Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2019/2020 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!

W 180 meczach zdobyto 479 goli, co daje średnią 2,661 goli na mecz. Gospodarze zdobyli 270 goli (56%), a goście 209 goli (44%). W I połowach meczów strzelono 201 goli (42%), a w II połowach 278 goli (58%)

Gospodarze wygrali 85 meczów (47%), padły 42 remisy (23%), a goście wygrali 53 mecze (29%).

Częstość wyników:

1-0 - 27 razy, 2-1 - 20 razy, 1-1 - 20 razy, 1-2 - 13 razy, 0-1 - 12 razy, 2-2 - 11 razy, 3-0 - 9 razy, 2-0 - 9 razy, 0-2 - 9 razy, 0-0 - 9 razy, 1-3 - 8 razy, 3-1 - 7 razy, 4-1 - 5 razy, 0-3 - 3 razy, 1-4 - 3 razy, 2-3 - 3 razy, 3-2 - 2 razy, 4-0 - 2 razy, 5-1 - 2 razy, 5-0 - 1 raz, 3-3 - 1 raz, 4-3 - 1 raz, 2-4 - 1 raz, 4-4 - 1 raz, 3-5 - 1 raz,

sobota - 83 razy (46%) - średnio 2100 widzów

W rozgrywkach wystąpiło 414 zawodników w tym 81 obcokrajowców, co stanowi 20%.

W rozgrywkach sędziowało 27 sędziów.

W rozgrywkach pokazano 835 żółtych kartek i 30 czerwonych kartek. Daje to średnią 4,639 żółtej i 0,167 czerwonej kartki na mecz.

W rozgrywkach podyktowano 79 karnych, z których wykorzystano 61, co daje skuteczność 77%.

Spotkania obejrzało 355408 widzów, co daje średnią 2000 widzów na mecz.

Średni wiek zawodnika: 26 lat, 131 dni. Średni wiek strzelca: 26 lat, 331 dni.

Zawodnicy wchodzący z ławki:

14 razy - ADAM BANASIAK
12 razy - Bartłomiej Dudzic, Adrian Laskowski, Adam Żak
11 razy - Łukasz Moneta, Oktawian Skrzecz
10 razy - Stanisław Biłeńkyj, Waldemar Gancarczyk, Krzysztof Kiklaisz, Wiktor Putin, Kamil Sabiłło, Mateusz Sopoćko, Janusz Surdykowski, Franciszek Wróblewski
9 razy - Josip Barišić, Jakub Bąk, Mateusz Cetnarski, Dawid Kasprzyk, Daniel Liszka, Maciej Mas, Florin Purece, Mateusz Żukowski

10 goli - KAROL DANIELAK, OMRAN HAYDARY
8 goli - Vladislavs Gutkovskis, Mateusz Marzec, Fabian Piasecki, Marko Roginić, Jakub Wróbel
7 goli - Farid Ali, Gracjan Jaroch, João Criciúma, Mateusz Kuzimski
6 goli - Mateusz Mak, Patryk Mikita
5 goli - Bartosz Biel, José Embaló, Jakub Łukowski, Maciej Mańka, Bartosz Nowak, Mateusz Piątkowski

Strzelcy karnych:

6 goli - MATEUSZ KUPCZAK
4 gole - Łukasz Grzeszczyk
3 gole - Joel Huertas, Michał Ilków-Gołąb, Grzegorz Lech, Mateusz Marzec, Bartosz Nowak
2 gole - Roman Gergel, Omran Haydary, Robert Janicki, Mateusz Kuzimski, Leândro, Patryk Mikita, Fabian Piasecki, Łukasz Sierpina, Damian Tront, Adam Wolniewicz
1 gol - Martin Dobrotka, Dawid Gojny, Krzysztof Janus, José Embaló, Dawid Kort, Jakub Łukowski, Maciej Małkowski, Tomáš Mikinič, Tomasz Nowak, Henrik Ojamaa, Szymon Pawłowski, Michal Piter-Bučko, Oliver Práznovský, Szymon Skrzypczak, Piotr Wlazło, Hubert Wołąkiewicz

Zmarnowane karne:

2 razy - SZYMON SKRZYPCZAK, JOSIP ŠOLJIĆ
1 raz - Dawid Gojny, Artur Golański, Vladislavs Gutkovskis, Joel Huertas, Robert Janicki, Krzysztof Janus, Leândro, Grzegorz Lech, Mateusz Marzec, Maciej Mas, Henrik Ojamaa, Fabian Piasecki, Szymon Sobczak, Przemysław Stolc

Strzelcy w I połowach meczów:

6 goli - OMRAN HAYDARY
5 goli - Jakub Wróbel
4 gole - Farid Ali, Karol Danielak, Mateusz Kuzimski, Grzegorz Lech, Mateusz Marzec, Bartosz Nowak, Fabian Piasecki, Marko Roginić
3 gole - Roman Gergel, Maciej Korzym, Leândro, Jakub Łukowski, Mateusz Mak, Mateusz Piątkowski, Paweł Zieliński
2 gole - Dawid Abramowicz, Adrian Benedyczak, Bartosz Biel, Marcin Biernat, Michał Bojdys, Emil Drozdowicz, Rafał Figiel, Vladislavs Gutkovskis, Joel Huertas, Michał Ilków-Gołąb, João Criciúma, José Embaló, Mateusz Kupczak, Patryk Małecki, Maciej Małkowski, Maciej Mańka, Mateusz Michalski, Arkadiusz Najemski, Damian Nowak, Tomasz Nowak, Henrik Ojamaa, Adrian Paluchowski, Kacper Piątek, Łukasz Sierpina, Szymon Skrzypczak, Wojciech Szumilas, Thiago, Grzegorz Tomasiewicz, Damian Tront, Przemysław Zdybowicz, Wiktor Żytek

Strzelcy w II połowach meczów:

7 goli - MATEUSZ MARZEC, PATRYK MIKITA
6 goli - Karol Danielak, Łukasz Grzeszczyk, Vladislavs Gutkovskis, Omran Haydary, Gracjan Jaroch, Mateusz Kupczak, Fabian Piasecki
5 goli - João Criciúma, Mateusz Kuzimski
4 gole - Michał Ilków-Gołąb, Robert Janicki, José Embaló, Bartosz Nowak, Szymon Pawłowski, Michal Piter-Bučko, Marko Roginić
3 gole - Farid Ali, Jakub Bąk, Bartosz Biel, Dawid Kocyła, Dawid Kort, Dario Krišto, Jakub Łukowski, Mateusz Mak, Maciej Mańka, Marquitos, Martin Mikovič, Łukasz Sierpina, Szymon Sobczak, Tiago Alves, Piotr Wlazło, Jakub Wróbel

Strzelcy u siebie:

10 goli - OMRAN HAYDARY
9 goli - Karol Danielak
6 goli - Vladislavs Gutkovskis, Mateusz Marzec
5 goli - Mateusz Kupczak, Mateusz Kuzimski, Patryk Mikita
4 gole - Roman Gergel, Łukasz Grzeszczyk, Michał Ilków-Gołąb, Jakub Łukowski, Fabian Piasecki, Michal Piter-Bučko, Marko Roginić, Szymon Sobczak

Strzelcy na wyjeździe:

6 goli - GRACJAN JAROCH, JOãO CRICIÚMA, FABIAN PIASECKI
5 goli - Mateusz Marzec, Bartosz Nowak, Jakub Wróbel
4 gole - Farid Ali, José Embaló, Mateusz Kuzimski, Leândro, Marko Roginić, Łukasz Sierpina
3 gole - Jakub Bąk, Robert Janicki, Maciej Korzym, Mateusz Kupczak, Grzegorz Lech, Mateusz Mak, Patryk Mikita, Henrik Ojamaa, Mateusz Piątkowski
2 gole - Bartosz Biel, Michał Bojdys, Mateusz Czyżycki, Maciej Górski, Łukasz Grzeszczyk, Vladislavs Gutkovskis, Omran Haydary, Michał Ilków-Gołąb, Dawid Kort, Jakub Łukowski, Patryk Małecki, Maciej Mańka, Marquitos, Seweryn Michalski, Patryk Mularczyk, Arkadiusz Najemski, Cezary Sauczek, Artur Siemaszko, Wojciech Szumilas, Damian Tront, Piotr Wlazło, Adam Wolniewicz, Wiktor Żytek

Strzelcy jesienią:

12 goli - OMRAN HAYDARY
11 goli - Mateusz Marzec
10 goli - Karol Danielak, Fabian Piasecki
9 goli - Mateusz Kuzimski
8 goli - Vladislavs Gutkovskis, Mateusz Kupczak, Patryk Mikita, Bartosz Nowak, Marko Roginić, Jakub Wróbel

Strzelcy wiosną:

Strzelcy w przeliczeniu na minuty (przynajmniej 2 gole, decyduje średnia minut gry przypadająca na jedną bramkę):

69 minut - IVÁN MARTÍN
109 minut - Wojciech Szumilas
113 minut - Przemysław Zdybowicz
134 minuty - Omran Haydary, Mateusz Kuzimski
146 minut - Vladislavs Gutkovskis

Minuty na boisku:

1800 minut - JANUSZ BUCHOLC, MATEUSZ CICHOCKI, RAFAŁ FIGIEL, KRYSTIAN GETINGER, KONRAD JAŁOCHA, ADRIAN LIS, KORNEL OSYRA, ŁUKASZ ZAŁUSKA
1790 minut - Rafał Makowski
1787 minut - Paweł Zieliński
1786 minut - Filip Modelski
1782 minuty - Szymon Pawłowski

