Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2011/2012 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!

W 291 meczach zdobyto 730 goli, co daje średnią 2,509 goli na mecz. Gospodarze zdobyli 400 goli (55%), a goście 330 goli (45%). W I połowach meczów strzelono 310 goli (42%), a w II połowach 420 goli (58%)

Gospodarze wygrali 123 mecze (42%), padło 75 remisów (26%), a goście wygrali 93 mecze (32%).

Częstość wyników:

1-1 - 37 razy, 0-1 - 30 razy, 1-0 - 27 razy, 2-0 - 25 razy, 2-1 - 23 razy, 1-2 - 23 razy, 0-0 - 22 razy, 3-1 - 18 razy, 0-2 - 15 razy, 2-2 - 15 razy, 3-0 - 9 razy, 1-3 - 7 razy, 0-3 - 6 razy, 4-0 - 6 razy, 4-2 - 5 razy, 1-4 - 4 razy, 2-3 - 3 razy, 3-2 - 3 razy, 5-0 - 2 razy, 4-1 - 2 razy, 0-5 - 2 razy, 0-4 - 2 razy, 4-3 - 1 raz, 5-1 - 1 raz, 1-7 - 1 raz, 3-3 - 1 raz, 5-2 - 1 raz,

Najwyższe zwycięstwo gości padło w meczu:

W rozgrywkach wystąpiło 496 zawodników w tym 46 obcokrajowców, co stanowi 9%.

W rozgrywkach sędziowało 47 sędziów.

W rozgrywkach pokazano 1362 żółte kartki i 98 czerwonych kartek. Daje to średnią 4,68 żółtej i 0,337 czerwonej kartki na mecz.

W rozgrywkach podyktowano 98 karnych, z których wykorzystano 75, co daje skuteczność 77%.

Spotkania obejrzało 592058 widzów, co daje średnią 2000 widzów na mecz.

Średni wiek zawodnika: 26 lat, 37 dni. Średni wiek strzelca: 27 lat, 71 dni.

Zawodnicy wchodzący z ławki:

19 razy - PATRYK KOZIARA, SEBASTIAN STEBLECKI
16 razy - Alexandre
15 razy - Maciej Górski, Paweł Łukasik, Bartosz Śpiączka, Mateusz Wawoczny
14 razy - Vahan Gevorgyan
13 razy - Krzysztof Kaczmarczyk, Arkadiusz Kowalczyk, Rafał Pietrzak, Tomasz Tymosiak

Zawodnicy schodzący przed końcem meczu (nie wliczono czerwonych kartek):

21 razy - SŁAWOMIR SZELIGA
18 razy - Bartłomiej Babiarz, Piotr Giel, Sebastian Olszar
17 razy - Marcin Nowacki
15 razy - Szymon Kaźmierowski
14 razy - Paweł Abbott, Mateusz Bukowiec, Michał Rzuchowski, Jakub Wójcicki, Zbigniew Zakrzewski

4 gole - Adam Cieśliński, Maciej Kowalczyk, Przemysław Pitry, Piotr Rocki
3 gole - Paweł Abbott, Grzegorz Bartczak, Marcus Vinícius, Wojciech Wojcieszyński
2 gole - Arkadiusz Aleksander, Jacek Broniewicz, Filip Burkhardt, Paweł Kaczmarek, Tomasz Nowak, Bartosz Osoliński, Dariusz Pawlusiński, Dawid Sołdecki
1 gol - Ensar Arifović, Krzysztof Bartoszak, Mateusz Bukowiec, Grzegorz Fonfara, Vahan Gevorgyan, Paweł Giel, Dawid Jarka, Łukasz Jegliński, Piotr Kieruzel, Piotr Kuklis, Grzegorz Lech, Michał Nalepa, Cheikh Niane, Veljko Nikitović, Marcin Nowacki, Paweł Nowak, Karol Piątek, Deniss Rakels, Maciej Tataj, Paweł Zawistowski, Mateusz Żytko

Zmarnowane karne:

2 razy - CHEIKH NIANE, VELJKO NIKITOVIĆ, BARTOSZ OSOLIŃSKI, PRZEMYSŁAW PITRY
1 raz - Tomasz Chałas, Adam Cieśliński, Adrian Frańczak, Jakub Grzegorzewski, Łukasz Jegliński, Mateusz Kamiński, Maciej Kowalczyk, Piotr Kuklis, Daniel Mąka, Charles Nwaogu, Tomáš Pešír, Deniss Rakels, Sebastian Szałachowski, Robert Szczot, Damian Świerblewski

Strzelcy w I połowach meczów:

10 goli - VLADIMIR BOLJEVIĆ
9 goli - Paweł Abbott
6 goli - Jakub Grzegorzewski
5 goli - Emil Drozdowicz, Szymon Kaźmierowski, Maciej Kowalczyk, Marcus Vinícius, Przemysław Pitry, Łukasz Suchocki
4 gole - Arkadiusz Aleksander, Kamil Drygas, Marcin Folc, Wojciech Łobodziński, Sebastian Olszar, Deniss Rakels, Piotr Rocki, Dariusz Zjawiński

