W 171 meczach zdobyto 412 goli, co daje średnią 2,409 goli na mecz. Gospodarze zdobyli 230 goli (56%), a goście 182 gole (44%). W I połowach meczów strzelono 173 gole (42%), a w II połowach 239 goli (58%)

Gospodarze wygrali 74 mecze (43%), padły 52 remisy (30%), a goście wygrali 45 meczów (26%).

Częstość wyników:

1-1 - 29 razy, 1-0 - 25 razy, 2-1 - 13 razy, 2-0 - 13 razy, 0-0 - 13 razy, 1-2 - 13 razy, 0-1 - 11 razy, 2-2 - 10 razy, 3-1 - 9 razy, 0-2 - 8 razy, 0-3 - 5 razy, 1-3 - 4 razy, 3-0 - 4 razy, 1-4 - 3 razy, 4-1 - 2 razy, 3-2 - 2 razy, 5-2 - 2 razy, 2-3 - 1 raz, 4-2 - 1 raz, 5-1 - 1 raz, 6-3 - 1 raz, 4-0 - 1 raz,

sobota - 115 razy (67%) - średnio 900 widzów

W rozgrywkach wystąpiło 407 zawodników w tym 24 obcokrajowców, co stanowi 6%.

W rozgrywkach sędziowało 29 sędziów.

W rozgrywkach pokazano 891 żółtych kartek i 40 czerwonych kartek. Daje to średnią 5,211 żółtej i 0,234 czerwonej kartki na mecz.

W rozgrywkach podyktowano 49 karnych, z których wykorzystano 37, co daje skuteczność 76%.

Spotkania obejrzało 169840 widzów, co daje średnią 1000 widzów na mecz.

Średni wiek zawodnika: 24 lata, 220 dni. Średni wiek strzelca: 25 lat, 170 dni.

Zawodnicy wchodzący z ławki:

14 razy - MIŁOSZ REISCH
13 razy - Dominik Szczęch
12 razy - Wojciech Caniboł, Tomasz Dzida, Adrian Szynka
11 razy - Adrian Chopcia, Dawid Jabłoński, Mateusz Stryjewski
10 razy - Robert Chwastek, Maciej Filipowicz, Daniel Kamiński, Krzysztof Ropski, Kamil Spratek, Mateusz Szmydt, Michał Szubert, Robert Tkocz

Zawodnicy schodzący przed końcem meczu (nie wliczono czerwonych kartek):

14 razy - FARID ALI
12 razy - Piotr Pyrdoł
11 razy - Adrian Kwiatkowski, Patryk Mikita, Bartosz Semeniuk, Sebastian Siwek, Kacper Szymankiewicz
10 razy - Bartłomiej Bartosiak, Dariusz Brągiel, Przemysław Brzeziański, Paweł Jaroszewski, Patryk Kubicki, Marcin Siedlarz, Daniel Szczepan, Filip Wójcik
9 razy - Paweł Baraniak, Kamil Bętkowski, Krzysztof Biegański, Maciej Filipowicz, Dawid Flaszka, Mateusz Janeczko, Krzysztof Koch, Piotr Kurbiel, Grzegorz Mazurek, Kamil Radulj, Przemysław Rybkiewicz, Mateusz Węsierski

Strzelcy bez karnych:

10 goli - PIOTR GIEL
9 goli - Leândro
8 goli - Daniel Szczepan, Damian Szuprytowski
6 goli - Jewhen Radionow, Mateusz Węsierski
5 goli - Dawid Flaszka, Kamil Jadach, Patryk Kubicki, Krzysztof Ropski, Mateusz Żebrowski

Strzelcy karnych:

4 gole - LEÂNDRO, MARIUSZ MUSZALIK
3 gole - Łukasz Nadolski
2 gole - Jakub Bojas, Sebastian Deja, Kamil Jadach, Krzysztof Kalemba, Adrian Laskowski, Łukasz Pietroń, Jewhen Radionow, Mateusz Żebrowski
1 gol - Kamil Bętkowski, Piotr Darmochwał, Adrian Gębalski, Maciej Machalski, Kamil Nitkiewicz, Tomasz Pustelnik, Patryk Rachwał, Jakub Smektała, Konrad Stępień, Wojciech Zyska

