Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2019/2020 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!

W 306 meczach zdobyto 810 goli, co daje średnią 2,647 goli na mecz. Gospodarze zdobyli 444 gole (55%), a goście 366 goli (45%). W I połowach meczów strzelono 338 goli (42%), a w II połowach 472 gole (58%)

Gospodarze wygrali 137 meczów (45%), padło 71 remisów (23%), a goście wygrali 98 meczów (32%).

Częstość wyników:

1-0 - 45 razy, 1-1 - 30 razy, 1-2 - 30 razy, 2-1 - 27 razy, 0-0 - 21 razy, 2-0 - 20 razy, 0-1 - 18 razy, 2-2 - 17 razy, 1-3 - 15 razy, 0-2 - 14 razy, 3-0 - 13 razy, 3-1 - 9 razy, 4-1 - 7 razy, 0-3 - 7 razy, 4-0 - 4 razy, 2-4 - 4 razy, 5-1 - 3 razy, 1-4 - 3 razy, 3-2 - 3 razy, 2-3 - 3 razy, 4-2 - 2 razy, 4-3 - 2 razy, 3-5 - 2 razy, 3-3 - 2 razy, 0-5 - 1 raz, 5-0 - 1 raz, 5-2 - 1 raz, 3-4 - 1 raz, 4-4 - 1 raz,

sobota - 124 razy (41%) - średnio 1900 widzów

W rozgrywkach wystąpiło 514 zawodników w tym 100 obcokrajowców, co stanowi 19%.

W rozgrywkach sędziowało 30 sędziów.

W rozgrywkach pokazano 1397 żółtych kartek i 58 czerwonych kartek. Daje to średnią 4,565 żółtej i 0,19 czerwonej kartki na mecz.

W rozgrywkach podyktowano 132 karne, z których wykorzystano 103, co daje skuteczność 78%.

Spotkania obejrzało 456250 widzów, co daje średnią 1700 widzów na mecz.

Średni wiek zawodnika: 26 lat, 176 dni. Średni wiek strzelca: 27 lat, 67 dni.

Zawodnicy wchodzący z ławki:

18 razy - ADAM BANASIAK
16 razy - Adrian Laskowski
15 razy - Dawid Kasprzyk, Łukasz Moneta, Janusz Surdykowski
14 razy - Damian Kowalczyk, Patryk Makuch, Marcin Orłowski, Szymon Skrzypczak, Mateusz Sopoćko, Michał Żebrakowski
13 razy - Dawid Flaszka, Mohamed Medfai, Serhij Napołow, Damian Piotrowski, Oktawian Skrzecz

4 gole - Bartosz Nowak, Fabian Piasecki, Michal Piter-Bučko
3 gole - Joel Huertas, Krzysztof Janus, Leândro, Grzegorz Lech, Maciej Małkowski, Marquitos, Mateusz Marzec, Szymon Sobczak, Piotr Wlazło
2 gole - Roman Gergel, Omran Haydary, Robert Janicki, João Criciúma, Mateusz Kuzimski, Adrian Małachowski, Tomasz Nowak, Szymon Pawłowski, Łukasz Sierpina, Piotr Stawarczyk, Damian Tront, Adam Wolniewicz

Zmarnowane karne:

3 razy - FABIAN PIASECKI
2 razy - Szymon Skrzypczak, Josip Šoljić
1 raz - Kamil Biliński, Maciej Domański, Roman Gergel, Dawid Gojny, Artur Golański, Łukasz Grzeszczyk, Vladislavs Gutkovskis, Joel Huertas, Robert Janicki, Krzysztof Janus, Mateusz Kupczak, Leândro, Grzegorz Lech, Mateusz Marzec, Maciej Mas, Henrik Ojamaa, Szymon Pawłowski, Arkadiusz Piech, Szymon Sobczak, Przemysław Stolc, Damian Tront, Ricky van Haaren

Strzelcy w I połowach meczów:

7 goli - MATEUSZ KUZIMSKI, BARTOSZ NOWAK
6 goli - Karol Danielak, Omran Haydary, Marquitos, Marko Roginić
5 goli - Mateusz Kupczak, Mateusz Mak, Fabian Piasecki, Jakub Wróbel
4 gole - Farid Ali, Adrian Benedyczak, Bartosz Biel, Roman Gergel, Maciej Korzym, Grzegorz Lech, Jakub Łukowski, Mateusz Marzec, Michal Piter-Bučko
3 gole - Mariusz Gabrych, Vladislavs Gutkovskis, Michał Ilków-Gołąb, João Criciúma, José Embaló, Filip Karbowy, Leândro, Mikołaj Lebedyński, Szymon Lewicki, Rafał Makowski, Maciej Małkowski, Mateusz Michalski, Patryk Mikita, Tomasz Mikołajczak, Damian Nowak, Kacper Piątek, Mateusz Piątkowski, Arkadiusz Piech, Łukasz Sierpina, Szymon Sobczak, Janusz Surdykowski, Wojciech Szumilas, Patryk Winsztal, Piotr Wlazło, Paweł Zieliński

Strzelcy w II połowach meczów:

12 goli - FABIAN PIASECKI
11 goli - Patryk Mikita
9 goli - Vladislavs Gutkovskis
8 goli - Łukasz Grzeszczyk, João Criciúma, Mateusz Kuzimski
7 goli - Karol Danielak, Robert Janicki, Gracjan Jaroch, Mateusz Marzec, Szymon Sobczak

6 goli - Vladislavs Gutkovskis, Gracjan Jaroch, Mateusz Mak, Michał Żyro
5 goli - Farid Ali, Łukasz Grzeszczyk, José Embaló, Leândro, Mateusz Marzec, Patryk Mikita, Marko Roginić, Jakub Wróbel
4 gole - Michał Ilków-Gołąb, Mateusz Kupczak, Mateusz Piątkowski, Arkadiusz Piech, Łukasz Sierpina, Piotr Wlazło

Strzelcy jesienią:

12 goli - OMRAN HAYDARY
11 goli - Mateusz Marzec
10 goli - Karol Danielak, Fabian Piasecki
9 goli - Mateusz Kuzimski
8 goli - Vladislavs Gutkovskis, Mateusz Kupczak, Patryk Mikita, Bartosz Nowak, Marko Roginić, Jakub Wróbel

Strzelcy wiosną:

7 goli - FABIAN PIASECKI
6 goli - Mateusz Kuzimski, Marquitos, Patryk Mikita, Arkadiusz Piech, Szymon Sobczak, Piotr Wlazło, Michał Żyro
5 goli - Rafał Makowski, Bartosz Nowak, Michal Piter-Bučko, Jewhen Radionow
4 gole - Bartosz Biel, Łukasz Grzeszczyk, Vladislavs Gutkovskis, João Criciúma, Filip Karbowy, Mikołaj Lebedyński, Szymon Lewicki, Mateusz Mak, Michał Rzuchowski, Janusz Surdykowski
3 gole - Adrian Benedyczak, Karol Danielak, Maciej Domański, Mariusz Gabrych, Robert Janicki, Krzysztof Janus, Bartosz Jaroch, Damian Kowalczyk, Mateusz Kupczak, Tomasz Mikołajczak, Damian Nowak, Marko Roginić, Joan Román, Cezary Sauczek, Patryk Winsztal

Strzelcy w przeliczeniu na minuty (przynajmniej 2 gole, decyduje średnia minut gry przypadająca na jedną bramkę):

75 minut - IVÁN MARTÍN
123 minuty - Rubio
134 minuty - Omran Haydary
135 minut - Jewhen Radionow
139 minut - Łukasz Spławski

Żółte kartki:

12 kartek - DMYTRO BASZŁAJ, MARCIN BIERNAT, MICHAŁ ILKÓW-GOŁĄB, MICHAŁ KAPUT, ADRIAN KARANKIEWICZ, ADRIAN PURZYCKI, JOSIP ŠOLJIĆ
11 kartek - Wojciech Hajda, Nemanja Mijušković
10 kartek - Wiktor Biedrzycki, Damian Jakubik, Vlastimir Jovanović, Bartosz Kieliba, Krystian Wachowiak, Piotr Wlazło
9 kartek - Martin Dobrotka, Meik Karwot, Jakub Kiełb, Piotr Żemło
8 kartek - Grzegorz Baran, Sebastian Bonecki, Mateusz Cichocki, Paweł Czajkowski, Roman Gergel, Michał Grobelny, Marcin Grolik, Bartosz Jaroszek, Dario Krišto, Dominik Kulawiak, Mateusz Kupczak, Marquitos, Tomasz Mikołajczak, Michal Obročník, Oliver Práznovský, Łukasz Trałka, Miłosz Trojak, Damian Tront, Bartosz Wolski

Czerwone kartki:

2 kartki - ERIK ČIKOŠ, VLASTIMIR JOVANOVIĆ, BARTOSZ KIELIBA, ÉMILE THIAKANE
1 kartka - Dawid Abramowicz, Grzegorz Baran, Lukáš Bielák, Marcin Biernat, Stanisław Biłeńkyj, Mateusz Bodzioch, Damian Byrtek, Damian Ciechanowski, Paweł Czajkowski, Michał Czarny, Wiktor Długosz, Lukáš Ďuriška, Rafał Grzelak, Vladislavs Gutkovskis, Damian Jakubik, Michał Kaput, Meik Karwot, Płamen Kraczunow, Dario Krišto, Lukáš Kubáň, Mohamed Loua, Elvir Maloku, Maciej Małkowski, Maciej Mańka, Michał Michalec, Tomasz Mikołajczak, Cezary Miszta, Filip Modelski, Jan Mudra, Patryk Mularczyk, Arkadiusz Najemski, Łukasz Norkowski, Michal Obročník, Kornel Osyra, Jacek Podgórski, Martin Polaček, Piotr Polczak, Kacper Radkowski, Omar Santana, Jakub Sinior, Szymon Skrzypczak, Kamil Słaby, Wojciech Słomka, Łukasz Sosnowski, Remigiusz Szywacz, Damian Tront, Damian Warnecki, Hubert Wołąkiewicz, Krzysztof Wołkowicz, Mateusz Żyro

28 zawodników - Bruk-Bet Termalica Nieciecza, Zagłębie Sosnowiec
27 zawodników - GKS 1962 Jastrzębie (Jastrzębie Zdrój), Podbeskidzie Bielsko-Biała, Puszcza Niepołomice
26 zawodników - Chrobry Głogów, Sandecja Nowy Sącz
25 zawodników - GKS Tychy

Jokerzy - zawodnicy wchodzący z ławki i strzelający przynajmniej jedną bramkę (podano liczbę takich występów):

4 razy - VLADISLAVS GUTKOVSKIS, DAMIAN KOWALCZYK
3 razy - João Criciúma, Damian Nowak
2 razy - Jakub Bąk, Kamil Biliński, Jarosław Czernysz, Patryk Czułowski, Dawid Kort, Iván Martín, Łukasz Moneta, Patryk Mularczyk, Fabian Piasecki, Joan Román, Mateusz Sopoćko, Wojciech Szumilas, Bartosz Żurek

Radomiak Radom935103
Kolejno: nazwa klubu, żółte kartki, czerwone kartki, punkty (za każdą żółtą kartkę 1 pkt., za każdą czerwoną kartkę 2 pkt.)

Puszcza Niepołomice7001012715
Kolejno: nazwa klubu, średnia widownia na meczach drużyny u siebie, łączna widownia na meczach drużyny u siebie, liczba meczów drużyny u siebie (uwzględniono wszystkie spotkania z udziałem widzów; dane orientacyjne z dokładnością do 100 widzów)

Bruk-Bet Termalica Nieciecza14002064815
Kolejno: nazwa klubu, średnia widownia na meczach wyjazdowych drużyny, łączna widownia na meczach wyjazdowych drużyny, liczba meczów wyjazdowych drużyny (uwzględniono wszystkie spotkania z udziałem widzów; dane orientacyjne z dokładnością do 100 widzów)