Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2020/2021 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!

W 306 meczach zdobyto 713 goli, co daje średnią 2,33 goli na mecz. Gospodarze zdobyli 396 goli (56%), a goście 317 goli (44%). W I połowach meczów strzelono 303 gole (42%), a w II połowach 410 goli (58%)

Gospodarze wygrali 134 mecze (44%), padło 78 remisów (25%), a goście wygrali 94 mecze (31%).

Częstość wyników:

1-1 - 40 razy, 1-0 - 37 razy, 2-0 - 29 razy, 0-0 - 29 razy, 0-2 - 25 razy, 2-1 - 23 razy, 0-1 - 22 razy, 3-0 - 20 razy, 1-2 - 20 razy, 3-1 - 9 razy, 2-3 - 7 razy, 0-3 - 6 razy, 4-0 - 6 razy, 2-2 - 6 razy, 3-2 - 5 razy, 0-4 - 4 razy, 1-3 - 4 razy, 4-1 - 3 razy, 1-4 - 2 razy, 1-5 - 2 razy, 3-3 - 2 razy, 0-5 - 1 raz, 4-2 - 1 raz, 6-2 - 1 raz, 3-4 - 1 raz, 4-4 - 1 raz,

sobota - 130 razy (42%) - średnio 1600 widzów

W rozgrywkach wystąpiło 534 zawodników w tym 96 obcokrajowców, co stanowi 18%.

W rozgrywkach sędziowało 43 sędziów.

W rozgrywkach pokazano 1390 żółtych kartek i 59 czerwonych kartek. Daje to średnią 4,542 żółtej i 0,193 czerwonej kartki na mecz.

W rozgrywkach podyktowano 114 karnych, z których wykorzystano 87, co daje skuteczność 76%.

Spotkania obejrzało 201526 widzów, co daje średnią 1800 widzów na mecz.

Średni wiek zawodnika: 26 lat, 158 dni. Średni wiek strzelca: 27 lat, 55 dni.

Zawodnicy wchodzący z ławki:

29 razy - PRZEMYSŁAW BANASZAK
22 razy - Łukasz Moneta, Dominik Sokół
20 razy - Maciej Śliwa
19 razy - Marcus Vinícius, Rafał Wolsztyński
18 razy - Mateusz Gancarczyk, Maciej Małkowski, Łukasz Sekulski, Karol Twardowski

5 goli - Michal Piter-Bučko, Piotr Wlazło
4 gole - Roman Gergel, Łukasz Grzeszczyk, Leândro, Daniel Szczepan, Kamil Zapolnik
3 gole - Gonçalo Gregório, Jacek Podgórski

Zmarnowane karne:

3 razy - KAMIL ZAPOLNIK
2 razy - Michal Piter-Bučko, Paweł Tomczyk, Paweł Wojciechowski
1 raz - Michał Bednarski, Waldemar Gancarczyk, Marcel Gąsior, Michał Ilków-Gołąb, Meik Karwot, Jacek Kiełb, Wojciech Łuczak, Mateusz Machaj, Patrik Mišák, Oliver Podhorin, Joan Román, Daniel Rumin, Szymon Sobczak, Damir Šovšić, Émile Thiakane, Sam van Huffel, Łukasz Wolsztyński, Jakub Wróbel

Strzelcy w I połowach meczów:

9 goli - KAROL ANGIELSKI, ROMAN GERGEL
8 goli - Kamil Zapolnik
6 goli - Szymon Lewicki
5 goli - Bartosz Biel, Antonio Domínguez, Mikołaj Lebedyński, Juliusz Letniowski, Daniel Rumin
4 gole - Damian Chmiel, Jacek Kiełb, Serhij Krykun, Pirulo, Artem Putiwcew, Rubio, Łukasz Sekulski, Daniel Szczepan

Strzelcy w II połowach meczów:

10 goli - ROMAN GERGEL
8 goli - Pirulo
7 goli - Leândro, Maciej Rosołek, Daniel Rumin, Bartosz Śpiączka
6 goli - João Oliveira, Jakub Łukowski, Joan Román, Kacper Śpiewak, Paweł Wojciechowski, Mateusz Żebrowski
5 goli - Antonio Domínguez, Juliusz Letniowski, Szymon Matuszek, Michal Piter-Bučko, Marcin Robak, Łukasz Sekulski