Zmarnowane karne:

1 raz - KAMIL BĘTKOWSKI, PATRYK BRYŁA, WOJCIECH CANIBOŁ, ADRIAN GĘBALSKI, PRZEMYSŁAW KITA, PIOTR KOŁC, MATEUSZ KWIATKOWSKI, ADRIAN LASKOWSKI, ŁUKASZ NADOLSKI, KAMIL NITKIEWICZ, MICHAŁ PŁONKA, PAWEŁ SZOŁTYS

Strzelcy w I połowach meczów:

7 goli - DANIEL SZCZEPAN
6 goli - Piotr Giel
5 goli - Adrian Laskowski
4 gole - Leândro
3 gole - Farid Ali, Jakub Bojas, Przemysław Kita, Anton Kołosow, Patryk Kubicki, Grzegorz Mazurek, Tomasz Ogar, Łukasz Pietroń, Jewhen Radionow, Przemysław Rybkiewicz, Patryk Skórecki, Łukasz Zagdański

Strzelcy w II połowach meczów:

9 goli - LEÂNDRO
7 goli - Kamil Jadach, Damian Szuprytowski
6 goli - Mateusz Żebrowski
5 goli - Jewhen Radionow
4 gole - Kamil Adamek, Dawid Flaszka, Piotr Giel, Patryk Mikita, Mariusz Muszalik, Krzysztof Ropski, Mateusz Stryjewski, Mateusz Węsierski, Niklas Zulciak

Strzelcy u siebie:

9 goli - PIOTR GIEL
6 goli - Leândro, Daniel Szczepan
5 goli - Kamil Jadach, Jewhen Radionow, Damian Szuprytowski
4 gole - Patryk Kubicki, Mateusz Żebrowski
3 gole - Farid Ali, Bartłomiej Bartosiak, Jakub Bojas, Przemysław Brychlik, Robert Hirsz, Przemysław Kita, Anton Kołosow, Adrian Laskowski, Kamil Nitkiewicz, Tomasz Ogar, Łukasz Pietroń, Krzysztof Ropski, Przemysław Rybkiewicz, Jakub Smektała, Mateusz Stryjewski, Mateusz Węsierski, Niklas Zulciak

Strzelcy na wyjeździe:

7 goli - LEÂNDRO
4 gole - Mateusz Broź
3 gole - Dawid Bober II, Przemysław Brzeziański, Dawid Flaszka, Michał Płonka, Jewhen Radionow, Kamil Radulj, Mateusz Szmydt, Damian Szuprytowski, Mateusz Węsierski, Łukasz Zagdański, Mateusz Żebrowski

Strzelcy wiosną:

Strzelcy w przeliczeniu na minuty (przynajmniej 2 gole, decyduje średnia minut gry przypadająca na jedną bramkę):

56 minut - KAMIL ADAMEK
107 minut - Leândro
135 minut - Wojciech Caniboł
147 minut - Daniel Szczepan
148 minut - Łukasz Zagdański

Minuty na boisku:

1710 minut - GRZEGORZ DRAZIK, KAROL DYBOWSKI, MICHAŁ KOŁBA, ADRIAN LIS, SEBASTIAN MADEJSKI, DOMINIK PUSEK

9 kartek - Bartosz Jaroszek, Kamil Nitkiewicz
8 kartek - Michał Bierzało, Damian Jakubik, Piotr Kołc, Donatas Nakrošius, Łukasz Pietras
7 kartek - Marcin Garuch, Aleksander Januszkiewicz, Bartosz Kieliba, Piotr Klepczarek II, Marcin Kowalski, Tomasz Sedlewski, Grzegorz Szymusik
6 kartek - Matthieu Bemba, Mikołaj Bociek, Sebastian Deja, Adrian Kwiatkowski, Maciej Liśkiewicz, Rafał Majtyka, Arkadiusz Maksymiuk, Łukasz Nadolski, Michał Płonka, Tomasz Pustelnik, Patryk Rachwał, Tomasz Wojcinowicz, Piotr Żemło

