MPJM

W 167 meczach zdobyto 416 goli, co daje średnią 2,491 goli na mecz. Gospodarze zdobyli 223 gole (54%), a goście 193 gole (46%). W I połowach meczów strzelono 176 goli (42%), a w II połowach 240 goli (58%)

Gospodarze wygrali 69 meczów (41%), padło 51 remisów (31%), a goście wygrali 47 meczów (28%).

Częstość wyników:

1-1 - 23 razy, 1-0 - 20 razy, 0-0 - 17 razy, 2-1 - 16 razy, 0-1 - 15 razy, 2-0 - 13 razy, 0-2 - 12 razy, 2-2 - 7 razy, 1-2 - 5 razy, 3-2 - 5 razy, 3-1 - 5 razy, 3-0 - 4 razy, 3-3 - 4 razy, 0-3 - 3 razy, 1-4 - 3 razy, 4-0 - 3 razy, 1-3 - 2 razy, 4-5 - 2 razy, 0-4 - 1 raz, 4-2 - 1 raz, 3-4 - 1 raz, 2-3 - 1 raz, 6-0 - 1 raz, 1-5 - 1 raz, 5-4 - 1 raz, 3-5 - 1 raz,

sobota - 88 razy (53%) - średnio 2100 widzów

W rozgrywkach wystąpiło 403 zawodników w tym 49 obcokrajowców, co stanowi 12%.

W rozgrywkach sędziowało 34 sędziów.

W rozgrywkach pokazano 806 żółtych kartek i 30 czerwonych kartek. Daje to średnią 4,826 żółtej i 0,18 czerwonej kartki na mecz.

W rozgrywkach podyktowano 58 karnych, z których wykorzystano 44, co daje skuteczność 76%.

Spotkania obejrzało 408948 widzów, co daje średnią 2400 widzów na mecz.

Średni wiek zawodnika: 26 lat, 141 dni. Średni wiek strzelca: 27 lat, 89 dni.

Zawodnicy wchodzący z ławki:

13 razy - PIOTR KURBIEL
12 razy - Szymon Skrzypczak
11 razy - Cezary Demianiuk, Dariusz Kołodziej
10 razy - Piotr Darmochwał, Mateusz Olszak
9 razy - Paul Batin, Wojciech Łuczak, Adrian Łuszkiewicz, Jakub Mrozik, Andreja Prokić, Marcin Urynowicz, Kamil Zapolnik

Zawodnicy schodzący przed końcem meczu (nie wliczono czerwonych kartek):

12 razy - DAWID POŻAK, KONRAD SZCZOTKA
11 razy - Łukasz Garguła, Wojciech Trochim
10 razy - David Ledecký, Tomasz Podgórski, Łukasz Wroński
9 razy - Maksymilian Banaszewski, Jakub Bąk, Damian Gąska, Maciej Korzym, Martin Pribula, Andrzej Rybski, Michał Szewczyk
8 razy - Marcin Burkhardt, Michał Efir, Maciej Machalski, Andreja Prokić, Mateusz Radecki, Mariusz Rybicki, Krzysztof Szewczyk

Strzelcy bez karnych:

8 goli - KAMIL ADAMEK, KAROL ANGIELSKI, IGOR ANGULO
7 goli - Petteri Forsell
6 goli - Sylwester Patejuk, Martin Pribula
5 goli - Damian Kądzior, Mateusz Machaj, Andrzej Rybski, Vamara Sanogo, Kamil Zapolnik, Paweł Zawistowski
4 gole - Jakub Bąk, Róbert Demjan, Tomasz Foszmańczyk, Grzegorz Goncerz, Marcin Kaczmarek, David Ledecký, Tsubasa Nishi, Konrad Nowak, Adrian Paluchowski, Kamil Słaby, Łukasz Szczepaniak, Konrad Wrzesiński

Strzelcy karnych:

4 gole - ŁUKASZ WRÓBEL
3 gole - Jakub Biskup, Damian Kądzior, Maciej Małkowski, Rafał Niziołek, Tomasz Podgórski
2 gole - Sebastian Dudek, Marcin Kaczmarek, Rafał Kujawa, Sylwester Patejuk, Dawid Plizga, Kamil Radulj, Jakub Świerczok
1 gol - Petteri Forsell, Tomasz Foszmańczyk, Sebastian Głaz, Grzegorz Goncerz, Aleksander Jagiełło, Bartosz Kwiecień, Grzegorz Lech, Adrian Paluchowski, Janusz Surdykowski, Grzegorz Tomasiewicz, Paweł Wojciechowski

