Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2011/2012 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!

W 162 meczach zdobyto 383 gole, co daje średnią 2,364 goli na mecz. Gospodarze zdobyli 214 goli (56%), a goście 169 goli (44%). W I połowach meczów strzelono 165 goli (43%), a w II połowach 218 goli (57%)

Gospodarze wygrali 65 meczów (40%), padło 55 remisów (34%), a goście wygrali 42 mecze (26%).

Częstość wyników:

1-1 - 26 razy, 1-0 - 18 razy, 0-0 - 17 razy, 2-0 - 17 razy, 0-1 - 12 razy, 2-2 - 11 razy, 2-1 - 9 razy, 3-1 - 9 razy, 1-2 - 7 razy, 0-2 - 7 razy, 3-0 - 5 razy, 1-3 - 5 razy, 2-3 - 4 razy, 4-0 - 3 razy, 0-3 - 3 razy, 1-4 - 2 razy, 3-2 - 2 razy, 5-0 - 1 raz, 2-5 - 1 raz, 4-2 - 1 raz, 0-5 - 1 raz, 3-3 - 1 raz,

sobota - 82 razy (51%) - średnio 1800 widzów

W rozgrywkach wystąpiło 393 zawodników w tym 38 obcokrajowców, co stanowi 10%.

W rozgrywkach sędziowało 33 sędziów.

W rozgrywkach pokazano 784 żółte kartki i 59 czerwonych kartek. Daje to średnią 4,84 żółtej i 0,364 czerwonej kartki na mecz.

W rozgrywkach podyktowano 45 karnych, z których wykorzystano 35, co daje skuteczność 78%.

Spotkania obejrzało 261923 widzów, co daje średnią 1600 widzów na mecz.

Średni wiek zawodnika: 26 lat, 181 dni. Średni wiek strzelca: 26 lat, 349 dni.

12 razy - MICHAŁ BAJDUR, GRZEGORZ BONIN, MATEUSZ MAK, SEBASTIAN SZAŁACHOWSKI
10 razy - Filip Burkhardt, Konrad Cebula, Rafał Grzelak, Marcin Krzywicki, Grzegorz Lech, Adrian Łuszkiewicz, Tomasz Margol, Piotr Rocki, Krzysztof Wołkowicz
9 razy - Daniel Feruga, Damian Szczęsny
8 razy - Arkadiusz Aleksander, Fabian Fałowski, Paweł Kaczmarek, Charles Nwaogu, Andrzej Rybski, Mateusz Szczepaniak, Robert Szczot, Damian Świerblewski
7 razy - Bartłomiej Bartosiak, Damian Buras, Idrissa Cissé, Janusz Dziedzic, Dawid Dzięgielewski, Sebastian Janik, Paweł Łukasik, Kamil Mazek, Tomasz Mikołajczak, Paweł Moskwik, Marcin Smoliński, Zbigniew Zakrzewski, Paweł Zawistowski

2 gole - Jakub Biskup, Marcus Vinícius, Tomasz Mikołajczak, Marcin Stefanik
1 gol - Krzysztof Bodziony, Daniel Brud, Sławomir Duda, Janusz Dziedzic, Bartosz Flis, Janusz Gancarczyk, Jakub Grzegorzewski, Dawid Kałat, Damian Krajanowski, Tomasz Nowak, Dariusz Pawlusiński, Piotr Rocki, Krzysztof Wołczek, Zbigniew Zakrzewski

Zmarnowane karne:

1 raz - GRZEGORZ BARAN, JANUSZ DZIEDZIC, SEBASTIAN JANIK, KRZYSZTOF KALICIAK, PAWEŁ ŁUKASIK, TOMASZ MIKOŁAJCZAK, KAROL PIĄTEK, GRZEGORZ PIESIO, ANDRZEJ RYBSKI, WOJCIECH TROCHIM

Strzelcy w I połowach meczów:

7 goli - DARIUSZ ZJAWIŃSKI
6 goli - Marcin Krzywicki
5 goli - Daniel Feruga, Krzysztof Janus, Rafał Kujawa
4 gole - Idrissa Cissé, Zbigniew Zakrzewski
3 gole - Krzysztof Bodziony, Grzegorz Bonin, Janusz Dziedzic, Sebastian Janik, Dominik Kun, Grzegorz Lech, Łukasz Nowak, Marcin Stefanik, Maciej Wilusz, Łukasz Zwoliński