Czerwone kartki:

2 kartki - MICHAŁ BIERZAŁO, PRZEMYSŁAW KAMIŃSKI, KAMIL SPRATEK
1 kartka - Filip Adamczyk, Patryk Bryła, Paweł Brzuzy, Wiesław Ferra, Marcin Garuch, Aleksander Januszkiewicz, Bartosz Jaroszek, Bartosz Kalupa, Kacper Kawula, Bartosz Kieliba, Piotr Kołc, Filip Kowalczyk, Paweł Kubiak, Dominik Kulawiak, Adrian Kwiatkowski, Adrian Laskowski, Maciej Liśkiewicz, Bartosz Maciąg, Rafał Majtyka, Artur Marciniak, Irakli Meschia, Piotr Misztal, Damian Mosiejko, Donatas Nakrošius, Michał Płonka, Tomasz Sedlewski, Jakub Smektała, Konrad Stępień, Bartłomiej Wasiluk, Dawid Weis, Wojciech Wojcieszyński, Adam Wolak, Lucjan Zieliński, Adam Żak

Liczba zawodników w barwach klubów:

25 zawodników - GWARDIA KOSZALIN
24 zawodników - Legionovia Legionowo, MKS Kluczbork, Radomiak Radom, ROW 1964 Rybnik
23 zawodników - Błękitni Stargard, Garbarnia Kraków, Rozwój Katowice, Stal Stalowa Wola, Warta Poznań, Wisła Puławy, Znicz Pruszków
22 zawodników - GKS Bełchatów
21 zawodników - GKS 1962 Jastrzębie (Jastrzębie Zdrój), Olimpia Elbląg, Siarka Tarnobrzeg
20 zawodników - Gryf Wejherowo, ŁKS Łódź

Jokerzy - zawodnicy wchodzący z ławki i strzelający przynajmniej jedną bramkę (podano liczbę takich występów):

4 razy - KAMIL ADAMEK
3 razy - Wojciech Caniboł, Krzysztof Ropski
2 razy - Dawid Flaszka, Jewhen Radionow, Kamil Radulj, Mateusz Stryjewski, Mateusz Szmydt
1 raz - Kamil Bętkowski, Krzysztof Biegański, Jakub Bojas, Patryk Bryła, Tomasz Dzida, Krzysztof Gancarczyk, Marcin Garuch, Robert Hirsz, Paweł Jaroszewski, Anton Kołosow, Serhij Krykun, Patryk Kubicki, Rafał Lisiecki, Sebastian Łętocha, Dariusz Łukasik, Rafał Maciejewski, Sebastian Musiolik, Tomasz Ogar, Alen Ploj, Karol Podliński, Michał Przybyła, Piotr Pyrdoł, Marcin Rackiewicz, Jakub Rolinc, Krystian Sanocki, Marcin Siedlarz, Łukasz Spławski, Szymon Stanisławski, Dominik Szczęch, Michał Szubert, Damian Szuprytowski, Adrian Szynka, Mateusz Wajdzik, Damian Warchoł, Maciej Więcek, Filip Wójcik, Łukasz Zagdański, Konrad Zaradny

MKS Kluczbork71377
Kolejno: nazwa klubu, żółte kartki, czerwone kartki, punkty (za każdą żółtą kartkę 1 pkt., za każdą czerwoną kartkę 2 pkt.)

Gryf Wejherowo20021209
Kolejno: nazwa klubu, średnia widownia na meczach drużyny u siebie, łączna widownia na meczach drużyny u siebie, liczba meczów drużyny u siebie (uwzględniono wszystkie spotkania z udziałem widzów; dane orientacyjne z dokładnością do 100 widzów)

Stal Stalowa Wola50040989
Kolejno: nazwa klubu, średnia widownia na meczach wyjazdowych drużyny, łączna widownia na meczach wyjazdowych drużyny, liczba meczów wyjazdowych drużyny (uwzględniono wszystkie spotkania z udziałem widzów; dane orientacyjne z dokładnością do 100 widzów)