Zmarnowane karne:

3 razy - GRZEGORZ GONCERZ
1 raz - Igor Angulo, Jakub Biskup, Sebastian Dudek, Łukasz Garguła, Łukasz Grzeszczyk, Rafał Kujawa, Grzegorz Lech, Tomasz Mikołajczak, Kamil Nitkiewicz, Adrian Paluchowski, Jakub Świerczok

Strzelcy w I połowach meczów:

5 goli - PETTERI FORSELL, ŁUKASZ WRÓBEL
4 gole - Karol Angielski
3 gole - Kamil Adamek, Igor Angulo, Tomasz Foszmańczyk, Grzegorz Goncerz, Damian Kądzior, David Ledecký, Mateusz Machaj, Tomasz Mikołajczak, Tsubasa Nishi, Rafał Niziołek, Sylwester Patejuk, Tomasz Podgórski, Vamara Sanogo, Kamil Słaby

Strzelcy w II połowach meczów:

5 goli - KAMIL ADAMEK, IGOR ANGULO, DAMIAN KĄDZIOR, SYLWESTER PATEJUK
4 gole - Karol Angielski, Jakub Biskup, Marcin Kaczmarek, Rafał Kujawa, Konrad Nowak, Adrian Paluchowski, Martin Pribula, Paweł Wojciechowski
3 gole - Sebastian Dudek, Petteri Forsell, Roman Gergel, Bartosz Kwiecień, Szymon Lewicki, Tomasz Podgórski, Kamil Radulj, Andrzej Rybski, Jakub Serafin, Łukasz Szczepaniak, Konrad Wrzesiński, Kamil Zapolnik, Paweł Zawistowski

Strzelcy u siebie:

5 goli - IGOR ANGULO, MARTIN PRIBULA
4 gole - Kamil Adamek, Jakub Bąk, Jakub Biskup, Tomasz Foszmańczyk, Grzegorz Goncerz, Damian Kądzior, Rafał Kujawa, Rafał Niziołek, Łukasz Szczepaniak, Paweł Zawistowski
3 gole - Robert Bartczak, Szymon Lewicki, Łukasz Matusiak, Tsubasa Nishi, Konrad Nowak, Adrian Paluchowski, Sylwester Patejuk, Kamil Radulj, Andrzej Rybski, Paweł Wojciechowski, Kamil Zapolnik

Strzelcy na wyjeździe:

7 goli - PETTERI FORSELL
6 goli - Karol Angielski
5 goli - Sylwester Patejuk
4 gole - Kamil Adamek, Marcin Kaczmarek, Damian Kądzior, Mateusz Machaj, Tomasz Podgórski, Łukasz Wróbel
3 gole - Igor Angulo, Róbert Demjan, Sebastian Dudek, David Ledecký, Robert Mandrysz, Tomasz Nowak, Vamara Sanogo, Kamil Słaby

Strzelcy jesienią:

8 goli - KAMIL ADAMEK, KAROL ANGIELSKI, IGOR ANGULO, PETTERI FORSELL, DAMIAN KĄDZIOR, SYLWESTER PATEJUK
6 goli - Jakub Biskup, Marcin Kaczmarek, Tomasz Podgórski, Martin Pribula
5 goli - Sebastian Dudek, Tomasz Foszmańczyk, Grzegorz Goncerz, Rafał Kujawa, Mateusz Machaj, Rafał Niziołek, Adrian Paluchowski, Andrzej Rybski, Vamara Sanogo, Łukasz Wróbel, Kamil Zapolnik, Paweł Zawistowski

Strzelcy wiosną:

Strzelcy w przeliczeniu na minuty (przynajmniej 2 gole, decyduje średnia minut gry przypadająca na jedną bramkę):

153 minuty - DORIAN BUCZEK
156 minut - Kamil Zapolnik
164 minuty - Adrian Paluchowski
167 minut - Karol Angielski, Szymon Lewicki
178 minut - Vamara Sanogo

