Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2011/2012 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
 MPJM

W 291 meczach zdobyto 735 goli, co daje średnią 2,526 goli na mecz. Gospodarze zdobyli 397 goli (54%), a goście 338 goli (46%). W I połowach meczów strzelono 309 goli (42%), a w II połowach 426 goli (58%)

Gospodarze wygrali 118 meczów (41%), padły 74 remisy (25%), a goście wygrali 99 meczów (34%).

Częstość wyników:

1-1 - 34 razy, 0-1 - 32 razy, 2-1 - 27 razy, 1-0 - 27 razy, 0-0 - 23 razy, 2-0 - 22 razy, 0-2 - 21 razy, 2-2 - 16 razy, 1-2 - 16 razy, 3-0 - 10 razy, 1-3 - 9 razy, 3-1 - 7 razy, 4-0 - 6 razy, 3-2 - 6 razy, 2-3 - 6 razy, 0-3 - 5 razy, 4-1 - 4 razy, 4-2 - 3 razy, 2-4 - 3 razy, 5-1 - 3 razy, 1-4 - 3 razy, 0-4 - 2 razy, 6-1 - 2 razy, 1-6 - 1 raz, 5-0 - 1 raz, 3-4 - 1 raz, 3-3 - 1 raz,

Chojniczanka Chojnice 1-6 Bytovia Bytów

W rozgrywkach wystąpiło 486 zawodników w tym 73 obcokrajowców, co stanowi 15%.

W rozgrywkach sędziowało 39 sędziów.

W rozgrywkach pokazano 1287 żółtych kartek i 63 czerwone kartki. Daje to średnią 4,423 żółtej i 0,216 czerwonej kartki na mecz.

W rozgrywkach podyktowano 87 karnych, z których wykorzystano 66, co daje skuteczność 76%.

Spotkania obejrzało 494077 widzów, co daje średnią 1700 widzów na mecz.

Średni wiek zawodnika: 26 lat, 216 dni. Średni wiek strzelca: 27 lat, 85 dni.

16 razy - Kamil Adamek, Łukasz Garguła, Arkadiusz Reca
15 razy - Jakub Arak, Maciej Bębenek, Adam Duda, Dominik Kościelniak, Kamil Kurowski, Wojciech Łuczak

4 gole - Marcin Kaczmarek
3 gole - Sebastian Dudek, Łukasz Garguła, Grzegorz Goncerz, Damian Kądzior, Grzegorz Lech, Rafał Niziołek, Patryk Rachwał
2 gole - Bartłomiej Bartosiak, Maciej Górski, Rafał Kujawa, Damian Piotrowski, Paweł Tarnowski, Mateusz Żytko

Zmarnowane karne:

3 razy - JANUSZ SURDYKOWSKI
1 raz - Jakub Bartkowski, Sebastian Deja, Szymon Drewniak, Michał Fidziukiewicz, Łukasz Garguła, Grzegorz Goncerz, Maciej Górski, Marcin Kaczmarek, Marcin Krzywicki, Szymon Lewicki, Mateusz Machaj, Marcus Vinícius, Nildo, Maciej Rogalski, Krzysztof Sobieraj, Cezary Stefańczyk, Paweł Tarnowski, Wojciech Trochim

Strzelcy w I połowach meczów:

7 goli - RAFAŁ KUJAWA, SZYMON LEWICKI
6 goli - Paweł Abbott, Arkadiusz Reca, Janusz Surdykowski
5 goli - Kamil Adamek, Arkadiusz Aleksander, Kamil Drygas, Grzegorz Goncerz, Damian Piotrowski
4 gole - Dariusz Formella, Maciej Kowalczyk, Tadas Labukas, Mikołaj Lebedyński
3 gole - Jakub Arak, Adam Czerkas, Adam Duda, Sebastian Dudek, Grzegorz Fonfara, Daniel Gołębiewski, Maciej Górski, Bartosz Iwan, Michał Jakóbowski, Bartłomiej Kalinkowski, Damian Kądzior, Mateusz Klichowicz, Michał Kojder, Łukasz Kosakiewicz, Marcin Krzywicki, Marquitos, Michał Michalec, Michał Nalepa, Nildo, Oliver Práznovský, Mariusz Rybicki, Dawid Ryndak, Rafał Siemaszko, Jakub Smektała, Paweł Tarnowski, Paweł Zawistowski

8 goli - Paweł Abbott, Michał Fidziukiewicz, Szymon Lewicki
7 goli - Grzegorz Goncerz, Damian Kądzior, Damian Piotrowski, Janusz Surdykowski
6 goli - Nildo

Strzelcy na wyjeździe:

8 goli - MIKOŁAJ LEBEDYŃSKI, SZYMON LEWICKI
7 goli - Jakub Arak, Arkadiusz Reca, Janusz Surdykowski
6 goli - Kamil Adamek, Mateusz Klichowicz
5 goli - Daniel Gołębiewski, Grzegorz Goncerz, Maciej Górski, Maciej Kowalczyk
4 gole - Paweł Abbott, Arkadiusz Aleksander, Adam Banasiak, Adam Duda, Michał Fidziukiewicz, Łukasz Kosakiewicz, Rafał Kujawa, Marcus Vinícius, Damian Świerblewski

Strzelcy jesienią:

11 goli - SZYMON LEWICKI
10 goli - Kamil Drygas, Grzegorz Goncerz, Mikołaj Lebedyński
9 goli - Janusz Surdykowski
8 goli - Paweł Abbott, Arkadiusz Aleksander, Michał Fidziukiewicz, Maciej Górski
7 goli - Adam Duda, Daniel Gołębiewski, Mateusz Klichowicz

Strzelcy wiosną:

9 goli - NILDO
7 goli - Arkadiusz Aleksander, Maciej Górski
6 goli - Kamil Adamek, Dariusz Formella, Arkadiusz Reca
5 goli - Szymon Lewicki, Maciej Małkowski, Janusz Surdykowski
4 gole - Paweł Abbott, Michał Fidziukiewicz, Petteri Forsell, Damian Kądzior, Damian Piotrowski, Alen Ploj, Tomasz Wróbel

Strzelcy w przeliczeniu na minuty (przynajmniej 2 gole, decyduje średnia minut gry przypadająca na jedną bramkę):

77 minut - DAWID JANCZYK
139 minut - Nildo
145 minut - Arkadiusz Aleksander
150 minut - Paweł Abbott
153 minuty - Alen Ploj

Minuty na boisku:

3060 minut - RAFAŁ MISZTAL
2970 minut - Konrad Jałocha
2887 minut - Mariusz Rybicki
2880 minut - Artur Bogusz, Janusz Bucholc, Krzysztof Markowski, Piotr Skiba, Marcin Warcholak
2879 minut - Łukasz Matusiak

Żółte kartki:

14 kartek - DANIEL CHYŁA
12 kartek - Wojciech Lisowski
11 kartek - Marcin Biernat, Kamil Drygas, Łukasz Ganowicz
10 kartek - Daniel Dybiec, Bartłomiej Kalinkowski, Piotr Klepczarek II, Lukáš Kubáň, Rafał Niziołek, Michal Piter-Bučko, Maksymilian Rogalski
9 kartek - Grzegorz Baran, Bartosz Brodziński, Raúl González, Piotr Kieruzel, Kamil Słaby, Konrad Wrzesiński

Czerwone kartki:

2 kartki - WITALIJ BEREZOWŚKYJ, BARTOSZ BRODZIŃSKI, WOJCIECH LISOWSKI, SZYMON MATUSZEK, MAREK OPAŁACZ, MICHAL PITER-BUČKO, KAMIL SŁABY, TADEUSZ SOCHA, ŁUKASZ SOŁOWIEJ
1 kartka - Karol Angielski, Grzegorz Bartczak, Adrian Bielawski, Alan Czerwiński, Sebastian Deja, Kamil Drygas, Adam Duda, Daniel Dybiec, Ernest Dzięcioł, Wojciech Fabisiak, Grzegorz Goncerz, Paul Grischok, Rafał Grzelak, Michał Ilków-Gołąb, Chris Jastrzembski, Adrian Jurkowski, Marcin Kaczmarek, Bartłomiej Kalinkowski, Mateusz Kamiński, Piotr Klepczarek II, Sergejs Kožans, Wojciech Król, Kamil Lauryn, Grzegorz Lech, Wojciech Łuczak, Robert Mandrysz, Robert Menzel, Jean-Yves M'voto, Wasił Panajotow, Przemysław Pietruszka, Rafał Pietrzak, Damian Piotrowski, Filip Piszczek, Michał Rzuchowski, Damian Sędziak, Rafał Siemaszko, Marcin Sierczyński, Krzysztof Sobieraj, Przemysław Szymiński, Damian Świerblewski, Tomasz Wełna, Dimityr Wezałow, Maciej Wichtowski, Kamil Wiktorski, Szymon Zgarda

28 zawodników - MKS Kluczbork, Wigry Suwałki
27 zawodników - Chojniczanka Chojnice, Chrobry Głogów, GKS Katowice, Pogoń Siedlce
26 zawodników - GKS Bełchatów
25 zawodników - Stomil Olsztyn
24 zawodników - Wisła Płock
23 zawodników - Arka Gdynia, Dolcan Ząbki

Jokerzy - zawodnicy wchodzący z ławki i strzelający przynajmniej jedną bramkę (podano liczbę takich występów):

3 razy - SEBASTIAN DEJA, RAFAŁ SIEMASZKO, RASHID YUSSUFF
2 razy - Michał Fidziukiewicz, Daniel Gołębiewski, Michał Kojder, Łukasz Kosakiewicz, Filip Kozłowski, Patryk Kun, Jakub Smektała, Marcin Smoliński, Damian Świerblewski, Ołeksandr Tarasenko, Paweł Wojciechowski

Sandecja Nowy Sącz84594
Kolejno: nazwa klubu, żółte kartki, czerwone kartki, punkty (za każdą żółtą kartkę 1 pkt., za każdą czerwoną kartkę 2 pkt.)

Dolcan Ząbki60045898
Kolejno: nazwa klubu, średnia widownia na meczach drużyny u siebie, łączna widownia na meczach drużyny u siebie, liczba meczów drużyny u siebie (uwzględniono wszystkie spotkania z udziałem widzów; dane orientacyjne z dokładnością do 100 widzów)

Wigry Suwałki14002311116
Kolejno: nazwa klubu, średnia widownia na meczach wyjazdowych drużyny, łączna widownia na meczach wyjazdowych drużyny, liczba meczów wyjazdowych drużyny (uwzględniono wszystkie spotkania z udziałem widzów; dane orientacyjne z dokładnością do 100 widzów)