Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2018/2019 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!

W 186 meczach zdobyto 495 goli, co daje średnią 2,661 goli na mecz. Gospodarze zdobyli 299 goli (60%), a goście 196 goli (40%). W I połowach meczów strzelono 214 goli (43%), a w II połowach 281 goli (57%)

Gospodarze wygrali 90 meczów (48%), padło 51 remisów (27%), a goście wygrali 45 meczów (24%).

Częstość wyników:

1-0 - 24 razy, 1-1 - 20 razy, 2-2 - 16 razy, 0-0 - 15 razy, 2-1 - 14 razy, 0-2 - 12 razy, 3-0 - 11 razy, 0-1 - 11 razy, 1-2 - 10 razy, 2-0 - 10 razy, 3-1 - 7 razy, 4-0 - 6 razy, 3-2 - 5 razy, 1-3 - 5 razy, 4-2 - 4 razy, 5-1 - 4 razy, 0-3 - 3 razy, 5-0 - 2 razy, 5-2 - 1 raz, 3-4 - 1 raz, 2-3 - 1 raz, 7-2 - 1 raz, 0-6 - 1 raz, 4-1 - 1 raz, 0-4 - 1 raz,

sobota - 134 razy (72%) - średnio 2400 widzów

W rozgrywkach wystąpiło 414 zawodników w tym 24 obcokrajowców, co stanowi 6%.

W rozgrywkach sędziowało 31 sędziów.

W rozgrywkach pokazano 901 żółtych kartek i 50 czerwonych kartek. Daje to średnią 4,844 żółtej i 0,269 czerwonej kartki na mecz.

W rozgrywkach podyktowano 78 karnych, z których wykorzystano 60, co daje skuteczność 77%.

Spotkania obejrzało 381326 widzów, co daje średnią 2100 widzów na mecz.

Średni wiek zawodnika: 24 lata, 213 dni. Średni wiek strzelca: 25 lat, 232 dni.

Zawodnicy wchodzący z ławki:

17 razy - DAMIAN LENKIEWICZ
15 razy - Hubert Tylec
14 razy - Mikołaj Gabor, Patryk Gembicki, Bartosz Nowakowski
13 razy - Michał Kitliński
12 razy - Maciej Filipowicz, Eryk Galara, Karol Orłowski, Jakub Rolinc, Sebastian Siwek, Michał Suchanek, Kamil Woźniak

Zawodnicy schodzący przed końcem meczu (nie wliczono czerwonych kartek):

16 razy - DOMINIK KOŚCIELNIAK
13 razy - Tomasz Podgórski, Przemysław Pyrdek
12 razy - Bartłomiej Bartosiak, Bartłomiej Buczek, Konrad Handzlik, Mateusz Michalski, Patryk Mularczyk, Aghwan Papikjan, Oskar Ryk, Mateusz Szmydt
11 razy - Artur Balicki, Adrian Dziubiński, Marcin Kaczmarek, Filip Kozłowski, Patryk Kubicki, Leândro, Patryk Mikita, Damian Szuprytowski
10 razy - Kamil Antonik, Bartosz Baranowicz, Bartosz Biel, Przemysław Brychlik, Robert Dadok, Filip Karmański, Jakub Kowalski, Artur Lenartowski, Sebastian Łętocha, Maciej Machalski, Adam Mójta, Damian Nowak, Michał Ressel, Andrzej Rybski

Strzelcy bez karnych:

11 goli - FILIP KOZŁOWSKI
9 goli - Adrian Paluchowski, Paweł Wojciechowski
7 goli - Artur Balicki
6 goli - Bartosz Biel, Bartłomiej Buczek, Adrian Dziubiński, Rafał Makowski, Mateusz Marzec, Patryk Mularczyk, Damian Nowak, Dawid Rogalski, Patryk Szysz, Mateusz Wrzesień, Dariusz Zjawiński

Strzelcy karnych:

10 goli - LEÂNDRO
5 goli - Patryk Szysz
4 gole - Jan Janik
3 gole - Mateusz Michalski, Aghwan Papikjan, Krzysztof Wicki
2 gole - Jakub Bojas, Adrian Dziubiński, Robert Hirsz, Wojciech Kędziora, Mateusz Kwiatkowski, Maciej Machalski, Michał Mistrzyk, Adam Mójta, Adrian Paluchowski, Maciej Stefanowicz

Zmarnowane karne:

