Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2021/2022 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!

W 178 meczach zdobyto 442 gole, co daje średnią 2,483 goli na mecz. Gospodarze zdobyli 247 goli (56%), a goście 195 goli (44%). W I połowach meczów strzelono 206 goli (47%), a w II połowach 236 goli (53%)

Gospodarze wygrali 72 mecze (40%), padło 48 remisów (27%), a goście wygrali 58 meczów (33%).

Częstość wyników:

0-1 - 24 razy, 1-0 - 20 razy, 0-0 - 17 razy, 1-1 - 16 razy, 2-2 - 14 razy, 2-0 - 12 razy, 1-2 - 12 razy, 3-1 - 8 razy, 0-2 - 8 razy, 2-1 - 8 razy, 3-0 - 6 razy, 4-0 - 6 razy, 0-3 - 5 razy, 3-2 - 4 razy, 4-2 - 4 razy, 2-4 - 3 razy, 2-3 - 2 razy, 1-4 - 2 razy, 3-3 - 1 raz, 1-3 - 1 raz, 5-2 - 1 raz, 6-0 - 1 raz, 1-5 - 1 raz, 4-1 - 1 raz, 5-0 - 1 raz,

sobota - 52 razy (29%) - średnio 2800 widzów

W rozgrywkach wystąpiło 435 zawodników w tym 82 obcokrajowców, co stanowi 19%.

W rozgrywkach sędziowało 41 sędziów.

W rozgrywkach pokazano 801 żółtych kartek i 39 czerwonych kartek. Daje to średnią 4,5 żółtej i 0,219 czerwonej kartki na mecz.

W rozgrywkach podyktowano 61 karnych, z których wykorzystano 45, co daje skuteczność 74%.

Spotkania obejrzało 491969 widzów, co daje średnią 2900 widzów na mecz.

Średni wiek zawodnika: 26 lat, 123 dni. Średni wiek strzelca: 26 lat, 229 dni.

13 razy - Joan Román, Filip Szymczak
12 razy - Bartosz Biel, Rafał Boguski, Kacper Gach, Mikołaj Kwietniewski, Szymon Sobczak, Marcin Szpakowski, Dennis van der Heijden, Maciej Wolski
11 razy - Dawid Błanik, Swetosław Dikow, Bartosz Guzdek, Kacper Janiak, Mateusz Marzec, Giorgi Merebaszwili, Marek Mróz, Marek Opałacz, Jacek Podgórski, Maksymilian Rozwandowicz

Strzelcy bez karnych:

13 goli - KAMIL BILIŃSKI
7 goli - Patryk Makuch, Szymon Sobczak
6 goli - Karol Czubak, Maxime Dominguez, Bartosz Guzdek, Jakub Łukowski, Filip Szymczak
5 goli - Dawid Błanik, Olaf Kobacki, Mikołaj Lebedyński, Patryk Mikita, Łukasz Moneta, Szymon Pawłowski, Mateusz Piątkowski, Pirulo, Patryk Szwedzik
4 gole - Hubert Adamczyk, Mateusz Bochnak, Krzysztof Drzazga, Aleksander Komor, Michał Marcjanik, Mateusz Marzec, Konrad Nowak, Joan Román, Daniel Rumin, Jonatan Straus, Maciej Śliwa

Strzelcy karnych:

4 gole - SZYMON SOBCZAK
2 gole - Hubert Adamczyk, Krzysztof Janus, Mikołaj Kwietniewski, Tomáš Mikinič, Mateusz Piątkowski, Daniel Rumin, Damir Šovšić, Paweł Tomczyk, Michał Walski, Dawid Witkowski
1 gol - Aléx Tanque, Maciej Ambrosiewicz, Kamil Biliński, Erik Čikoš, Antonio Domínguez, Krzysztof Drzazga, Łukasz Grzeszczyk, Szymon Kobusiński, Juliusz Letniowski, Jakub Łukowski, Mateusz Machaj, Patryk Makuch, Nemanja Mijušković, Marek Mróz, Rafał Niziołek, Jacek Podgórski, Oliver Práznovský, Maksymilian Rozwandowicz, Bartłomiej Wasiluk, Kamil Wojtyra, Krzysztof Wołkowicz

Zmarnowane karne:

2 razy - PATRYK MIKITA
1 raz - Jon Aurtenetxe, Maxime Dominguez, Antonio Domínguez, Łukasz Grzeszczyk, Krzysztof Janus, Tomáš Malec, Mateusz Michalski, Łukasz Moneta, Mateusz Piątkowski, Wojciech Reiman, Szymon Sobczak, Damir Šovšić, Paweł Tomczyk, Kamil Wojtyra

Strzelcy w I połowach meczów:

8 goli - SZYMON SOBCZAK
7 goli - Kamil Biliński
4 gole - Mateusz Bochnak, Mikołaj Lebedyński, Jakub Łukowski, Patryk Makuch, Szymon Pawłowski, Daniel Rumin, Patryk Szwedzik, Filip Szymczak
3 gole - Hubert Adamczyk, Dawid Błanik, Erik Čikoš, Bartosz Guzdek, Olaf Kobacki, Szymon Kobusiński, Mateusz Marzec, Marek Mróz, Joan Román
2 gole - Bartosz Biel, Adrian Błąd, Tomasz Boczek, Dawid Czapliński, Maxime Dominguez, Krzysztof Drzazga, Kacper Gach, Łukasz Grzeszczyk, Krzysztof Janus, Stipe Jurić, Michał Koj, Aleksander Komor, Juliusz Letniowski, Mateusz Maćkowiak, Giorgi Merebaszwili, Adam Mesjasz, Łukasz Moneta, Mattia Montini, Konrad Nowak, Mateusz Piątkowski, Jacek Podgórski, Oliver Práznovský, Maciej Radaszkiewicz, Mathieu Scalet, Damir Šovšić, Jonatan Straus, Wojciech Szumilas, Maciej Wróbel

Strzelcy w II połowach meczów:

7 goli - KAMIL BILIŃSKI
5 goli - Karol Czubak, Mateusz Piątkowski
4 gole - Maxime Dominguez, Patryk Makuch, Patryk Mikita, Pirulo, Maciej Śliwa
3 gole - Hubert Adamczyk, Krzysztof Drzazga, Bartosz Guzdek, Jakub Łukowski, Michał Marcjanik, Łukasz Moneta, Quentin Seedorf, Szymon Sobczak, Arkadiusz Woźniak
2 gole - Dawid Błanik, Bruno Garcia, Chuca, Karol Danielak, Antonio Domínguez, Adam Frączczak, Merveille Fundambu, Jakub Górski, Łukasz Grzeszczyk, Krzysztof Janus, Olaf Kobacki, Aleksander Komor, Mikołaj Kwietniewski, Tomáš Malec, Nemanja Mijušković, Tomáš Mikinič, Piotr Mroziński, Jakub Niewiadomski, Konrad Nowak, Dominik Piła, Jacek Podgórski, Marko Roginić, Daniel Rumin, Michał Rzuchowski, Damir Šovšić, Patryk Stępiński, Jonatan Straus, Błażej Szczepanek, Kajetan Szmyt, Mariusz Szuszkiewicz, Filip Szymczak, Émile Thiakane, Paweł Tomczyk, Michał Walski, Dawid Witkowski, Tomasz Wojcinowicz, Kamil Wojtyra, Maciej Wolski, Krzysztof Wołkowicz, Kamil Zapolnik, Marcel Ziemann

Strzelcy u siebie:

9 goli - KAMIL BILIŃSKI
6 goli - Bartosz Guzdek
5 goli - Daniel Rumin, Szymon Sobczak
4 gole - Hubert Adamczyk, Maxime Dominguez, Krzysztof Janus, Patryk Makuch, Patryk Mikita, Szymon Pawłowski, Mateusz Piątkowski, Jonatan Straus
3 gole - Erik Čikoš, Karol Czubak, Adam Frączczak, Łukasz Grzeszczyk, Olaf Kobacki, Juliusz Letniowski, Jakub Łukowski, Michał Marcjanik, Mateusz Marzec, Łukasz Moneta, Patryk Stępiński, Patryk Szwedzik, Filip Szymczak, Arkadiusz Woźniak

Strzelcy na wyjeździe:

6 goli - SZYMON SOBCZAK
5 goli - Kamil Biliński
4 gole - Dawid Błanik, Krzysztof Drzazga, Jakub Łukowski, Patryk Makuch
3 gole - Mateusz Bochnak, Karol Czubak, Mikołaj Lebedyński, Adam Mesjasz, Piotr Mroziński, Konrad Nowak, Mateusz Piątkowski, Pirulo, Jacek Podgórski, Filip Szymczak
2 gole - Hubert Adamczyk, Tomasz Boczek, Maxime Dominguez, Kacper Gach, Jakub Górski, Damian Hilbrycht, Olaf Kobacki, Aleksander Komor, Mikołaj Kwietniewski, Tomáš Malec, Tomáš Mikinič, Łukasz Moneta, Oliver Práznovský, Joan Román, Damir Šovšić, Błażej Szczepanek, Wojciech Szumilas, Patryk Szwedzik, Maciej Śliwa, Paweł Tomczyk, Michał Walski, Dawid Witkowski, Kamil Wojtyra

Strzelcy jesienią:

14 goli - KAMIL BILIŃSKI
11 goli - Szymon Sobczak
8 goli - Patryk Makuch
7 goli - Jakub Łukowski, Mateusz Piątkowski
6 goli - Hubert Adamczyk, Karol Czubak, Maxime Dominguez, Bartosz Guzdek, Daniel Rumin, Filip Szymczak

Strzelcy wiosną:

Strzelcy w przeliczeniu na minuty (przynajmniej 2 gole, decyduje średnia minut gry przypadająca na jedną bramkę):

55 minut - KRZYSZTOF DRZAZGA
107 minut - Bruno Garcia
110 minut - Kamil Biliński
115 minut - Chuca
135 minut - Piotr Janczukowicz

Minuty na boisku:

1800 minut - JON AURTENETXE, KONRAD FORENC, KONRAD JAŁOCHA, MACIEJ KOWALSKI-HABEREK, MATEUSZ KUCHTA, PAWEŁ LENARCIK, RAFAŁ LESZCZYŃSKI, MICHAŁ MARCJANIK, DAWID PIETRZKIEWICZ

7 kartek - Marcin Biernat, Kamil Słaby
6 kartek - Jakub Bieroński, João Oliveira, Rafał Kobryń, Michał Koj, Michał Kuczałek, Piotr Malarczyk, Zvonimir Petrović, Marko Roginić, Sebastian Rudol, Łukasz Sierpina, Damir Šovšić, Konrad Stępień, Błażej Szczepanek, Marcin Szpakowski, Daniel Tanżyna, Krzysztof Wołkowicz

Czerwone kartki:

2 kartki - RAFAŁ KOBRYŃ, KAROL ŻWIR
1 kartka - Diego Bardanca, Bartosz Biel, Marcin Biernat, Kamil Biliński, Tomasz Cywka, Dawid Czapliński, Maciej Dąbrowski, Adam Deja, Bartłomiej Eizenchart, Maissa Fall, Bojan Gvozdenović, Ivan Hladík, Michał Ilków-Gołąb, Kacper Janiak, Michał Janota, Krzysztof Janus, Aleksander Komor, Dominik Kun, Juliusz Letniowski, Mateusz Magdziak, Piotr Malarczyk, Maciej Małkowski, Jakub Piątek, Mateusz Piątkowski, Oliver Práznovský, Ricardinho, Julio Rodríguez, Kamil Słaby, Patryk Stępiński, Błażej Szczepanek, Daniel Tanżyna, Tomasz Wojcinowicz, Szymon Zalewski, Mario Zebić, Bruno Żołądź

Liczba zawodników w barwach klubów:

29 zawodników - ŁKS ŁÓDŹ
28 zawodników - Stomil Olsztyn
26 zawodników - Arka Gdynia
25 zawodników - Korona Kielce, Resovia, Widzew Łódź, Zagłębie Sosnowiec
24 zawodników - GKS Jastrzębie (Jastrzębie Zdrój), GKS Tychy, Górnik Polkowice, Miedź Legnica, Odra Opole, Puszcza Niepołomice
23 zawodników - GKS Katowice
22 zawodników - Chrobry Głogów, Podbeskidzie Bielsko-Biała, Sandecja Nowy Sącz
20 zawodników - Skra Częstochowa

Jokerzy - zawodnicy wchodzący z ławki i strzelający przynajmniej jedną bramkę (podano liczbę takich występów):

2 razy - BRUNO GARCIA, CHUCA, KAROL CZUBAK, JAKUB GÓRSKI, BARTOSZ GUZDEK, MARKO ROGINIĆ, QUENTIN SEEDORF, BŁAŻEJ SZCZEPANEK, KAMIL WOJTYRA, MACIEJ WOLSKI, ARKADIUSZ WOŹNIAK