Strzelcy u siebie:

11 goli - ROMAN GERGEL
8 goli - Antonio Domínguez, Kamil Zapolnik
7 goli - Karol Angielski, Pirulo, Daniel Rumin
6 goli - Szymon Lewicki, Marcin Robak, Maciej Rosołek
5 goli - João Oliveira, Leândro, Jakub Łukowski, Patryk Makuch, Michal Piter-Bučko, Joan Román, Łukasz Sekulski, Bartosz Śpiączka, Paweł Wojciechowski, Mateusz Żebrowski

Strzelcy na wyjeździe:

8 goli - ROMAN GERGEL
6 goli - Karol Angielski, Mikołaj Lebedyński, Juliusz Letniowski, Konrad Nowak
5 goli - Pirulo, Daniel Rumin, Kacper Śpiewak
4 gole - Farid Ali, Adam Deja, Łukasz Grzeszczyk, Koki Hinokio, Joan Román, Maciej Rosołek, Łukasz Sekulski, Bartosz Śpiączka, Paweł Wojciechowski, Wiktor Żytek
3 gole - Maksymilian Banaszewski, Jakub Bartosz, Bartosz Biel, Mateusz Grzybek, João Oliveira, Kamil Kargulewicz, Serhij Krykun, Leândro, Wojciech Łuczak, Marcus Vinícius, Szymon Matuszek, Mateusz Michalski, Jacek Podgórski, Artem Putiwcew, Jewhen Radionow, Ricardinho, Rubio, Daniel Szczepan, Rafał Wolsztyński, Kamil Zapolnik, Mateusz Żebrowski

6 goli - Jakub Łukowski, Ricardinho, Daniel Rumin
5 goli - Roman Gergel, João Oliveira, Mikołaj Lebedyński, Michal Piter-Bučko, Jacek Podgórski, Rubio, Adrian Szczutowski
4 gole - Michał Bednarski, Damian Chmiel, Mateusz Grzybek, Damian Hilbrycht, Bartosz Jaroch, Szymon Kobusiński, Mateusz Michalski, Jakub Piątek, Pirulo, Mateusz Radecki, Rafael Victor, Bartosz Śpiączka, Piotr Wlazło, Paweł Wojciechowski, Mateusz Żebrowski

Strzelcy w przeliczeniu na minuty (przynajmniej 2 gole, decyduje średnia minut gry przypadająca na jedną bramkę):

128 minut - ŁUKASZ SEKULSKI
138 minut - Roman Gergel, Maciej Rosołek
146 minut - Ricardinho
153 minuty - Kamil Kargulewicz
158 minut - Adrian Szczutowski

13 kartek - MIŁOSZ TROJAK
12 kartek - Wiktor Biedrzycki, Maciej Dąbrowski, Szymon Matuszek, Michal Piter-Bučko
11 kartek - Piotr Żemło
10 kartek - Damian Jakubik, Bartłomiej Poczobut, Piotr Wlazło
9 kartek - Mateusz Grzybek, Juliusz Letniowski, Émile Thiakane, Bartłomiej Wasiluk, Mario Zebić

Czerwone kartki:

2 kartki - DAMIAN BYRTEK, TOMASZ CYWKA, MICHAŁ ILKÓW-GOŁĄB, DAMIAN JAKUBIK, KONRAD JAŁOCHA, MIKOŁAJ LEBEDYŃSKI, PIOTR ŻEMŁO
1 kartka - Mateusz Bartków, Wiktor Biedrzycki, Michał Bojdys, Janusz Bucholc, Samu Corral, Jonathan de Amo, Filipe Nascimento, Maciej Gostomski, Wojciech Hajda, Marek Hanousek, João Oliveira, Michał Kaput, Meik Karwot, Arkadiusz Kasperkiewicz, Serhij Krykun, Dawid Kubowicz, Juliusz Letniowski, Szymon Łapiński, Nemanja Marković, Maciej Mas, Nemanja Mijušković, Mateusz Możdżeń, Arkadiusz Najemski, Nemanja Nedić, Krystian Nowak, Kamil Ogorzały, Kamil Palacz, Dominik Piła, Michal Piter-Bučko, Bartłomiej Poczobut, Adrian Purzycki, Mateusz Radecki, Mateusz Skrzypczak, Szymon Sobczak, Jan Sobociński, Łukasz Sołowiej, Przemysław Szarek, Kryspin Szcześniak, Dawid Szufryn, Kamil Szymura, Bartosz Śpiączka, Tomasz Tymosiak, Maciej Wolski, Mateusz Wypych, Marcel Ziemann

