Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2021/2022 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!

W 292 meczach zdobyto 806 goli, co daje średnią 2,76 goli na mecz. Gospodarze zdobyli 456 goli (57%), a goście 350 goli (43%). W I połowach meczów strzelono 337 goli (42%), a w II połowach 469 goli (58%)

Gospodarze wygrali 137 meczów (47%), padło 66 remisów (23%), a goście wygrali 89 meczów (30%).

Częstość wyników:

1-0 - 31 razy, 1-1 - 25 razy, 0-0 - 24 razy, 2-0 - 24 razy, 1-2 - 21 razy, 2-1 - 21 razy, 0-1 - 19 razy, 0-2 - 16 razy, 3-0 - 15 razy, 2-2 - 14 razy, 1-3 - 10 razy, 3-1 - 10 razy, 3-2 - 9 razy, 0-3 - 8 razy, 4-1 - 7 razy, 0-4 - 4 razy, 5-0 - 4 razy, 2-3 - 4 razy, 4-0 - 4 razy, 3-3 - 3 razy, 5-1 - 3 razy, 4-2 - 3 razy, 1-4 - 3 razy, 5-2 - 2 razy, 4-3 - 2 razy, 6-4 - 1 raz, 0-5 - 1 raz, 2-4 - 1 raz, 2-5 - 1 raz, 4-7 - 1 raz, 6-1 - 1 raz,

KKS 1925 Kalisz 0-5 Znicz Pruszków

W rozgrywkach wystąpiło 551 zawodników w tym 56 obcokrajowców, co stanowi 10%.

W rozgrywkach sędziowało 44 sędziów.

W rozgrywkach pokazano 1412 żółtych kartek i 51 czerwonych kartek. Daje to średnią 4,836 żółtej i 0,175 czerwonej kartki na mecz.

W rozgrywkach podyktowano 120 karnych, z których wykorzystano 96, co daje skuteczność 80%.

Spotkania obejrzało 307238 widzów, co daje średnią 1100 widzów na mecz.

Średni wiek zawodnika: 24 lata, 359 dni. Średni wiek strzelca: 26 lat, 293 dni.

Zawodnicy wchodzący z ławki:

25 razy - MACIEJ FIRLEJ
21 razy - Kōsei Iwao, Damian Szuprytowski
20 razy - Mateusz Klichowicz, Filip Żagiel
19 razy - Jakub Kuczera, Rafał Maciejewski, Ernest Słupski, Piotr Wyroba
18 razy - Sławomir Chmiel, Marcin Kozłowski II, Bartłomiej Kręcichwost, Filip Wilak

Zawodnicy schodzący przed końcem meczu (nie wliczono czerwonych kartek):

27 razy - TOMASZ FOSZMAŃCZYK
22 razy - Mateusz Sowiński, Radosław Stępień
21 razy - Piotr Kurbiel
20 razy - Piotr Ceglarz, Kacper Kondracki, Szymon Skrzypczak
19 razy - Wojciech Łuczak, Damian Michalik, Andreja Prokić, Mariusz Rybicki, Łukasz Wolsztyński, Tomasz Wójtowicz

Strzelcy bez karnych:

14 goli - MICHAŁ FIDZIUKIEWICZ
13 goli - Maciej Górski
11 goli - Damian Michalik, Daniel Szczepan
10 goli - Andreja Prokić, Jean Franco Sarmiento
9 goli - Carlos Daniel, Krzysztof Danielewicz, Michał Feliks, Tomasz Foszmańczyk, Piotr Giel, Tomasz Mikołajczak, Artur Pląskowski, Dawid Retlewski, Szymon Skrzypczak, Janusz Surdykowski

Strzelcy karnych:

7 goli - SEBASTIAN BERGIER, PIOTR GŁOWACKI
5 goli - Bartłomiej Bartosiak, Michał Fidziukiewicz, Michal Klec
4 gole - Michał Mokrzycki, Bartłomiej Purcha
3 gole - Artur Golański, Maciej Górski, Daniel Morys, Artur Pląskowski, Patryk Skórecki, Kamil Wenger
2 gole - Patryk Czarnowski, Piotr Giel, Néstor Gordillo, Tymoteusz Klupś, Maciej Kona, Mateusz Lewandowski, Wojciech Łuczak, Adrian Paluchowski, Piotr Pierzchała, Piotr Stawarczyk, Dominik Zawadzki, Michał Żebrakowski

