Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2010/2011 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!

W 306 meczach zdobyto 786 goli, co daje średnią 2,569 goli na mecz. Gospodarze zdobyli 446 goli (57%), a goście 340 goli (43%). W I połowach meczów strzelono 335 goli (43%), a w II połowach 451 goli (57%)

Gospodarze wygrali 132 mecze (43%), padło 89 remisów (29%), a goście wygrali 85 meczów (28%).

Częstość wyników:

1-1 - 38 razy, 0-0 - 32 razy, 1-0 - 30 razy, 2-0 - 24 razy, 1-2 - 22 razy, 2-1 - 21 razy, 0-2 - 20 razy, 0-1 - 18 razy, 2-2 - 16 razy, 3-1 - 14 razy, 3-0 - 13 razy, 3-2 - 11 razy, 1-3 - 7 razy, 2-3 - 7 razy, 0-3 - 6 razy, 4-1 - 5 razy, 4-0 - 4 razy, 4-2 - 3 razy, 1-4 - 3 razy, 5-2 - 2 razy, 5-1 - 2 razy, 3-3 - 2 razy, 5-0 - 1 raz, 0-4 - 1 raz, 6-1 - 1 raz, 3-4 - 1 raz, 4-3 - 1 raz, 4-4 - 1 raz,

sobota - 157 razy (51%) - średnio 2400 widzów

W rozgrywkach wystąpiło 520 zawodników w tym 86 obcokrajowców, co stanowi 17%.

W rozgrywkach sędziowało 35 sędziów.

W rozgrywkach pokazano 1455 żółtych kartek i 104 czerwone kartki. Daje to średnią 4,755 żółtej i 0,34 czerwonej kartki na mecz.

W rozgrywkach podyktowano 77 karnych, z których wykorzystano 61, co daje skuteczność 79%.

Spotkania obejrzało 688410 widzów, co daje średnią 2300 widzów na mecz.

Średni wiek zawodnika: 26 lat, 180 dni. Średni wiek strzelca: 26 lat, 224 dni.

2 gole - Adam Cieśliński, Ariel Jakubowski, Nildo, Jakub Świerczok
1 gol - Ensar Arifović, Adam Banasiak, Ján Beliančin, Adrian Błąd, Krzysztof Bodziony, Jan Cios, Janusz Dziedzic, Piotr Kosiorowski, Bartosz Ława, Krzysztof Markowski, Andrzej Matwijów, Daniel Mąka, Mariusz Muszalik, Cheikh Niane, Marcin Pacan, Tomáš Pešír, Michał Pietroń, Damian Piotrowski, Przemysław Pitry, Tomasz Podgórski, Robert Sierant, Krzysztof Sobieraj, Marcin Stefanik, Damian Świerblewski, Maciej Tataj, Paweł Zawistowski

Zmarnowane karne:

2 razy - KRZYSZTOF MARKOWSKI
1 raz - Arkadiusz Aleksander, Andradina, Adrian Błąd, Krzysztof Bodziony, Adam Cieśliński, Janusz Dziedzic, Veljko Nikitović, Marcin Pacan, Przemysław Pitry, Piotr Ruszkul, Marcin Stefanik, Koba Szalamberidze, Maciej Tataj, Janusz Wolański

Strzelcy w I połowach meczów:

10 goli - WOJCIECH KĘDZIORA
8 goli - Arkadiusz Aleksander, Rubén Jurado
6 goli - Andradina, Adrian Błąd, Wojciech Łuczak, Piotr Reiss, Ricardinho, Maciej Tataj
5 goli - Maciej Kowalczyk, Jakub Świerczok, Mateusz Zachara
4 gole - Ensar Arifović, Petr Benát, Kamil Biliński, Krzysztof Bodziony, Janusz Dziedzic, Krzysztof Gajtkowski, Krzysztof Janus, Grzegorz Kuświk, Daniel Mąka, Dariusz Pawlusiński, Andrzej Rybski, Piotr Tomasik, Rafał Zawiślan

Strzelcy w II połowach meczów:

11 goli - NILDO
8 goli - Arkadiusz Aleksander, Adrian Błąd, Tomasz Chałas, Wojciech Kędziora, Maciej Tataj
7 goli - Donald Djoussé, Jakub Świerczok
6 goli - Kamil Biliński, Emil Drozdowicz, Tomasz Podgórski, Ricardinho, Łukasz Tumicz
5 goli - Andradina, Piotr Kuklis, Wojciech Łuczak, Mateusz Mak, Christian Nnamani, Tomasz Ostalczyk, Łukasz Szczoczarz

Strzelcy u siebie:

14 goli - WOJCIECH KĘDZIORA
9 goli - Arkadiusz Aleksander
8 goli - Andradina, Kamil Biliński, Adrian Błąd, Tomasz Chałas, Donald Djoussé, Rubén Jurado, Jakub Świerczok

5 goli - Nildo, Dariusz Pawlusiński, Tomasz Podgórski, Rafał Zawiślan
4 gole - Bartosz Flis, Paul Grischok, Rubén Jurado, Wojciech Kędziora, Wojciech Łuczak, Christian Nnamani, Przemysław Pitry, Piotr Reiss, Jakub Świerczok, Bartosz Wiśniewski, Janusz Wolański, Mateusz Zachara

9 goli - Wojciech Kędziora
7 goli - Arkadiusz Aleksander, Rubén Jurado, Grzegorz Kuświk, Ricardinho, Maciej Tataj
5 goli - Daniel Mąka, Łukasz Tumicz, Bartosz Wiśniewski
4 gole - Ensar Arifović, Kamil Biliński, Adrian Błąd, Idrissa Cissé, Emil Drozdowicz, Janusz Dziedzic, Bartosz Flis, Piotr Giel, Maciej Kowalczyk, Rafał Leśniewski, Michał Masłowski, Veljko Nikitović, Piotr Reiss

