Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2020/2021 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!

W 150 meczach zdobyto 357 goli, co daje średnią 2,38 goli na mecz. Gospodarze zdobyli 200 goli (56%), a goście 157 goli (44%). W I połowach meczów strzelono 154 gole (43%), a w II połowach 203 gole (57%)

Gospodarze wygrali 68 meczów (45%), padło 36 remisów (24%), a goście wygrali 46 meczów (31%).

Częstość wyników:

2-0 - 18 razy, 1-1 - 18 razy, 1-0 - 16 razy, 0-2 - 14 razy, 0-0 - 14 razy, 2-1 - 11 razy, 0-1 - 10 razy, 3-0 - 9 razy, 1-2 - 8 razy, 4-0 - 4 razy, 3-2 - 4 razy, 0-3 - 3 razy, 4-1 - 3 razy, 2-2 - 3 razy, 1-3 - 3 razy, 0-4 - 2 razy, 1-4 - 2 razy, 3-1 - 2 razy, 2-3 - 2 razy, 4-4 - 1 raz, 3-4 - 1 raz, 1-5 - 1 raz, 4-2 - 1 raz,

sobota - 57 razy (38%) - średnio 1800 widzów

W rozgrywkach wystąpiło 415 zawodników w tym 70 obcokrajowców, co stanowi 17%.

W rozgrywkach sędziowało 32 sędziów.

W rozgrywkach pokazano 667 żółtych kartek i 24 czerwone kartki. Daje to średnią 4,447 żółtej i 0,16 czerwonej kartki na mecz.

W rozgrywkach podyktowano 54 karne, z których wykorzystano 45, co daje skuteczność 83%.

Spotkania obejrzało 129154 widzów, co daje średnią 2000 widzów na mecz.

Średni wiek zawodnika: 26 lat, 136 dni. Średni wiek strzelca: 27 lat, 300 dni.

Zawodnicy wchodzący z ławki:

14 razy - PRZEMYSŁAW BANASZAK
13 razy - Karol Twardowski
12 razy - Mateusz Gancarczyk, Maciej Śliwa, Rafał Wolsztyński, Martin Zeman
10 razy - Jakub Bartosz, Maciej Firlej, Jakub Łukowski, Mateusz Machaj, Tomasz Nawotka, Rafał Niziołek, Damian Piotrowski, Karol Podliński
9 razy - Jakub Apolinarski, Jarosław Czernysz, Alain Ebwelle, Sebastian Jarosz, Filip Karbowy, Szymon Łapiński, Daniel Mąka, Kacper Piątek, Dawid Rogalski, Artur Siemaszko, Aron Stasiak, Jakub Tosik

Zawodnicy schodzący przed końcem meczu (nie wliczono czerwonych kartek):

13 razy - PATRYK BRYŁA, DAMIAN CHMIEL, KRZYSZTOF JANUS, LEÂNDRO, ŁUKASZ WROŃSKI, PAWEŁ ŻYRA
12 razy - Damian Gąska, Maciej Jankowski, Paweł Wojciechowski
11 razy - Merveille Fundambu, Kamil Jadach, Joan Román, Paweł Tupaj
10 razy - Cezary Demianiuk, Krzysztof Drzazga, Krystian Ogrodowski, Arkadiusz Piech, Łukasz Spławski, Maciej Spychała
9 razy - Karol Angielski, Bartosz Biel, Samu Corral, Bartłomiej Eizenchart, Jacek Kiełb, Dawid Kort, Wojciech Łuczak, Tomáš Mikinič, Patrik Mišák, Sebastian Steblecki, Przemysław Zdybowicz, Mateusz Żebrowski

Strzelcy bez karnych:

12 goli - ROMAN GERGEL
8 goli - Pirulo
7 goli - Kamil Zapolnik
6 goli - Szymon Matuszek, Joan Román
5 goli - Karol Angielski, Maksymilian Banaszewski, Szymon Lewicki, Marcin Robak, Daniel Rumin, Łukasz Sekulski, Bartosz Śpiączka

Strzelcy karnych:

5 goli - JULIUSZ LETNIOWSKI
4 gole - Antonio Domínguez, Kamil Zapolnik
3 gole - Leândro
2 gole - Wiktor Biedrzycki, Roman Gergel, Gonçalo Gregório, Łukasz Grzeszczyk, Daniel Szczepan, Piotr Wlazło
1 gol - Karol Angielski, Maksymilian Banaszewski, Krzysztof Drzazga, Michał Ilków-Gołąb, Dawid Kort, Dawid Kubowicz, Mateusz Machaj, Maciej Małkowski, Michal Piter-Bučko, Jacek Podgórski, Oliver Práznovský, Marcin Robak, Daniel Rumin, Łukasz Sekulski, Marcin Stefanik, Émile Thiakane, Paweł Wojciechowski

Zmarnowane karne:

2 razy - KAMIL ZAPOLNIK
1 raz - Waldemar Gancarczyk, Marcel Gąsior, Michał Ilków-Gołąb, Jacek Kiełb, Joan Román, Émile Thiakane, Paweł Wojciechowski

5 goli - Szymon Matuszek
4 gole - Gonçalo Gregório, Juliusz Letniowski, Pirulo, Marcin Robak, Joan Román, Kacper Śpiewak, Paweł Wojciechowski, Mateusz Żebrowski
3 gole - Maksymilian Banaszewski, Samu Corral, Antonio Domínguez, João Oliveira, Mikołaj Lebedyński, Karol Podliński, Jewhen Radionow, Łukasz Sekulski, Bartosz Śpiączka, Kamil Zapolnik, Martin Zeman