2 razy - TOMASZ PODGÓRSKI, ROBERT ZIĘTARSKI
1 raz - Bartłomiej Bartosiak, Michał Bierzało, Michał Cywiński, Piotr Kurbiel, Maciej Machalski, Mateusz Marzec, Michał Mistrzyk, Adam Mójta, Piotr Nocoń, Adrian Paluchowski, Łukasz Pietroń, Grzegorz Rogala, Paweł Tarnowski, Krzysztof Wicki

Strzelcy w I połowach meczów:

8 goli - FILIP KOZŁOWSKI
6 goli - Leândro
5 goli - Mateusz Michalski
4 gole - Mateusz Bogusz, Adrian Dziubiński, Jan Janik, Dario Krišto, Maciej Machalski, Damian Nowak
3 gole - Kamil Antonik, Mateusz Bartolewski, Bartosz Biel, Bruno Luz, Bartłomiej Buczek, Adrian Gębalski, Konrad Gutowski, Robert Hirsz, Piotr Kołc, Sebastian Łętocha, Rafał Makowski, Adrian Paluchowski, Aghwan Papikjan, Kamil Spratek, Damian Szuprytowski, Patryk Szysz, Kamil Włodyka, Paweł Wojciechowski, Mateusz Wrzesień, Dariusz Zjawiński

Strzelcy w II połowach meczów:

9 goli - LEÂNDRO
8 goli - Adrian Paluchowski, Patryk Szysz
6 goli - Mateusz Marzec, Paweł Wojciechowski
5 goli - Artur Balicki, Marcin Bochenek, Dawid Rogalski
4 gole - Przemysław Brzeziański, Bartłomiej Buczek, Adrian Dziubiński, Przemysław Kita, Patryk Mularczyk, Kamil Radulj, Krzysztof Wicki

Strzelcy u siebie:

11 goli - LEÂNDRO
8 goli - Patryk Szysz
7 goli - Adrian Paluchowski, Paweł Wojciechowski
5 goli - Filip Kozłowski, Mateusz Marzec, Mateusz Michalski, Patryk Mularczyk
4 gole - Artur Balicki, Bartłomiej Bartosiak, Bartosz Biel, Mateusz Bogusz, Adrian Dziubiński, Artur Lenartowski, Damian Nowak, Kamil Spratek, Kamil Walków, Mateusz Wrzesień

Strzelcy na wyjeździe:

6 goli - FILIP KOZŁOWSKI
5 goli - Bartłomiej Buczek
4 gole - Marcin Bochenek, Adrian Dziubiński, Leândro, Maciej Machalski, Adrian Paluchowski, Dariusz Zjawiński
3 gole - Artur Balicki, Jakub Bojas, Konrad Gutowski, Robert Hirsz, Rafał Makowski, Damian Michalski, Dawid Rogalski, Krzysztof Ropski, Patryk Szysz
2 gole - Kamil Antonik, Kamil Bętkowski, Bartosz Biel, Przemysław Brzeziański, Dawid Dzięgielewski, Paweł Hass, Marcin Kaczmarek, Michał Kieca, Przemysław Kita, Piotr Kołc, Maciej Koziara, Daniel Kraska, Dario Krišto, Patryk Kubicki, Piotr Kurbiel, Sebastian Łętocha, Mateusz Michalski, Damian Nowak, Aghwan Papikjan, Kamil Radulj, Oskar Sikorski, Damian Szuprytowski, Paweł Tarnowski, Krzysztof Wicki, Piotr Witasik, Paweł Wojciechowski, Mateusz Wrzesień, Marek Zuziak

Strzelcy wiosną:

Strzelcy w przeliczeniu na minuty (przynajmniej 2 gole, decyduje średnia minut gry przypadająca na jedną bramkę):

31 minut - PATRYK WINSZTAL
106 minut - Leândro
128 minut - Jakub Rolinc
135 minut - Paweł Wojciechowski
140 minut - Kamil Bętkowski

Minuty na boisku:

1890 minut - MARTIN KLABNÍK, KAMIL LECH, PAWEŁ LENARCIK, DAMIAN MICHALSKI, PIOTR MISZTAL, MARIUSZ RZEPECKI
1861 minut - Marcin Rackiewicz
1860 minut - Jakub Zagórski
1838 minut - Rafał Makowski
1800 minut - Grzegorz Janiszewski, Krystian Krupa, Kamil Łączek, Wojciech Muzyk, Robert Obst, Patryk Wolański, Sebastian Zieleniecki

