Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2017/2018 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!

W 306 meczach zdobyto 779 goli, co daje średnią 2,546 goli na mecz. Gospodarze zdobyli 426 goli (55%), a goście 353 gole (45%). W I połowach meczów strzelono 337 goli (43%), a w II połowach 442 gole (57%)

Gospodarze wygrali 133 mecze (43%), padło 80 remisów (26%), a goście wygrali 93 mecze (30%).

Częstość wyników:

1-0 - 41 razy, 1-1 - 37 razy, 0-1 - 25 razy, 2-1 - 25 razy, 1-2 - 24 razy, 0-0 - 22 razy, 2-0 - 22 razy, 2-2 - 17 razy, 0-2 - 16 razy, 3-1 - 16 razy, 1-3 - 9 razy, 0-3 - 8 razy, 3-0 - 8 razy, 4-1 - 5 razy, 2-3 - 4 razy, 4-2 - 4 razy, 1-4 - 4 razy, 3-3 - 4 razy, 4-0 - 3 razy, 5-2 - 2 razy, 4-3 - 2 razy, 3-2 - 2 razy, 0-5 - 1 raz, 5-0 - 1 raz, 1-5 - 1 raz, 6-3 - 1 raz, 5-1 - 1 raz, 2-4 - 1 raz,

sobota - 188 razy (61%) - średnio 900 widzów

W rozgrywkach wystąpiło 512 zawodników w tym 29 obcokrajowców, co stanowi 6%.

W rozgrywkach sędziowało 30 sędziów.

W rozgrywkach pokazano 1591 żółtych kartek i 72 czerwone kartki. Daje to średnią 5,199 żółtej i 0,235 czerwonej kartki na mecz.

W rozgrywkach podyktowano 111 karnych, z których wykorzystano 82, co daje skuteczność 74%.

Spotkania obejrzało 294560 widzów, co daje średnią 1000 widzów na mecz.

Średni wiek zawodnika: 24 lata, 255 dni. Średni wiek strzelca: 25 lat, 229 dni.

Zawodnicy wchodzący z ławki:

21 razy - TOMASZ DZIDA
20 razy - Dominik Szczęch, Michał Szubert
18 razy - Wojciech Caniboł, Mateusz Stryjewski, Mateusz Szmydt
17 razy - Michał Magnuski, Jakub Rolinc
16 razy - Piotr Barwiński, Adrian Chopcia, Robert Chwastek, Dawid Jabłoński, Rafał Lisiecki, Patryk Włóka

Zawodnicy schodzący przed końcem meczu (nie wliczono czerwonych kartek):

22 razy - PIOTR PYRDOŁ
20 razy - Farid Ali, Bartłomiej Bartosiak
19 razy - Adrian Kwiatkowski, Kacper Tabiś, Maciej Więcek
17 razy - Dawid Flaszka, Piotr Kurbiel, Bartosz Semeniuk, Daniel Szczepan
16 razy - Paweł Baraniak, Patryk Bryła, Patryk Kubicki, Leândro, Damian Szuprytowski

Strzelcy bez karnych:

15 goli - PIOTR GIEL
13 goli - Daniel Szczepan
11 goli - Leândro, Tomasz Ogar
10 goli - Jewhen Radionow, Adam Żak
9 goli - Przemysław Brychlik, Patryk Skórecki, Damian Szuprytowski, Robert Ziętarski, Niklas Zulciak

Strzelcy karnych:

8 goli - LEÂNDRO
6 goli - Sebastian Deja, Mariusz Muszalik
5 goli - Krzysztof Kalemba
4 gole - Kamil Jadach, Kamil Nitkiewicz
3 gole - Adrian Cierpka, Maciej Machalski, Łukasz Nadolski, Maksymilian Rozwandowicz

Zmarnowane karne:

2 razy - ADRIAN GĘBALSKI, KAMIL NITKIEWICZ
1 raz - Bartłomiej Bartosiak, Kamil Bętkowski, Mateusz Broź, Patryk Bryła, Przemysław Brzeziański, Wojciech Caniboł, Adrian Cierpka, Sebastian Deja, Adrian Dziubiński, Kamil Jadach, Robert Janicki, Jakub Kiełb, Przemysław Kita, Piotr Kołc, Mateusz Kwiatkowski, Adrian Laskowski, Sebastian Łętocha, Wojciech Łuczak, Łukasz Nadolski, Michał Płonka, Jakub Poznański, Jewhen Radionow, Paweł Szołtys, Paweł Tarnowski, Robert Ziętarski

Strzelcy w I połowach meczów:

10 goli - PIOTR GIEL, DANIEL SZCZEPAN
9 goli - Patryk Skórecki
8 goli - Leândro
6 goli - Piotr Kurbiel, Wojciech Łuczak, Peter Mazan, Robert Ziętarski, Adam Żak
5 goli - Przemysław Kita, Adrian Laskowski, Jewhen Radionow

Strzelcy w II połowach meczów:

11 goli - LEÂNDRO
8 goli - Kamil Jadach, Tomasz Ogar, Damian Szuprytowski
7 goli - Sebastian Deja, Dawid Flaszka, Sebastian Łętocha, Jewhen Radionow, Niklas Zulciak
6 goli - Bartłomiej Bartosiak, Przemysław Brychlik, Krzysztof Ropski, Mateusz Żebrowski
5 goli - Wojciech Caniboł, Piotr Giel, Maciej Machalski, Sebastian Musiolik, Mariusz Muszalik, Jakub Rolinc, Maksymilian Rozwandowicz, Mateusz Stryjewski, Paweł Tarnowski

