Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2017/2018 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!

W 305 meczach zdobyto 733 gole, co daje średnią 2,403 goli na mecz. Gospodarze zdobyli 406 goli (55%), a goście 327 goli (45%). W I połowach meczów strzelono 328 goli (45%), a w II połowach 405 goli (55%)

Gospodarze wygrali 133 mecze (44%), padło 80 remisów (26%), a goście wygrali 92 mecze (30%).

Częstość wyników:

1-0 - 47 razy, 1-1 - 35 razy, 0-0 - 27 razy, 2-1 - 24 razy, 1-2 - 23 razy, 2-0 - 22 razy, 0-1 - 22 razy, 0-2 - 18 razy, 2-2 - 15 razy, 3-0 - 14 razy, 3-1 - 13 razy, 2-3 - 8 razy, 1-3 - 8 razy, 0-3 - 7 razy, 3-3 - 3 razy, 3-2 - 3 razy, 4-0 - 2 razy, 4-1 - 2 razy, 5-1 - 2 razy, 2-4 - 2 razy, 0-6 - 1 raz, 4-3 - 1 raz, 3-4 - 1 raz, 4-2 - 1 raz, 6-0 - 1 raz, 3-5 - 1 raz, 0-4 - 1 raz, 6-1 - 1 raz,

sobota - 150 razy (49%) - średnio 2200 widzów

W rozgrywkach wystąpiło 499 zawodników w tym 88 obcokrajowców, co stanowi 18%.

W rozgrywkach sędziowało 34 sędziów.

W rozgrywkach pokazano 1517 żółtych kartek i 64 czerwone kartki. Daje to średnią 4,974 żółtej i 0,21 czerwonej kartki na mecz.

W rozgrywkach podyktowano 106 karnych, z których wykorzystano 88, co daje skuteczność 83%.

Spotkania obejrzało 696773 widzów, co daje średnią 2300 widzów na mecz.

Średni wiek zawodnika: 26 lat, 167 dni. Średni wiek strzelca: 26 lat, 348 dni.

Zawodnicy wchodzący z ławki:

20 razy - ARTUR BALICKI
17 razy - Michał Borecki
16 razy - Kacper Kostorz, Dawid Polkowski
15 razy - Mladen Bartulović, Bartosz Biel, Eusébio Bancessi, Konrad Kaczmarek
14 razy - Adam Czerkas, Michał Fidziukiewicz, Maksymilian Hebel, Tomasz Swędrowski, Krzysztof Szewczyk

4 gole - Marquitos, Artur Siemaszko, Szymon Skrzypczak, Jakub Vojtuš
3 gole - Maciej Domański, Łukasz Grzeszczyk, Wojciech Kędziora, Grzegorz Lech, Damian Michalik, Tomasz Nowak, Łukasz Wróbel
2 gole - Martin Dobrotka, Dimityr Ilijew, Szymon Lewicki, Wojciech Lisowski, Bartosz Nowak, Janusz Surdykowski, Maciej Urbańczyk, Kamil Zapolnik, Mateusz Żytko

Zmarnowane karne:

3 razy - JANUSZ SURDYKOWSKI
2 razy - Valērijs Šabala
1 raz - Rafał Figiel, Krystian Getinger, Rafał Grzelak, Marcin Kaczmarek, Damian Michalik, Bartosz Nowak, Tomasz Nowak, Szymon Skrzypczak, Patryk Szysz, Jakub Vojtuš, Marcin Wodecki, Paweł Zawistowski, Mateusz Żytko

7 goli - Valērijs Šabala, Artur Siemaszko, Szymon Skrzypczak, Patryk Szysz
6 goli - Adrian Błąd, Adam Czerkas, Wojciech Kędziora, Bartosz Nowak, Adrian Paluchowski, Mateusz Piątkowski, Paweł Tomczyk, Jakub Vojtuš
5 goli - Jakub Arak, Fabian Piasecki, Adam Ryczkowski, Kamil Zapolnik
4 gole - Maksymilian Banaszewski, Jakub Bąk, Grzegorz Bonin, Michał Czarny, Łukasz Grzeszczyk, Michał Jakóbowski, Patryk Klimala, Szymon Lewicki, Dawid Ryndak

