Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2011/2012 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
 MPJM

W 291 meczach zdobyto 706 goli, co daje średnią 2,426 goli na mecz. Gospodarze zdobyli 395 goli (56%), a goście 311 goli (44%). W I połowach meczów strzelono 298 goli (42%), a w II połowach 408 goli (58%)

Gospodarze wygrali 132 mecze (45%), padło 77 remisów (26%), a goście wygrali 82 mecze (28%).

Częstość wyników:

1-1 - 37 razy, 1-0 - 37 razy, 0-0 - 31 razy, 2-0 - 24 razy, 0-1 - 23 razy, 2-1 - 23 razy, 1-2 - 19 razy, 3-0 - 15 razy, 3-1 - 13 razy, 0-2 - 10 razy, 3-2 - 8 razy, 2-2 - 8 razy, 0-4 - 6 razy, 0-3 - 6 razy, 4-0 - 5 razy, 1-3 - 5 razy, 2-3 - 4 razy, 1-4 - 3 razy, 4-1 - 2 razy, 3-5 - 2 razy, 4-5 - 1 raz, 3-3 - 1 raz, 1-8 - 1 raz, 2-4 - 1 raz, 0-5 - 1 raz, 4-2 - 1 raz, 6-0 - 1 raz, 4-3 - 1 raz, 5-2 - 1 raz, 5-0 - 1 raz,

Najwyższe zwycięstwo gości padło w meczu:

W rozgrywkach wystąpiło 499 zawodników w tym 30 obcokrajowców, co stanowi 6%.

W rozgrywkach sędziowało 42 sędziów.

W rozgrywkach pokazano 1375 żółtych kartek i 74 czerwone kartki. Daje to średnią 4,725 żółtej i 0,254 czerwonej kartki na mecz.

W rozgrywkach podyktowano 91 karnych, z których wykorzystano 73, co daje skuteczność 80%.

Spotkania obejrzało 358302 widzów, co daje średnią 1200 widzów na mecz.

Średni wiek zawodnika: 24 lata, 223 dni. Średni wiek strzelca: 25 lat, 163 dni.

Zawodnicy wchodzący z ławki:

21 razy - KAROL BUZUN, SŁAWOMIR MUSIOLIK
19 razy - Dorian Buczek
18 razy - Marcin Wodecki
17 razy - Maksym Kowal, Piotr Marciniec, Błażej Nowak, Mateusz Olszak, Przemysław Śliwiński

8 goli - Sebastian Łętocha, Szymon Martuś, Tomasz Płonka
7 goli - Mateusz Broź, Dorian Buczek, Daniel Koczon, Marcin Lachowski, Bartosz Nowak, Wojciech Okińczyc, Mateusz Olszak, Michał Twardowski, Rafał Wolsztyński

Strzelcy karnych:

6 goli - DAMIAN ŁANUCHA
5 goli - Łukasz Grzeszczyk, Marcin Stefanik
4 gole - Wojciech Okińczyc
3 gole - Sebastian Głaz, Rafał Jankowski, Arkadiusz Jędrych, Leândro, Bartłomiej Wasiluk, Wojciech Wojcieszyński
2 gole - Jacek Broniewicz, Tomasz Chałas, Michał Chrabąszcz, Rafał Figiel, Łukasz Grzybowski, Sebastian Łętocha, Mariusz Muszalik, Jakub Poznański, Wojciech Reiman, Krzysztof Wicki, Jarosław Wieczorek, Mariusz Zganiacz

Zmarnowane karne:

2 razy - RAFAŁ FIGIEL, MARIUSZ MUSZALIK
1 raz - Bartłomiej Bartosiak, Seweryn Gancarczyk, Rafał Jankowski, Adrian Krysian, Mateusz Kuzimski, Marcin Lachowski, Leândro, Szymon Martuś, Omar Monterde, Bartosz Nowak, Tomasz Płonka, Marcin Stefanik, Łukasz Turzyniecki, Wojciech Wojcieszyński

Strzelcy w I połowach meczów:

9 goli - WOJCIECH OKIŃCZYC
7 goli - Damian Warchoł
6 goli - Łukasz Grzeszczyk, Leândro
5 goli - Maksymilian Banaszewski, Mateusz Broź, Mariusz Muszalik, Tomasz Płonka
4 gole - Damian Łanucha, Sebastian Łętocha, Paweł Mandrysz, Szymon Martuś, Jarosław Niezgoda, Bartosz Nowak, Jakub Poznański, Andreja Prokić, Marcin Stefanik, Krzysztof Wicki, Rafał Wolsztyński

Strzelcy w II połowach meczów:

10 goli - ŁUKASZ GRZESZCZYK
8 goli - Leândro, Andreja Prokić
6 goli - Arkadiusz Kowalczyk, Sebastian Łętocha, Marcin Stefanik
5 goli - Dorian Buczek, Tomasz Chałas, Marek Gładkowski, Jurij Hłuszko, Rafał Jankowski, Patryk Kubicki, Marcin Lachowski, Jarosław Niezgoda, Michał Twardowski
4 gole - Daniel Koczon, Mateusz Kuzimski, Damian Łanucha, Piotr Malinowski, Szymon Martuś, Omar Monterde, Maciej Mysiak, Mateusz Olszak, Mateusz Pielach, Damian Warchoł, Kamil Zapolnik

Strzelcy u siebie:

10 goli - ŁUKASZ GRZESZCZYK, ANDREJA PROKIĆ
7 goli - Damian Łanucha, Wojciech Okińczyc, Damian Warchoł
6 goli - Marek Gładkowski, Arkadiusz Jędrych, Daniel Koczon, Leândro, Bartosz Nowak, Tomasz Płonka, Krzysztof Wicki
5 goli - Arkadiusz Kowalczyk, Marcin Lachowski, Sebastian Łętocha, Piotr Malinowski, Mariusz Muszalik, Michał Twardowski
4 gole - Mateusz Broź, Rafał Figiel, Rafał Jankowski, Szymon Martuś, Jarosław Niezgoda, Mateusz Olszak, Szymon Sobczak

Strzelcy na wyjeździe:

8 goli - LEÂNDRO, MARCIN STEFANIK
6 goli - Łukasz Grzeszczyk
5 goli - Jurij Hłuszko, Sebastian Łętocha, Jarosław Niezgoda, Jakub Poznański
4 gole - Maksymilian Banaszewski, Mateusz Broź, Dorian Buczek, Mateusz Kuzimski, Szymon Martuś, Wojciech Okińczyc, Artur Pląskowski, Damian Warchoł, Rafał Wolsztyński, Kamil Zapolnik
3 gole - Tomasz Chałas, Rafał Jankowski, Krzysztof Kopciński, Patryk Kubicki, Michał Magnuski, Paweł Mandrysz, Damian Michalik, Omar Monterde, Sławomir Musiolik, Mariusz Muszalik, Maciej Mysiak, Jakub Okuszko, Mateusz Olszak, Mateusz Radecki, Patryk Szymański, Maciej Świdzikowski

5 goli - Marek Gładkowski, Andreja Prokić, Szymon Sobczak
4 gole - Dorian Buczek, Mohamed Essam, Mariusz Muszalik, Bartosz Nowak, Bartłomiej Wasiluk
3 gole - Kamil Cupriak, Michał Czarny, Paweł Czychowski, Wojciech Fadecki, Rafał Figiel, Stepan Hirśkyj, Kamil Kościelny, Patryk Kubicki, Mateusz Kuzimski, Damian Łanucha, Paweł Mandrysz, Przemysław Mońka, Andrzej Niewulis, Wojciech Reiman, Michał Twardowski, Krzysztof Wicki

Strzelcy w przeliczeniu na minuty (przynajmniej 2 gole, decyduje średnia minut gry przypadająca na jedną bramkę):

97 minut - SEBASTIAN ŁĘTOCHA
107 minut - Karol Zieliński
113 minut - Wojciech Reiman
126 minut - Leândro
133 minuty - Idrissa Cissé