Strzelcy w II połowach meczów:

10 goli - ARKADIUSZ ALEKSANDER
8 goli - Michał Mak
6 goli - Dariusz Zjawiński
5 goli - Paweł Smółka
4 gole - Adam Cieśliński, Daniel Feruga, Dariusz Gawęcki, Grzegorz Piesio, Łukasz Zwoliński

Strzelcy u siebie:

5 goli - Dominik Kun, Łukasz Nowak, Paweł Smółka, Łukasz Zwoliński
4 gole - Daniel Feruga, Dariusz Gawęcki, Krzysztof Janus
3 gole - Tomasz Bzdęga, Janusz Dziedzic, Grzegorz Goncerz, Marcin Krzywicki, Rafał Kujawa, Michał Mak, Grzegorz Piesio, Przemysław Pitry, Maciej Rogalski, Mateusz Szczepaniak, Damian Szczęsny, Kamil Wacławczyk, Wojciech Wojcieszyński, Tomasz Wróbel

Strzelcy na wyjeździe:

6 goli - Michał Mak, Zbigniew Zakrzewski
5 goli - Daniel Feruga
4 gole - Adam Cieśliński, Marcin Krzywicki, Grzegorz Lech
3 gole - Jakub Biskup, Krzysztof Bodziony, Idrissa Cissé, Piotr Darmochwał, Jakub Grzegorzewski, Sebastian Janik, Tomasz Jarzębowski, Rafał Kujawa, Grzegorz Piesio, Piotr Tomasik

Strzelcy jesienią:

7 goli - Marcin Krzywicki, Paweł Smółka, Zbigniew Zakrzewski, Łukasz Zwoliński
6 goli - Adam Cieśliński, Rafał Kujawa, Grzegorz Lech, Łukasz Nowak, Grzegorz Piesio

Strzelcy wiosną:

Strzelcy w przeliczeniu na minuty (przynajmniej 2 gole, decyduje średnia minut gry przypadająca na jedną bramkę):

90 minut - GRZEGORZ GONCERZ
109 minut - Marek Gładkowski
113 minut - Jakub Biskup
118 minut - Dariusz Zjawiński
125 minut - Arkadiusz Aleksander

Minuty na boisku:

1620 minut - ADRIAN BASTA, MARCIN CABAJ, PAWEŁ MAGDOŃ, KRZYSZTOF MARKOWSKI, TOMASZ NOWAK, ŁUKASZ PIELORZ, ARKADIUSZ RYŚ, MACIEJ SZMATIUK, MICHAŁ SZROMNIK

8 kartek - Marcin Biernat, Tomasz Mikołajczak, Adam Mójta
7 kartek - Paweł Baranowski, Krystian Feciuch, Michal Piter-Bučko, Sławomir Szary, Dawid Szufryn
6 kartek - Grzegorz Baran, Patrik Čarnota, Adrian Cierpka, Piotr Darmochwał, Dariusz Gawęcki, Marcel Gąsior, Paweł Głowacki, Jacek Góralski, Kamil Hempel, Piotr Kieruzel, Mateusz Niechciał, Marek Opałacz, Peter Petrán, Błażej Radler, Krzysztof Sobieraj, Paweł Strózik, Julien Tadrowski, Wallace

Czerwone kartki:

2 kartki - TOMASZ MIDZIERSKI, MAREK OPAŁACZ, MICHAL PITER-BUČKO, MACIEJ ROGALSKI, PAWEŁ STRÓZIK, MARCIN ZONTEK
1 kartka - Grzegorz Baran, Paweł Baranowski, Maciej Bębenek, Lukáš Bielák, Marcin Biernat, Daniel Brud, Łukasz Budziłek, Filip Burkhardt, Tomasz Bzdęga, Jozef Čertík, Piotr Darmochwał, Janusz Dziedzic, Bartosz Fabiniak, Fabian Fałowski, Krystian Feciuch, Janusz Gancarczyk, Marcin Grolik, Kamil Hempel, Damian Jakubik, Radosław Jasiński, Grzegorz Kasprzik, Jakub Kiełb, Arkadiusz Koprucki, Kamil Kostecki, Damian Krajanowski, Dawid Kucharski, Rafał Leszczyński, Paweł Lisowski, Marcin Makuch, Łukasz Matuszczyk, Mateusz Mączyński, Daniel Mąka, Tomasz Mikołajczak, Cheikh Niane, Sebastian Nowak, Marcin Radzewicz, Cezary Stefańczyk, Patryk Stefański, Mateusz Szałek, Sławomir Szary, Michał Szubert, Dawid Szufryn, Wojciech Trochim, Longinus Uwakwe, Wallace, Konrad Wieczorek, Maciej Wilusz

Liczba zawodników w barwach klubów:

26 zawodników - TERMALICA BRUK-BET NIECIECZA
24 zawodników - GKS Tychy
23 zawodników - GKS Bełchatów, Olimpia Grudziądz, Sandecja Nowy Sącz
22 zawodników - Dolcan Ząbki, Kolejarz Stróże, Okocimski KS Brzesko, Stomil Olsztyn
21 zawodników - Chojniczanka Chojnice, Energetyk ROW Rybnik, Flota Świnoujście, GKS Katowice, Miedź Legnica, Puszcza Niepołomice
20 zawodników - Arka Gdynia, Górnik Łęczna, Wisła Płock

Jokerzy - zawodnicy wchodzący z ławki i strzelający przynajmniej jedną bramkę (podano liczbę takich występów):

2 razy - GRZEGORZ GONCERZ, NIKOLAJS KOZAČUKS, PIOTR MADEJSKI, MACIEJ ROPIEJKO, MICHAŁ RZUCHOWSKI, PATRYK SZYMAŃSKI
1 raz - Ensar Arifović, Geworg Badaljan, Michał Bajdur, Mateusz Cholewiak, Bartłomiej Chwalibogowski, Adam Cieśliński, Idrissa Cissé, Piotr Darmochwał, Mateusz Długołęcki, Emil Drozdowicz, Sławomir Duda, Janusz Dziedzic, Dawid Dzięgielewski, Bartosz Flis, Janusz Gancarczyk, Marcin Garuch, Dariusz Gawęcki, Marek Gładkowski, Maciej Górski, Jakub Grzegorzewski, Paweł Iwanicki, Dawid Kałat, Szymon Kaźmierowski, Marcin Krzywicki, Rafał Kujawa, Paweł Leśniak, Marcin Majchrzak, Łukasz Nowak, Marcin Orłowski, Andreja Prokić, Michał Renusz, Bartosz Sobotka, Sebastian Szałachowski, Mateusz Szczepaniak, Damian Szczęsny, Damian Szpak, Michał Szubert, Paweł Tarnowski, Wojciech Trochim, Janusz Wolański, Zbigniew Zakrzewski, Łukasz Zwoliński

Puszcza Niepołomice56770
Kolejno: nazwa klubu, żółte kartki, czerwone kartki, punkty (za każdą żółtą kartkę 1 pkt., za każdą czerwoną kartkę 2 pkt.)

GKS Tychy40034009
Kolejno: nazwa klubu, średnia widownia na meczach drużyny u siebie, łączna widownia na meczach drużyny u siebie, liczba meczów drużyny u siebie (uwzględniono wszystkie spotkania z udziałem widzów; dane orientacyjne z dokładnością do 100 widzów)

Termalica Bruk-Bet Nieciecza1200104849
Kolejno: nazwa klubu, średnia widownia na meczach wyjazdowych drużyny, łączna widownia na meczach wyjazdowych drużyny, liczba meczów wyjazdowych drużyny (uwzględniono wszystkie spotkania z udziałem widzów; dane orientacyjne z dokładnością do 100 widzów)

Kolejarz Stróże9001555518
Kolejno: nazwa klubu, średnia widownia na meczach drużyny, łączna widownia na meczach drużyny, liczba meczów drużyny (uwzględniono wszystkie spotkania z udziałem widzów; dane orientacyjne z dokładnością do 100 widzów)