Zmarnowane karne:

2 razy - MICHAŁ MOKRZYCKI
1 raz - Sebastian Deja, Michał Feliks, Michał Fidziukiewicz, Piotr Głowacki, Maciej Górski, Jakub Karbownik, Tymoteusz Klupś, Jakub Kołaczek, Siergiej Kriwiec, Adrian Laskowski, Mateusz Majewski, Daniel Morys, Adrian Paluchowski, Piotr Pierzchała, Artur Pląskowski, Mariusz Rybicki, Toni Segura, Piotr Stawarczyk, Tomasz Swędrowski, Damian Szuprytowski, Kamil Wenger, Maciej Wichtowski

Strzelcy w I połowach meczów:

7 goli - MICHAŁ FIDZIUKIEWICZ, TOMASZ MIKOŁAJCZAK, SZYMON SKRZYPCZAK
6 goli - Bartłomiej Bartosiak, Sebastian Bergier, Maciej Górski, Adrian Paluchowski, Artur Pląskowski, Jan Sienkiewicz
5 goli - Krzysztof Danielewicz, Tomasz Foszmańczyk, Mateusz Lewandowski, Damian Michalik, Michał Mokrzycki, Radosław Stępień
4 gole - Michał Borecki, Carlos Daniel, Emil Drozdowicz, Michał Feliks, Michal Klec, Tymoteusz Klupś, Robert Majewski, Andreja Prokić, Damian Szuprytowski
3 gole - Łukasz Góra, Wojciech Kalinowski, Daniel Kamiński, Arturo Lías, Wojciech Łuczak, Kacper Michalski, Krystian Puton, Mariusz Rybicki, Jean Franco Sarmiento, Mateusz Sowiński, Janusz Surdykowski, Wiktor Szywacz, Krzysztof Świątek, Sam van Huffel, Jakub Wilczyński, Dawid Wojtyra, Łukasz Wolsztyński, Mateusz Wysokiński

7 goli - Adrian Paluchowski, Artur Pląskowski, Jean Franco Sarmiento
6 goli - Piotr Giel, Michal Klec, Wojciech Łuczak, Tomasz Mikołajczak, Andreja Prokić, Szymon Skrzypczak
5 goli - Bartłomiej Bartosiak, Sebastian Bergier, Carlos Daniel, Tomasz Foszmańczyk, Mateusz Lewandowski, Dawid Retlewski, Janusz Surdykowski

Strzelcy na wyjeździe:

9 goli - MICHAŁ FIDZIUKIEWICZ
8 goli - Maciej Górski
7 goli - Sebastian Bergier
6 goli - Michał Feliks
5 goli - Carlos Daniel, Krzysztof Danielewicz, Piotr Giel, Michał Mokrzycki, Artur Pląskowski

Strzelcy jesienią:

16 goli - MICHAŁ FIDZIUKIEWICZ
9 goli - Damian Michalik
7 goli - Tomasz Foszmańczyk, Piotr Giel, Tomasz Mikołajczak, Adrian Paluchowski, Jean Franco Sarmiento
6 goli - Bartłomiej Bartosiak, Sebastian Bergier, Michał Feliks, Mariusz Gabrych, Michal Klec, Jan Sienkiewicz, Szymon Skrzypczak

Strzelcy wiosną:

9 goli - MATEUSZ LEWANDOWSKI
8 goli - Artur Pląskowski
7 goli - Daniel Szczepan, Michał Żebrakowski
6 goli - Sebastian Bergier, Maciej Górski
5 goli - Carlos Daniel, Krzysztof Danielewicz, Piotr Głowacki, Andreja Prokić, Dawid Retlewski, Janusz Surdykowski

Strzelcy w przeliczeniu na minuty (przynajmniej 2 gole, decyduje średnia minut gry przypadająca na jedną bramkę):

