W 162 meczach zdobyto 451 goli, co daje średnią 2,784 goli na mecz. Gospodarze zdobyli 241 goli (53%), a goście 210 goli (47%). W I połowach meczów strzelono 206 goli (46%), a w II połowach 245 goli (54%)

Gospodarze wygrali 60 meczów (37%), padło 51 remisów (31%), a goście wygrali 51 meczów (31%).

Częstość wyników:

1-1 - 22 razy, 1-0 - 16 razy, 2-2 - 15 razy, 2-1 - 15 razy, 1-2 - 15 razy, 0-1 - 14 razy, 0-0 - 10 razy, 2-0 - 8 razy, 0-2 - 7 razy, 2-3 - 6 razy, 3-0 - 5 razy, 3-3 - 4 razy, 3-1 - 4 razy, 5-0 - 3 razy, 4-1 - 3 razy, 3-2 - 3 razy, 4-2 - 2 razy, 3-4 - 2 razy, 1-4 - 2 razy, 5-2 - 1 raz, 1-3 - 1 raz, 1-5 - 1 raz, 0-3 - 1 raz, 2-4 - 1 raz, 0-5 - 1 raz,

sobota - 54 razy (33%) - średnio 3600 widzów

W rozgrywkach wystąpiło 432 zawodników w tym 83 obcokrajowców, co stanowi 19%.

W rozgrywkach sędziowało 40 sędziów.

W rozgrywkach pokazano 833 żółte kartki i 35 czerwonych kartek. Daje to średnią 5,142 żółtej i 0,216 czerwonej kartki na mecz.

W rozgrywkach podyktowano 70 karnych, z których wykorzystano 60, co daje skuteczność 86%.

Spotkania obejrzało 555749 widzów, co daje średnią 3400 widzów na mecz.

Średni wiek zawodnika: 26 lat, 118 dni. Średni wiek strzelca: 27 lat, 87 dni.

Zawodnicy wchodzący z ławki:

14 razy - PATRYK PIERZAK
13 razy - Wiktor Kłos, Kacper Sadłocha, Jakub Sangowski, Kacper Śpiewak
12 razy - Yiğit Emre Çeltik, Kelechukwu Ibe-Torti, Tymoteusz Klupś, Kacper Piątek, Artur Pląskowski, Adam Ryczkowski, Jakub Witek
11 razy - Tomasz Foszmańczyk, Bartosz Guzdek, Michał Masłowski, Paweł Wojciechowski
10 razy - Krzysztof Drzazga, Marek Fábry, Piotr Janczukowicz, Daniel Pietraszkiewicz, Karol Podliński, Piotr Starzyński, Jerzy Tomal

Zawodnicy schodzący przed końcem meczu (nie wliczono czerwonych kartek):

15 razy - DAWID OLEJARKA
13 razy - Maciej Górski, Damian Hilbrycht, Filip Kozłowski, Serhij Krykun
12 razy - Maksymilian Banaszewski, Kacper Duda, Łukasz Janoszka, Tomasz Mikołajczak, Jakub Piątek, Sebastian Steblecki
11 razy - Patryk Bryła, Łukasz Grzeszczyk, Filip Karbowy, Patryk Małecki, Damian Michalik, Mateusz Młyński, Andreja Prokić, Adam Radwański, Joan Román
10 razy - Kamil Antonik, Adrian Błąd, Mateusz Bochnak, Mateusz Czyżycki, Damian Gąska, Michał Janota, Oskar Paprzycki, Émile Thiakane

4 gole - Mateusz Machaj, Szymon Sobczak
3 gole - Damian Gąska, Rafał Niziołek, Pirulo, Łukasz Sołowiej, Daniel Szczepan, Krzysztof Wołkowicz
2 gole - Hubert Adamczyk, Wiktor Biedrzycki, Piotr Głowacki, Arkadiusz Jędrych, Lucjan Klisiewicz, Adam Mesjasz, Tomáš Mikinič, Michał Walski, Bartłomiej Wasiluk
1 gol - Jakub Arak, Kamil Biliński, Marek Fábry, Mateusz Kuzimski, Muris Mešanović, Tomasz Mikołajczak, Patryk Mucha, Nemanja Nedić, Bartłomiej Poczobut, Rafał Wolsztyński, Michał Żyro

Zmarnowane karne:

1 raz - CHRISTIAN ALEMÁN, KAMIL BILIŃSKI, MAREK FÁBRY, OMRAN HAYDARY, ŁUKASZ JANOSZKA, TOMÁŠ MIKINIČ, MAKSYMILIAN ROZWANDOWICZ, SZYMON SOBCZAK, DAMIR ŠOVŠIĆ, MACIEJ URBAŃCZYK

Strzelcy w I połowach meczów:

8 goli - KAROL CZUBAK
6 goli - Omran Haydary
5 goli - Kamil Biliński, Luis Fernández, Serhij Krykun, Piotr Mroziński
4 gole - Damian Gąska, Tomasz Mikołajczak, Pirulo, Tomáš Poznar, Szymon Sobczak
3 gole - Wiktor Biedrzycki, Adrian Błąd, Mateusz Czyżycki, Lucjan Klisiewicz, Mateusz Kowalczyk, Tomasz Swędrowski

Strzelcy w II połowach meczów:

7 goli - KAMIL BILIŃSKI
6 goli - Mateusz Bochnak, Joan Román
5 goli - Luis Fernández, Muris Mešanović, Pirulo
4 gole - Jakub Arak, Andreja Prokić, Sebastian Steblecki, Daniel Szczepan
3 gole - Hubert Adamczyk, Kamil Antonik, Mateusz Czyżycki, Marek Fábry, Omran Haydary, Piotr Janczukowicz, Kacper Karasek, Mateusz Machaj, Dawid Olejarka, Tomáš Poznar, Szymon Skrzypczak, Rafał Wolsztyński, Krzysztof Wołkowicz

Strzelcy u siebie:

7 goli - LUIS FERNÁNDEZ
6 goli - Karol Czubak
5 goli - Mateusz Bochnak, Tomáš Poznar, Andreja Prokić
4 gole - Mateusz Czyżycki, Lucjan Klisiewicz, Tomasz Swędrowski
3 gole - Hubert Adamczyk, Jakub Arak, Maksymilian Banaszewski, Jan Biegański, Marcin Biernat, Kamil Biliński, Adrian Błąd, Damian Gąska, Omran Haydary, Serhij Krykun, Mateusz Machaj, Muris Mešanović, Patryk Mikita, Tomasz Mikołajczak, Piotr Mroziński, Dawid Olejarka, Pirulo, Joan Román, Daniel Rumin, Szymon Skrzypczak, Hubert Tomalski, Wiktor Żytek

Strzelcy na wyjeździe:

9 goli - KAMIL BILIŃSKI
6 goli - Omran Haydary, Pirulo
5 goli - Sebastian Steblecki
4 gole - Karol Czubak, Marek Fábry, Piotr Mroziński, Szymon Sobczak, Daniel Szczepan
3 gole - Mateusz Bochnak, Luis Fernández, Stipe Jurić, Kacper Karasek, Serhij Krykun, Tomasz Mikołajczak, Marek Mróz, Artur Pląskowski, Joan Román, Łukasz Sołowiej, Dawid Tkacz, Michał Walski, Krzysztof Wołkowicz

Strzelcy jesienią:

12 goli - KAMIL BILIŃSKI
10 goli - Karol Czubak, Luis Fernández
9 goli - Omran Haydary, Pirulo

Strzelcy wiosną:

Strzelcy w przeliczeniu na minuty (przynajmniej 2 gole, decyduje średnia minut gry przypadająca na jedną bramkę):

27 minut - STIPE JURIĆ
46 minut - Kamil Wojtyra
82 minuty - Hubert Sobol
103 minuty - Luis Fernández
115 minut - Marek Fábry

Minuty na boisku:

1620 minut - JAKUB BIELECKI, MICHAŁ GLIWA, MATVEI IGONEN, ARKADIUSZ JĘDRYCH, KACPER KRZEPISZ, BRANISLAV PINDROCH, GRZEGORZ ROGALA, ŁUKASZ SOŁOWIEJ
1614 minut - Jeppe Simonsen
1598 minut - Nacho Monsalve
1549 minut - Marcel Pięczek
1530 minut - Piotr Głowacki, Maciej Gostomski, Konrad Kasolik, Tomasz Loska, Adam Mesjasz, Przemysław Pęksa, Tomasz Wojcinowicz

Żółte kartki:

