Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2021/2022 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!

W 178 meczach zdobyto 475 goli, co daje średnią 2,669 goli na mecz. Gospodarze zdobyli 279 goli (59%), a goście 196 goli (41%). W I połowach meczów strzelono 189 goli (40%), a w II połowach 286 goli (60%)

Gospodarze wygrali 87 meczów (49%), padło 41 remisów (23%), a goście wygrali 50 meczów (28%).

Częstość wyników:

1-0 - 19 razy, 1-1 - 17 razy, 0-0 - 16 razy, 2-1 - 16 razy, 1-2 - 14 razy, 2-0 - 13 razy, 3-0 - 12 razy, 0-1 - 10 razy, 2-2 - 8 razy, 0-2 - 7 razy, 3-1 - 7 razy, 0-3 - 6 razy, 1-3 - 6 razy, 3-2 - 4 razy, 4-1 - 4 razy, 4-0 - 3 razy, 5-1 - 2 razy, 1-4 - 2 razy, 5-2 - 2 razy, 0-4 - 2 razy, 5-0 - 2 razy, 2-5 - 1 raz, 2-4 - 1 raz, 6-1 - 1 raz, 4-2 - 1 raz, 4-3 - 1 raz, 2-3 - 1 raz,

sobota - 107 razy (60%) - średnio 1000 widzów

W rozgrywkach wystąpiło 453 zawodników w tym 42 obcokrajowców, co stanowi 9%.

W rozgrywkach sędziowało 40 sędziów.

W rozgrywkach pokazano 795 żółtych kartek i 22 czerwone kartki. Daje to średnią 4,466 żółtej i 0,124 czerwonej kartki na mecz.

W rozgrywkach podyktowano 66 karnych, z których wykorzystano 52, co daje skuteczność 79%.

Spotkania obejrzało 179899 widzów, co daje średnią 1100 widzów na mecz.

Średni wiek zawodnika: 24 lata, 357 dni. Średni wiek strzelca: 26 lat, 329 dni.

14 razy - Kamil Mazek, Andreja Prokić, Mateusz Sowiński, Przemysław Szkatuła
13 razy - Piotr Ceglarz, Bartłomiej Korbecki, Szymon Krocz, Wojciech Łuczak, Łukasz Wolsztyński, Tomasz Wójtowicz

Strzelcy bez karnych:

12 goli - MICHAŁ FIDZIUKIEWICZ
9 goli - Maciej Górski, Damian Michalik
7 goli - Tomasz Foszmańczyk, Tomasz Mikołajczak
6 goli - Michał Feliks, Mariusz Gabrych, Piotr Giel, Adrian Paluchowski, Jean Franco Sarmiento, Jan Sienkiewicz, Szymon Skrzypczak
5 goli - Emil Drozdowicz, Łukasz Janoszka, Andreja Prokić

Strzelcy karnych:

4 gole - SEBASTIAN BERGIER, MICHAŁ FIDZIUKIEWICZ
3 gole - Bartłomiej Bartosiak, Artur Golański, Michał Mokrzycki, Daniel Morys, Kamil Wenger
2 gole - Piotr Głowacki, Michal Klec, Maciej Kona, Piotr Pierzchała, Bartłomiej Purcha, Patryk Skórecki, Piotr Stawarczyk
1 gol - Przemysław Bargiel, Michał Borecki, Carlos Daniel, Piotr Giel, Maciej Górski, Damian Jaroń, Aron Jóhannsson, Łukasz Kacprzycki, Hubert Konstanty, Wojciech Łuczak, Adrian Łyszczarz, Maciej Machalski, Mateusz Majewski, Adrian Paluchowski, Jean Franco Sarmiento

Zmarnowane karne:

1 raz - SEBASTIAN DEJA, MICHAŁ FELIKS, MICHAŁ FIDZIUKIEWICZ, MACIEJ GÓRSKI, JAKUB KARBOWNIK, ADRIAN LASKOWSKI, MATEUSZ MAJEWSKI, ADRIAN PALUCHOWSKI, PIOTR PIERZCHAŁA, MARIUSZ RYBICKI, TONI SEGURA, PIOTR STAWARCZYK, TOMASZ SWĘDROWSKI, MACIEJ WICHTOWSKI

Strzelcy w I połowach meczów:

6 goli - MICHAŁ FIDZIUKIEWICZ
5 goli - Bartłomiej Bartosiak, Tomasz Mikołajczak, Szymon Skrzypczak
4 gole - Tomasz Foszmańczyk, Maciej Górski, Damian Michalik, Jan Sienkiewicz, Damian Szuprytowski
3 gole - Emil Drozdowicz, Michał Feliks, Wojciech Kalinowski, Robert Majewski, Michał Mokrzycki, Adrian Paluchowski, Artur Pląskowski, Jean Franco Sarmiento, Jakub Wilczyński
2 gole - Sebastian Bergier, Mateusz Bondarenko, Carlos Daniel, Mariusz Gabrych, Piotr Giel, Abdallah Hafez, Aron Jóhannsson, Daniel Kamiński, Martin Klabník, Michal Klec, Łukasz Kosakiewicz, Wojciech Łuczak, Kacper Michalski, Michał Miller, Andreja Prokić, Damian Sędzikowski, Mateusz Sowiński, Radosław Stępień, Janusz Surdykowski, Przemysław Szkatuła, Sam van Huffel, Łukasz Wolsztyński, Mateusz Wysokiński

Strzelcy w II połowach meczów:

10 goli - MICHAŁ FIDZIUKIEWICZ
6 goli - Maciej Górski
5 goli - Piotr Giel, Damian Michalik
4 gole - Sebastian Bergier, Maciej Firlej, Mariusz Gabrych, Lukáš Hrnčiar, Łukasz Janoszka, Michal Klec, Szymon Krocz, Adrian Paluchowski, Dawid Retlewski, Jean Franco Sarmiento, Daniel Szczepan

Strzelcy u siebie:

8 goli - MICHAŁ FIDZIUKIEWICZ
7 goli - Damian Michalik
5 goli - Maciej Górski, Michal Klec, Jean Franco Sarmiento
4 gole - Bartłomiej Bartosiak, Tomasz Foszmańczyk, Piotr Giel, Artur Golański, Tomasz Mikołajczak, Adrian Paluchowski, Szymon Skrzypczak
3 gole - Przemysław Bargiel, Sebastian Bergier, Bartosz Boruń, Piotr Ceglarz, Sebastian Deja, Cezary Demianiuk, Emil Drozdowicz, Michał Feliks, Maciej Firlej, Dawid Flaszka, Mariusz Gabrych, Szymon Krocz, Piotr Kurbiel, Wojciech Łuczak, Mateusz Majewski, Artur Pląskowski, Andreja Prokić, Jan Sienkiewicz, Wojciech Słomka, Mateusz Sowiński, Piotr Stawarczyk, Daniel Szczepan, Damian Szuprytowski, Jakub Wilczyński, Mateusz Wysokiński

Strzelcy na wyjeździe:

5 goli - Maciej Górski
4 gole - Carlos Daniel, Łukasz Janoszka, Wojciech Kalinowski
3 gole - Sebastian Bergier, Michał Feliks, Tomasz Foszmańczyk, Mariusz Gabrych, Piotr Giel, Lukáš Hrnčiar, Kacper Kondracki, Tomasz Mikołajczak, Michał Mokrzycki, Adrian Paluchowski, Jan Sienkiewicz, Szymon Stanisławski

Strzelcy jesienią:

16 goli - MICHAŁ FIDZIUKIEWICZ
10 goli - Maciej Górski
9 goli - Damian Michalik
7 goli - Tomasz Foszmańczyk, Piotr Giel, Tomasz Mikołajczak, Adrian Paluchowski, Jean Franco Sarmiento
6 goli - Bartłomiej Bartosiak, Sebastian Bergier, Michał Feliks, Mariusz Gabrych, Michal Klec, Jan Sienkiewicz, Szymon Skrzypczak

Strzelcy wiosną:

Strzelcy w przeliczeniu na minuty (przynajmniej 2 gole, decyduje średnia minut gry przypadająca na jedną bramkę):

21 minut - ARON JÓHANNSSON
71 minut - Sebastian Bergier
99 minut - Bartłomiej Bartosiak
103 minuty - Michał Fidziukiewicz, Maciej Firlej
116 minut - Damian Michalik

Minuty na boisku:

1800 minut - JAKUB BIELECKI, KAMIL BRODA, MICHAŁ CZARNY, ARTUR HALUCH, MARTIN KLABNÍK, BARTŁOMIEJ KULEJEWSKI, FILIP NAWROCKI