Liczba zawodników w barwach klubów:

38 zawodników - KORONA KIELCE
37 zawodników - GKS Bełchatów
36 zawodników - Stomil Olsztyn
34 zawodników - Resovia
33 zawodników - Arka Gdynia, Puszcza Niepołomice, Widzew Łódź, Zagłębie Sosnowiec
32 zawodników - Miedź Legnica
31 zawodników - Sandecja Nowy Sącz
29 zawodników - Bruk-Bet Termalica Nieciecza, GKS 1962 Jastrzębie (Jastrzębie Zdrój)
28 zawodników - ŁKS Łódź, Odra Opole
27 zawodników - Radomiak Radom
26 zawodników - Górnik Łęczna
25 zawodników - Chrobry Głogów
24 zawodników - GKS Tychy

Jokerzy - zawodnicy wchodzący z ławki i strzelający przynajmniej jedną bramkę (podano liczbę takich występów):

4 razy - ŁUKASZ SEKULSKI, KACPER ŚPIEWAK
3 razy - Przemysław Banaszak, Ricardinho, Adrian Szczutowski, Rafał Wolsztyński, Martin Zeman
2 razy - Antonio Domínguez, Gonçalo Gregório, Kamil Kargulewicz, Maciej Małkowski, Maciej Mas, Damian Nowak, Karol Podliński, Joan Román, Paweł Wojciechowski, Mateusz Żebrowski
1 raz - Karol Angielski, Adam Banasiak, Filip Becht, Michal Bezpalec, Dawid Błanik, Adrian Cierpka, Krzysztof Drzazga, Armand Ella, Filipe Nascimento, Maksymilian Hebel, Koki Hinokio, Aleksander Jagiełło, Bartłomiej Kalinkowski, Filip Karbowy, Szymon Kobusiński, Bartłomiej Kukułowicz, Leândro, Mikołaj Lebedyński, Mehdi Lehaire, Jakub Łukowski, Mateusz Machaj, Patryk Makuch, Patryk Małecki, Marcus Vinícius, Patrik Mišák, Łukasz Moneta, Marek Mróz, Patryk Mucha, Kamil Ogorzały, David Panka, Arkadiusz Piech, Oliver Podhorin, Dominik Połap, Jewhen Radionow, Kamil Radulj, Rafael Victor, Marcin Robak, Daniel Rumin, Damian Sierant, Dominik Sokół, Łukasz Spławski, Dragoljub Srnić, Sebastian Steblecki, Marcin Stefanik, Jonatan Straus, Daniel Szczepan, Marcin Szpakowski, Bartosz Śpiączka, Paweł Tomczyk, Karol Twardowski, Mateusz Wyjadłowski, Kamil Zapolnik, Przemysław Zdybowicz, Wiktor Żytek

Sandecja Nowy Sącz925102
Kolejno: nazwa klubu, żółte kartki, czerwone kartki, punkty (za każdą żółtą kartkę 1 pkt., za każdą czerwoną kartkę 2 pkt.)

Puszcza Niepołomice40034499
Kolejno: nazwa klubu, średnia widownia na meczach drużyny u siebie, łączna widownia na meczach drużyny u siebie, liczba meczów drużyny u siebie (uwzględniono wszystkie spotkania z udziałem widzów; dane orientacyjne z dokładnością do 100 widzów)

Miedź Legnica100059696
Kolejno: nazwa klubu, średnia widownia na meczach wyjazdowych drużyny, łączna widownia na meczach wyjazdowych drużyny, liczba meczów wyjazdowych drużyny (uwzględniono wszystkie spotkania z udziałem widzów; dane orientacyjne z dokładnością do 100 widzów)