10 kartek - Łukasz Furtak, Jakub Poznański, Krzysztof Suchecki
9 kartek - Michał Bierzało, Jacek Broniewicz, Seweryn Gancarczyk, Łukasz Grzybowski, Jan Janik, Piotr Kołc, Arkadiusz Lewiński, Tomasz Margol, Konrad Nowak, Roman Stepankow, Mateusz Świechowski, Mariusz Zganiacz, Bruno Żołądź

Czerwone kartki:

2 kartki - MICHAŁ CZARNY, MACIEJ DAMPC, SEWERYN GANCARCZYK, ARKADIUSZ JĘDRYCH, SEBASTIAN KOWALSKI, MATEUSZ KUZIMSKI, TOMASZ MARGOL, KRZYSZTOF SUCHECKI
1 kartka - Piotr Azikiewicz, Aleksandar Bajat, Michał Bierzało, Piotr Ceglarz, Mateusz Cholewiak, Michał Chrabąszcz, Piotr Czapliński, Robert Dymowski, Łukasz Furtak, Arkadiusz Górka, Tomasz Górkiewicz, Marcin Grolik, Mateusz Grzybek, Jurij Hłuszko, Mateusz Jagiełło, Przemysław Jastrzębski, Adrian Klepczyński, Arkadiusz Kowalczyk, Damian Kugiel, David Kwiek, Leon Leuštek, Arkadiusz Maksymiuk, Mateusz Mączyński, Piotr Murawski, Andrzej Niewulis, Gabriel Nowak, Dawid Ogrocki, Piotr Okuniewicz, Maciej Osłowski, Przemysław Oziębała, Paweł Oziębło, Paweł Pawlus, Tomasz Płonka, Tomasz Przewoźnik, Paweł Pyciak, Kamil Radulj, Marcin Radzewicz, Krzysztof Ropski, Patryk Słotwiński, Piotr Smołuch, Bartosz Soczyński, Kamil Spratek, Marcin Staniszewski, Marcin Stefanik, Roman Stepankow, Przemysław Szur, Paweł Szutenberg, Michał Twardowski, Vitinho, Maciej Wasilewski, Bartłomiej Wasiluk, Ariel Wawszczyk, Szymon Wiejak, Jakub Więcek, Wojciech Wojcieszyński, Mateusz Wójcik, Sebastian Zalepa, Michał Zieliński

Liczba zawodników w barwach klubów:

36 zawodników - POLONIA BYTOM
34 zawodników - Raków Częstochowa
33 zawodników - Gryf Wejherowo, Legionovia Legionowo
30 zawodników - Nadwiślan Góra
29 zawodników - Błękitni Stargard Szczeciński, GKS Tychy, Kotwica Kołobrzeg, Puszcza Niepołomice, Siarka Tarnobrzeg
28 zawodników - Radomiak Radom, Stal Mielec, Znicz Pruszków
27 zawodników - Wisła Puławy
26 zawodników - Olimpia Zambrów
23 zawodników - Okocimski KS Brzesko, ROW 1964 Rybnik, Stal Stalowa Wola

Jokerzy - zawodnicy wchodzący z ławki i strzelający przynajmniej jedną bramkę (podano liczbę takich występów):

4 razy - DORIAN BUCZEK, MATEUSZ OLSZAK
3 razy - Adrian Gębalski, Sławomir Musiolik
2 razy - Peter Hoferica, Rafał Jankowski, Maksym Kowal, Patryk Kubicki, Mateusz Kuzimski, Leândro, Piotr Łysiak, Piotr Okuniewicz, Dariusz Pawlusiński, Tomasz Prejs, Dawid Przezak, Tomasz Sedlewski, Roman Stepankow, Szymon Wiejak, Mariusz Zawodziński

Kotwica Kołobrzeg944102
Kolejno: nazwa klubu, żółte kartki, czerwone kartki, punkty (za każdą żółtą kartkę 1 pkt., za każdą czerwoną kartkę 2 pkt.)

Legionovia Legionowo200359916
Kolejno: nazwa klubu, średnia widownia na meczach drużyny u siebie, łączna widownia na meczach drużyny u siebie, liczba meczów drużyny u siebie (uwzględniono wszystkie spotkania z udziałem widzów; dane orientacyjne z dokładnością do 100 widzów)