Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2020/2021 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!

W 160 meczach zdobyto 465 goli, co daje średnią 2,906 goli na mecz. Gospodarze zdobyli 244 gole (52%), a goście 221 goli (48%). W I połowach meczów strzelono 180 goli (39%), a w II połowach 285 goli (61%)

Gospodarze wygrali 72 mecze (45%), padło 28 remisów (18%), a goście wygrali 60 meczów (38%).

Częstość wyników:

1-2 - 18 razy, 2-1 - 17 razy, 1-0 - 16 razy, 1-1 - 12 razy, 0-1 - 11 razy, 2-0 - 9 razy, 3-0 - 9 razy, 1-3 - 8 razy, 0-0 - 7 razy, 0-2 - 7 razy, 2-2 - 6 razy, 0-3 - 6 razy, 3-1 - 6 razy, 4-2 - 4 razy, 2-3 - 3 razy, 4-0 - 3 razy, 3-3 - 3 razy, 3-2 - 3 razy, 4-1 - 2 razy, 0-5 - 2 razy, 1-4 - 2 razy, 2-5 - 1 raz, 0-4 - 1 raz, 6-3 - 1 raz, 5-0 - 1 raz, 4-3 - 1 raz, 2-4 - 1 raz,

sobota - 87 razy (54%) - średnio 600 widzów

W rozgrywkach wystąpiło 456 zawodników w tym 38 obcokrajowców, co stanowi 8%.

W rozgrywkach sędziowało 35 sędziów.

W rozgrywkach pokazano 800 żółtych kartek i 39 czerwonych kartek. Daje to średnią 5 żółtej i 0,244 czerwonej kartki na mecz.

W rozgrywkach podyktowano 76 karnych, z których wykorzystano 56, co daje skuteczność 74%.

Spotkania obejrzało 46267 widzów, co daje średnią 700 widzów na mecz.

Średni wiek zawodnika: 24 lata, 324 dni. Średni wiek strzelca: 25 lat, 357 dni.

Zawodnicy wchodzący z ławki:

12 razy - SZYMON EMCHE
11 razy - Mikołaj Gabor
10 razy - Grzegorz Kotowicz, Patryk Matysek, Kamil Orlik, Dominik Radziemski, Krzysztof Ropski, Kamil Sabiłło, Bruno Wacławek
9 razy - Adam Borkowski, Grzegorz Goncerz, Marcin Kozłowski II, Patryk Kubicki, Patryk Leszczyński, Dawid Olejarka, Norbert Pacławski, Danian Pawłas, Daniel Pietraszkiewicz, Artur Pląskowski, Marcin Rajch, Szymon Rak, Sebastian Rogala, Mariusz Sławek, Jakub Zagórski

Zawodnicy schodzący przed końcem meczu (nie wliczono czerwonych kartek):

14 razy - MATEUSZ KLICHOWICZ, KRYSTIAN SANOCKI
13 razy - Piotr Ceglarz, Kamil Kumoch, Serhij Napołow
12 razy - Fabian Hiszpański
11 razy - Jakub Bach, Marcin Bawolik, Piotr Marciniec, Omid Popalzay, Szymon Skrzypczak, Dariusz Zjawiński
10 razy - Ishmael Baidoo, Michał Borecki, Filip Kozłowski, Adrian Łyszczarz, Bartłomiej Maćczak, Mariusz Szuszkiewicz, Daniel Świderski, Marcin Urynowicz

Strzelcy bez karnych:

11 goli - KAMIL WOJTYRA
10 goli - Piotr Giel, Dawid Wolny
8 goli - Kamil Adamek, Janusz Surdykowski, Marcin Urynowicz
7 goli - Daniel Świderski
6 goli - Adrian Błąd, Filip Kozłowski, Szymon Skrzypczak, Eryk Sobków, Hubert Sobol, Krzysztof Świątek

Strzelcy karnych:

6 goli - BARTOSZ BRODZIŃSKI
4 gole - Sebastian Bergier, Wojciech Reiman, Eryk Sobków
3 gole - Maciej Machalski, Marcin Urynowicz, Kamil Wojtyra, Paweł Zawistowski
2 gole - Jakub Bąk, Patryk Czułowski, José Embaló, Jakub Kowalski, Hubert Sobol, Piotr Stawarczyk
1 gol - Mateusz Bochnak, Grzegorz Goncerz, Rafał Król, Eryk Kryg, Mateusz Majewski, Piotr Nocoń, Piotr Pierzchała, Dawid Polkowski, Piotr Samiec-Talar, Szymon Skrzypczak, Janusz Surdykowski, Kamil Wenger, Dawid Wolny, Robert Ziętarski