Żółte kartki:

9 kartek - WIKTOR BIEDRZYCKI
8 kartek - Dmytro Baszłaj, Nemanja Mijušković, Michal Obročník, Josip Šoljić, Piotr Wlazło
7 kartek - Marcin Biernat, Paweł Czajkowski, Roman Gergel, Wojciech Hajda, Michał Ilków-Gołąb, Damian Jakubik, Jakub Kiełb, Adrian Purzycki
6 kartek - Grzegorz Baran, Vlastimir Jovanović, Sebastian Kamiński, Michał Kaput, Jan Mudra, Maciej Pałaszewski, Łukasz Sosnowski, Ołeh Tarasenko
5 kartek - Martin Adamec, Adam Banasiak, Łukasz Góra, Marcin Grolik, Bartosz Jaroszek, Adrian Karankiewicz, Bartosz Kieliba, Dario Krišto, Dominik Kulawiak, Marquitos, Michał Ozga, Artur Pikk, Michal Piter-Bučko, Kacper Radkowski, Konrad Sieracki, Jakub Sinior, Łukasz Trałka, Bartosz Wolski, Hubert Wołąkiewicz, Mateusz Wypych, Wiktor Żytek

Czerwone kartki:

2 kartki - VLASTIMIR JOVANOVIĆ
1 kartka - Grzegorz Baran, Lukáš Bielák, Stanisław Biłeńkyj, Damian Byrtek, Paweł Czajkowski, Michał Czarny, Wiktor Długosz, Rafał Grzelak, Vladislavs Gutkovskis, Damian Jakubik, Bartosz Kieliba, Płamen Kraczunow, Lukáš Kubáň, Maciej Małkowski, Maciej Mańka, Michał Michalec, Filip Modelski, Łukasz Norkowski, Michal Obročník, Jacek Podgórski, Kacper Radkowski, Jakub Sinior, Kamil Słaby, Wojciech Słomka, Łukasz Sosnowski, Émile Thiakane, Hubert Wołąkiewicz, Krzysztof Wołkowicz

Liczba zawodników w barwach klubów:

25 zawodników - CHOJNICZANKA CHOJNICE, OLIMPIA GRUDZIĄDZ
24 zawodników - Bruk-Bet Termalica Nieciecza, Chrobry Głogów, Odra Opole, Stomil Olsztyn, Warta Poznań, Zagłębie Sosnowiec
23 zawodników - GKS Bełchatów, Miedź Legnica, Podbeskidzie Bielsko-Biała, Puszcza Niepołomice, Radomiak Radom, Wigry Suwałki
22 zawodników - GKS 1962 Jastrzębie (Jastrzębie Zdrój)
21 zawodników - Sandecja Nowy Sącz
20 zawodników - GKS Tychy, Stal Mielec

Jokerzy - zawodnicy wchodzący z ławki i strzelający przynajmniej jedną bramkę (podano liczbę takich występów):

3 razy - VLADISLAVS GUTKOVSKIS, JOãO CRICIÚMA
2 razy - Jakub Bąk, Dawid Kort, Damian Kowalczyk, Iván Martín
1 raz - Kamil Adamek, Grzegorz Bartczak, Bartłomiej Bartosiak, Stanisław Biłeńkyj, Mateusz Czyżycki, Mariusz Gabrych, Omran Haydary, José Embaló, Dawid Kasprzyk, Mateusz Klichowicz, Dawid Kocyła, Adrian Laskowski, Grzegorz Lech, Jakub Łukowski, Mateusz Mak, Marquitos, Mateusz Michalski, Tomáš Mikinič, Patryk Mikita, Roko Mišlov, Łukasz Moneta, Omar Monterde, Patryk Mularczyk, Damian Nowak, Michał Orzechowski, Adrian Paluchowski, Dominik Piła, Florin Purece, Błażej Radwanek, Valērijs Šabala, Kamil Sabiłło, Oktawian Skrzecz, Josip Šoljić, Mateusz Sopoćko, Łukasz Spławski, Wojciech Szumilas, Krystian Wachowiak, Adam Żak, Michał Żebrakowski

Chojniczanka Chojnice54360
Kolejno: nazwa klubu, żółte kartki, czerwone kartki, punkty (za każdą żółtą kartkę 1 pkt., za każdą czerwoną kartkę 2 pkt.)

Chrobry Głogów800906312
Kolejno: nazwa klubu, średnia widownia na meczach drużyny u siebie, łączna widownia na meczach drużyny u siebie, liczba meczów drużyny u siebie (uwzględniono wszystkie spotkania z udziałem widzów; dane orientacyjne z dokładnością do 100 widzów)