6 goli - Mateusz Broź
5 goli - Adrian Dziubiński, Piotr Giel, Piotr Kurbiel, Piotr Okuniewicz, Jewhen Radionow, Patryk Skórecki, Daniel Szczepan, Niklas Zulciak
4 gole - Przemysław Brzeziański, Adrian Cierpka, Sebastian Deja, Kamil Jadach, Maciej Machalski, Krzysztof Ropski, Patryk Serafin, Paweł Tarnowski, Łukasz Zagdański
3 gole - Dawid Bober II, Dawid Flaszka, Adrian Gębalski, Przemysław Kita, Anton Kołosow, Sebastian Łętocha, Wojciech Łuczak, Bartosz Marchewka, Sebastian Musiolik, Mariusz Muszalik, Krzysztof Niburski, Tomasz Ogar, Michał Płonka, Karol Podliński, Krystian Przyborowski, Piotr Pyrdoł, Kamil Radulj, Jakub Rolinc, Maksymilian Rozwandowicz, Mateusz Szmydt, Damian Szuprytowski, Andrzej Trubeha, Mateusz Węsierski, Mateusz Żebrowski

6 goli - Sebastian Deja, Leândro, Sebastian Łętocha, Peter Mazan
5 goli - Przemysław Brychlik, Piotr Giel, Krzysztof Kalemba, Jakub Rolinc, Daniel Szczepan, Krzysztof Wicki, Niklas Zulciak

Strzelcy w przeliczeniu na minuty (przynajmniej 2 gole, decyduje średnia minut gry przypadająca na jedną bramkę):

56 minut - KAMIL ADAMEK
89 minut - Rafał Kujawa
114 minut - Robert Ziętarski
115 minut - Leândro
143 minuty - Wojciech Caniboł

13 kartek - Bartosz Jaroszek
12 kartek - Marcin Garuch, Piotr Klepczarek II, Piotr Kołc, Dawid Kubowicz, Rafał Majtyka, Damian Mosiejko, Donatas Nakrošius
11 kartek - Sebastian Deja, Bartosz Kieliba, Łukasz Pietras, Bartłomiej Wasiluk, Mateusz Węsierski
10 kartek - Mikołaj Bociek, Damian Jakubik, Peter Mazan, Łukasz Nadolski, Michał Płonka, Patryk Rachwał, Damian Tront, Tomasz Wojcinowicz, Piotr Żemło

Czerwone kartki:

2 kartki - MICHAŁ BIERZAŁO, PATRYK BRYŁA, BARTOSZ JAROSZEK, PRZEMYSŁAW KAMIŃSKI, DAWID KUBOWICZ, RAFAŁ MAJTYKA, KAMIL SPRATEK, BARTŁOMIEJ WASILUK
1 kartka - Filip Adamczyk, Matthieu Bemba, Paweł Brzuzy, Wiesław Ferra, Marcin Garuch, Arkadiusz Garzeł, Adrian Hartleb, Aleksander Januszkiewicz, Bartosz Kalupa, Kacper Kawula, Bartosz Kieliba, Przemysław Kita, Piotr Kołc, Filip Kowalczyk, Paweł Kubiak, Patryk Kubicki, Dominik Kulawiak, Adrian Kwiatkowski, Adrian Laskowski, Maciej Liśkiewicz, Bartosz Maciąg, Rafał Maciejewski, Artur Marciniak, Marek Masiuda, Irakli Meschia, Michał Mistrzyk, Piotr Misztal, Damian Mosiejko, Donatas Nakrošius, Mateusz Olszewski, Maciej Ostrowski, Wiktor Patrzykąt, Mateusz Pielach, Michał Płonka, Bartłomiej Polok, Tomasz Sedlewski, Bartosz Semeniuk, Adam Setla, Michal Skwarczek, Jakub Smektała, Konrad Stępień, Radosław Stępień, Maksymilian Szwak, Mario Vasilj, Marcin Wasielewski, Dawid Weis, Krzysztof Wicki, Bartosz Widejko, Patryk Włóka, Wojciech Wojcieszyński, Adam Wolak, Kamil Woźniak, Sebastian Zalepa, Lucjan Zieliński, Robert Ziętarski, Adam Żak

28 zawodników - GKS Bełchatów
27 zawodników - Błękitni Stargard, Gryf Wejherowo, Stal Stalowa Wola, Warta Poznań
26 zawodników - GKS 1962 Jastrzębie (Jastrzębie Zdrój), ŁKS Łódź
23 zawodników - Olimpia Elbląg

Jokerzy - zawodnicy wchodzący z ławki i strzelający przynajmniej jedną bramkę (podano liczbę takich występów):

5 razy - WOJCIECH CANIBOŁ, JAKUB ROLINC
4 razy - Kamil Adamek, Sebastian Łętocha
3 razy - Serhij Krykun, Krzysztof Ropski, Mateusz Stryjewski
2 razy - Kamil Cupriak, Dawid Flaszka, Robert Hirsz, Paweł Jaroszewski, Rafał Kujawa, Tomasz Ogar, Michał Przybyła, Jewhen Radionow, Kamil Radulj, Dominik Szczęch, Mateusz Szmydt, Michał Szubert, Konrad Zaradny

Gwardia Koszalin10610126
Kolejno: nazwa klubu, żółte kartki, czerwone kartki, punkty (za każdą żółtą kartkę 1 pkt., za każdą czerwoną kartkę 2 pkt.)

Gryf Wejherowo200407217
Kolejno: nazwa klubu, średnia widownia na meczach drużyny u siebie, łączna widownia na meczach drużyny u siebie, liczba meczów drużyny u siebie (uwzględniono wszystkie spotkania z udziałem widzów; dane orientacyjne z dokładnością do 100 widzów)