Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2010/2011 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!

W 180 meczach zdobyto 450 goli, co daje średnią 2,5 goli na mecz. Gospodarze zdobyli 254 gole (56%), a goście 196 goli (44%). W I połowach meczów strzelono 191 goli (42%), a w II połowach 259 goli (58%)

Gospodarze wygrali 73 mecze (41%), padło 55 remisów (31%), a goście wygrali 52 mecze (29%).

Częstość wyników:

0-0 - 23 razy, 1-1 - 21 razy, 0-2 - 16 razy, 1-0 - 14 razy, 2-0 - 13 razy, 1-2 - 12 razy, 2-2 - 11 razy, 2-1 - 11 razy, 3-1 - 11 razy, 0-1 - 10 razy, 3-2 - 6 razy, 1-3 - 6 razy, 3-0 - 5 razy, 2-3 - 4 razy, 0-3 - 4 razy, 4-0 - 4 razy, 4-1 - 3 razy, 4-2 - 2 razy, 5-0 - 1 raz, 6-1 - 1 raz, 5-1 - 1 raz, 5-2 - 1 raz,

sobota - 99 razy (55%) - średnio 2400 widzów

W rozgrywkach wystąpiło 420 zawodników w tym 55 obcokrajowców, co stanowi 13%.

W rozgrywkach sędziowało 32 sędziów.

W rozgrywkach pokazano 862 żółte kartki i 67 czerwonych kartek. Daje to średnią 4,789 żółtej i 0,372 czerwonej kartki na mecz.

W rozgrywkach podyktowano 44 karne, z których wykorzystano 36, co daje skuteczność 82%.

Spotkania obejrzało 407815 widzów, co daje średnią 2300 widzów na mecz.

Średni wiek zawodnika: 26 lat, 148 dni. Średni wiek strzelca: 26 lat, 258 dni.

Zawodnicy wchodzący z ławki:

16 razy - ADRIAN ŚWIĄTEK
14 razy - Dariusz Zawadzki
13 razy - Damian Misan, Łukasz Tumicz
11 razy - Bartłomiej Chwalibogowski, Szymon Skrzypczak, Jakub Więzik
10 razy - Mateusz Cieluch, Grzegorz Domżalski, Pavel Eismann, Daniel Feruga, Jhonatan, Kamil Stachyra

Zawodnicy schodzący przed końcem meczu (nie wliczono czerwonych kartek):

15 razy - MICHAŁ ZUBER
13 razy - Konrad Cebula, Jakub Cieciura, Christian Nnamani
12 razy - Dariusz Góral
11 razy - Janusz Dziedzic
10 razy - Arkadiusz Baran, Donald Djoussé, Wojciech Łuczak, Damian Piotrowski, Deniss Rakels, Piotr Reiss

2 gole - Wojciech Kędziora, Nildo, Jakub Świerczok
1 gol - Ensar Arifović, Adam Banasiak, Ján Beliančin, Adrian Błąd, Krzysztof Bodziony, Jan Cios, Janusz Dziedzic, Ariel Jakubowski, Piotr Kosiorowski, Krzysztof Markowski, Marcin Pacan, Michał Pietroń, Przemysław Pitry, Tomasz Podgórski, Robert Sierant, Marcin Stefanik, Damian Świerblewski, Paweł Zawistowski

Zmarnowane karne:

1 raz - ANDRADINA, ADRIAN BŁĄD, JANUSZ DZIEDZIC, KRZYSZTOF MARKOWSKI, MARCIN PACAN, PRZEMYSŁAW PITRY, PIOTR RUSZKUL, MARCIN STEFANIK

Strzelcy w I połowach meczów:

5 goli - ARKADIUSZ ALEKSANDER, WOJCIECH KĘDZIORA, PIOTR REISS, JAKUB ŚWIERCZOK
4 gole - Andradina, Petr Benát, Adrian Błąd, Krzysztof Bodziony, Rafał Zawiślan
3 gole - Kamil Biliński, Donald Djoussé, Krzysztof Gajtkowski, Bartosz Iwan, Tomasz Jarzębowski, João Paulo, Rubén Jurado, Robert Kolendowicz, Piotr Kuklis, Mateusz Mak, Piotr Rocki, Mateusz Zachara

Strzelcy w II połowach meczów:

10 goli - NILDO
7 goli - Jakub Świerczok
6 goli - Adrian Błąd
5 goli - Andradina, Donald Djoussé, Mateusz Mak, Tomasz Podgórski, Łukasz Szczoczarz, Maciej Tataj
4 gole - Arkadiusz Aleksander, Wojciech Kędziora, Piotr Kuklis, Christian Nnamani, Tomasz Ostalczyk, Deniss Rakels, Janusz Wolański

Strzelcy u siebie:

8 goli - JAKUB ŚWIERCZOK
7 goli - Arkadiusz Aleksander, Nildo
6 goli - Andradina, Adrian Błąd, Donald Djoussé
5 goli - Kamil Biliński, Wojciech Kędziora, Piotr Kuklis, Mateusz Mak
4 gole - Krzysztof Bodziony, Bartosz Iwan, Piotr Reiss, Piotr Rocki, Damian Świerblewski

Strzelcy na wyjeździe:

5 goli - TOMASZ PODGÓRSKI, RICARDINHO, RAFAŁ ZAWIŚLAN
4 gole - Adrian Błąd, Rubén Jurado, Wojciech Kędziora, Nildo, Tomasz Ostalczyk, Dariusz Pawlusiński, Przemysław Pitry, Jakub Świerczok, Maciej Tataj, Piotr Tomasik
3 gole - Andradina, Krzysztof Gajtkowski, Mateusz Mak, Łukasz Szczoczarz, Rudolf Urban, Wallace, Janusz Wolański
2 gole - Arkadiusz Aleksander, Petr Benát, Krzysztof Bodziony, Pavol Cicman, Donald Djoussé, Emil Drozdowicz, Paul Grischok, Krzysztof Janus, João Paulo, Marcin Krzywicki, Piotr Kuklis, Christian Nnamani, Marcin Nowak, Grzegorz Piesio, Michał Pietroń, Michał Pulkowski, Piotr Reiss, Piotr Ruszkul, Vuk Sotirović, Marcin Stefanik, Łukasz Tumicz, Jakub Wójcicki, Mateusz Zachara, Łukasz Zaniewski

Strzelcy jesienią:

12 goli - JAKUB ŚWIERCZOK
11 goli - Nildo
10 goli - Adrian Błąd
9 goli - Arkadiusz Aleksander, Andradina, Wojciech Kędziora

Strzelcy wiosną:

Strzelcy w przeliczeniu na minuty (przynajmniej 2 gole, decyduje średnia minut gry przypadająca na jedną bramkę):

82 minuty - ŁUKASZ SZCZOCZARZ
110 minut - Przemysław Sulej
122 minuty - Donald Djoussé
123 minuty - Jakub Świerczok
130 minut - Rafał Zawiślan

Minuty na boisku:

1800 minut - JÁN FRÖHLICH, RADOSŁAW JANUKIEWICZ, KRZYSZTOF KACZMARCZYK, KRZYSZTOF KAMIŃSKI, BARTOSZ KOPACZ, KRZYSZTOF MARKOWSKI, ŁUKASZ NADOLSKI, MAREK NIEWIADA, SEBASTIAN SZYMAŃSKI, ANDRZEJ WITAN

8 kartek - Błażej Jankowski, Tomasz Podgórski, Piotr Rocki, Paweł Zawistowski
7 kartek - Rafał Berliński, Maciej Dąbrowski, Paweł Giel, Rafał Kalinowski, Marcin Korkuć, Łukasz Kowalski, Marcin Pacan, Przemysław Pietruszka, Tomasz Rzepka, Dawid Szufryn, Kamil Wacławczyk, Wallace, Maciej Wichtowski

Czerwone kartki:

2 kartki - CHEIKH NIANE, DAWID SZUFRYN
1 kartka - Damian Ałdaś, Radosław Bartoszewicz, Jan Buryán, Tomasz Bzdęga, Jakub Czerwiński, Mykoła Dremluk, Marcin Dymkowski, Janusz Dziedzic, Marcin Dziewulski II, Martins Ekwueme, Michal Farkaš, Adrian Frańczak, Dariusz Gawęcki, Rafał Grzelak, Tomasz Hołota, Krzysztof Hrymowicz, Michał Ilków-Gołąb, Błażej Jankowski, Rafał Kalinowski, Mateusz Kamiński, Piotr Kieruzel, Marcin Kokoszka, Marcin Korkuć, Piotr Kosiorowski, Bartłomiej Kowalski, Mateusz Kowalski, Łukasz Krzycki, Piotr Kuklis, Adrian Laskowski, Lubomir Lubenow, Bartosz Ława, Paweł Magdoń, Marcin Makuch, Sławomir Mazurkiewicz, Michał Nalepa, Bartłomiej Niedziela, Veljko Nikitović, Marcin Nowak, Rafał Otwinowski, Grzegorz Piesio, Przemysław Pitry, Tomasz Podgórski, Błażej Radler, Łukasz Radliński, Michał Renusz, Piotr Rocki, Piotr Ruszkul, Szymon Skrzypczak, Marcin Staniek, Krzysztof Stodoła, Sławomir Szary, Adrian Świątek, Piotr Trafarski, Ivan Udarević, Mariusz Ujek, Blažej Vaščák, Wallace, Alan Wesołowski, Maciej Wichtowski, Jakub Więzik, Paweł Wojciechowski, Łukasz Zaniewski, Paweł Zawistowski

20 zawodników - Flota Świnoujście, Kolejarz Stróże, KS Polkowice

Jokerzy - zawodnicy wchodzący z ławki i strzelający przynajmniej jedną bramkę (podano liczbę takich występów):

2 razy - KAMIL BILIŃSKI, MARCIN CHMIEST, PAUL GRISCHOK, PIOTR KUKLIS, DAMIAN MISAN, RICARDINHO, SZYMON SKRZYPCZAK, PRZEMYSŁAW SULEJ, ŁUKASZ SZCZOCZARZ, ŁUKASZ TUMICZ, JAKUB WIĘZIK, JANUSZ WOLAŃSKI

Zawisza Bydgoszcz68578
Kolejno: nazwa klubu, żółte kartki, czerwone kartki, punkty (za każdą żółtą kartkę 1 pkt., za każdą czerwoną kartkę 2 pkt.)

KS Polkowice400355010
Kolejno: nazwa klubu, średnia widownia na meczach drużyny u siebie, łączna widownia na meczach drużyny u siebie, liczba meczów drużyny u siebie (uwzględniono wszystkie spotkania z udziałem widzów; dane orientacyjne z dokładnością do 100 widzów)

Flota Świnoujście1600145139
Kolejno: nazwa klubu, średnia widownia na meczach wyjazdowych drużyny, łączna widownia na meczach wyjazdowych drużyny, liczba meczów wyjazdowych drużyny (uwzględniono wszystkie spotkania z udziałem widzów; dane orientacyjne z dokładnością do 100 widzów)