Minuty na boisku:

1710 minut - ADAM DANCH, ARKADIUSZ JĘDRYCH, IWAN ŁYTWYNIUK, RAFAŁ MISZTAL, JAROSŁAW RATAJCZAK, MATEUSZ ŻYTKO

8 kartek - Rafał Augustyniak, Mateusz Kamiński, Łukasz Kosakiewicz
7 kartek - Wiktor Biedrzycki, Sebastian Bonecki, Alan Czerwiński, Adam Deja, Daniel Dybiec, Michał Markowski, Łukasz Matusiak, Marcin Sierczyński
6 kartek - Adam Banasiak, Grzegorz Bartczak, Radosław Bartoszewicz, Bartosz Jaroch, Dariusz Kłus, Bartosz Kwiecień, Arkadiusz Maksymiuk, Maciej Mańka, Szymon Matuszek, Kamil Nitkiewicz, Rafał Niziołek, Tomasz Nowak, Łukasz Zejdler

Czerwone kartki:

2 kartki - ŁUKASZ KOSAKIEWICZ
1 kartka - Rafał Augustyniak, Wiktor Biedrzycki, Michał Bierzało, Alan Czerwiński, Karol Danielak, Piotr Darmochwał, Mateusz Długołęcki, Damian Garbacik, Bartłomiej Kasprzak, Przemysław Kita, Bartosz Kopacz, Maciej Korzym, Maciej Kowalczyk, Grzegorz Lech, Sebastian Łętocha, Michał Markowski, Seweryn Michalski, Sebastian Nowak, Tomasz Nowak, Michal Piter-Bučko, Oliver Práznovský, Adam Setla, Robert Sulewski, Damian Świerblewski, Daniel Tanżyna, Łukasz Turzyniecki, Rafał Zembrowski, Matic Žitko

Liczba zawodników w barwach klubów:

26 zawodników - GÓRNIK ZABRZE
25 zawodników - Wisła Puławy
24 zawodników - Chojniczanka Chojnice, Chrobry Głogów, Podbeskidzie Bielsko-Biała
23 zawodników - Bytovia Bytów, Olimpia Grudziądz, Stomil Olsztyn
22 zawodników - MKS Kluczbork, Stal Mielec, Zagłębie Sosnowiec
21 zawodników - GKS Tychy, Miedź Legnica, Pogoń Siedlce, Sandecja Nowy Sącz, Znicz Pruszków
20 zawodników - GKS Katowice, Wigry Suwałki

Jokerzy - zawodnicy wchodzący z ławki i strzelający przynajmniej jedną bramkę (podano liczbę takich występów):

3 razy - ADRIAN PALUCHOWSKI
2 razy - Paul Batin, Dorian Buczek
1 raz - Karol Angielski, Adam Banasiak, Robert Bartczak, Jakub Bąk, Michał Bednarski, Sebastian Bonecki, Damian Ciechanowski, Karol Danielak, Róbert Demjan, Bartłomiej Dudzic, Rafał Grzelak, Łukasz Jegliński, Konrad Kaczmarek, Łukasz Kosakiewicz, Paweł Kubiak, Szymon Lewicki, Wojciech Łuczak, Irakli Meschia, Konrad Nowak, Mateusz Olszak, Alen Ploj, Dawid Pożak, Kamil Radulj, Marcin Radzewicz, Damian Sędziak, Szymon Skrzypczak, Jakub Smektała, Michał Szeliga, Michał Szewczyk, Wojciech Szumilas, Kamil Wacławczyk, Paweł Wojciechowski, Łukasz Wroński, Kamil Zapolnik, Łukasz Zejdler

Chojniczanka Chojnice58364
Kolejno: nazwa klubu, żółte kartki, czerwone kartki, punkty (za każdą żółtą kartkę 1 pkt., za każdą czerwoną kartkę 2 pkt.)

Znicz Pruszków600550010
Kolejno: nazwa klubu, średnia widownia na meczach drużyny u siebie, łączna widownia na meczach drużyny u siebie, liczba meczów drużyny u siebie (uwzględniono wszystkie spotkania z udziałem widzów; dane orientacyjne z dokładnością do 100 widzów)