Zmarnowane karne:

2 razy - DAWID WOLNY
1 raz - Jakub Bąk, Sebastian Bergier, Przemysław Brzeziański, Sławomir Duda, Maciej Kowalski-Haberek, Eryk Kryg, Adam Mesjasz, Tomasz Mikołajczak, Dawid Polkowski, Michał Skóraś, Szymon Skrzypczak, Eryk Sobków, Mariusz Szuszkiewicz, Paweł Tarnowski, Marcin Urynowicz, Kamil Wenger, Dariusz Zjawiński, Mateusz Żytko

Strzelcy w I połowach meczów:

5 goli - KAMIL WOJTYRA
4 gole - Adrian Błąd, José Embaló, Kacper Sezonienko, Szymon Skrzypczak, Eryk Sobków, Mariusz Szuszkiewicz
3 gole - Marcin Bawolik, Jakub Bąk, Bartosz Brodziński, Piotr Giel, Szymon Krocz, Mateusz Majewski, Mateusz Piątkowski, Janusz Surdykowski, Marcin Urynowicz, Dawid Wolny, Paweł Zawistowski, Robert Ziętarski

5 goli - Mateusz Klichowicz, Hubert Sobol, Daniel Świderski, Dawid Wolny
4 gole - Filip Kozłowski, Kacper Sezonienko, Eryk Sobków, Tomasz Swędrowski, Mariusz Szuszkiewicz, Krzysztof Świątek, Ernest Terpiłowski, Robert Tunkiewicz, Kacper Wełniak
3 gole - Marcin Bawolik, Adrian Błąd, Bartosz Brodziński, Piotr Giel, Krystian Sanocki, Rafał Siemaszko, Szymon Skrzypczak, Marcin Urynowicz, Arkadiusz Woźniak, Robert Ziętarski

Strzelcy na wyjeździe:

8 goli - SEBASTIAN BERGIER, MARCIN URYNOWICZ
7 goli - Piotr Giel, Kamil Wojtyra
6 goli - Kamil Adamek, Eryk Sobków, Dawid Wolny
4 gole - José Embaló, Maciej Machalski, Dawid Olejarka, Wojciech Reiman, Szymon Skrzypczak
3 gole - Adrian Błąd, Bartosz Brodziński, Piotr Janczukowicz, Bartłomiej Maćczak, Piotr Nocoń, Miłosz Przybecki, Hubert Sobol, Janusz Surdykowski, Paweł Zawistowski

Strzelcy wiosną:

Strzelcy w przeliczeniu na minuty (przynajmniej 2 gole, decyduje średnia minut gry przypadająca na jedną bramkę):

41 minut - JAN SÝKORA
44 minuty - Michał Skóraś
92 minuty - Kamil Adamek
104 minuty - Marcin Urynowicz
107 minut - Kamil Wojtyra

Minuty na boisku:

1530 minut - ARKADIUSZ JĘDRYCH, BARTOSZ MROZEK, BŁAŻEJ NIEZGODA, DAWID SMUG, KAMIL WENGER, ZBIGNIEW WOJCIECHOWSKI
1529 minut - Kamil Kuczak, Maciej Wichtowski
1521 minut - Damian Ciechanowski
1508 minut - Tomasz Sedlewski
1498 minut - Kamil Wojtyra

Żółte kartki:

9 kartek - ADRIAN KARANKIEWICZ, KLAUDIUSZ KRASA
7 kartek - Bartosz Boruń, Miłosz Drąg, Rafał Grodzicki, Abdallah Hafez, Sebastian Olszewski
6 kartek - David Andronic, Michał Cywiński, Mateusz Gawlik, Jakub Górski, Marcin Grolik, Haris Memić, Marcin Michota, Konrad Poprawa
5 kartek - Martin Baran, Michał Danilczyk, Deleu, Damian Kostkowski, Krystian Kujawa, Tomasz Lewandowski, Donatas Nakrošius, Filip Nawrocki, Josip Šoljić, Piotr Stawarczyk, Radosław Sylwestrzak, Kamil Wacławczyk, Bartosz Waleńcik, Michał Zimmer