10 goli - Przemysław Pitry
7 goli - Paweł Abbott, Arkadiusz Aleksander, Vladimir Boljević, Adam Cieśliński, Emil Drozdowicz, Kamil Drygas, Marcus Vinícius, Sebastian Olszar, Mateusz Piątkowski
6 goli - Jakub Grzegorzewski, Paweł Smółka

Strzelcy na wyjeździe:

8 goli - PAWEŁ ABBOTT, VLADIMIR BOLJEVIĆ, MARCUS VINÍCIUS
7 goli - Jakub Grzegorzewski, Maciej Kowalczyk
6 goli - Arkadiusz Aleksander, Mateusz Piątkowski, Deniss Rakels
5 goli - Bartłomiej Dudzic, Paweł Kaczmarek, Piotr Rocki
4 gole - Ensar Arifović, Piotr Giel, Tomasz Magdziarz, Daniel Mąka, Sebastian Olszar, Patryk Tuszyński, Jakub Więzik

Strzelcy jesienią:

13 goli - MACIEJ KOWALCZYK
8 goli - Vladimir Boljević, Sebastian Olszar, Mateusz Piątkowski
7 goli - Arkadiusz Aleksander, Marcin Folc, Jakub Grzegorzewski, Wojciech Łobodziński, Marcus Vinícius, Dariusz Pawlusiński
6 goli - Szymon Kaźmierowski, Piotr Ruszkul

Strzelcy wiosną:

10 goli - PAWEŁ ABBOTT
9 goli - Maciej Kowalczyk
8 goli - Marcus Vinícius
7 goli - Vladimir Boljević
6 goli - Arkadiusz Aleksander, Emil Drozdowicz, Kamil Drygas, Jakub Grzegorzewski, Dariusz Pawlusiński, Deniss Rakels, Piotr Rocki, Janusz Surdykowski, Patryk Tuszyński

Strzelcy w przeliczeniu na minuty (przynajmniej 2 gole, decyduje średnia minut gry przypadająca na jedną bramkę):

71 minut - MARIUSZ MOWLIK
91 minut - Marcin Ściański
108 minut - Maciej Kowalczyk
123 minuty - Jakub Biskup
131 minut - Janusz Surdykowski

Minuty na boisku:

2970 minut - GRZEGORZ KASPRZIK, KRZYSZTOF MARKOWSKI, MATEUSZ MIKA, PIOTR MISZTAL, SEBASTIAN NOWAK, KRZYSZTOF PILARZ

10 kartek - Konrad Wieczorek
9 kartek - Paweł Baranowski, Jacek Broniewicz, Piotr Klepczarek II, Dariusz Kłus, Miloš Kosanović, Mateusz Kupczak, Adrian Łuszkiewicz, Dalibor Pleva
8 kartek - Grzegorz Bartczak, Janusz Bucholc, Daniel Chyła, Grzegorz Fonfara, Adam Giesa, Paweł Głowacki, Michał Gryźlak, Rafał Grzelak, Piotr Kieruzel, Marcus Vinícius, Szymon Matuszek, Adam Mójta, Piotr Mroziński, Wojciech Mróz, Peter Petrán, Dawid Sołdecki, Rok Štraus, Wojciech Wojcieszyński, Marcin Woźniak, Mateusz Żytko

Czerwone kartki:

2 kartki - MARTIN BARAN, PAWEŁ BARANOWSKI, MICHAŁ BENKOWSKI, GRZEGORZ FONFARA, MICHAŁ MASŁOWSKI, MICHAŁ NALEPA, MARCIN PIETROŃ, ŁUKASZ SKRZYŃSKI, DAWID SOŁDECKI, DAWID SZUFRYN, MACIEJ WICHTOWSKI, KONRAD WIECZOREK

22 zawodników - Cracovia, Termalica Bruk-Bet Nieciecza

Jokerzy - zawodnicy wchodzący z ławki i strzelający przynajmniej jedną bramkę (podano liczbę takich występów):

4 razy - ARKADIUSZ ALEKSANDER, BARTOSZ ŚPIĄCZKA
3 razy - Piotr Giel
2 razy - Krzysztof Bartoszak, Edgar Bernhardt, Emil Drozdowicz, Vahan Gevorgyan, Marcus Vinícius, Dariusz Pawlusiński, Michał Płókarz, Andrzej Rybski, Mateusz Szwoch, Łukasz Zaniewski, Michał Zuber

Okocimski KS Brzesko919109
Kolejno: nazwa klubu, żółte kartki, czerwone kartki, punkty (za każdą żółtą kartkę 1 pkt., za każdą czerwoną kartkę 2 pkt.)

GKS Tychy400670016
Kolejno: nazwa klubu, średnia widownia na meczach drużyny u siebie, łączna widownia na meczach drużyny u siebie, liczba meczów drużyny u siebie (uwzględniono wszystkie spotkania z udziałem widzów; dane orientacyjne z dokładnością do 100 widzów)

Miedź Legnica17002894717
Kolejno: nazwa klubu, średnia widownia na meczach wyjazdowych drużyny, łączna widownia na meczach wyjazdowych drużyny, liczba meczów wyjazdowych drużyny (uwzględniono wszystkie spotkania z udziałem widzów; dane orientacyjne z dokładnością do 100 widzów)