Żółte kartki:

11 kartek - TOMASZ MARGOL
10 kartek - Piotr Kołc
9 kartek - Piotr Klepczarek II
8 kartek - Bartłomiej Buczek, Dariusz Frankiewicz, Seweryn Gancarczyk, Damian Jakubik, Mateusz Janeczko, Dawid Kubowicz, Junpei Shimmura
7 kartek - Kacper Maik, Donatas Nakrošius, Piotr Okuniewicz, Tomasz Tymosiak, Krzysztof Wicki

Czerwone kartki:

3 kartki - PIOTR KLEPCZAREK II
2 kartki - Dariusz Frankiewicz, Seweryn Gancarczyk, Krystian Kujawa, Bartłomiej Kulejewski, Dominik Małkowski, Tomasz Margol, Rafał Mikulec, Andrzej Trubeha
1 kartka - Jakub Banach, Patryk Baranowski, Marcin Bochenek, Mateusz Bochnak, Bartłomiej Buczek, Kacper Czajkowski, Mohamed Essam, Eryk Filipczyk, Grzegorz Gulczyński, Artur Haluch, Szymon Jopek, Cezary Kabała, Sebastian Kamiński, Wojciech Kędziora, Piotr Kołc, Dawid Kubowicz, Kacper Maik, Adrian Małachowski, Łukasz Nadolski, Krzysztof Napora, Jakub Ostrowski, Aghwan Papikjan, Armin Pjetrović, Michał Rostkowski, Adrian Rybak, Junpei Shimmura, Bartosz Śmietanko, Daniel Świderski, Émile Thiakane, Piotr Witasik, Robert Ziętarski

Liczba zawodników w barwach klubów:

28 zawodników - GÓRNIK ŁĘCZNA
25 zawodników - Resovia, ROW 1964 Rybnik, Rozwój Katowice, Skra Częstochowa, Widzew Łódź
24 zawodników - Pogoń Siedlce
23 zawodników - Olimpia Elbląg, Olimpia Grudziądz, Znicz Pruszków
22 zawodników - Błękitni Stargard, Elana Toruń, Ruch Chorzów, Siarka Tarnobrzeg
21 zawodników - Radomiak Radom, Stal Stalowa Wola
20 zawodników - GKS Bełchatów
19 zawodników - Gryf Wejherowo

Jokerzy - zawodnicy wchodzący z ławki i strzelający przynajmniej jedną bramkę (podano liczbę takich występów):

3 razy - KAMIL BĘTKOWSKI, JAKUB ROLINC, PATRYK WINSZTAL, PAWEŁ WOJCIECHOWSKI
2 razy - Maciej Filipowicz, Wojciech Kędziora, Michał Kitliński, Jakub Kowalski, Maciej Koziara, Mateusz Marzec, Damian Niedojad, Krzysztof Ropski, Wadym Straszkewycz, Kamil Walków
1 raz - Radosław Adamski, Artur Balicki, Przemysław Banaszak, Bruno Luz, Jakub Chrzanowski, Robert Dadok, Przemysław Gałecki, Patryk Gembicki, Piotr Giel, Konrad Handzlik, Paweł Hass, Robert Hirsz, Mateusz Janeczko, Przemysław Kita, Daniel Kraska, Michał Kuczałek, Krystian Kujawa, Piotr Kurbiel, Mateusz Kwiatkowski, Artur Lenartowski, Sebastian Łętocha, Maciej Machalski, Daniel Mąka, Michał Mistrzyk, Dawid Niedbała, Michał Ogrodnik, Łukasz Pietroń, Robert Pisarczuk, Karol Podliński, Przemysław Pyrdek, Michał Rostkowski, Oskar Sikorski, Maksymilian Sitek, Kacper Skibicki, Daniel Świderski, Michał Wrzesiński, Robert Ziętarski, Dariusz Zjawiński, Marek Zuziak

Siarka Tarnobrzeg64472
Kolejno: nazwa klubu, żółte kartki, czerwone kartki, punkty (za każdą żółtą kartkę 1 pkt., za każdą czerwoną kartkę 2 pkt.)

Stal Stalowa Wola300289710
Kolejno: nazwa klubu, średnia widownia na meczach drużyny u siebie, łączna widownia na meczach drużyny u siebie, liczba meczów drużyny u siebie (uwzględniono wszystkie spotkania z udziałem widzów; dane orientacyjne z dokładnością do 100 widzów)