4 gole - Pirulo, Daniel Rumin
3 gole - Farid Ali, Karol Angielski, Koki Hinokio, Leândro, Wojciech Łuczak, Szymon Matuszek, Konrad Nowak, Łukasz Sekulski, Daniel Szczepan, Kacper Śpiewak, Kamil Zapolnik, Wiktor Żytek

Strzelcy jesienią:

14 goli - ROMAN GERGEL
11 goli - Kamil Zapolnik
9 goli - Juliusz Letniowski
7 goli - Antonio Domínguez

Strzelcy wiosną:

Strzelcy w przeliczeniu na minuty (przynajmniej 2 gole, decyduje średnia minut gry przypadająca na jedną bramkę):

85 minut - ŁUKASZ SEKULSKI
104 minuty - Roman Gergel
123 minuty - Kamil Zapolnik
130 minut - Szymon Lewicki
131 minut - Kacper Śpiewak

Minuty na boisku:

1530 minut - MACIEJ GOSTOMSKI, DANIEL KAJZER, MATEUSZ KOCHALSKI, PAWEŁ LENARCIK, TOMASZ MIDZIERSKI, SERAFIN SZOTA, PAWEŁ ZIELIŃSKI

7 kartek - Szymon Matuszek, Émile Thiakane
6 kartek - Wiktor Biedrzycki, Maciej Dąbrowski, Juliusz Letniowski, Seweryn Michalski, Krystian Ogrodowski, Jakub Serafin, Piotr Żemło
5 kartek - Bartosz Bartkowiak, Sebastian Bonecki, Robert Mandrysz, Nemanja Mijušković, Michał Mikołajczyk, Krystian Nowak, Michal Piter-Bučko, Bartłomiej Poczobut, Bartłomiej Wasiluk, Jakub Witek, Piotr Wlazło

Czerwone kartki:

1 kartka - DAMIAN BYRTEK, SAMU CORRAL, TOMASZ CYWKA, JONATHAN DE AMO, DAMIAN JAKUBIK, MICHAŁ KAPUT, MEIK KARWOT, SERHIJ KRYKUN, MIKOŁAJ LEBEDYŃSKI, JULIUSZ LETNIOWSKI, SZYMON ŁAPIŃSKI, NEMANJA MIJUŠKOVIĆ, ARKADIUSZ NAJEMSKI, KRYSTIAN NOWAK, KAMIL PALACZ, BARTŁOMIEJ POCZOBUT, ŁUKASZ SOŁOWIEJ, KRYSPIN SZCZEŚNIAK, DAWID SZUFRYN, KAMIL SZYMURA, BARTOSZ ŚPIĄCZKA, TOMASZ TYMOSIAK, MACIEJ WOLSKI, PIOTR ŻEMŁO

Liczba zawodników w barwach klubów:

28 zawodników - STOMIL OLSZTYN
26 zawodników - Miedź Legnica
25 zawodników - Korona Kielce, Sandecja Nowy Sącz
24 zawodników - GKS 1962 Jastrzębie (Jastrzębie Zdrój), GKS Bełchatów, Zagłębie Sosnowiec
23 zawodników - Arka Gdynia, ŁKS Łódź, Odra Opole, Resovia
22 zawodników - Bruk-Bet Termalica Nieciecza, Górnik Łęczna, Widzew Łódź
21 zawodników - Puszcza Niepołomice, Radomiak Radom
20 zawodników - Chrobry Głogów, GKS Tychy

Jokerzy - zawodnicy wchodzący z ławki i strzelający przynajmniej jedną bramkę (podano liczbę takich występów):

3 razy - MARTIN ZEMAN
2 razy - Przemysław Banaszak, Gonçalo Gregório, Karol Podliński, Łukasz Sekulski, Kacper Śpiewak, Paweł Wojciechowski, Rafał Wolsztyński
1 raz - Karol Angielski, Adam Banasiak, Filip Becht, Adrian Cierpka, Krzysztof Drzazga, Maksymilian Hebel, Koki Hinokio, Bartłomiej Kalinkowski, Filip Karbowy, Leândro, Mikołaj Lebedyński, Jakub Łukowski, Mateusz Machaj, Patryk Małecki, Maciej Małkowski, Patrik Mišák, Łukasz Moneta, Patryk Mucha, Damian Nowak, Kamil Ogorzały, David Panka, Dominik Połap, Jewhen Radionow, Kamil Radulj, Joan Román, Daniel Rumin, Damian Sierant, Łukasz Spławski, Dragoljub Srnić, Jonatan Straus, Karol Twardowski, Kamil Zapolnik, Mateusz Żebrowski

Miedź Legnica49151
Kolejno: nazwa klubu, żółte kartki, czerwone kartki, punkty (za każdą żółtą kartkę 1 pkt., za każdą czerwoną kartkę 2 pkt.)

Radomiak Radom2003282
Kolejno: nazwa klubu, średnia widownia na meczach drużyny u siebie, łączna widownia na meczach drużyny u siebie, liczba meczów drużyny u siebie (uwzględniono wszystkie spotkania z udziałem widzów; dane orientacyjne z dokładnością do 100 widzów)

Odra Opole100019112
Kolejno: nazwa klubu, średnia widownia na meczach wyjazdowych drużyny, łączna widownia na meczach wyjazdowych drużyny, liczba meczów wyjazdowych drużyny (uwzględniono wszystkie spotkania z udziałem widzów; dane orientacyjne z dokładnością do 100 widzów)

Radomiak Radom80046526
Kolejno: nazwa klubu, średnia widownia na meczach drużyny, łączna widownia na meczach drużyny, liczba meczów drużyny (uwzględniono wszystkie spotkania z udziałem widzów; dane orientacyjne z dokładnością do 100 widzów)