Strzelcy w przeliczeniu na minuty (przynajmniej 2 gole, decyduje średnia minut gry przypadająca na jedną bramkę):

102 minuty - TOMASZ CHAŁAS
118 minut - Łukasz Tumicz
123 minuty - Jakub Świerczok
130 minut - Rafał Zawiślan
135 minut - Grzegorz Kuświk

11 kartek - Piotr Kosiorowski, Paweł Zawistowski
10 kartek - Jan Buryán, Rafał Grzelak, Tomasz Hołota, Krzysztof Hrymowicz, Grzegorz Piesio, Tomasz Podgórski, Michał Renusz, Piotr Rocki
9 kartek - Damian Ałdaś, Daniel Chyła, Maciej Dąbrowski, Martins Ekwueme, Michał Ilków-Gołąb, Ariel Jakubowski, Łukasz Jasiński, Marcin Korkuć, Maciej Kowalczyk, Bartosz Ława, Mateusz Matras, Cheikh Niane, Paweł Oleksy, Przemysław Pietruszka, Przemysław Pitry, Tomasz Rzepka, Krzysztof Sobieraj, Ivan Udarević

Czerwone kartki:

2 kartki - RADOSŁAW BARTOSZEWICZ, JAN BURYÁN, JANUSZ DZIEDZIC, CHEIKH NIANE, MARCIN NOWAK, GRZEGORZ PIESIO, MICHAŁ RENUSZ, DAWID SZUFRYN, WOJCIECH WILCZYŃSKI
1 kartka - Damian Ałdaś, Adam Banasiak, Grzegorz Bartczak, Adrian Basta, Jarosław Białek, Filip Burkhardt, Tomasz Bzdęga, Jakub Czerwiński, Rafał Darda, Maciej Dąbrowski, Mykoła Dremluk, Marcin Dymkowski, Marcin Dziewulski II, Martins Ekwueme, Michal Farkaš, Adrian Frańczak, Dariusz Gawęcki, Michał Gryźlak, Rafał Grzelak, Tomasz Hołota, Peter Hricko, Krzysztof Hrymowicz, Michał Ilków-Gołąb, Ariel Jakubowski, Błażej Jankowski, Łukasz Jasiński, Rafał Kalinowski, Mateusz Kamiński, Patryk Kamiński, Piotr Kieruzel, Marcin Kokoszka, Marcin Korkuć, Piotr Kosiorowski, Maciej Kowalczyk, Bartłomiej Kowalski, Mateusz Kowalski, Łukasz Krzycki, Piotr Kuklis, Adrian Laskowski, Lubomir Lubenow, Bartosz Ława, Paweł Magdoń, Marcin Makuch, Mateusz Matras, Sławomir Mazurkiewicz, Witalij Nadijewskij, Łukasz Nadolski, Michał Nalepa, Bartłomiej Niedziela, Veljko Nikitović, Kamil Nitkiewicz, Marek Opałacz, Bartosz Osoliński, Rafał Otwinowski, Przemysław Pitry, Tomasz Podgórski, Michał Pulkowski, Marko Radić, Błażej Radler, Łukasz Radliński, Jarosław Ratajczak, Piotr Rocki, Mariusz Różalski, Piotr Ruszkul, Witold Sabela, Szymon Skrzypczak, Krzysztof Sobieraj, Marcin Staniek, Krzysztof Stodoła, Sławomir Szary, Adrian Świątek, Piotr Trafarski, Ivan Udarević, Mariusz Ujek, Blažej Vaščák, Dariusz Walęciak, Wallace, Alan Wesołowski, Maciej Wichtowski, Jakub Więzik, Mekeil Williams, Bartosz Wiśniewski, Paweł Wojciechowski, Janusz Wolański, Łukasz Zaniewski, Paweł Zawistowski

24 zawodników - Termalica Bruk-Bet Nieciecza

Jokerzy - zawodnicy wchodzący z ławki i strzelający przynajmniej jedną bramkę (podano liczbę takich występów):

4 razy - DAMIAN MISAN, ŁUKASZ TUMICZ
3 razy - Kamil Biliński, Tomasz Chałas
2 razy - Marcin Chmiest, Donald Djoussé, Paul Grischok, Patryk Jędrzejowski, Piotr Kuklis, Michał Masłowski, Mateusz Piątkowski, Ricardinho, Szymon Skrzypczak, Vuk Sotirović, Przemysław Sulej, Łukasz Szczoczarz, Jakub Więzik, Janusz Wolański

Zawisza Bydgoszcz1035113
Kolejno: nazwa klubu, żółte kartki, czerwone kartki, punkty (za każdą żółtą kartkę 1 pkt., za każdą czerwoną kartkę 2 pkt.)

Kolejarz Stróże500765017
Kolejno: nazwa klubu, średnia widownia na meczach drużyny u siebie, łączna widownia na meczach drużyny u siebie, liczba meczów drużyny u siebie (uwzględniono wszystkie spotkania z udziałem widzów; dane orientacyjne z dokładnością do 100 widzów)

Bogdanka Łęczna17002809517
Kolejno: nazwa klubu, średnia widownia na meczach wyjazdowych drużyny, łączna widownia na meczach wyjazdowych drużyny, liczba meczów wyjazdowych drużyny (uwzględniono wszystkie spotkania z udziałem widzów; dane orientacyjne z dokładnością do 100 widzów)