6 goli - Adrian Błąd, Adam Czerkas, Adrian Paluchowski, Szymon Skrzypczak
5 goli - Jakub Arak, Wojciech Kędziora, Mateusz Machaj, Bartosz Nowak, Adam Ryczkowski, Jakub Vojtuš, Marcin Wodecki
4 gole - Michał Czarny, Grzegorz Lech, Andrzej Niewulis, Artur Siemaszko, Dariusz Zjawiński

Strzelcy jesienią:

9 goli - Mateusz Machaj, Marcin Wodecki
8 goli - Maciej Domański
7 goli - Mateusz Cholewiak, Wojciech Kędziora
6 goli - Adam Czerkas, Dejan Đermanović, Adrian Paluchowski, Szymon Skrzypczak, Janusz Surdykowski, Patryk Szysz, Paweł Tomczyk, Jakub Vojtuš

Strzelcy wiosną:

8 goli - PATRYK KLIMALA, MATEUSZ PIĄTKOWSKI
7 goli - Jakub Arak, Mateusz Machaj, Fabian Piasecki
6 goli - Łukasz Grzeszczyk, Bartosz Nowak, Artur Siemaszko
5 goli - Adrian Błąd, Adrian Paluchowski, Valērijs Šabala, Paweł Tomczyk, Kamil Zapolnik
4 gole - Filip Jazvić, Szymon Lewicki, Mateusz Majewski, Marquitos, Tomasz Nowak, Janusz Surdykowski, Patryk Szysz

Strzelcy w przeliczeniu na minuty (przynajmniej 2 gole, decyduje średnia minut gry przypadająca na jedną bramkę):

124 minuty - FABIAN PIASECKI
148 minut - Szymon Lewicki
149 minut - Patryk Klimala, Mateusz Machaj
156 minut - Adrian Paluchowski
165 minut - Mateusz Piątkowski

Minuty na boisku:

3060 minut - RADOSŁAW JANUKIEWICZ, PRZEMYSŁAW PIETRUSZKA, SERGIUSZ PRUSAK
2992 minuty - Marcin Staniszewski
2970 minut - Paweł Baranowski, Arkadiusz Jędrych, Krzysztof Kiercz, Dawid Kudła, Piotr Stawarczyk
2966 minut - Andrzej Niewulis
2958 minut - Piotr Malinowski

Żółte kartki:

15 kartek - DANIEL CHYŁA
14 kartek - Michał Ilków-Gołąb
12 kartek - Wiktor Biedrzycki, Tomasz Boczek, Łukasz Góra
11 kartek - Adrian Karankiewicz, Adrian Łuszkiewicz, Miłosz Trojak, Longinus Uwakwe, Łukasz Zejdler
10 kartek - Fran González, Mateusz Kamiński, Arkadiusz Kasperkiewicz, Rafał Kosznik, Jakub Łabojko, Sebastian Milewski, Marcin Orłowski, Bartłomiej Poczobut, Marcin Stefanik, Maciej Wichtowski, Paweł Zawistowski

Czerwone kartki:

2 kartki - TOMASZ BOCZEK, ADRIAN FRAŃCZAK, ANDRZEJ NIEWULIS, LONGINUS UWAKWE
1 kartka - Frank Adu Kwame, Bartłomiej Babiarz, Artur Balicki, Martin Baran, Jakub Bąk, Wiktor Biedrzycki, Adrian Bielawski, Janusz Bucholc, Daniel Chyła, Arkadiusz Czarnecki, Piotr Ćwielong, Keon Daniel, Jonathan de Amo, Marcel Gąsior, Miha Goropevšek, Łukasz Góra, Rafał Grodzicki, Jakub Habusta, Laurențiu Iorga, Michał Janota, Bartłomiej Kalinkowski, Mateusz Kamiński, Arkadiusz Kasperkiewicz, Piotr Kieruzel, Adrian Klimczak, Gracjan Komarnicki, Rafał Kosznik, Lukáš Kubáň, Bartłomiej Kulejewski, Jakub Kuzdra, Leândro, Bartosz Machaj, Maciej Mańka, Bojan Marković, Michał Markowski, Łukasz Matusiak, Daniel Mikołajewski, Tomasz Nawotka, Marek Opałacz, Adrian Paluchowski, Dominik Sadzawicki, Igor Sapała, Artur Siemaszko, Marcin Sierczyński, Oktawian Skrzecz, Łukasz Sosnowski, Łukasz Szczepaniak, Łukasz Tymiński, Kamil Wacławczyk, Łukasz Wiech, Wojciech Wilczyński, Andrzej Witan, Mateusz Zawal, Łukasz Zejdler, Matic Žitko, Mateusz Żytko

