MPJM

W 306 meczach zdobyto 798 goli, co daje średnią 2,608 goli na mecz. Gospodarze zdobyli 444 gole (56%), a goście 354 gole (44%). W I połowach meczów strzelono 359 goli (45%), a w II połowach 439 goli (55%)

Gospodarze wygrali 129 meczów (42%), padło 91 remisów (30%), a goście wygrali 86 meczów (28%).

Częstość wyników:

1-1 - 40 razy, 1-0 - 30 razy, 0-0 - 28 razy, 0-1 - 25 razy, 2-1 - 25 razy, 1-2 - 23 razy, 2-0 - 22 razy, 2-2 - 21 razy, 0-2 - 11 razy, 3-0 - 11 razy, 3-1 - 11 razy, 3-2 - 10 razy, 0-3 - 8 razy, 1-3 - 7 razy, 4-1 - 6 razy, 2-3 - 4 razy, 5-1 - 4 razy, 4-0 - 3 razy, 4-3 - 2 razy, 3-3 - 2 razy, 1-4 - 2 razy, 6-1 - 2 razy, 4-2 - 2 razy, 3-4 - 1 raz, 0-5 - 1 raz, 0-6 - 1 raz, 2-4 - 1 raz, 0-4 - 1 raz, 6-2 - 1 raz, 1-5 - 1 raz,

sobota - 223 razy (73%) - średnio 800 widzów

W rozgrywkach wystąpiło 497 zawodników w tym 28 obcokrajowców, co stanowi 6%.

W rozgrywkach sędziowało 42 sędziów.

W rozgrywkach pokazano 1395 żółtych kartek i 77 czerwonych kartek. Daje to średnią 4,559 żółtej i 0,252 czerwonej kartki na mecz.

W rozgrywkach podyktowano 135 karnych, z których wykorzystano 104, co daje skuteczność 77%.

Spotkania obejrzało 261007 widzów, co daje średnią 900 widzów na mecz.

Średni wiek zawodnika: 24 lata, 208 dni. Średni wiek strzelca: 25 lat, 320 dni.

Zmarnowane karne:

2 razy - PIOTR GIEL, PIOTR KOŁC, FABIAN PIASECKI, PATRYK RACHWAŁ, MARCIN STEFANIK
1 raz - Matthieu Bemba, Robert Chwastek, Arkadiusz Ciach, Michał Ciarkowski, Maciej Domański, Rafał Figiel, Bartosz Flis, Adrian Gębalski, Szymon Kapias, Marcin Kluska, Daniel Koczon, Anton Kołosow, Michał Magnuski, Marcin Orłowski, Paweł Piceluk, Krystian Pieczara, Łukasz Pietroń, Jakub Poznański, Piotr Stawarczyk, Michał Szal, Bartłomiej Wasiluk

Strzelcy w I połowach meczów:

8 goli - LEÂNDRO
6 goli - Przemysław Brychlik, Waldemar Gancarczyk, Adrian Gębalski, Fabian Piasecki, Paweł Piceluk, Marcin Wodecki, Krystian Wójcik
5 goli - Jakub Bojas, Michał Ciarkowski, Gabriel Nowak, Tomáš Petrášek, Szymon Skrzypczak, Marcin Stefanik
4 gole - Łukasz Białożyt, Dawid Bober II, Wojciech Fadecki, Piotr Giel, Marcin Kluska, Anton Kołosow, Marcin Orłowski, Łukasz Pietroń, Grzegorz Szymusik, Łukasz Winiarczyk
3 gole - Chinonso Agu, Michał Czarny, Adam Czerkas, Adrian Dziubiński, Mohamed Essam, Bartosz Flis, Adrian Klimczak, Daniel Koczon, Piotr Kołc, Artur Lenartowski, Piotr Malinowski, Tomasz Margol, Przemysław Mońka, Bartosz Osoliński, Aghwan Papikjan, Eryk Sobków, Mateusz Stąporski, Radosław Stępień, Karol Zieliński, Michał Żebrakowski

Strzelcy w II połowach meczów:

12 goli - ŁUKASZ PIETROŃ
9 goli - Marcin Wodecki
8 goli - Rafał Figiel, Piotr Giel, Przemysław Oziębała
7 goli - Adrian Gębalski, Leândro, Fabian Piasecki, Krystian Wójcik, Tomasz Wróbel
6 goli - Robert Chwastek, Dawid Flaszka, Daniel Koczon, Michał Marczak

Strzelcy u siebie:

10 goli - ŁUKASZ PIETROŃ, MARCIN WODECKI
8 goli - Fabian Piasecki
7 goli - Jakub Bojas, Przemysław Brychlik, Adam Czerkas, Adrian Gębalski, Daniel Koczon, Leândro, Paweł Piceluk
6 goli - Bartosz Flis, Piotr Giel, Marcin Kluska, Marcin Orłowski, Piotr Stawarczyk
5 goli - Rafał Figiel, Tomáš Petrášek, Michał Żebrakowski, Bartosz Żurek

Strzelcy na wyjeździe:

10 goli - KRYSTIAN WÓJCIK
8 goli - Leândro, Szymon Skrzypczak
7 goli - Łukasz Białożyt
6 goli - Waldemar Gancarczyk, Adrian Gębalski, Piotr Giel, Przemysław Oziębała, Łukasz Pietroń
5 goli - Rafał Figiel, Piotr Kołc, Fabian Piasecki, Marcin Wodecki

Strzelcy jesienią:

10 goli - PAWEŁ PICELUK
9 goli - Łukasz Pietroń
8 goli - Leândro, Tomasz Wróbel
7 goli - Piotr Giel, Daniel Koczon, Marcin Wodecki
6 goli - Rafał Figiel, Adrian Gębalski, Przemysław Oziębała, Tomáš Petrášek, Fabian Piasecki

Strzelcy wiosną:

9 goli - SZYMON SKRZYPCZAK, KRYSTIAN WÓJCIK
8 goli - Marcin Wodecki
7 goli - Przemysław Brychlik, Adrian Gębalski, Leândro, Fabian Piasecki, Łukasz Pietroń
5 goli - Jakub Bojas, Dawid Flaszka, Piotr Giel, Michał Marczak, Gabriel Nowak
4 gole - Łukasz Białożyt, Robert Chwastek, Michał Ciarkowski, Adrian Dziubiński, Rafał Figiel, Anton Kołosow, Damian Kowalczyk, Daniel Kraska, Maciej Liśkiewicz, Sebastian Musiolik, Marcin Orłowski, Przemysław Oziębała, Patryk Rachwał, Eryk Sobków, Marcin Stefanik, Grzegorz Szymusik, Karol Zieliński, Bartosz Żurek

Strzelcy w przeliczeniu na minuty (przynajmniej 2 gole, decyduje średnia minut gry przypadająca na jedną bramkę):

87 minut - DAMIAN WARCHOŁ
107 minut - Szymon Skrzypczak
123 minuty - Sebastian Inczewski
134 minuty - Leândro
138 minut - Aleksander Januszkiewicz

Minuty na boisku:

3060 minut - KAROL DYBOWSKI
3038 minut - Bartosz Waleńcik
2970 minut - Dawid Gojny, Michał Grudniewski, Michał Kuczałek, Tomáš Petrášek, Tobiasz Weinzettel

Czerwone kartki:

2 kartki - PATRYK BARANOWSKI, SEBASTIAN BARTLEWSKI, DARIUSZ BRĄGIEL, WITOLD CICHY, PETER JÁNOŠÍK, PIOTR KOŁC, DAVID KWIEK, MATEUSZ PEROŃSKI
1 kartka - Damian Ałdaś, Aleksandar Bajat, Peter Bašista, Adrian Bednarski, Matthieu Bemba, Marcin Bochenek, Jakub Bojas, Przemysław Brzeziański, Dominik Budzik, Robert Chwastek, Mateusz Czyżycki, Tomasz Dejewski, Lukáš Ďuriška, Adrian Dziubiński, Mohamed Essam, Arkadiusz Fabiański, Rafał Figiel, Przemysław Gałecki, Waldemar Gancarczyk, Łukasz Grzybowski, Sebastian Inczewski, Jan Janik, Ivan Jovanović, Dawid Kaszok, Jakub Kiełb, Piotr Kosiorowski, Marcel Kotwica, Damian Kowalczyk, Daniel Kutarba, Jakub Kuzdra, Tomasz Laskowski, Leândro, Rafał Lisiecki, Piotr Łysiak, Tomasz Margol, Mariusz Muszalik, Donatas Nakrošius, Fabian Piasecki, Paweł Piceluk, Jakub Poznański, Tomasz Prejs, Dominik Pusek, Krystian Sanocki, Franciszek Siwek, Patryk Sokołowski, Mateusz Spychała, Piotr Stawarczyk, Marcin Stefanik, Marcin Stromecki, Radosław Sylwestrzak, Marek Szyndrowski, Remigiusz Szywacz, Michał Trąbka, Adam Varadi, Tomasz Wepa, Piotr Witasik, Rafał Włodarczyk, Tomasz Wróbel, Kamil Zalewski, Karol Żmijewski, Bruno Żołądź

22 zawodników - Olimpia Elbląg

Jokerzy - zawodnicy wchodzący z ławki i strzelający przynajmniej jedną bramkę (podano liczbę takich występów):

4 razy - SEBASTIAN INCZEWSKI
3 razy - Łukasz Pietroń, Dawid Wolny
2 razy - Jakub Bojas, Mateusz Gancarczyk, Aleksander Januszkiewicz, Anton Kołosow, Daniel Kraska, Marcin Krzywicki, Arkadiusz Madeński, Michał Marczak, Mateusz Marzec, Krystian Pieczara, Szymon Stanisławski, Łukasz Staroń, Patryk Stefański, Kamil Włodyka, Michał Zapaśnik, Karol Zieliński

Kotwica Kołobrzeg927106
Kolejno: nazwa klubu, żółte kartki, czerwone kartki, punkty (za każdą żółtą kartkę 1 pkt., za każdą czerwoną kartkę 2 pkt.)

Olimpia Zambrów200417117
Kolejno: nazwa klubu, średnia widownia na meczach drużyny u siebie, łączna widownia na meczach drużyny u siebie, liczba meczów drużyny u siebie (uwzględniono wszystkie spotkania z udziałem widzów; dane orientacyjne z dokładnością do 100 widzów)

Olimpia Zambrów7001143917
Kolejno: nazwa klubu, średnia widownia na meczach wyjazdowych drużyny, łączna widownia na meczach wyjazdowych drużyny, liczba meczów wyjazdowych drużyny (uwzględniono wszystkie spotkania z udziałem widzów; dane orientacyjne z dokładnością do 100 widzów)

Olimpia Zambrów5001561034
Kolejno: nazwa klubu, średnia widownia na meczach drużyny, łączna widownia na meczach drużyny, liczba meczów drużyny (uwzględniono wszystkie spotkania z udziałem widzów; dane orientacyjne z dokładnością do 100 widzów)