Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2011/2012 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
 MPJM

W 171 meczach zdobyto 457 goli, co daje średnią 2,673 goli na mecz. Gospodarze zdobyli 235 goli (51%), a goście 222 gole (49%). W I połowach meczów strzelono 193 gole (42%), a w II połowach 264 gole (58%)

Gospodarze wygrali 65 meczów (38%), padło 40 remisów (23%), a goście wygrali 66 meczów (39%).

Częstość wyników:

0-1 - 24 razy, 1-1 - 21 razy, 2-1 - 15 razy, 1-0 - 15 razy, 2-0 - 13 razy, 0-2 - 13 razy, 2-2 - 11 razy, 1-2 - 8 razy, 0-0 - 7 razy, 1-3 - 6 razy, 2-3 - 5 razy, 3-2 - 4 razy, 3-1 - 4 razy, 4-1 - 3 razy, 0-3 - 3 razy, 4-0 - 3 razy, 3-0 - 2 razy, 1-4 - 2 razy, 6-1 - 2 razy, 5-1 - 2 razy, 4-2 - 2 razy, 2-4 - 2 razy, 1-6 - 1 raz, 0-4 - 1 raz, 3-3 - 1 raz, 3-4 - 1 raz,

sobota - 101 razy (59%) - średnio 1400 widzów

W rozgrywkach wystąpiło 398 zawodników w tym 52 obcokrajowców, co stanowi 13%.

W rozgrywkach sędziowało 35 sędziów.

W rozgrywkach pokazano 807 żółtych kartek i 44 czerwone kartki. Daje to średnią 4,719 żółtej i 0,257 czerwonej kartki na mecz.

W rozgrywkach podyktowano 47 karnych, z których wykorzystano 37, co daje skuteczność 79%.

Spotkania obejrzało 247418 widzów, co daje średnią 1500 widzów na mecz.

Średni wiek zawodnika: 26 lat, 190 dni. Średni wiek strzelca: 27 lat, 6 dni.

Zawodnicy wchodzący z ławki:

14 razy - TADAS LABUKAS
13 razy - Bartosz Biel
12 razy - Dawid Flaszka, Arkadiusz Gajewski, Piotr Krawczyk
11 razy - Jakub Bąk
10 razy - Marcin Garuch, Piotr Giel, Piotr Mroziński, Michał Trzeciakiewicz, Paweł Zięba

Zawodnicy schodzący przed końcem meczu (nie wliczono czerwonych kartek):

13 razy - ŁUKASZ MONETA
12 razy - Irakli Meschia
11 razy - Adam Duda, Marcel Gąsior
10 razy - Jakub Arak, Bartłomiej Bartosiak, Daniel Feruga, Michał Kojder, Dominik Kościelniak, Maciej Kowalczyk, Wojciech Łuczak, Damian Piotrowski, Andrzej Rybski, Damian Sędziak, Wojciech Trochim

Strzelcy bez karnych:

11 goli - SZYMON LEWICKI
10 goli - Mikołaj Lebedyński
8 goli - Paweł Abbott, Michał Fidziukiewicz, Grzegorz Goncerz, Maciej Górski, Janusz Surdykowski
7 goli - Adam Duda, Daniel Gołębiewski, Mateusz Klichowicz
6 goli - Arkadiusz Aleksander, Jakub Arak, Kamil Drygas, Arkadiusz Reca, Rafał Siemaszko

Strzelcy karnych:

4 gole - KAMIL DRYGAS
3 gole - Marcin Kaczmarek
2 gole - Arkadiusz Aleksander, Bartłomiej Bartosiak, Sebastian Dudek, Łukasz Garguła, Grzegorz Goncerz, Rafał Kujawa, Grzegorz Lech, Paweł Tarnowski
1 gol - Jakub Bartkowski, Antonio Calderón, Josef Čtvrtníček, Łukasz Hanzel, Wołodymyr Hudyma, Marcus Vinícius, Irakli Meschia, Rafał Niziołek, Przemysław Pietruszka, Patryk Rachwał, Przemysław Stolc, Janusz Surdykowski, Łukasz Winiarczyk, Łukasz Wróbel

Zmarnowane karne:

2 razy - JANUSZ SURDYKOWSKI
1 raz - Jakub Bartkowski, Szymon Drewniak, Michał Fidziukiewicz, Łukasz Garguła, Marcus Vinícius, Maciej Rogalski, Krzysztof Sobieraj, Paweł Tarnowski

Strzelcy w I połowach meczów:

5 goli - GRZEGORZ GONCERZ, RAFAŁ KUJAWA, SZYMON LEWICKI
4 gole - Arkadiusz Aleksander, Kamil Drygas, Arkadiusz Reca
3 gole - Paweł Abbott, Kamil Adamek, Jakub Arak, Adam Duda, Michał Jakóbowski, Michał Kojder, Marcin Krzywicki, Mikołaj Lebedyński, Marquitos, Michał Nalepa, Dawid Ryndak, Rafał Siemaszko, Paweł Tarnowski

Strzelcy w II połowach meczów:

7 goli - MACIEJ GÓRSKI, MIKOŁAJ LEBEDYŃSKI, JANUSZ SURDYKOWSKI
6 goli - Kamil Drygas, Michał Fidziukiewicz, Daniel Gołębiewski, Szymon Lewicki
5 goli - Paweł Abbott, Grzegorz Goncerz, Mateusz Klichowicz
4 gole - Arkadiusz Aleksander, Adam Duda, Damian Kądzior, Marcus Vinícius, Martin Pribula, Damian Świerblewski
3 gole - Jakub Arak, Łukasz Garguła, Hieronim Gierszewski, Michał Ilków-Gołąb, Patryk Kun, Łukasz Moneta, Damian Piotrowski, Andrzej Rybski, Rafał Siemaszko

Strzelcy u siebie:

7 goli - KAMIL DRYGAS, MICHAŁ FIDZIUKIEWICZ, GRZEGORZ GONCERZ, SZYMON LEWICKI
6 goli - Paweł Abbott
5 goli - Arkadiusz Aleksander, Maciej Górski
4 gole - Mikołaj Lebedyński, Rafał Siemaszko, Janusz Surdykowski
3 gole - Adam Czerkas, Adam Duda, Łukasz Garguła, Hieronim Gierszewski, Daniel Gołębiewski, Damian Kądzior, Patryk Kun, Marcus Vinícius, Damian Piotrowski, Valērijs Šabala, Jakub Smektała

Strzelcy na wyjeździe:

6 goli - MATEUSZ KLICHOWICZ, MIKOŁAJ LEBEDYŃSKI
5 goli - Kamil Adamek, Jakub Arak, Janusz Surdykowski
4 gole - Adam Duda, Daniel Gołębiewski, Rafał Kujawa, Szymon Lewicki, Arkadiusz Reca, Damian Świerblewski
3 gole - Arkadiusz Aleksander, Kamil Drygas, Grzegorz Goncerz, Maciej Górski, Marcin Krzywicki, Michał Nalepa, Martin Pribula, Andrzej Rybski, Paweł Zawistowski
2 gole - Paweł Abbott, Alan, Michał Bajdur, Adam Banasiak, Damian Byrtek, Václav Cverna, Keon Daniel, Kamil Dmowski, Grzegorz Fonfara, Rafał Grzelak, Łukasz Hanzel, Wołodymyr Hudyma, Michał Ilków-Gołąb, Marcin Kaczmarek, Damian Kądzior, Michał Kojder, Łukasz Kosakiewicz, Maciej Kowalczyk, Tadas Labukas, Marcus Vinícius, Seweryn Michalski, Tomasz Midzierski, Łukasz Moneta, Marcin Nowacki, Wasił Panajotow, Sylwester Patejuk, Damian Piotrowski, Maciej Rogalski, Mariusz Rybicki, Dawid Ryndak, Rafał Siemaszko, Paweł Tarnowski, Rashid Yussuff

Strzelcy jesienią:

10 goli - Kamil Drygas, Grzegorz Goncerz, Mikołaj Lebedyński
9 goli - Janusz Surdykowski
8 goli - Paweł Abbott, Arkadiusz Aleksander, Michał Fidziukiewicz, Maciej Górski

Strzelcy wiosną:

Strzelcy w przeliczeniu na minuty (przynajmniej 2 gole, decyduje średnia minut gry przypadająca na jedną bramkę):

82 minuty - DANIEL GOŁĘBIEWSKI
110 minut - Marcin Krzywicki
129 minut - Grzegorz Fonfara
132 minuty - Szymon Lewicki
139 minut - Mateusz Klichowicz

Minuty na boisku:

1710 minut - JANUSZ BUCHOLC, ARKADIUSZ CZARNECKI, KONRAD JAŁOCHA, SEWERYN KIEŁPIN, KRZYSZTOF MARKOWSKI, SEWERYN MICHALSKI, RAFAŁ MISZTAL, ADAM ORŁOWICZ, ADAM SAMIEC, BARTŁOMIEJ SIELEWSKI, PIOTR SKIBA, MARCIN WARCHOLAK, PAWEŁ ZAWISTOWSKI

Żółte kartki:

9 kartek - DANIEL CHYŁA, LUKÁŠ KUBÁŇ, MICHAL PITER-BUČKO
8 kartek - Robert Mandrysz, Szymon Sawala
7 kartek - Marcin Biernat, Daniel Dybiec, Ernest Dzięcioł, Damian Jakubik, Adrian Karankiewicz, Patryk Rachwał, Konrad Wrzesiński
6 kartek - Adrian Bielawski, Kamil Dmowski, Kamil Drygas, Adrian Frańczak, Raúl González, Michał Ilków-Gołąb, Piotr Kasperkiewicz, Grzegorz Lech, Szymon Matuszek, Michał Nalepa, Maksymilian Rogalski, Kamil Słaby, Przemysław Szymiński

Czerwone kartki:

2 kartki - SZYMON MATUSZEK, MAREK OPAŁACZ, MICHAL PITER-BUČKO, ŁUKASZ SOŁOWIEJ
1 kartka - Grzegorz Bartczak, Witalij Berezowśkyj, Adrian Bielawski, Bartosz Brodziński, Sebastian Deja, Daniel Dybiec, Ernest Dzięcioł, Grzegorz Goncerz, Paul Grischok, Rafał Grzelak, Chris Jastrzembski, Adrian Jurkowski, Marcin Kaczmarek, Mateusz Kamiński, Piotr Klepczarek II, Sergejs Kožans, Kamil Lauryn, Grzegorz Lech, Wojciech Lisowski, Wojciech Łuczak, Robert Mandrysz, Robert Menzel, Wasił Panajotow, Rafał Pietrzak, Filip Piszczek, Damian Sędziak, Rafał Siemaszko, Marcin Sierczyński, Kamil Słaby, Krzysztof Sobieraj, Tadeusz Socha, Przemysław Szymiński, Damian Świerblewski, Tomasz Wełna, Kamil Wiktorski, Szymon Zgarda

Liczba zawodników w barwach klubów:

25 zawodników - ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC
24 zawodników - Bytovia Bytów, Olimpia Grudziądz, Sandecja Nowy Sącz, Zawisza Bydgoszcz
23 zawodników - Chrobry Głogów, Dolcan Ząbki, Miedź Legnica, MKS Kluczbork
22 zawodników - Chojniczanka Chojnice, Rozwój Katowice, Wigry Suwałki
21 zawodników - GKS Katowice, Pogoń Siedlce
20 zawodników - GKS Bełchatów, Stomil Olsztyn, Wisła Płock
19 zawodników - Arka Gdynia

Jokerzy - zawodnicy wchodzący z ławki i strzelający przynajmniej jedną bramkę (podano liczbę takich występów):

2 razy - SEBASTIAN DEJA, DANIEL GOŁĘBIEWSKI, ŁUKASZ KOSAKIEWICZ, PATRYK KUN, RAFAŁ SIEMASZKO, DAMIAN ŚWIERBLEWSKI, OŁEKSANDR TARASENKO, RASHID YUSSUFF
1 raz - Paweł Abbott, Kamil Adamek, Adam Banasiak, Mateusz Bartków, Jakub Bąk, Filip Burkhardt, Antonio Calderón, Josef Čtvrtníček, Piotr Darmochwał, Grzegorz Fonfara, Łukasz Garguła, Piotr Giel, Hieronim Gierszewski, Mateusz Hałambiec, Dragan Jelič, Michał Kojder, Filip Kozłowski, Marcin Krzywicki, Tadas Labukas, Mikołaj Lebedyński, Povilas Leimonas, Jakub Łukowski, Adrian Łuszkiewicz, Mica, Michał Nalepa, Kamil Nitkiewicz, Marcin Nowacki, Sylwester Patejuk, Damian Piotrowski, Piotr Ruszkul, Andrzej Rybski, Jakub Smektała, Szymon Sobczak, Przemysław Szarek, Sebastian Szczepański, Robert Szczot, Paweł Szołtys, Grzegorz Tomasiewicz, Michał Trzeciakiewicz, Tomasz Wełna, Paweł Wojowski, Paweł Zięba

Sandecja Nowy Sącz57363
Kolejno: nazwa klubu, żółte kartki, czerwone kartki, punkty (za każdą żółtą kartkę 1 pkt., za każdą czerwoną kartkę 2 pkt.)

Pogoń Siedlce30020168
Kolejno: nazwa klubu, średnia widownia na meczach drużyny u siebie, łączna widownia na meczach drużyny u siebie, liczba meczów drużyny u siebie (uwzględniono wszystkie spotkania z udziałem widzów; dane orientacyjne z dokładnością do 100 widzów)