Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2011/2012 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
 MPJM

W 171 meczach zdobyto 445 goli, co daje średnią 2,602 goli na mecz. Gospodarze zdobyli 251 goli (56%), a goście 194 gole (44%). W I połowach meczów strzelono 182 gole (41%), a w II połowach 263 gole (59%)

Gospodarze wygrali 77 meczów (45%), padło 45 remisów (26%), a goście wygrali 49 meczów (29%).

Częstość wyników:

1-1 - 25 razy, 1-0 - 17 razy, 2-1 - 15 razy, 0-0 - 14 razy, 2-0 - 13 razy, 1-2 - 13 razy, 0-1 - 12 razy, 3-0 - 9 razy, 0-2 - 8 razy, 3-1 - 7 razy, 3-2 - 7 razy, 2-2 - 5 razy, 0-3 - 4 razy, 4-0 - 3 razy, 1-3 - 3 razy, 0-4 - 3 razy, 2-3 - 2 razy, 3-5 - 2 razy, 5-0 - 1 raz, 4-1 - 1 raz, 3-3 - 1 raz, 6-0 - 1 raz, 5-2 - 1 raz, 4-5 - 1 raz, 1-4 - 1 raz, 4-2 - 1 raz, 4-3 - 1 raz,

sobota - 121 razy (71%) - średnio 1200 widzów

W rozgrywkach wystąpiło 397 zawodników w tym 20 obcokrajowców, co stanowi 5%.

W rozgrywkach sędziowało 40 sędziów.

W rozgrywkach pokazano 874 żółte kartki i 49 czerwonych kartek. Daje to średnią 5,111 żółtej i 0,287 czerwonej kartki na mecz.

W rozgrywkach podyktowano 54 karne, z których wykorzystano 47, co daje skuteczność 87%.

Spotkania obejrzało 199096 widzów, co daje średnią 1200 widzów na mecz.

Średni wiek zawodnika: 24 lata, 180 dni. Średni wiek strzelca: 25 lat, 223 dni.

Zawodnicy wchodzący z ławki:

14 razy - DORIAN BUCZEK, PATRYK DUDZIŃSKI
13 razy - Michał Kitliński, Piotr Marciniec, Błażej Nowak, Kacper Siudak
12 razy - Damian Bożek, Karol Buzun, Mateusz Olszak, Szymon Wiejak
11 razy - Mateusz Cholewiak, Michał Mistrzyk, Dariusz Pawlusiński, Przemysław Śliwiński
10 razy - Peter Hoferica, Przemysław Jastrzębski, Maksym Kowal, Kamil Mańkowski, Sławomir Musiolik, Sebastian Pączko, Szymon Popiela, Patryk Słotwiński, Marcin Wodecki

Zawodnicy schodzący przed końcem meczu (nie wliczono czerwonych kartek):

14 razy - MATEUSZ BROŹ
13 razy - Paweł Mandrysz
12 razy - Daniel Koczon, Konrad Nowak, Łukasz Żegleń
11 razy - Paweł Czoska, Leândro, Sebastian Łętocha, Wojciech Okińczyc, Andreja Prokić, Sebastian Siwek, Mateusz Stryjewski
10 razy - Bartosz Flis, Michał Hryszko, Konrad Kurzywilk, Dominik Lemanek, Tomasz Płonka, Tomasz Prejs, Krzysztof Ropski, Patryk Szymański, Radosław Wiśniewski, Mateusz Wrzesień

4 gole - WOJCIECH OKIŃCZYC
3 gole - Łukasz Grzeszczyk, Rafał Jankowski, Leândro, Damian Łanucha, Marcin Stefanik, Wojciech Wojcieszyński
2 gole - Jacek Broniewicz, Łukasz Grzybowski, Sebastian Łętocha, Mariusz Muszalik, Jakub Poznański, Mariusz Zganiacz
1 gol - Mateusz Broź, Rafał Figiel, Robert Gajda, Sebastian Głaz, Arkadiusz Jędrych, Dominik Lemanek, Maciej Liśkiewicz, Dariusz Pawlusiński, Artur Pląskowski, Bartłomiej Setlak, Patryk Szymański, Krzysztof Wicki, Mariusz Zawodziński

Zmarnowane karne:

1 raz - RAFAŁ FIGIEL, SEWERYN GANCARCZYK, RAFAŁ JANKOWSKI, LEÂNDRO, OMAR MONTERDE, ŁUKASZ TURZYNIECKI, WOJCIECH WOJCIESZYŃSKI

