W 169 meczach zdobyto 422 gole, co daje średnią 2,497 goli na mecz. Gospodarze zdobyli 232 gole (55%), a goście 190 goli (45%). W I połowach meczów strzelono 182 gole (43%), a w II połowach 240 goli (57%)

Gospodarze wygrali 73 mecze (43%), padły 43 remisy (25%), a goście wygrali 53 mecze (31%).

Częstość wyników:

1-0 - 27 razy, 1-1 - 19 razy, 1-2 - 14 razy, 2-1 - 13 razy, 0-1 - 13 razy, 0-0 - 12 razy, 2-2 - 10 razy, 2-0 - 10 razy, 3-1 - 9 razy, 3-0 - 8 razy, 2-3 - 7 razy, 0-2 - 6 razy, 1-3 - 6 razy, 0-3 - 5 razy, 4-1 - 2 razy, 3-3 - 2 razy, 5-1 - 1 raz, 4-3 - 1 raz, 4-0 - 1 raz, 3-2 - 1 raz, 2-4 - 1 raz, 3-4 - 1 raz,

sobota - 87 razy (51%) - średnio 2000 widzów

W rozgrywkach wystąpiło 404 zawodników w tym 61 obcokrajowców, co stanowi 15%.

W rozgrywkach sędziowało 27 sędziów.

W rozgrywkach pokazano 836 żółtych kartek i 32 czerwone kartki. Daje to średnią 4,947 żółtej i 0,189 czerwonej kartki na mecz.

W rozgrywkach podyktowano 66 karnych, z których wykorzystano 53, co daje skuteczność 80%.

Spotkania obejrzało 377507 widzów, co daje średnią 2200 widzów na mecz.

Średni wiek zawodnika: 26 lat, 153 dni. Średni wiek strzelca: 26 lat, 331 dni.

Zawodnicy wchodzący z ławki:

13 razy - MICHAŁ BORECKI
12 razy - Bartosz Biel
11 razy - Artur Balicki, Mladen Bartulović, Tomasz Podgórski, Tomasz Swędrowski, Sebastian Szerszeń, Wojciech Szumilas
10 razy - Jakub Bąk, Robert Dadok, Eusébio Bancessi, Bartosz Nowak, Valērijs Šabala
9 razy - Armin Ćerimagić, Serhij Napołow, Adrian Paluchowski, Tomasz Zahorski

Zawodnicy schodzący przed końcem meczu (nie wliczono czerwonych kartek):

12 razy - JAKUB BACH, DEJAN ĐERMANOVIĆ, PAWEŁ TOMCZYK
11 razy - Konrad Handzlik, Dimityr Ilijew, Michał Jakóbowski, Marquitos, Vilim Posinković
10 razy - Marek Gancarczyk
9 razy - Michał Bajdur, Adam Banasiak, Adam Czerkas, Mello, Aghwan Papikjan, Andreja Prokić, Dawid Ryndak, Omar Santana, Szymon Sobczak, Kamil Wacławczyk, Bartosz Żurek

Strzelcy bez karnych:

9 goli - SZYMON LEWICKI
8 goli - Marcin Wodecki
7 goli - Mateusz Cholewiak
6 goli - Dejan Đermanović, Adrian Paluchowski, Paweł Tomczyk
5 goli - Adam Czerkas, Maciej Domański, Emil Drozdowicz, Michał Jakóbowski, Wojciech Kędziora, Patryk Klimala, Tomáš Petrášek, Adam Ryczkowski, Janusz Surdykowski

Strzelcy karnych:

5 goli - MATEUSZ MACHAJ
4 gole - Patryk Szysz, Grzegorz Tomasiewicz, Jakub Vojtuš
3 gole - Maciej Domański, Grzegorz Lech, Szymon Skrzypczak
2 gole - Dimityr Ilijew, Wojciech Kędziora, Marquitos, Damian Michalik, Artur Siemaszko
1 gol - Adam Czerkas, Piotr Ćwielong, Rafał Figiel, Tomasz Foszmańczyk, Laurențiu Iorga, Szymon Lewicki, Wojciech Lisowski, Tomasz Nowak, Tomasz Podgórski, Vamara Sanogo, Przemysław Stolc, Janusz Surdykowski, Maciej Urbańczyk, Marcin Wodecki, Łukasz Wróbel, Kamil Zapolnik, Mateusz Żytko

Zmarnowane karne:

2 razy - JANUSZ SURDYKOWSKI
1 raz - Rafał Figiel, Krystian Getinger, Rafał Grzelak, Marcin Kaczmarek, Damian Michalik, Bartosz Nowak, Tomasz Nowak, Valērijs Šabala, Marcin Wodecki, Paweł Zawistowski, Mateusz Żytko

Strzelcy w I połowach meczów:

8 goli - SZYMON LEWICKI
6 goli - Maciej Domański, Marcin Wodecki
5 goli - Mateusz Cholewiak, Grzegorz Lech
4 gole - Dejan Đermanović, Patryk Klimala, Janusz Surdykowski, Hubert Tomalski
3 gole - Emil Drozdowicz, Mateusz Machaj, Adrian Paluchowski, Grzegorz Tomasiewicz, Paweł Tomczyk, Dariusz Zjawiński

Strzelcy w II połowach meczów:

6 goli - MATEUSZ MACHAJ
5 goli - Adam Czerkas, Wojciech Kędziora, Patryk Szysz
4 gole - Michał Czarny, Michał Jakóbowski, Adam Ryczkowski, Valērijs Šabala, Artur Siemaszko, Szymon Skrzypczak, Jakub Vojtuš
3 gole - Maksymilian Banaszewski, Jakub Bąk, Grzegorz Bonin, Piotr Ćwielong, Laurențiu Iorga, Marquitos, Adrian Paluchowski, Tomáš Petrášek, Serhij Pyłypczuk, Dawid Ryndak, Paweł Tomczyk, Marcin Wodecki

Strzelcy u siebie:

7 goli - MACIEJ DOMAŃSKI
6 goli - Patryk Szysz
5 goli - Dejan Đermanović, Szymon Lewicki, Mateusz Machaj, Janusz Surdykowski
4 gole - Mateusz Cholewiak, Tomáš Petrášek, Artur Siemaszko, Marcin Wodecki
3 gole - Jakub Bąk, Piotr Ćwielong, Emil Drozdowicz, Michał Jakóbowski, Wojciech Kędziora, Valērijs Šabala, Paweł Tomczyk, Kamil Zapolnik

Strzelcy na wyjeździe:

5 goli - ADAM CZERKAS, SZYMON LEWICKI, MARCIN WODECKI
4 gole - Wojciech Kędziora, Patryk Klimala, Mateusz Machaj, Adrian Paluchowski, Adam Ryczkowski, Szymon Skrzypczak, Jakub Vojtuš
3 gole - Adrian Błąd, Mateusz Cholewiak, Grzegorz Lech, Hubert Tomalski, Paweł Tomczyk, Dariusz Zjawiński
2 gole - Dawid Abramowicz, Rafał Augustyniak, Artur Balicki, Dawid Błanik, Grzegorz Bonin, Michał Czarny, Krzysztof Danielewicz, Emil Drozdowicz, Mateusz Gancarczyk, Laurențiu Iorga, Michał Jakóbowski, José Embaló, Konrad Kaczmarek, Wołodymyr Kowal, Piotr Malinowski, Marquitos, Mello, Przemysław Mystkowski, Andrzej Niewulis, Marcin Orłowski, Dawid Plizga, Tomasz Podgórski, Dawid Polkowski, Andreja Prokić, Serhij Pyłypczuk, Przemysław Stolc, Grzegorz Tomasiewicz, Łukasz Tymiński, Michał Walski, Mateusz Żytko

Strzelcy jesienią:

10 goli - SZYMON LEWICKI
9 goli - Mateusz Machaj, Marcin Wodecki
8 goli - Maciej Domański
7 goli - Mateusz Cholewiak, Wojciech Kędziora
6 goli - Adam Czerkas, Dejan Đermanović, Adrian Paluchowski, Szymon Skrzypczak, Janusz Surdykowski, Patryk Szysz, Paweł Tomczyk, Jakub Vojtuš

Strzelcy wiosną:

Strzelcy w przeliczeniu na minuty (przynajmniej 2 gole, decyduje średnia minut gry przypadająca na jedną bramkę):

135 minut - ADRIAN PALUCHOWSKI
140 minut - Valērijs Šabala
141 minut - Szymon Lewicki
144 minuty - Adam Czerkas
149 minut - Fabian Piasecki

Minuty na boisku:

1710 minut - TOMISLAV BOŽIĆ, RADOSŁAW JANUKIEWICZ, ARKADIUSZ JĘDRYCH, KRZYSZTOF KIERCZ, DAWID KUDŁA, WOJCIECH MAŁECKI, TOMASZ MIDZIERSKI, ANDRZEJ NIEWULIS, PRZEMYSŁAW PIETRUSZKA, SERGIUSZ PRUSAK, MARCIN STANISZEWSKI, PIOTR STAWARCZYK, ŁUKASZ WINIARCZYK

Żółte kartki:

10 kartek - DANIEL CHYŁA
9 kartek - Michał Ilków-Gołąb, Jakub Łabojko
8 kartek - Adrian Łuszkiewicz, Miłosz Trojak, Longinus Uwakwe
7 kartek - Wiktor Biedrzycki, Rafał Figiel, Rafał Kosznik, Marcin Orłowski, Bartłomiej Poczobut
6 kartek - Frank Adu Kwame, Paweł Baranowski, Miha Goropevšek, Bartosz Jaroch, Łukasz Matusiak, Tomasz Nowak, Janusz Surdykowski, Łukasz Tymiński, Michał Walski, Maciej Wolski, Łukasz Zejdler, Dariusz Zjawiński

Czerwone kartki:

1 kartka - FRANK ADU KWAME, ARTUR BALICKI, MARTIN BARAN, WIKTOR BIEDRZYCKI, DANIEL CHYŁA, ARKADIUSZ CZARNECKI, PIOTR ĆWIELONG, JONATHAN DE AMO, MIHA GOROPEVŠEK, JAKUB HABUSTA, MICHAŁ JANOTA, BARTŁOMIEJ KALINKOWSKI, MATEUSZ KAMIŃSKI, GRACJAN KOMARNICKI, BARTOSZ MACHAJ, MACIEJ MAŃKA, BOJAN MARKOVIĆ, MICHAŁ MARKOWSKI, ŁUKASZ MATUSIAK, DANIEL MIKOŁAJEWSKI, ARTUR SIEMASZKO, MARCIN SIERCZYŃSKI, ŁUKASZ TYMIŃSKI, LONGINUS UWAKWE, KAMIL WACŁAWCZYK, ŁUKASZ WIECH, WOJCIECH WILCZYŃSKI, ANDRZEJ WITAN, MATEUSZ ZAWAL, ŁUKASZ ZEJDLER, MATIC ŽITKO, MATEUSZ ŻYTKO

Liczba zawodników w barwach klubów:

25 zawodników - GKS KATOWICE, OLIMPIA GRUDZIĄDZ, POGOŃ SIEDLCE, RUCH CHORZÓW
24 zawodników - Stal Mielec, Wigry Suwałki
23 zawodników - Raków Częstochowa, Stomil Olsztyn
22 zawodników - Bytovia Bytów, GKS Tychy, Odra Opole
21 zawodników - Chojniczanka Chojnice, Chrobry Głogów, Górnik Łęczna, Miedź Legnica, Podbeskidzie Bielsko-Biała
20 zawodników - Zagłębie Sosnowiec
19 zawodników - Puszcza Niepołomice

Jokerzy - zawodnicy wchodzący z ławki i strzelający przynajmniej jedną bramkę (podano liczbę takich występów):

2 razy - ADAM CZERKAS, ARMIN ĆERIMAGIĆ, KRZYSZTOF DANIELEWICZ, MAKSYMILIAN HEBEL, MARQUITOS, BARTOSZ NOWAK, ADRIAN PALUCHOWSKI, ADAM RYCZKOWSKI, VALēRIJS ŠABALA, VAMARA SANOGO, PAWEŁ TOMCZYK

Bytovia Bytów62368
Kolejno: nazwa klubu, żółte kartki, czerwone kartki, punkty (za każdą żółtą kartkę 1 pkt., za każdą czerwoną kartkę 2 pkt.)

Bytovia Bytów700739310
Kolejno: nazwa klubu, średnia widownia na meczach drużyny u siebie, łączna widownia na meczach drużyny u siebie, liczba meczów drużyny u siebie (uwzględniono wszystkie spotkania z udziałem widzów; dane orientacyjne z dokładnością do 100 widzów)

Chojniczanka Chojnice16001586810
Kolejno: nazwa klubu, średnia widownia na meczach wyjazdowych drużyny, łączna widownia na meczach wyjazdowych drużyny, liczba meczów wyjazdowych drużyny (uwzględniono wszystkie spotkania z udziałem widzów; dane orientacyjne z dokładnością do 100 widzów)