Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2020/2021 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!

W 342 meczach zdobyto 974 gole, co daje średnią 2,848 goli na mecz. Gospodarze zdobyli 511 goli (52%), a goście 463 gole (48%). W I połowach meczów strzelono 385 goli (40%), a w II połowach 589 goli (60%)

Gospodarze wygrali 138 meczów (40%), padło 79 remisów (23%), a goście wygrali 125 meczów (37%).

Częstość wyników:

2-1 - 34 razy, 1-2 - 32 razy, 1-1 - 28 razy, 0-1 - 27 razy, 0-0 - 27 razy, 1-0 - 26 razy, 0-2 - 20 razy, 2-0 - 20 razy, 2-2 - 18 razy, 1-3 - 14 razy, 3-1 - 13 razy, 3-0 - 11 razy, 2-3 - 10 razy, 4-1 - 8 razy, 0-3 - 8 razy, 3-2 - 8 razy, 3-3 - 5 razy, 4-2 - 4 razy, 4-0 - 4 razy, 5-0 - 3 razy, 1-4 - 3 razy, 2-5 - 2 razy, 0-4 - 2 razy, 4-3 - 2 razy, 2-4 - 2 razy, 3-4 - 2 razy, 0-5 - 2 razy, 5-1 - 2 razy, 4-4 - 1 raz, 6-0 - 1 raz, 5-2 - 1 raz, 1-5 - 1 raz, 6-3 - 1 raz,

sobota - 185 razy (54%) - średnio 600 widzów

W rozgrywkach wystąpiło 581 zawodników w tym 52 obcokrajowców, co stanowi 9%.

W rozgrywkach sędziowało 39 sędziów.

W rozgrywkach pokazano 1683 żółte kartki i 80 czerwonych kartek. Daje to średnią 4,921 żółtej i 0,234 czerwonej kartki na mecz.

W rozgrywkach podyktowano 155 karnych, z których wykorzystano 114, co daje skuteczność 74%.

Spotkania obejrzało 81506 widzów, co daje średnią 700 widzów na mecz.

Średni wiek zawodnika: 25 lat, 10 dni. Średni wiek strzelca: 26 lat, 118 dni.

Zawodnicy wchodzący z ławki:

22 razy - KAMIL SOBALA
21 razy - Piotr Kurbiel, Bruno Wacławek
20 razy - Oskar Kordykiewicz
19 razy - Grzegorz Goncerz, Mateusz Majewski, Filip Michalski
18 razy - Paweł Fediuk, Marcin Kozłowski II, Daniel Pietraszkiewicz, Sebastian Rugowski, Damian Warnecki

13 goli - Kamil Adamek, Sebastian Bergier
12 goli - Filip Kozłowski, Mateusz Piątkowski, Mariusz Szuszkiewicz, Arkadiusz Woźniak

Strzelcy karnych:

7 goli - SEBASTIAN BERGIER, BARTOSZ BRODZIŃSKI
6 goli - Kamil Wojtyra, Paweł Zawistowski
5 goli - Dawid Wolny
4 gole - José Embaló, Maciej Machalski, Wojciech Reiman, Eryk Sobków, Piotr Stawarczyk, Marcin Urynowicz
3 gole - Piotr Głowacki, Jakub Kowalski, Rafał Król, Mateusz Majewski, Grzegorz Marszalik, Adam Ryczkowski, Maciej Wichtowski

Zmarnowane karne:

2 razy - SEBASTIAN BERGIER, JOSÉ EMBALÓ, DAWID POLKOWSKI, SZYMON SKRZYPCZAK, ERYK SOBKÓW, DAWID WOLNY
1 raz - Jakub Bąk, Mateusz Bochnak, Bartosz Brodziński, Przemysław Brzeziański, Sławomir Duda, Michał Fidziukiewicz, Piotr Głowacki, Jakub Kowalski, Maciej Kowalski-Haberek, Filip Kozłowski, Rafał Król, Eryk Kryg, Adam Mesjasz, Tomasz Mikołajczak, Karol Noiszewski, Wojciech Reiman, Cezary Sauczek, Michał Skóraś, Mariusz Szuszkiewicz, Paweł Tarnowski, Robert Tunkiewicz, Marcin Urynowicz, Kamil Wenger, Maciej Wichtowski, Krzysztof Wicki, Kamil Wojtyra, Paweł Zawistowski, Dariusz Zjawiński, Mateusz Żytko

9 goli - Michał Fidziukiewicz
8 goli - Mateusz Klichowicz, Mateusz Piątkowski, Szymon Skrzypczak, Mariusz Szuszkiewicz

8 goli - Arkadiusz Woźniak
7 goli - Maciej Firlej, Maciej Górski, Jakub Karbownik, Adam Ryczkowski, Janusz Surdykowski, Mariusz Szuszkiewicz

Strzelcy w przeliczeniu na minuty (przynajmniej 2 gole, decyduje średnia minut gry przypadająca na jedną bramkę):