9 kartek - MARCIN BIERNAT
8 kartek - Wojciech Hajda, Jakub Kuzdra, Bartosz Kwiecień, Maciej Mańka, Bartłomiej Poczobut
7 kartek - Wiktor Biedrzycki, Maciej Dąbrowski, Dominik Jończy, Michał Koj, Michał Kołodziejski, Egzon Kryeziu, Daniel Szczepan
6 kartek - Dawid Czapliński, Kacper Duda, Jan Flak, Janusz Gol, Łukasz Góra, Ivan Jelić Balta, Robert Mandrysz, Jakub Serafin, Kamil Słaby, Damir Šovšić, Szymon Szymański, Hubert Tomalski

Czerwone kartki:

2 kartki - EZEQUIEL BONIFACIO, BARTOSZ JAROSZEK, MAKSYMILIAN ROZWANDOWICZ
1 kartka - Christian Alemán, Jakub Arak, Mateusz Bartosiak, Tomasz Boczek, Filip Borowski, Ołeksij Bykow, Luis Fernández, Łukasz Góra, Kacper Kasperowicz, Lucjan Klisiewicz, Michał Kołodziejski, Egzon Kryeziu, Dawid Kubowicz, Maciej Mańka, Michał Marcjanik, Boris Moltenis, Daniel Morys, Daniel Pietraszkiewicz, Pirulo, Bartłomiej Poczobut, Franciszek Polowiec, Oskar Repka, Julio Rodríguez, Damir Šovšić, Jakub Szrek, Szymon Szymański, Nemanja Tekijaški, Łukasz Wolsztyński, Krystian Wrona

Liczba zawodników w barwach klubów:

29 zawodników - WISŁA KRAKÓW
27 zawodników - ŁKS Łódź
26 zawodników - Chojniczanka Chojnice, Puszcza Niepołomice, Sandecja Nowy Sącz, Skra Częstochowa
25 zawodników - Odra Opole
24 zawodników - Bruk-Bet Termalica Nieciecza, GKS Tychy, Górnik Łęczna, Resovia
23 zawodników - Podbeskidzie Bielsko-Biała
22 zawodników - Arka Gdynia, Chrobry Głogów, GKS Katowice, Stal Rzeszów, Zagłębie Sosnowiec
20 zawodników - Ruch Chorzów

Jokerzy - zawodnicy wchodzący z ławki i strzelający przynajmniej jedną bramkę (podano liczbę takich występów):

3 razy - KAMIL ANTONIK, MAREK FÁBRY
2 razy - Stipe Jurić, Kacper Karasek, Michal Klec, Mateusz Machaj, Muris Mešanović, Artur Pląskowski, Szymon Skrzypczak, Hubert Sobol
1 raz - Jakub Arak, Vullnet Basha, Jakub Bieroński, Kamil Biliński, Marcel Błachewicz, Adrian Błąd, Mateusz Cegiełka, Mateusz Czyżycki, Krzysztof Drzazga, Luis Fernández, Tomasz Foszmańczyk, Konrad Gruszkowski, Bartosz Guzdek, Piotr Janczukowicz, Robert Janicki, Gracjan Jaroch, Miłosz Jóźwiak, Mateusz Kuzimski, Bartosz Kwiecień, Sylwester Lusiusz, Szymon Łapiński, Maciej Mas, Kacper Michalski, Tomasz Mikołajczak, Marek Mróz, Rafał Niziołek, Daniel Pietraszkiewicz, Pirulo, Joan Román, Artur Siemaszko, Maksymilian Sitek, Szymon Sobczak, Sebastian Steblecki, Bartosz Szeliga, Kamil Szymura, Dawid Tkacz, Hubert Tomalski, Maciej Urbańczyk, Marcin Urynowicz, Kamil Wojtyra, Rafał Wolsztyński

Sandecja Nowy Sącz68272
Kolejno: nazwa klubu, żółte kartki, czerwone kartki, punkty (za każdą żółtą kartkę 1 pkt., za każdą czerwoną kartkę 2 pkt.)

Skra Częstochowa30023419
Kolejno: nazwa klubu, średnia widownia na meczach drużyny u siebie, łączna widownia na meczach drużyny u siebie, liczba meczów drużyny u siebie (uwzględniono wszystkie spotkania z udziałem widzów; dane orientacyjne z dokładnością do 100 widzów)

Stal Rzeszów1500133179
Kolejno: nazwa klubu, średnia widownia na meczach wyjazdowych drużyny, łączna widownia na meczach wyjazdowych drużyny, liczba meczów wyjazdowych drużyny (uwzględniono wszystkie spotkania z udziałem widzów; dane orientacyjne z dokładnością do 100 widzów)