28 zawodników - Miedź Legnica
27 zawodników - Bytovia Bytów, Górnik Łęczna, Podbeskidzie Bielsko-Biała, Stomil Olsztyn
26 zawodników - Odra Opole, Zagłębie Sosnowiec
25 zawodników - Chojniczanka Chojnice
24 zawodników - Chrobry Głogów, Puszcza Niepołomice

Jokerzy - zawodnicy wchodzący z ławki i strzelający przynajmniej jedną bramkę (podano liczbę takich występów):

3 razy - ADAM CZERKAS, KRZYSZTOF DANIELEWICZ, ADRIAN PALUCHOWSKI, VAMARA SANOGO, PAWEŁ TOMCZYK
2 razy - Armin Ćerimagić, Eusébio Bancessi, Maksymilian Hebel, Konrad Kaczmarek, Wojciech Kędziora, Marquitos, Bartosz Nowak, Fabian Piasecki, Adam Ryczkowski, Valērijs Šabala
1 raz - Jakub Arak, Artur Balicki, Maksymilian Banaszewski, Jakub Bąk, Adrian Błąd, Michał Borecki, Damian Chmiel, Dejan Đermanović, Emil Drozdowicz, Sławomir Duda, Daniel Feruga, Dariusz Formella, Łukasz Garguła, Rafał Grzelak, Laurențiu Iorga, Michał Jakóbowski, José Embaló, Kamil Kościelny, Wołodymyr Kowal, Damian Kowalczyk, Orlande Kpassa, Wojciech Łuczak, Karol Mackiewicz, Tomáš Mikinič, Tomasz Mikołajczak, Sebastian Milewski, Patryk Mularczyk, Serhij Napołow, Robert Obst, Marcin Orłowski, Przemysław Oziębała, Paweł Piceluk, Dawid Plizga, Tomasz Podgórski, Matej Podlogar, Dawid Polkowski, Marcin Radzewicz, Mariusz Rybicki, Szymon Skrzypczak, Wojciech Słomka, Sebastian Szerszeń, Krzysztof Szewczyk, Przemysław Trytko, Dalibor Volaš, Maciej Wichtowski, Łukasz Wroński, Łukasz Zejdler

Bytovia Bytów1025112
Kolejno: nazwa klubu, żółte kartki, czerwone kartki, punkty (za każdą żółtą kartkę 1 pkt., za każdą czerwoną kartkę 2 pkt.)

Bytovia Bytów6001052717
Kolejno: nazwa klubu, średnia widownia na meczach drużyny u siebie, łączna widownia na meczach drużyny u siebie, liczba meczów drużyny u siebie (uwzględniono wszystkie spotkania z udziałem widzów; dane orientacyjne z dokładnością do 100 widzów)

Stomil Olsztyn18002849716
Kolejno: nazwa klubu, średnia widownia na meczach wyjazdowych drużyny, łączna widownia na meczach wyjazdowych drużyny, liczba meczów wyjazdowych drużyny (uwzględniono wszystkie spotkania z udziałem widzów; dane orientacyjne z dokładnością do 100 widzów)

Puszcza Niepołomice14004747934
Kolejno: nazwa klubu, średnia widownia na meczach drużyny, łączna widownia na meczach drużyny, liczba meczów drużyny (uwzględniono wszystkie spotkania z udziałem widzów; dane orientacyjne z dokładnością do 100 widzów)