Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2011/2012 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
 MPJM

W 298 meczach zdobyto 727 goli, co daje średnią 2,44 goli na mecz. Gospodarze zdobyli 398 goli (55%), a goście 329 goli (45%). W I połowach meczów strzelono 309 goli (43%), a w II połowach 418 goli (57%)

Gospodarze wygrali 127 meczów (43%), padło 87 remisów (29%), a goście wygrali 84 mecze (28%).

Częstość wyników:

1-1 - 47 razy, 1-0 - 32 razy, 2-1 - 30 razy, 0-1 - 30 razy, 2-0 - 25 razy, 0-0 - 25 razy, 1-2 - 14 razy, 0-2 - 13 razy, 2-2 - 12 razy, 3-0 - 10 razy, 3-1 - 10 razy, 0-3 - 9 razy, 3-2 - 7 razy, 1-3 - 5 razy, 1-4 - 4 razy, 2-3 - 4 razy, 4-1 - 4 razy, 4-4 - 2 razy, 4-2 - 2 razy, 6-1 - 2 razy, 5-0 - 2 razy, 4-0 - 2 razy, 3-3 - 1 raz, 0-4 - 1 raz, 2-7 - 1 raz, 0-6 - 1 raz, 2-4 - 1 raz, 0-5 - 1 raz, 4-3 - 1 raz,

Chrobry Głogów 0-6 Termalica Bruk-Bet Nieciecza

W rozgrywkach wystąpiło 518 zawodników w tym 73 obcokrajowców, co stanowi 14%.

W rozgrywkach sędziowało 40 sędziów.

W rozgrywkach pokazano 1428 żółtych kartek i 81 czerwonych kartek. Daje to średnią 4,792 żółtej i 0,272 czerwonej kartki na mecz.

W rozgrywkach podyktowano 105 karnych, z których wykorzystano 81, co daje skuteczność 77%.

Spotkania obejrzało 516214 widzów, co daje średnią 1800 widzów na mecz.

Średni wiek zawodnika: 26 lat, 102 dni. Średni wiek strzelca: 26 lat, 322 dni.

16 razy - Grzegorz Lech, Michał Nalepa
15 razy - Marek Gancarczyk, Bartłomiej Niedziela, Maciej Rogalski, Marcin Smoliński, Damian Świerblewski

4 gole - Jakub Biskup, Antonio Calderón, Grzegorz Goncerz
3 gole - Piotr Darmochwał, Wojciech Łobodziński, Marcus Vinícius, Krystian Nowak, Paweł Tarnowski
2 gole - Jakub Bąk, Adam Cieśliński, Adrian Frańczak, Aleksander Kwiek, Grzegorz Piesio, Damian Piotrowski, Mouhamadou Traoré, Rudolf Urban

Zmarnowane karne:

2 razy - MATEJ NÁTHER, DAMIAN PIOTROWSKI
1 raz - Radosław Bartoszewicz, Maciej Bębenek, Daniel Brud, Emil Drozdowicz, Fabian Fałowski, Marcin Garuch, Daniel Gołębiewski, Łukasz Grzeszczyk, Maciej Kowalczyk, Wojciech Łobodziński, Karol Mackiewicz, Marcus Vinícius, Krystian Nowak, Grzegorz Piesio, Paweł Smółka, Janusz Surdykowski, Maciej Tataj, Mouhamadou Traoré, Wojciech Trochim, Paweł Zawistowski

Strzelcy w I połowach meczów:

9 goli - GRZEGORZ GONCERZ
8 goli - Marek Gancarczyk, Krzysztof Janus, Tomasz Mikołajczak
7 goli - Janusz Surdykowski
6 goli - Damian Piotrowski
5 goli - Kamil Adamek, Jakub Biskup, Cezary Demianiuk, Wołodymyr Kowal, Maciej Kowalczyk, Arkadiusz Woźniak

Strzelcy w II połowach meczów:

12 goli - EMIL DROZDOWICZ, GRZEGORZ GONCERZ
8 goli - Janusz Surdykowski
7 goli - Wołodymyr Kowal, Michal Papadopulos
6 goli - Piotr Darmochwał, Maciej Kowalczyk, Aleksander Kwiek, Wojciech Łobodziński, Tomasz Mikołajczak, Mateusz Szczepaniak
5 goli - Krzysztof Janus, Marcus Vinícius

Strzelcy u siebie:

13 goli - GRZEGORZ GONCERZ
11 goli - Janusz Surdykowski
8 goli - Emil Drozdowicz, Mateusz Szczepaniak
7 goli - Krzysztof Janus, Wołodymyr Kowal, Maciej Kowalczyk, Tomasz Mikołajczak, Michal Papadopulos

Strzelcy na wyjeździe:

8 goli - EMIL DROZDOWICZ, GRZEGORZ GONCERZ
7 goli - Tomasz Mikołajczak
6 goli - Krzysztof Janus, Arkadiusz Woźniak
5 goli - Kamil Adamek, Piotr Darmochwał, Marek Gancarczyk, Wołodymyr Kowal, Aleksander Kwiek, Marcus Vinícius, Krzysztof Piątek, Denis Popovič
4 gole - Cezary Demianiuk, Łukasz Janoszka, Maciej Kowalczyk, Adrian Paluchowski, Janusz Surdykowski, Michał Trzeciakiewicz

7 goli - EMIL DROZDOWICZ, MAREK GANCARCZYK, GRZEGORZ GONCERZ, MARCUS VINÍCIUS
6 goli - Krzysztof Janus, Wołodymyr Kowal, Tomasz Mikołajczak, Mateusz Szczepaniak
5 goli - Kamil Adamek, Michał Bajdur, Cezary Demianiuk, Krzysztof Piątek, Dawid Plizga
4 gole - Łukasz Janoszka, Maciej Kowalczyk, Janusz Surdykowski, Damian Świerblewski, Paweł Tarnowski, Michał Trzeciakiewicz
3 gole - Veljko Batrović, Jakub Bąk, Antonio Calderón, Adam Cieśliński, Rok Elsner, Rafał Grzelak, Wołodymyr Hudyma, Dimityr Ilijew, Yannick Kakoko, Roman Maczułenko, Mateusz Mączyński, Michal Papadopulos, Damian Piotrowski, Denis Popovič, Mariusz Rybicki, Kamil Zapolnik

Strzelcy w przeliczeniu na minuty (przynajmniej 2 gole, decyduje średnia minut gry przypadająca na jedną bramkę):

86 minut - MACIEJ WARDZIŃSKI
104 minuty - Kamil Zapolnik
131 minut - Grzegorz Goncerz
145 minut - Sławomir Cienciała
147 minut - Jorge Kadú

Żółte kartki:

11 kartek - RADOSŁAW BARTOSZEWICZ, KRYSTIAN FECIUCH, ŁUKASZ GRZESZCZYK, MATEUSZ GRZYBEK, BARTŁOMIEJ KASPRZAK, PIOTR KIERUZEL, ADRIAN ŁUSZKIEWICZ, TOMASZ MIKOŁAJCZAK, MICHAL PITER-BUČKO, MICHAŁ STASIAK
10 kartek - Witalij Berezowśkyj, Maciej Bębenek, Sławomir Duda, Kevin Lafrance, Mateusz Mączyński, Marek Opałacz
9 kartek - Piotr Klepczarek II, Tomasz Lewandowski, Piotr Mroziński, Cheikh Niane, Dalibor Pleva, Denis Popovič, Kamil Słaby, Dawid Szufryn, Wojciech Wilczyński
8 kartek - Artur Bogusz, Adrian Frańczak, Marcin Garuch, Michał Jakóbowski, Adrian Karankiewicz, Szymon Matuszek, Krzysztof Sobieraj, Sebastian Szczepański, Jakub Tosik, Adrian Woźniczka, Paweł Zawistowski