Czerwone kartki:

2 kartki - MARCIN MICHOTA
1 kartka - Piotr Azikiewicz, Martin Baran, Mateusz Bartosiak, Bartosz Boruń, Rafał Brusiło, Paweł Budzyński, Paweł Czajkowski, Michał Danilczyk, Jarosław Fojut, Jakub Górski, Gabor Grabowski, Abdallah Hafez, Samuel Hernández, Adrian Karankiewicz, Filip Karmański, Martin Klabník, Michał Kołodziejski, Damian Kostkowski, Maciej Krakowiak, Sebastian Krawczyk, Krystian Kujawa, Przemysław Lech, Dominik Marczuk, Haris Memić, Tomasz Mikołajczak, Jan Mudra, Filip Nawrocki, Jakub Ostrowski, Dawid Polkowski, Konrad Poprawa, Tomasz Sedlewski, Hubert Sobol, Karol Styś I, Bartosz Waleńcik, Bartosz Widejko, Michał Zimmer, Dariusz Zjawiński

Liczba zawodników w barwach klubów:

40 zawodników - LECH II POZNAŃ
34 zawodników - Śląsk II Wrocław
29 zawodników - Pogoń Siedlce
25 zawodników - Olimpia Elbląg
24 zawodników - Garbarnia Kraków, KKS 1925 Kalisz
23 zawodników - Bytovia Bytów, Chojniczanka Chojnice, Motor Lublin, Stal Rzeszów
22 zawodników - Błękitni Stargard, Hutnik Kraków, Znicz Pruszków
21 zawodników - Skra Częstochowa, Sokół Ostróda, Wigry Suwałki
20 zawodników - GKS Katowice, Górnik Polkowice, Olimpia Grudziądz

Jokerzy - zawodnicy wchodzący z ławki i strzelający przynajmniej jedną bramkę (podano liczbę takich występów):

3 razy - MARCIN URYNOWICZ
2 razy - Grzegorz Goncerz, Grzegorz Kotowicz, Dawid Olejarka, Oskar Repka, Kamil Sabiłło, Ernest Terpiłowski, Bruno Wacławek, Kacper Wełniak
1 raz - Przemysław Antoniak, Jakub Bąk, Szymon Emche, Kacper Falon, Mariusz Gabrych, Fabian Hiszpański, Tomasz Hołota, Dawid Jabłoński, Sebastian Kaczyński, Jan Klimek, Eryk Kobza, Tomasz Kołbon, Dominik Kościelniak, Adrian Łyszczarz, Mateusz Magdziak, Mateusz Majewski, Dawid Malik, Piotr Marciniec, Mateusz Młynarczyk, Jakub Mosakowski, Damian Niedojad, Piotr Okuniewicz, Bartłomiej Olszewski, Marek Opałacz, Kamil Orlik, Jakub Ostrowski, Piotr Pierzchała, Daniel Pietraszkiewicz, Artur Pląskowski, Miłosz Przybecki, Dominik Radziemski, Szymon Rak, Wojciech Reiman, Jakub Ryś, Kamil Sobala, Krzysztof Świątek, Daniel Świderski, Paweł Tarnowski, Orest Tkaczuk, Damian Warnecki, Arkadiusz Woźniak

Hutnik Kraków59161
Kolejno: nazwa klubu, żółte kartki, czerwone kartki, punkty (za każdą żółtą kartkę 1 pkt., za każdą czerwoną kartkę 2 pkt.)

Garbarnia Kraków2007504
Kolejno: nazwa klubu, średnia widownia na meczach drużyny u siebie, łączna widownia na meczach drużyny u siebie, liczba meczów drużyny u siebie (uwzględniono wszystkie spotkania z udziałem widzów; dane orientacyjne z dokładnością do 100 widzów)

Sokół Ostróda2008464
Kolejno: nazwa klubu, średnia widownia na meczach wyjazdowych drużyny, łączna widownia na meczach wyjazdowych drużyny, liczba meczów wyjazdowych drużyny (uwzględniono wszystkie spotkania z udziałem widzów; dane orientacyjne z dokładnością do 100 widzów)