21 minut - ARON JÓHANNSSON
90 minut - Michał Żebrakowski
103 minuty - Sebastian Bergier
105 minut - Mateusz Lewandowski
111 minut - Hubert Konstanty

10 kartek - Marcin Bochenek, Maciej Górski, Daniel Morys, Maciej Wichtowski
9 kartek - Dominik Cheba, Lukáš Hrnčiar, Igor Lewczuk, Michał Mokrzycki, Adrian Piekarski, Mateusz Piotrowski, Przemysław Szur, Wojciech Trochim, Kamil Wenger

Czerwone kartki:

2 kartki - SZYMON DOWGIAŁŁO, DANIEL MORYS, PAWEŁ OLEKSY, DAWID WOJTYRA
1 kartka - Dmytro Baszłaj, Daniel Choroś, Krzysztof Danielewicz, Ernest Dzięcioł, Ednilson Furtado, Bartosz Gęsior, Michał Gładysz, Łukasz Góra, Maciej Górski, Filip Gryglak, Lukáš Hrnčiar, Tomasz Jaklik, Mateusz Kardas, Bartosz Klebaniuk, Jan Kopania, Hubert Krawczun, Adrian Łuszkiewicz, Michał Miller, Donatas Nakrošius, Maciej Orłowski, Mariusz Pawelec, Mateusz Piotrowski, Artur Pląskowski, Bartłomiej Poczobut, Cezary Polak, Bartłomiej Putno, Jean Franco Sarmiento, Przemysław Stolc, Daniel Ściślak, Krystian Tabara, Julien Tadrowski, Wojciech Trochim, Bartłomiej Urbański, Vitinho, Kamil Wenger, Mateusz Wyjadłowski, Olivier Wypart, Jakub Zagórski, Sebastian Zalepa, Rafał Zembrowski, Michał Zimmer, Rusłan Zubkow, Jakub Żyznowski

30 zawodników - Ruch Chorzów
28 zawodników - KKS 1925 Kalisz, Motor Lublin, Olimpia Elbląg, Pogoń Grodzisk Mazowiecki
27 zawodników - Stal Rzeszów
26 zawodników - Chojniczanka Chojnice, Garbarnia Kraków, Radunia Stężyca
25 zawodników - GKS Bełchatów

Jokerzy - zawodnicy wchodzący z ławki i strzelający przynajmniej jedną bramkę (podano liczbę takich występów):

5 razy - DAWID RETLEWSKI
4 razy - Maciej Firlej, Mariusz Gabrych, Jean Franco Sarmiento, Wojciech Słomka
3 razy - Kōsei Iwao, Bartłomiej Purcha, Filip Wilak, Michał Żebrakowski
2 razy - Przemysław Bargiel, Bartosz Boruń, Piotr Giel, Lukáš Hrnčiar, Michał Kitliński, Mateusz Klichowicz, Hubert Konstanty, Krystian Lelek, Mateusz Możdżeń, Norbert Pacławski, Bartosz Snopczyński, Łukasz Spławski, Szymon Stanisławski, Sam van Huffel, Mateusz Wysokiński, Filip Żagiel

Radunia Stężyca1074115
Kolejno: nazwa klubu, żółte kartki, czerwone kartki, punkty (za każdą żółtą kartkę 1 pkt., za każdą czerwoną kartkę 2 pkt.)

Śląsk II Wrocław200386416
Kolejno: nazwa klubu, średnia widownia na meczach drużyny u siebie, łączna widownia na meczach drużyny u siebie, liczba meczów drużyny u siebie (uwzględniono wszystkie spotkania z udziałem widzów; dane orientacyjne z dokładnością do 100 widzów)

Śląsk II Wrocław8001355116
Kolejno: nazwa klubu, średnia widownia na meczach wyjazdowych drużyny, łączna widownia na meczach wyjazdowych drużyny, liczba meczów wyjazdowych drużyny (uwzględniono wszystkie spotkania z udziałem widzów; dane orientacyjne z dokładnością do 100 widzów)