz, Patryk Serafin, Aron Stasiak, Filip Wilak
2 gole - Dominik Banach, Przemysław Bargiel, Bartosz Boruń, Cezary Bujalski, Piotr Ceglarz, Tomasz Cywka, Cezary Demianiuk, Bartosz Florek, Mateusz Gawlik, Piotr Giel, Abdallah Hafez, Mariusz Idzik, Patryk Kieliś, Bartłomiej Kłudka, Szymon Kobusiński, Damian Kołtański, Damian Kostkowski, Miłosz Kurowski, Jakub Letniowski, Paweł Łysiak, Grzegorz Marszalik, Krystian Pieczara, Bartłomiej Purcha, Łukasz Sarnowski, Eryk Sobków, Łukasz Spławski, Marcin Stefanik, Radosław Stępień, Janusz Surdykowski, Wojciech Szafranek, Krzysztof Świątek, Jakub Tecław, Karol Żwir

Strzelcy wiosną:

Strzelcy w przeliczeniu na minuty (przynajmniej 2 gole, decyduje średnia minut gry przypadająca na jedną bramkę):

68 minut - DAWID CEMPA
88 minut - Arkadiusz Piech
107 minut - Bartłomiej Purcha
121 minut - Adrian Paluchowski
123 minuty - Jakub Wilczyński

Minuty na boisku:

1710 minut - MACIEJ KOWALSKI-HABEREK, MACIEJ KRAKOWIAK, JAKUB MĄDRZYK, PIOTR MISZTAL, ADRIAN PIEKARSKI, MATEUSZ SŁODOWY, MARCIN STEFANIK, JAKUB TECŁAW, ANDRZEJ WITAN

9 kartek - Jakub Letniowski, Filip Wójcik
8 kartek - Ernest Dzięcioł, Karol Fryzowicz, Mateusz Gawlik, Filip Kocaba, Rafał Kosznik, Filip Wilak, Jewhenij Zacharczenko
7 kartek - Tomasz Cywka, Dawid Danilczyk, Tomasz Lewandowski, Eryk Mikołajewski, Donatas Nakrošius, Adam Pazio, Łukasz Sarnowski, Josip Šoljić, Łukasz Wiech, Dawid Wojtyra, Olivier Wypart

Czerwone kartki:

2 kartki - MATEUSZ GAWLIK, RADOSŁAW STĘPIEŃ
1 kartka - Dawid Bałdyga, Mateusz Bartków, Dmytro Baszłaj, Michał Bojdys, Tomasz Cywka, Dawid Danilczyk, Adrian Dziedzic, Łukasz Gerstenstein, Krzysztof Iwanicki, Daniel Kamiński, Szymon Karasiński, Filip Kocaba, Damian Kostkowski, Krzysztof Koton, Rafał Król, Lukáš Kubáň, Tomasz Lewandowski, Szymon Lewicki, Damian Makuch, Filip Modelski, Sebastian Murawski, Donatas Nakrošius, Patryk Nowakowski, Piotr Pietryga, Mateusz Piotrowski, Cezary Polak, Marcin Rajch, Sebastian Rudol, Jakub Staszak, Łukasz Wiech, Olivier Wypart, Jewhenij Zacharczenko, Dominik Zawadzki

25 zawodników - Hutnik Kraków, Kotwica Kołobrzeg, Stomil Olsztyn
24 zawodników - Garbarnia Kraków, GKS Jastrzębie (Jastrzębie Zdrój), Górnik Polkowice, Polonia Warszawa, Radunia Stężyca
23 zawodników - Olimpia Elbląg, Wisła Puławy, Znicz Pruszków
22 zawodników - KKS 1925 Kalisz
21 zawodników - Pogoń Siedlce

Jokerzy - zawodnicy wchodzący z ławki i strzelający przynajmniej jedną bramkę (podano liczbę takich występów):

3 razy - BARTŁOMIEJ PURCHA
2 razy - Iván Agudo, Jakub Bojas, Cezary Bujalski, Michał Fidziukiewicz, Ezana Kahsay, Szymon Kiebzak, Kamil Kort, Miłosz Kurowski, Krystian Pieczara, Thomas Pranica, Wojciech Szafranek, Jakub Wilczyński

Radunia Stężyca72378
Kolejno: nazwa klubu, żółte kartki, czerwone kartki, punkty (za każdą żółtą kartkę 1 pkt., za każdą czerwoną kartkę 2 pkt.)

Śląsk II Wrocław20019279
Kolejno: nazwa klubu, średnia widownia na meczach drużyny u siebie, łączna widownia na meczach drużyny u siebie, liczba meczów drużyny u siebie (uwzględniono wszystkie spotkania z udziałem widzów; dane orientacyjne z dokładnością do 100 widzów)

Hutnik Kraków50038998
Kolejno: nazwa klubu, średnia widownia na meczach wyjazdowych drużyny, łączna widownia na meczach wyjazdowych drużyny, liczba meczów wyjazdowych drużyny (uwzględniono wszystkie spotkania z udziałem widzów; dane orientacyjne z dokładnością do 100 widzów)