41 minut - JAN SÝKORA
44 minuty - Michał Skóraś
90 minut - Artur Pląskowski
93 minuty - Jakub Nawrocki
123 minuty - Filip Szymczak

12 kartek - Rafał Grodzicki
11 kartek - Bartosz Boruń, Abdallah Hafez, Adrian Karankiewicz, Damian Kostkowski, Marek Masiuda, Tomasz Swędrowski
10 kartek - Martin Baran, Mateusz Gawlik, Jakub Kowalski, Tomasz Lewandowski, Kuba Lizakowski, Adrian Łuszkiewicz, Tomasz Mikołajczak, Piotr Nocoń, Piotr Stawarczyk, Bruno Żołądź

Czerwone kartki:

3 kartki - PRZEMYSŁAW LECH
2 kartki - Patryk Burzyński, Rafał Grzelak, Abdallah Hafez, Damian Kostkowski, Marcin Michota, Tomasz Sedlewski
1 kartka - David Andronic, Piotr Azikiewicz, Martin Baran, Mateusz Bartosiak, Marcin Bawolik, Michał Borecki, Bartosz Boruń, Rafał Brusiło, Paweł Budzyński, Patryk Caliński, Paweł Czajkowski, Michał Danilczyk, Martin Dobrotka, Miłosz Drąg, Jarosław Fojut, Karol Fryzowicz, Mateusz Gawlik, Paweł Gierach, Radosław Gołębiowski, Jakub Górski, Jakub Górski, Gabor Grabowski, Samuel Hernández, Lukáš Hrnčiar, Tomasz Kaczmarek, Adrian Karankiewicz, Jakub Karbownik, Filip Karmański, Martin Klabník, Tomasz Kołbon, Michał Kołodziejski, Jakub Kowalski, Marcin Kozłowski II, Maciej Krakowiak, Klaudiusz Krasa, Sebastian Krawczyk, Krystian Kujawa, Tomasz Lewandowski, Kuba Lizakowski, Dominik Marczuk, Marek Masiuda, Wojciech Mazurowski, Haris Memić, Tomasz Mikołajczak, Jan Mudra, Filip Nawrocki, Jakub Ostrowski, Krystian Pieczara, Mateusz Piotrowski, Dawid Polkowski, Omid Popalzay, Konrad Poprawa, Oskar Repka, Michał Rutkowski, Rafał Siemaszko, Bartosz Sitkowski, Hubert Sobol, Karol Styś I, Aleksander Theus, Bartosz Waleńcik, Bartosz Widejko, Tomasz Wojcinowicz, Olivier Wypart, Michał Zimmer, Dariusz Zjawiński

29 zawodników - Błękitni Stargard, Motor Lublin, Olimpia Elbląg
28 zawodników - Chojniczanka Chojnice, Garbarnia Kraków, Górnik Polkowice, Sokół Ostróda, Znicz Pruszków
27 zawodników - Skra Częstochowa
26 zawodników - Stal Rzeszów
24 zawodników - GKS Katowice

Jokerzy - zawodnicy wchodzący z ławki i strzelający przynajmniej jedną bramkę (podano liczbę takich występów):

4 razy - GRZEGORZ GONCERZ, KAMIL SOBALA, MARCIN URYNOWICZ
3 razy - Damian Niedojad, Artur Pląskowski
2 razy - Piotr Ceglarz, Mariusz Gabrych, Dominik Kościelniak, Grzegorz Kotowicz, Marcin Kozłowski II, Mateusz Młynarczyk, Ramil Mustafajew, Jakub Nawrocki, Piotr Okuniewicz, Dawid Olejarka, Daniel Pietraszkiewicz, Oskar Repka, Krzysztof Ropski, Kamil Sabiłło, Eryk Sobków, Daniel Świderski, Ernest Terpiłowski, Robert Tunkiewicz, Bruno Wacławek, Damian Warnecki, Kacper Wełniak, Arkadiusz Woźniak

Bytovia Bytów1125122
Kolejno: nazwa klubu, żółte kartki, czerwone kartki, punkty (za każdą żółtą kartkę 1 pkt., za każdą czerwoną kartkę 2 pkt.)

Skra Częstochowa20010276
Kolejno: nazwa klubu, średnia widownia na meczach drużyny u siebie, łączna widownia na meczach drużyny u siebie, liczba meczów drużyny u siebie (uwzględniono wszystkie spotkania z udziałem widzów; dane orientacyjne z dokładnością do 100 widzów)

Sokół Ostróda40031247
Kolejno: nazwa klubu, średnia widownia na meczach wyjazdowych drużyny, łączna widownia na meczach wyjazdowych drużyny, liczba meczów wyjazdowych drużyny (uwzględniono wszystkie spotkania z udziałem widzów; dane orientacyjne z dokładnością do 100 widzów)

Skra Częstochowa300427613
Kolejno: nazwa klubu, średnia widownia na meczach drużyny, łączna widownia na meczach drużyny, liczba meczów drużyny (uwzględniono wszystkie spotkania z udziałem widzów; dane orientacyjne z dokładnością do 100 widzów)