Strzelcy w I połowach meczów:

8 goli - WOJCIECH OKIŃCZYC
6 goli - Leândro, Damian Warchoł
5 goli - Mateusz Broź, Tomasz Płonka
4 gole - Maksymilian Banaszewski, Sebastian Łętocha, Szymon Martuś, Jarosław Niezgoda
3 gole - Łukasz Grzeszczyk, Dawid Kamiński, Damian Łanucha, Damian Michalik, Mariusz Muszalik, Dawid Ogrocki, Jakub Poznański, Marcin Stefanik

Strzelcy w II połowach meczów:

8 goli - LEÂNDRO
6 goli - Łukasz Grzeszczyk, Sebastian Łętocha
5 goli - Jurij Hłuszko, Jarosław Niezgoda, Andreja Prokić
4 gole - Rafał Jankowski, Daniel Koczon, Arkadiusz Kowalczyk, Szymon Martuś, Omar Monterde, Mateusz Olszak, Mateusz Pielach, Damian Warchoł, Kamil Zapolnik
3 gole - Jacek Broniewicz, Mateusz Broź, Adrian Gębalski, Marcin Lachowski, Dominik Lemanek, Radosław Mikołajczak, Maciej Mysiak, Artur Pląskowski, Maciej Świdzikowski, Wojciech Wojcieszyński

Strzelcy u siebie:

7 goli - ŁUKASZ GRZESZCZYK
6 goli - Leândro, Wojciech Okińczyc, Andreja Prokić, Damian Warchoł
5 goli - Daniel Koczon, Damian Łanucha, Sebastian Łętocha, Tomasz Płonka
4 gole - Mateusz Broź, Arkadiusz Jędrych, Marcin Lachowski, Szymon Martuś, Jarosław Niezgoda
3 gole - Tomasz Bejuk, Rafał Gutowski, Radosław Jacek, Rafał Jankowski, Arkadiusz Kowalczyk, Dominik Lemanek, Piotr Malinowski, Omar Monterde, Mariusz Muszalik, Dawid Ogrocki, Mateusz Olszak, Mateusz Pielach, Michał Twardowski, Krzysztof Wicki, Wojciech Wojcieszyński, Michał Zieliński

Strzelcy na wyjeździe:

5 goli - Jurij Hłuszko, Sebastian Łętocha, Jarosław Niezgoda
4 gole - Mateusz Broź, Szymon Martuś, Wojciech Okińczyc, Artur Pląskowski, Marcin Stefanik, Damian Warchoł, Kamil Zapolnik
3 gole - Rafał Jankowski, Michał Magnuski, Damian Michalik, Omar Monterde, Maciej Mysiak, Jakub Poznański, Patryk Szymański, Maciej Świdzikowski
2 gole - Maksymilian Banaszewski, Dorian Buczek, Adrian Gębalski, Łukasz Grzeszczyk, Dawid Jabłoński, Dawid Kamiński, Krzysztof Kopciński, Mateusz Kuzimski, Mateusz Kwiatkowski, Dominik Lemanek, Dominik Maluga, Paweł Mandrysz, Gabriel Nowak, Mateusz Olszak, Maciej Osłowski, Przemysław Oziębała, Tomasz Płonka, Tomasz Prejs, Patryk Stefański, Maciej Więcek, Wojciech Wojcieszyński, Sebastian Zalepa

Strzelcy wiosną:

Strzelcy w przeliczeniu na minuty (przynajmniej 2 gole, decyduje średnia minut gry przypadająca na jedną bramkę):

82 minuty - PATRYK STEFAŃSKI
83 minuty - Damian Warchoł
85 minut - Sebastian Łętocha
103 minuty - Leândro
118 minut - Wojciech Okińczyc

Minuty na boisku:

1710 minut - DAWID GOJNY, MATEUSZ KASPRZYK, WOJCIECH MAŁECKI, PIOTR MISZTAL, MACIEJ MYSIAK, MARCIN STEFANIK, TOMASZ WIETECHA
1702 minuty - Bartosz Sulkowski
1699 minut - Mikołaj Grzelak
1698 minut - Sebastian Duda
1694 minuty - Maksymilian Banaszewski

Żółte kartki:

8 kartek - MICHAŁ BIERZAŁO, MACIEJ DAMPC, RADOSŁAW JACEK, PAWEŁ PYCIAK, ROMAN STEPANKOW, KRZYSZTOF SUCHECKI
7 kartek - Sebastian Głaz, Piotr Kołc, Marcin Kowalski, Arkadiusz Lewiński, Tomasz Porębski
6 kartek - Piotr Azikiewicz, Jacek Broniewicz, Michał Czarny, Łukasz Furtak, Łukasz Grzybowski, Jan Janik, Mateusz Kuzimski, Arkadiusz Maksymiuk, Dawid Ogrocki, Maciej Osłowski, Tomasz Płonka, Mateusz Radecki, Mateusz Świechowski, Mariusz Zganiacz, Bruno Żołądź

Czerwone kartki:

2 kartki - MACIEJ DAMPC, SEBASTIAN KOWALSKI, MATEUSZ KUZIMSKI, KRZYSZTOF SUCHECKI
1 kartka - Piotr Azikiewicz, Michał Bierzało, Michał Chrabąszcz, Michał Czarny, Robert Dymowski, Łukasz Furtak, Seweryn Gancarczyk, Arkadiusz Górka, Tomasz Górkiewicz, Marcin Grolik, Jurij Hłuszko, Mateusz Jagiełło, Arkadiusz Jędrych, Damian Kugiel, David Kwiek, Leon Leuštek, Arkadiusz Maksymiuk, Piotr Murawski, Andrzej Niewulis, Dawid Ogrocki, Piotr Okuniewicz, Maciej Osłowski, Tomasz Płonka, Tomasz Przewoźnik, Paweł Pyciak, Krzysztof Ropski, Patryk Słotwiński, Piotr Smołuch, Bartosz Soczyński, Kamil Spratek, Marcin Staniszewski, Roman Stepankow, Przemysław Szur, Paweł Szutenberg, Michał Twardowski, Vitinho, Maciej Wasilewski, Szymon Wiejak, Jakub Więcek, Wojciech Wojcieszyński, Mateusz Wójcik

Liczba zawodników w barwach klubów:

26 zawodników - POLONIA BYTOM, RAKÓW CZĘSTOCHOWA
24 zawodników - GKS Tychy
23 zawodników - Błękitni Stargard Szczeciński, Gryf Wejherowo, Okocimski KS Brzesko, Znicz Pruszków
22 zawodników - Kotwica Kołobrzeg, Puszcza Niepołomice
21 zawodników - Legionovia Legionowo, Nadwiślan Góra, Radomiak Radom, Siarka Tarnobrzeg, Wisła Puławy
20 zawodników - Olimpia Zambrów, ROW 1964 Rybnik, Stal Mielec, Stal Stalowa Wola

Jokerzy - zawodnicy wchodzący z ławki i strzelający przynajmniej jedną bramkę (podano liczbę takich występów):

4 razy - MATEUSZ OLSZAK
3 razy - Adrian Gębalski
2 razy - Dorian Buczek, Peter Hoferica, Mateusz Kuzimski, Leândro, Dariusz Pawlusiński, Szymon Wiejak, Mariusz Zawodziński
1 raz - Dawid Cempa, Michał Chrabąszcz, Idrissa Cissé, Patryk Dudziński, Radosław Dzierbicki, Grzegorz Gicewicz, Michał Grunt, Łukasz Grzeszczyk, Jurij Hłuszko, Michał Hryszko, Rafał Jankowski, Maciej Kazimierowicz, Mateusz Kołodziejski, Maksym Kowal, Marcin Kozłowski, Patryk Kubicki, Daniel Kutarba, Daniel Lika, Kacper Łazaj, Omar Monterde, Sławomir Musiolik, Błażej Nowak, Gabriel Nowak, Konrad Nowak, Dawid Ogrocki, Wojciech Okińczyc, Piotr Okuniewicz, Artur Pląskowski, Krystian Pomorski, Szymon Popiela, Dawid Pożak, Tomasz Prejs, Dawid Przezak, Paweł Pyciak, Sebastian Siwek, Patryk Stefański, Roman Stepankow, Patryk Szymański, Przemysław Śliwiński, Mateusz Świechowski, Michał Twardowski, Łukasz Żegleń

Gryf Wejherowo57873
Kolejno: nazwa klubu, żółte kartki, czerwone kartki, punkty (za każdą żółtą kartkę 1 pkt., za każdą czerwoną kartkę 2 pkt.)

Legionovia Legionowo200194710
Kolejno: nazwa klubu, średnia widownia na meczach drużyny u siebie, łączna widownia na meczach drużyny u siebie, liczba meczów drużyny u siebie (uwzględniono wszystkie spotkania z udziałem widzów; dane orientacyjne z dokładnością do 100 widzów)