W 306 meczach zdobyto 814 goli, co daje średnią 2,66 goli na mecz. Gospodarze zdobyli 453 gole (56%), a goście 361 goli (44%). W I połowach meczów strzelono 354 gole (43%), a w II połowach 460 goli (57%)

Gospodarze wygrali 130 meczów (42%), padło 78 remisów (25%), a goście wygrali 98 meczów (32%).

Częstość wyników:

1-1 - 36 razy, 0-1 - 29 razy, 2-0 - 28 razy, 1-0 - 28 razy, 2-1 - 27 razy, 0-0 - 23 razy, 1-2 - 21 razy, 2-2 - 17 razy, 0-2 - 12 razy, 3-0 - 12 razy, 1-3 - 11 razy, 2-3 - 8 razy, 3-1 - 8 razy, 3-2 - 7 razy, 0-3 - 5 razy, 4-0 - 4 razy, 1-4 - 4 razy, 4-1 - 4 razy, 0-4 - 3 razy, 5-1 - 3 razy, 3-3 - 2 razy, 3-4 - 2 razy, 6-1 - 2 razy, 5-2 - 2 razy, 4-2 - 2 razy, 8-0 - 1 raz, 0-5 - 1 raz, 2-4 - 1 raz, 2-5 - 1 raz, 5-0 - 1 raz, 6-2 - 1 raz,

sobota - 95 razy (31%) - średnio 4400 widzów

W rozgrywkach wystąpiło 527 zawodników w tym 146 obcokrajowców, co stanowi 28%.

W rozgrywkach sędziowało 44 sędziów.

W rozgrywkach pokazano 1527 żółtych kartek i 79 czerwonych kartek. Daje to średnią 4,99 żółtej i 0,258 czerwonej kartki na mecz.

W rozgrywkach podyktowano 129 karnych, z których wykorzystano 99, co daje skuteczność 77%.

Spotkania obejrzało 1354168 widzów, co daje średnią 4400 widzów na mecz.

Średni wiek zawodnika: 26 lat, 124 dni. Średni wiek strzelca: 26 lat, 293 dni.

4 gole - Szymon Kobusiński, Michał Marcjanik
3 gole - Borja Galán, Mikołaj Lebedyński, Mateusz Michalski, Tomasz Neugebauer, Ángel Rodado, Wiktor Żytek

Zmarnowane karne:

2 razy - KRZYSZTOF DANIELEWICZ, MICHAŁ JANOTA, ARKADIUSZ JĘDRYCH, ŁUKASZ SEKULSKI
1 raz - Hubert Adamczyk, Jakub Arak, Sebastian Bergier, Wiktor Biedrzycki, Karol Czubak, Marek Fábry, Borja Galán, Mateusz Grudziński, Szymon Kobusiński, Jaka Kolenc, Radosław Majewski, Maciej Makuszewski, Michał Marcjanik, Mateusz Michalski, Rafał Niziołek, Bartłomiej Poczobut, Mateusz Radecki, Adam Radwański, Ángel Rodado, Joan Román, Marco Siverio, Szymon Sobczak

Strzelcy w I połowach meczów:

10 goli - KAROL CZUBAK, ÁNGEL RODADO
8 goli - Arkadiusz Jędrych, Olaf Kobacki
6 goli - Sebastian Bergier, Wiktor Biedrzycki, Piotr Ceglarz, Maksym Chłań, Joan Román
5 goli - Michał Bajdur, Samuel Mráz, Łukasz Sekulski
4 gole - Szymon Bartlewicz, Bartosz Bida, Kamil Biliński, Tomáš Bobček, Adrian Bukowski, Kamil Drygas, Kacper Karasek, Mikołaj Lebedyński, Tomasz Neugebauer, Andreja Prokić, Bartosz Śpiączka, Marcin Urynowicz, Bartosz Wolski

6 goli - Wiktor Biedrzycki, Shuma Nagamatsu
5 goli - Kamil Biliński, Maksym Chłań, Szymon Kobusiński, Rafał Niziołek, Bartosz Wolski

Strzelcy jesienią:

11 goli - ÁNGEL RODADO, ŁUKASZ SEKULSKI
9 goli - Kamil Drygas, Mikołaj Lebedyński, Joan Román
8 goli - Karol Czubak, Olaf Kobacki
7 goli - Piotr Ceglarz, Adler Da Silva
6 goli - Sebastian Bergier, Wiktor Biedrzycki, Luis Fernández, Borja Galán, Shuma Nagamatsu

Strzelcy wiosną:

11 goli - ÁNGEL RODADO
8 goli - Arkadiusz Jędrych
7 goli - Sebastian Bergier, Maksym Chłań, Karol Czubak
6 goli - Samuel Mráz
5 goli - Szymon Bartlewicz, Kamil Biliński, Wiktor Bogacz, Adrian Bukowski, Piotr Ceglarz, Olaf Kobacki, Mateusz Marzec, Jean Franco Sarmiento

Strzelcy w przeliczeniu na minuty (przynajmniej 2 gole, decyduje średnia minut gry przypadająca na jedną bramkę):

111 minut - MARCEL MANSFELD, ÁNGEL RODADO
117 minut - Rafał Wolsztyński
119 minut - Wiktor Bogacz
135 minut - Jakub Arak
148 minut - Tomáš Poznar

