Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2011/2012 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!

W 170 meczach zdobyto 424 gole, co daje średnią 2,494 goli na mecz. Gospodarze zdobyli 226 goli (53%), a goście 198 goli (47%). W I połowach meczów strzelono 188 goli (44%), a w II połowach 236 goli (56%)

Gospodarze wygrali 68 meczów (40%), padły 53 remisy (31%), a goście wygrali 49 meczów (29%).

Częstość wyników:

1-1 - 31 razy, 2-1 - 20 razy, 0-1 - 19 razy, 1-0 - 15 razy, 0-0 - 12 razy, 2-0 - 12 razy, 1-2 - 10 razy, 2-2 - 9 razy, 0-2 - 6 razy, 3-0 - 5 razy, 0-3 - 5 razy, 3-2 - 5 razy, 3-1 - 4 razy, 1-4 - 3 razy, 1-3 - 2 razy, 4-2 - 2 razy, 4-1 - 2 razy, 0-6 - 1 raz, 2-7 - 1 raz, 5-0 - 1 raz, 4-0 - 1 raz, 6-1 - 1 raz, 2-4 - 1 raz, 2-3 - 1 raz, 4-4 - 1 raz,

sobota - 92 razy (54%) - średnio 1800 widzów

W rozgrywkach wystąpiło 418 zawodników w tym 53 obcokrajowców, co stanowi 13%.

W rozgrywkach sędziowało 32 sędziów.

W rozgrywkach pokazano 781 żółtych kartek i 43 czerwone kartki. Daje to średnią 4,594 żółtej i 0,253 czerwonej kartki na mecz.

W rozgrywkach podyktowano 62 karne, z których wykorzystano 46, co daje skuteczność 74%.

Spotkania obejrzało 313469 widzów, co daje średnią 1900 widzów na mecz.

Średni wiek zawodnika: 26 lat, 104 dni. Średni wiek strzelca: 27 lat, 52 dni.

Zawodnicy wchodzący z ławki:

13 razy - PAWEŁ IWANICKI, ŁUKASZ SUCHOCKI
12 razy - Dawid Kamiński, Dawid Retlewski, Patryk Szymański
11 razy - Dawid Kort
10 razy - Damian Ałdaś, Fabian Fałowski, Wojciech Lisowski, Krzysztof Piątek, Paweł Smółka, Patryk Stępiński
9 razy - Jakub Chrzanowski, Robert Hirsz, Aleksander Januszkiewicz, Yannick Kakoko, Marcin Krzywicki, Miłosz Przybecki, Piotr Ruszkul, Darvydas Šernas

Zawodnicy schodzący przed końcem meczu (nie wliczono czerwonych kartek):

14 razy - GRZEGORZ LECH
12 razy - Adrian Błąd, Daniel Feruga, Kamil Mazek
11 razy - Tomasz Foszmańczyk, Marek Gancarczyk, Charles Nwaogu
10 razy - Łukasz Kacprzycki, Aleksander Kwiek, Robert Mandrysz, Maciej Rogalski, Damian Świerblewski, Krzysztof Wołkowicz
9 razy - Karol Danielak, Bartłomiej Niedziela, Sebastian Olszar, Bartłomiej Smuczyński, Maciej Tataj, Krzysztof Ulatowski

Strzelcy bez karnych:

12 goli - GRZEGORZ GONCERZ
9 goli - Emil Drozdowicz
7 goli - Arkadiusz Woźniak
6 goli - Wołodymyr Kowal, Maciej Kowalczyk, Sebastian Olszar, Janusz Surdykowski
5 goli - Arkadiusz Aleksander, Michał Ilków-Gołąb, Krzysztof Janus, Aleksander Kwiek, Michal Papadopulos, Damian Piotrowski, Rafał Siemaszko, Łukasz Szczepaniak

Strzelcy karnych:

5 goli - JANUSZ SURDYKOWSKI
4 gole - Tomasz Mikołajczak
3 gole - Jakub Biskup, Piotr Darmochwał
2 gole - Antonio Calderón, Adrian Frańczak, Grzegorz Goncerz, Krzysztof Janus, Aleksander Kwiek, Wojciech Łobodziński, Krystian Nowak, Mouhamadou Traoré
1 gol - Arkadiusz Aleksander, Adam Cieśliński, Marcin Garuch, Paweł Głowacki, Rafał Grzelak, Maciej Kowalczyk, Marcus Vinícius, Matej Náther, Michal Papadopulos, Grzegorz Piesio, Przemysław Pietruszka, Damian Piotrowski, Denis Popovič, Darvydas Šernas, Łukasz Wróbel