8 kartek - Klaudiusz Krasa
7 kartek - Abdallah Hafez, Łukasz Kędziora, Piotr Kusiński, Mateusz Piotrowski, Mateusz Wysokiński, Dominik Zawadzki
6 kartek - Marcin Bochenek, Maciej Górski, Antoni Kozubal, Hubert Krawczun, Michał Mokrzycki, Sebastian Olszewski, Przemysław Stolc, Julien Tadrowski, Jakub Żyznowski
5 kartek - Krzysztof Danielewicz, Sebastian Deja, Szymon Dowgiałło, Ernest Dzięcioł, Mateusz Gancarczyk, Jakub Górski, Daniel Hoyo-Kowalski, João Guilherme, Tomasz Lewandowski, Robert Majewski, Mateusz Mączyński, Daniel Morys, Mariusz Pawelec, Adrian Piekarski, Bartłomiej Poczobut, Jan Sienkiewicz, Radosław Stępień, Wojciech Trochim, Ariel Wawszczyk, Kamil Wenger, Maciej Wichtowski

Czerwone kartki:

1 kartka - DMYTRO BASZŁAJ, DANIEL CHOROŚ, KRZYSZTOF DANIELEWICZ, SZYMON DOWGIAŁŁO, EDNILSON FURTADO, MACIEJ GÓRSKI, BARTOSZ KLEBANIUK, HUBERT KRAWCZUN, DANIEL MORYS, PAWEŁ OLEKSY, MATEUSZ PIOTROWSKI, CEZARY POLAK, JEAN FRANCO SARMIENTO, PRZEMYSŁAW STOLC, KRYSTIAN TABARA, JULIEN TADROWSKI, WOJCIECH TROCHIM, BARTŁOMIEJ URBAŃSKI, VITINHO, JAKUB ZAGÓRSKI, MICHAŁ ZIMMER, JAKUB ŻYZNOWSKI

23 zawodników - Motor Lublin
22 zawodników - Chojniczanka Chojnice, Garbarnia Kraków, Hutnik Kraków, Pogoń Grodzisk Mazowiecki, Radunia Stężyca, Ruch Chorzów, Stal Rzeszów

Jokerzy - zawodnicy wchodzący z ławki i strzelający przynajmniej jedną bramkę (podano liczbę takich występów):

4 razy - MACIEJ FIRLEJ
3 razy - Mariusz Gabrych, Wojciech Słomka
2 razy - Lukáš Hrnčiar, Kōsei Iwao, Mateusz Klichowicz, Norbert Pacławski, Bartłomiej Purcha, Dawid Retlewski, Bartosz Snopczyński, Szymon Stanisławski, Mateusz Wysokiński
1 raz - Kamil Adamek, Javier Ajenjo Hyjek, Jakub Antczak, Dominik Banach, Przemysław Bargiel, Robert Bartczak, Bartłomiej Bartosiak, Bartosz Boruń, Cezary Demianiuk, Emil Drozdowicz, Ednilson Furtado, Szymon Emche, Mateusz Gancarczyk, Piotr Giel, Damian Jaroń, João Criciúma, Michał Kitliński, Maciej Kona, Kacper Kondracki, Hubert Konstanty, Bartłomiej Korbecki, Damian Kowalczyk, Marcin Kozłowski II, Piotr Lisowski, Maciej Machalski, Mateusz Majewski, Damian Michalik, Tomasz Mikołajczak, Michał Miller, Filip Olejniczak, Artur Pląskowski, Bartłomiej Putno, Mikołaj Randak, Krzysztof Ropski, Dylan Ruiz-Diaz, Jakub Siwek, Mariusz Sławek, Ernest Słupski, Mateusz Sowiński, Łukasz Spławski, Janusz Surdykowski, Wojciech Trochim, Sam van Huffel, Filip Wilak, Franciszek Wróblewski, Filip Żagiel

Pogoń Siedlce52562
Kolejno: nazwa klubu, żółte kartki, czerwone kartki, punkty (za każdą żółtą kartkę 1 pkt., za każdą czerwoną kartkę 2 pkt.)

Śląsk II Wrocław200217510
Kolejno: nazwa klubu, średnia widownia na meczach drużyny u siebie, łączna widownia na meczach drużyny u siebie, liczba meczów drużyny u siebie (uwzględniono wszystkie spotkania z udziałem widzów; dane orientacyjne z dokładnością do 100 widzów)