Czerwone kartki:

3 kartki - MUHAMED OMIĆ, KRZYSZTOF ZIEMNIAK
2 kartki - Bartłomiej Kasprzak, Piotr Kieruzel, Piotr Mroziński, Krzysztof Sobieraj, Maciej Wichtowski
1 kartka - Alan, Milan Anđelkovič, Marko Bajić, Grzegorz Bartczak, Radosław Bartoszewicz, Witalij Berezowśkyj, Artur Bogusz, Sebastian Bonecki, Darko Brljak, Antonín Buček, Mateusz Bukowiec, Sławomir Cienciała, Adrian Cierpka, Przemysław Czerwiński, Daniel Dybiec, Krystian Feciuch, Adrian Frańczak, Marek Gancarczyk, Artur Gieraga, Boris Godál, Grzegorz Goncerz, Łukasz Grzeszczyk, Mateusz Grzybek, Dariusz Jarecki, Adrian Jurkowski, Marcin Kaczmarek, Adrian Karankiewicz, Szymon Kuźma, David Kwiek, Tomasz Lewandowski, Paweł Lisowski, Tomasz Lisowski, Roman Maczułenko, Mateusz Mączyński, Tomasz Midzierski, Tomasz Mikołajczak, Arkadiusz Mroczkowski, Michał Nalepa, Matej Náther, Cheikh Niane, Bartłomiej Niedziela, Kamil Nitkiewicz, Piotr Petasz, Łukasz Pielorz, Grzegorz Piesio, Damian Piotrowski, Michal Piter-Bučko, Dalibor Pleva, Marcin Radzewicz, Sebastian Radzio, Tadeusz Socha, Łukasz Sołowiej, Przemysław Szarek, Sebastian Szczepański, Dawid Szufryn, Damian Świerblewski, Julien Tadrowski, Jakub Tosik, Wojciech Trochim, Nerijus Valskis, Marcin Warcholak, Adrian Woźniczka, Łukasz Wróbel, Szymon Zgarda, Hieronim Zoch

29 zawodników - Arka Gdynia, Stomil Olsztyn
28 zawodników - Chojniczanka Chojnice, Dolcan Ząbki, Olimpia Grudziądz, Sandecja Nowy Sącz, Zagłębie Lubin
26 zawodników - Flota Świnoujście, GKS Katowice, Wisła Płock
23 zawodników - Termalica Bruk-Bet Nieciecza

Jokerzy - zawodnicy wchodzący z ławki i strzelający przynajmniej jedną bramkę (podano liczbę takich występów):

3 razy - DAWID KORT, ADRIAN PALUCHOWSKI
2 razy - Michał Bajdur, Antonio Calderón, Dawid Dzięgielewski, Rok Elsner, Fabian Fałowski, Tomasz Foszmańczyk, Jorge Kadú, Michal Papadopulos, Darvydas Šernas, Damian Świerblewski, Rudolf Urban, Maciej Wardziński, Kamil Zapolnik

GKS Tychy10810128
Kolejno: nazwa klubu, żółte kartki, czerwone kartki, punkty (za każdą żółtą kartkę 1 pkt., za każdą czerwoną kartkę 2 pkt.)

GKS Tychy300507117
Kolejno: nazwa klubu, średnia widownia na meczach drużyny u siebie, łączna widownia na meczach drużyny u siebie, liczba meczów drużyny u siebie (uwzględniono wszystkie spotkania z udziałem widzów; dane orientacyjne z dokładnością do 100 widzów)

Olimpia Grudziądz13002277717
Kolejno: nazwa klubu, średnia widownia na meczach wyjazdowych drużyny, łączna widownia na meczach wyjazdowych drużyny, liczba meczów wyjazdowych drużyny (uwzględniono wszystkie spotkania z udziałem widzów; dane orientacyjne z dokładnością do 100 widzów)