Zmarnowane karne:

2 razy - MATEJ NÁTHER
1 raz - Daniel Brud, Emil Drozdowicz, Marcin Garuch, Daniel Gołębiewski, Łukasz Grzeszczyk, Maciej Kowalczyk, Karol Mackiewicz, Krystian Nowak, Damian Piotrowski, Paweł Smółka, Janusz Surdykowski, Maciej Tataj, Mouhamadou Traoré, Wojciech Trochim

Strzelcy w I połowach meczów:

7 goli - GRZEGORZ GONCERZ
5 goli - Krzysztof Janus, Maciej Kowalczyk, Janusz Surdykowski
4 gole - Arkadiusz Aleksander, Michał Ilków-Gołąb, Wołodymyr Kowal, Tomasz Mikołajczak, Damian Piotrowski
3 gole - Jakub Biskup, Marek Gancarczyk, Bartosz Jaroch, Aleksander Kwiek, Sebastian Olszar, Grzegorz Piesio, Rafał Siemaszko, Łukasz Szczepaniak, Mateusz Szczepaniak, Arkadiusz Woźniak
2 gole - Kamil Adamek, Alan, Sławomir Cienciała, Karol Danielak, Cezary Demianiuk, Tomasz Foszmańczyk, Jacek Góralski, Rafał Grzelak, Dimityr Ilijew, Marcin Kaczmarek, Mariusz Kryszak, Tomasz Lewandowski, Paweł Lisowski, Wojciech Łobodziński, Paweł Łukasik, Kamil Mazek, Michal Papadopulos, Denis Popovič, Maciej Rogalski, Bartłomiej Smuczyński, Bartosz Tarachulski, Jakub Tosik, Mouhamadou Traoré

Strzelcy w II połowach meczów:

8 goli - EMIL DROZDOWICZ
7 goli - Grzegorz Goncerz
6 goli - Janusz Surdykowski
5 goli - Piotr Darmochwał
4 gole - Aleksander Kwiek, Wojciech Łobodziński, Tomasz Mikołajczak, Michal Papadopulos, Arkadiusz Woźniak

Strzelcy u siebie:

10 goli - GRZEGORZ GONCERZ
7 goli - Janusz Surdykowski
5 goli - Sebastian Olszar
4 gole - Tomasz Mikołajczak, Michal Papadopulos, Damian Piotrowski, Rafał Siemaszko
3 gole - Arkadiusz Aleksander, Jakub Biskup, Piotr Darmochwał, Jacek Góralski, Łukasz Grzeszczyk, Michał Ilków-Gołąb, Krzysztof Janus, Bartosz Jaroch, Maciej Kowalczyk, Mariusz Kryszak, Aleksander Kwiek, Wojciech Łobodziński, Charles Nwaogu, Grzegorz Piesio, Sebastian Radzio, Maciej Rogalski, Łukasz Szczepaniak, Mateusz Szczepaniak, Arkadiusz Woźniak, Krystian Wójcik

Strzelcy na wyjeździe:

7 goli - EMIL DROZDOWICZ
5 goli - Wołodymyr Kowal
4 gole - Grzegorz Goncerz, Krzysztof Janus, Maciej Kowalczyk, Aleksander Kwiek, Tomasz Mikołajczak, Janusz Surdykowski, Arkadiusz Woźniak
3 gole - Arkadiusz Aleksander, Piotr Darmochwał, Cezary Demianiuk, Krzysztof Kaczmarczyk, Wojciech Łobodziński
2 gole - Kamil Adamek, Jakub Biskup, Sławomir Duda, Adrian Dziubiński, Armand Ella, Fabian Fałowski, Tomasz Foszmańczyk, Michał Ilków-Gołąb, Dariusz Jarecki, Mikołaj Lebedyński, Antoni Łukasiewicz, Karol Mackiewicz, Michał Michalec, Krystian Nowak, Adrian Paluchowski, Michal Papadopulos, Krzysztof Piątek, Grzegorz Piesio, Damian Piotrowski, Denis Popovič, Marko Radić, Damian Sędziak, Ihor Skoba, Bartłomiej Smuczyński, Łukasz Szczepaniak, Michał Szubert, Mouhamadou Traoré, Rudolf Urban, Krzysztof Wołkowicz, Marcin Woźniak, Adrian Woźniczka

Strzelcy jesienią:

14 goli - GRZEGORZ GONCERZ
11 goli - Janusz Surdykowski
8 goli - Tomasz Mikołajczak
7 goli - Krzysztof Janus, Maciej Kowalczyk, Aleksander Kwiek, Arkadiusz Woźniak

Strzelcy w przeliczeniu na minuty (przynajmniej 2 gole, decyduje średnia minut gry przypadająca na jedną bramkę):

64 minuty - ARMAND ELLA
78 minut - Maciej Wardziński
84 minuty - Mikołaj Lebedyński
112 minut - Grzegorz Goncerz
145 minut - Sławomir Cienciała

Minuty na boisku:

1710 minut - JAKUB BARTKOWSKI, JAKUB CZERWIŃSKI, KONRAD FORENC, SEWERYN KIEŁPIN, BARTOSZ KOPACZ, SEBASTIAN NOWAK, KAROL SALIK, PIOTR SKIBA, MARCIN WARCHOLAK

8 kartek - Radosław Bartoszewicz
7 kartek - Witalij Berezowśkyj, Daniel Dybiec, Krystian Feciuch, Adrian Łuszkiewicz, Michal Piter-Bučko, Krzysztof Ulatowski
6 kartek - Sławomir Duda, Łukasz Grzeszczyk, Mateusz Grzybek, Michał Ilków-Gołąb, Marcin Kozłowski, Kevin Lafrance, Mateusz Mączyński, Daniel Mąka, Tomasz Mikołajczak, Michał Nalepa, Grzegorz Piesio, Kamil Słaby, Michał Stasiak, Paweł Zawistowski

Czerwone kartki:

2 kartki - BARTŁOMIEJ KASPRZAK
1 kartka - Alan, Milan Anđelkovič, Grzegorz Bartczak, Radosław Bartoszewicz, Witalij Berezowśkyj, Artur Bogusz, Sebastian Bonecki, Darko Brljak, Antonín Buček, Mateusz Bukowiec, Sławomir Cienciała, Przemysław Czerwiński, Daniel Dybiec, Boris Godál, Grzegorz Goncerz, Łukasz Grzeszczyk, Adrian Jurkowski, Marcin Kaczmarek, Adrian Karankiewicz, Tomasz Lewandowski, Paweł Lisowski, Mateusz Mączyński, Tomasz Midzierski, Arkadiusz Mroczkowski, Piotr Mroziński, Michał Nalepa, Matej Náther, Bartłomiej Niedziela, Kamil Nitkiewicz, Łukasz Pielorz, Damian Piotrowski, Michal Piter-Bučko, Dalibor Pleva, Sebastian Radzio, Krzysztof Sobieraj, Sebastian Szczepański, Dawid Szufryn, Jakub Tosik, Wojciech Trochim, Maciej Wichtowski, Szymon Zgarda

19 zawodników - Termalica Bruk-Bet Nieciecza

Jokerzy - zawodnicy wchodzący z ławki i strzelający przynajmniej jedną bramkę (podano liczbę takich występów):

2 razy - ANTONIO CALDERÓN, FABIAN FAŁOWSKI, DAWID KORT, ADRIAN PALUCHOWSKI, DARVYDAS ŠERNAS, MACIEJ WARDZIŃSKI
1 raz - Michał Biskup, Mateusz Bukowiec, Daniel Ciechański, Emil Drozdowicz, Dawid Dzięgielewski, Armand Ella, Tomasz Foszmańczyk, Robert Hirsz, Paweł Iwanicki, Łukasz Janoszka, Dariusz Jarecki, Maciej Kazimierowicz, Marcin Krzywicki, Aleksander Kwiek, Mikołaj Lebedyński, Antoni Łukasiewicz, Norbert Neumann, Krzysztof Piątek, Michał Pietroń, Przemysław Pitry, Wiktor Płaneta, Sebastian Radzio, Paweł Smółka, Patryk Szymański, Damian Świerblewski, Maciej Tataj, Mouhamadou Traoré, Oskar Trzepacz, Rudolf Urban, Damian Warchoł, Piotr Wlazło, Dariusz Zapotoczny

Sandecja Nowy Sącz52460
Kolejno: nazwa klubu, żółte kartki, czerwone kartki, punkty (za każdą żółtą kartkę 1 pkt., za każdą czerwoną kartkę 2 pkt.)

GKS Tychy200245010
Kolejno: nazwa klubu, średnia widownia na meczach drużyny u siebie, łączna widownia na meczach drużyny u siebie, liczba meczów drużyny u siebie (uwzględniono wszystkie spotkania z udziałem widzów; dane orientacyjne z dokładnością do 100 widzów)