3 kartki - JAKUB BUDNICKI, MICHAŁ MARCJANIK
2 kartki - Wiktor Biedrzycki, Maciej Górski, David Juncà, Kamil Kościelny, Tymon Proczek, Milan Šimčák, Przemysław Stolc, Jurij Tkaczuk
1 kartka - Radosław Adamski, Maciej Ambrosiewicz, Jakub Bednarczyk, Bartosz Biel, Wojciech Błyszko, Sebastian Bonecki, Mavroudís Bougaḯdis, Hlib Buchał, Marc Carbó, Andrei Chindriș, Maksym Chłań, Souleymane Cissé, Joseph Colley, Adam Deja, Jesús Díaz, Martin Dobrotka, Kacper Duda, Maciej Gostomski, Abdallah Hafez, Jan Hlavica, Grzegorz Janiszewski, Bartosz Jaroch, Arkadiusz Jędrych, Tomasz Jodłowiec, Wojciech Kamiński, Szymon Kobusiński, Märten Kuusk, Dylan Lempereur, Kasjan Lipkowski, Tomasz Loska, Filip Luberecki, Mateusz Marzec, Michał Michalec, Sebastian Milewski, Shuma Nagamatsu, Arkadiusz Najemski, Tomasz Neugebauer, Andrzej Niewulis, Kornel Osyra, Artur Pikk, Artem Polarus, Dominik Połap, Oskar Repka, Sebastian Rudol, Igor Sapała, Eneko Satrústegui, Łukasz Sekulski, Matej Senić, Shun Shibata, Jakub Szrek, Jakub Szymański, Karol Turek, Kamil Wojtyra, Taras Zawijśkyj, Marcel Ziemann, Mateusz Ziółkowski, Iwan Żelizko

24 zawodników - GKS Tychy

Jokerzy - zawodnicy wchodzący z ławki i strzelający przynajmniej jedną bramkę (podano liczbę takich występów):

6 razy - MARCEL MANSFELD
4 razy - Łukasz Zjawiński
3 razy - Jakub Arak, Wojciech Jakubik, Krzysztof Janus, Wiktor Niewiarowski, Szymon Sobczak, Daniel Stanclik
2 razy - Bartosz Bida, Morgan Faßbender, Patryk Gogół, Mateusz Marzec, Tomáš Poznar, Din Sula, Bartosz Śpiączka, Krystian Tabara, Miki Villar
1 raz - Lionel Abate Etoundi, Hubert Adamczyk, Christian Alemán, Jakub Antczak, Kamil Antonik, Ángel Baena, Michał Bajdur, Sebastian Bergier, Kamil Bębenek, Bartosz Biedrzycki, Bartosz Biel, Jakub Branecki, Piotr Ceglarz, Paweł Chrupałła, Vittorio Continella, Adrian Danek, Krzysztof Drzazga, İlkay Durmuş, Marek Fábry, Bartosz Guzdek, Maksymilian Hebel, Iwo Kaczmarski, Dariusz Kamiński, Meik Karwot, Szymon Kądziołka, Jakub Kisiel, Dawid Kocyła, Michael Kostka, Kacper Laskowski, Szymon Łyczko, Mateusz Machaj, Mateusz Mak, Kamil Mazek, Mateusz Michalski, Filip Mikrut, Mbaye N'Diaye, Tomasz Neugebauer, Jakub Nowakowski, Dawid Olejarka, César Peña, Dominik Piła, Manuel Ponce García, Tymon Proczek, Mateusz Radecki, Daniel Rumin, Igor Sapała, Jean Franco Sarmiento, Eneko Satrústegui, Kacper Sezonienko, Alassane Sidibé, Maksymilian Sitek, Piotr Starzyński, Przemysław Szarek, Kacper Śpiewak, Kacper Tabiś, Paweł Tomczyk, Adrian Troć, Hubert Turski, Bartłomiej Wasiluk, Kacper Wełniak, Bartosz Wolski, Rafał Wolsztyński, Jakub Wróbel, Michał Żyro

Odra Opole1173123
Kolejno: nazwa klubu, żółte kartki, czerwone kartki, punkty (za każdą żółtą kartkę 1 pkt., za każdą czerwoną kartkę 2 pkt.)

Znicz Pruszków10001692117
Kolejno: nazwa klubu, średnia widownia na meczach drużyny u siebie, łączna widownia na meczach drużyny u siebie, liczba meczów drużyny u siebie (uwzględniono wszystkie spotkania z udziałem widzów; dane orientacyjne z dokładnością do 100 widzów)

Chrobry Głogów35005907917
Kolejno: nazwa klubu, średnia widownia na meczach wyjazdowych drużyny, łączna widownia na meczach wyjazdowych drużyny, liczba meczów wyjazdowych drużyny (uwzględniono wszystkie spotkania z udziałem widzów; dane orientacyjne z dokładnością do 100 widzów)

Chrobry Głogów23007912134
Kolejno: nazwa klubu, średnia widownia na meczach drużyny, łączna widownia na meczach drużyny, liczba meczów drużyny (uwzględniono wszystkie spotkania z udziałem widzów; dane orientacyjne z dokładnością do 100 widzów)

Znicz Pruszków12333%
Kolejno: nazwa klubu, karne wykorzystane, karne nie wykorzystane, karne łącznie, skuteczność wykorzystania karnych

Rzuty karne przeciwko drużynom (bronione)

Znicz Pruszków0330%
Kolejno: nazwa klubu, karne obronione lub zmarnowane przez rywali, karne nie obronione, karne łącznie, skuteczność bronienia karnych

Bilans rzutów karnych (wg różnicy pomiędzy karnymi podyktowanymi dla i przeciw drużynie)

Zagłębie Sosnowiec311-8
Kolejno: nazwa klubu, karne dla drużyny, karne przeciw drużynie, bilans karnych (różnica karnych podyktowanych dla i przeciw drużynie)

Młodzieżowcy (procentowy udział zawodników ur. 2003-01-01 lub później w barwach drużyn - wg minut na boisku)