Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2019/2020 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!

W 180 meczach zdobyto 490 goli, co daje średnią 2,722 goli na mecz. Gospodarze zdobyli 261 goli (53%), a goście 229 goli (47%). W I połowach meczów strzelono 199 goli (41%), a w II połowach 291 goli (59%)

Gospodarze wygrali 77 meczów (43%), padło 41 remisów (23%), a goście wygrali 62 mecze (34%).

Częstość wyników:

2-1 - 25 razy, 1-1 - 24 razy, 1-2 - 16 razy, 0-1 - 15 razy, 1-0 - 14 razy, 2-0 - 11 razy, 1-3 - 11 razy, 0-0 - 9 razy, 0-2 - 9 razy, 2-2 - 8 razy, 3-2 - 8 razy, 3-0 - 6 razy, 4-0 - 4 razy, 3-1 - 4 razy, 2-3 - 3 razy, 4-1 - 3 razy, 0-3 - 3 razy, 2-4 - 2 razy, 5-0 - 1 raz, 7-3 - 1 raz, 1-4 - 1 raz, 0-6 - 1 raz, 3-4 - 1 raz,

sobota - 119 razy (66%) - średnio 1500 widzów

W rozgrywkach wystąpiło 432 zawodników w tym 26 obcokrajowców, co stanowi 6%.

W rozgrywkach sędziowało 30 sędziów.

W rozgrywkach pokazano 886 żółtych kartek i 38 czerwonych kartek. Daje to średnią 4,922 żółtej i 0,211 czerwonej kartki na mecz.

W rozgrywkach podyktowano 88 karnych, z których wykorzystano 68, co daje skuteczność 77%.

Spotkania obejrzało 302552 widzów, co daje średnią 1700 widzów na mecz.

Średni wiek zawodnika: 24 lata, 254 dni. Średni wiek strzelca: 25 lat, 323 dni.

Zawodnicy wchodzący z ławki:

18 razy - MATEUSZ BOCHNAK
15 razy - Christopher Mandiangu
14 razy - Radosław Adamski, Kacper Jóźwicki, Dominik Lewandowski
13 razy - Patryk Grychtolik, Szymon Hajduk, Karol Twardowski, Mateusz Wyjadłowski

8 goli - Michał Bednarski, Paweł Wojciechowski
7 goli - Piotr Kurbiel, Paweł Moskwik, Dawid Rogalski, Daniel Świderski, Dariusz Zjawiński
6 goli - Artur Pląskowski, Marcin Robak, Damian Szuprytowski, Mariusz Szuszkiewicz, Rafał Wolsztyński
5 goli - Wojciech Fadecki, Grzegorz Goncerz, Maksymilian Hebel, Arkadiusz Jędrych, Michał Kuczałek, Michał Miller, Patryk Paczuk, Arkadiusz Woźniak

Strzelcy karnych:

9 goli - MARCIN ROBAK
5 goli - Michał Bednarski, Wojciech Fadecki, Kamil Radulj
4 gole - Daniel Feruga, Mariusz Kryszak, Adam Mójta
3 gole - Robert Dadok, Paweł Wojciechowski
2 gole - Jakub Kowalski, Maciej Machalski, Mateusz Majewski, Wojciech Reiman, Damian Szuprytowski, Dawid Wolny

Zmarnowane karne:

2 razy - JAKUB KOWALSKI, MARIUSZ KRYSZAK, MARCIN ROBAK
1 raz - Michał Bednarski, Cezary Demianiuk, Wojciech Fadecki, Piotr Giel, Mariusz Holik, Luka Janković, Eryk Kryg, Maciej Machalski, Mateusz Majewski, Michał Mistrzyk, Krzysztof Napora, Piotr Nocoń, Adam Pazio, Paweł Wojciechowski

Strzelcy w I połowach meczów:

7 goli - MICHAŁ BEDNARSKI
6 goli - Karol Czubak, Wojciech Fadecki, Damian Szuprytowski
5 goli - Marcin Robak, Mariusz Szuszkiewicz, Paweł Wojciechowski
4 gole - Robert Dadok, Dawid Rogalski
3 gole - Maciej Bancewicz, Daniel Feruga, Michał Fidziukiewicz, Damian Kostkowski, Mariusz Kryszak, Michał Kuczałek, Piotr Kurbiel, Tomasz Lewandowski, Mateusz Majewski, Grzegorz Marszalik, Paweł Moskwik, Wojciech Reiman, Dominik Sokół, Dariusz Zjawiński

Strzelcy w II połowach meczów:

10 goli - MARCIN ROBAK
6 goli - Michał Bednarski, Kamil Radulj, Daniel Świderski, Paweł Wojciechowski
5 goli - Maksymilian Hebel, Rafał Wolsztyński
4 gole - Karol Czubak, Wojciech Fadecki, Piotr Kurbiel, Paweł Moskwik, Patryk Paczuk, Artur Pląskowski, Grzegorz Płatek, Dawid Rogalski, Krzysztof Szewczyk, Kamil Walków, Arkadiusz Woźniak, Dariusz Zjawiński

Strzelcy u siebie:

7 goli - KAROL CZUBAK, MARCIN ROBAK
5 goli - Michał Bednarski, Wojciech Fadecki, Piotr Kurbiel, Mateusz Majewski, Kamil Radulj, Dawid Rogalski
4 gole - Maciej Bancewicz, Daniel Feruga, Maksymilian Hebel, Mariusz Kryszak, Artur Pląskowski, Mariusz Szuszkiewicz, Paweł Wojciechowski, Rafał Wolsztyński, Arkadiusz Woźniak, Dariusz Zjawiński
3 gole - Przemysław Brychlik, Adrian Dziubiński, Arkadiusz Jędrych, Tomasz Margol, Paweł Moskwik, Łukasz Mozler, Adam Mójta, Piotr Nocoń, Karol Podliński, Damian Szuprytowski, Dawid Wolny, Sebastian Zalepa

Strzelcy wiosną:

Strzelcy w przeliczeniu na minuty (przynajmniej 2 gole, decyduje średnia minut gry przypadająca na jedną bramkę):

79 minut - MICHAŁ BEDNARSKI
103 minuty - Marcin Urynowicz
120 minut - Marcin Robak
121 minut - Przemysław Banaszak
123 minuty - Paweł Wojciechowski

Minuty na boisku:

1800 minut - DANIEL FERUGA, MACIEJ KOWALSKI-HABEREK, SEBASTIAN MADEJSKI, MARCIN ROBAK, GRZEGORZ ROGALA, KAMIL WENGER, SEBASTIAN ZALEPA
1780 minut - Kamil Zalewski
1772 minuty - Wojciech Fadecki
1767 minut - Damian Sierant
1761 minut - Tomasz Sedlewski

Żółte kartki:

12 kartek - KACPER KAWULA
8 kartek - Filip Karmański, Krzysztof Kołodziej, Dawid Kubowicz, Adrian Liberacki, Marek Masiuda, Kacper Michalski, Marek Opałacz, Patryk Paczuk, Daniel Tanżyna
7 kartek - Michał Cywiński, Mateusz Geniec, Szymon Jarosz, Jakub Kowalski, Piotr Mroziński, Dominik Radziemski, Wojciech Reiman, Grzegorz Wojtkowiak
6 kartek - Krzysztof Bąk, Deleu, Aya Diouf, Mariusz Holik, Adrian Kwiatkowski, Przemysław Lech, Mateusz Magdziak, Michał Miller, Jakub Ostrowski, Łukasz Pietras, Mariusz Szuszkiewicz, Tomasz Tymosiak, Kamil Wacławczyk, Eryk Więdłocha, Rafał Zembrowski

Czerwone kartki:

2 kartki - ADRIAN JURKOWSKI, DAWID KUBOWICZ, KAMIL RADULJ
1 kartka - Michał Bierzało, Marcin Bochenek, Bartosz Brodziński, Cezary Demianiuk, Dariusz Frankiewicz, Marcin Gawron, Jakub Habusta, Norbert Hołtyn, Luka Janković, Szymon Kaliniec, Kacper Kawula, Tymoteusz Klupś, Michał Kuczałek, Adrian Kwiatkowski, Piotr Maślanka, Kacper Michalski, Damian Mosiejko, Adam Mójta, Bartłomiej Olszewski, Wojciech Onsorge, Marek Opałacz, Jakub Ostrowski, Michał Płonka, Adam Radwański, Adrian Rybak, Sławomir Szeliga, Mariusz Szuszkiewicz, Kacper Śpiewak, Tomasz Tymosiak, Paweł Wojciechowski, Dawid Wolny, Rafał Zembrowski

Liczba zawodników w barwach klubów:

43 zawodników - LECH II POZNAŃ
26 zawodników - Górnik Polkowice, Pogoń Siedlce
25 zawodników - Gryf Wejherowo, Stal Rzeszów
24 zawodników - Górnik Łęczna
23 zawodników - Elana Toruń, GKS Katowice, Legionovia Legionowo, Widzew Łódź, Znicz Pruszków
22 zawodników - Błękitni Stargard, Bytovia Bytów, Garbarnia Kraków, Resovia, Skra Częstochowa
20 zawodników - Stal Stalowa Wola
18 zawodników - Olimpia Elbląg

Jokerzy - zawodnicy wchodzący z ławki i strzelający przynajmniej jedną bramkę (podano liczbę takich występów):

3 razy - CHRISTOPHER MANDIANGU, DANIEL ŚWIDERSKI, MARCIN URYNOWICZ, RAFAŁ WOLSZTYŃSKI
2 razy - Przemysław Banaszak, Krzysztof Kołodziej, Patryk Paczuk, Grzegorz Płatek, Eryk Więdłocha
1 raz - Radosław Adamski, Michał Bednarski, Bartosz Boniecki, Przemysław Brychlik, Dominik Chromiński, Michał Cywiński, Dawid Dzięgielewski, Michał Feliks, Szymon Feret, Michał Fidziukiewicz, Maciej Firlej, Piotr Giel, Grzegorz Goncerz, Adam Imiela, Ołeksandr Jacenko, Kacper Jóźwicki, Tomasz Kaczmarek, Jakub Karbownik, Przemysław Kita, Mateusz Kompanicki, Filip Kozłowski, Marcin Kozłowski I, Serhij Krykun, Dominik Lewandowski, Łukasz Mozler, Michał Nawrot, Damian Niedojad, Bartłomiej Olszewski, Patryk Plewka, Karol Podliński, Kamil Radulj, Dominik Radziemski, Michał Rutkowski, Oskar Ryk, Kacper Skibicki, Aron Stasiak, Przemysław Stelmach, Mateusz Stryjewski, Krzysztof Szewczyk, Patryk Szwedzik, Paweł Tupaj, Karol Twardowski, Arkadiusz Woźniak, Krystian Wójcik, Mateusz Wyjadłowski, Jakub Zagórski, Łukasz Zjawiński

Bytovia Bytów75381
Kolejno: nazwa klubu, żółte kartki, czerwone kartki, punkty (za każdą żółtą kartkę 1 pkt., za każdą czerwoną kartkę 2 pkt.)

Lech II Poznań20019059
Kolejno: nazwa klubu, średnia widownia na meczach drużyny u siebie, łączna widownia na meczach drużyny u siebie, liczba meczów drużyny u siebie (uwzględniono wszystkie spotkania z udziałem widzów; dane orientacyjne z dokładnością do 100 widzów)

Skra Częstochowa70065419
Kolejno: nazwa klubu, średnia widownia na meczach wyjazdowych drużyny, łączna widownia na meczach wyjazdowych drużyny, liczba meczów wyjazdowych drużyny (uwzględniono wszystkie spotkania z udziałem widzów; dane orientacyjne z dokładnością do 100 widzów)