W 168 meczach zdobyto 459 goli, co daje średnią 2,732 goli na mecz. Gospodarze zdobyli 258 goli (56%), a goście 201 goli (44%). W I połowach meczów strzelono 206 goli (45%), a w II połowach 253 gole (55%)

Gospodarze wygrali 71 meczów (42%), padły 54 remisy (32%), a goście wygrali 43 mecze (26%).

Częstość wyników:

1-1 - 27 razy, 2-1 - 16 razy, 1-0 - 15 razy, 0-1 - 12 razy, 2-0 - 12 razy, 0-2 - 11 razy, 0-0 - 11 razy, 2-2 - 11 razy, 3-0 - 8 razy, 1-2 - 6 razy, 3-1 - 5 razy, 3-3 - 4 razy, 3-2 - 4 razy, 4-1 - 4 razy, 2-3 - 3 razy, 0-3 - 3 razy, 1-3 - 3 razy, 4-0 - 2 razy, 5-0 - 2 razy, 4-2 - 2 razy, 3-5 - 1 raz, 0-5 - 1 raz, 4-4 - 1 raz, 2-4 - 1 raz, 5-3 - 1 raz, 1-5 - 1 raz, 3-4 - 1 raz,

sobota - 60 razy (36%) - średnio 10800 widzów

W rozgrywkach wystąpiło 459 zawodników w tym 191 obcokrajowców, co stanowi 42%.

W rozgrywkach sędziowało 19 sędziów.

W rozgrywkach pokazano 768 żółtych kartek i 36 czerwonych kartek. Daje to średnią 4,571 żółtej i 0,214 czerwonej kartki na mecz.

W rozgrywkach podyktowano 71 karnych, z których wykorzystano 58, co daje skuteczność 82%.

Spotkania obejrzało 1950090 widzów, co daje średnią 11500 widzów na mecz.

Średni wiek zawodnika: 26 lat, 326 dni. Średni wiek strzelca: 27 lat, 2 dni.

13 razy - Miguel Luís, Ernest Muçi, José Naranjo
12 razy - Michał Chrapek, Łukasz Gerstenstein, Efthýmis Kouloúris, Patrick Olsen, Ilja Szkurin, Michał Trąbka, Kamil Zapolnik

Strzelcy bez karnych:

9 goli - ERIK EXPÓSITO
8 goli - Efthýmis Kouloúris, Pedro Henrique, Ilja Szkurin
6 goli - Mikael Ishak, José Naranjo, Tomáš Pekhart, Kristoffer Velde, Bartłomiej Wdowik
5 goli - Alexander Gorgon, Kamil Grosicki, Kristoffer Hansen, Jesús Imaz, Benjamin Källman, Filip Marchwiński, Nené, Artur Siemaszko
4 gole - Adriel Ba Loua, Wahan Biczachczjan, Edi Semedo, Virgil Ghiță, Nahuel Leiva, Ernest Muçi, Bartosz Nowak, Martin Remacle, Piotr Samiec-Talar, Jordi Sánchez, Łukasz Sołowiej, Tomasz Swędrowski, Mateusz Wdowiak, Daisuke Yokota, Maciej Żurawski

Strzelcy karnych:

5 goli - ARTUR CRĂCIUN, PATRYK DZICZEK, ERIK EXPÓSITO
4 gole - Josué, Daniel Szczepan, Kajetan Szmyt
3 gole - Kamil Grosicki, Afimico Pululu, Dani Ramírez, Bartłomiej Wdowik, Daisuke Yokota
2 gole - Karol Knap, Nono, Łukasz Zwoliński
1 gol - Kacper Chodyna, Michał Chrapek, Adrián Dalmau, Márton Eppel, Krystian Getinger, Blaž Kramer, Bartosz Nowak, Bartłomiej Pawłowski, Łukasz Sołowiej, Kristoffer Velde

Zmarnowane karne:

2 razy - PEDRO HENRIQUE
1 raz - Damian Dąbrowski, Erik Expósito, Josué, Patryk Makuch, Fabian Piasecki, Michał Rakoczy, Jordi Sánchez, Kajetan Szmyt, Fran Tudor, Piotr Wlazło, Rafał Wolski

Strzelcy w I połowach meczów:

5 goli - MIKAEL ISHAK, JOSÉ NARANJO, PEDRO HENRIQUE, ILJA SZKURIN, DAISUKE YOKOTA
4 gole - Erik Expósito, Jesús Imaz, Nahuel Leiva, Tomáš Pekhart, Kajetan Szmyt, Bartłomiej Wdowik
3 gole - Fran Álvarez, Wahan Biczachczjan, Artur Crăciun, Maciej Domański, Dawid Drachal, Kamil Grosicki, Kristoffer Hansen, Josué, Benjamin Källman, Efthýmis Kouloúris, Serhij Krykun, Filip Marchwiński, Nono, Bartłomiej Pawłowski, Łukasz Sołowiej, Daniel Szczepan, Maciej Żurawski

Strzelcy w II połowach meczów:

10 goli - ERIK EXPÓSITO
5 goli - Kamil Grosicki, Efthýmis Kouloúris, Kristoffer Velde, Bartłomiej Wdowik
4 gole - Patryk Dziczek, Karol Knap, Nené, Bartosz Nowak, Afimico Pululu, Piotr Samiec-Talar, Daniel Szczepan, Mateusz Wdowiak
3 gole - Kacper Chodyna, Artur Crăciun, Ronaldo Deaconu, Michał Feliks, Alexander Gorgon, Josué, Ernest Muçi, Pedro Henrique, Artur Siemaszko, Tomasz Swędrowski, Ilja Szkurin, Łukasz Zwoliński

Strzelcy u siebie:

6 goli - Mikael Ishak
5 goli - Artur Crăciun, José Naranjo, Tomáš Pekhart, Daniel Szczepan, Bartłomiej Wdowik
4 gole - Adriel Ba Loua, Wahan Biczachczjan, Kamil Grosicki, Benjamin Källman, Efthýmis Kouloúris, Bartosz Nowak, Pedro Henrique, Afimico Pululu, Kristoffer Velde
3 gole - Patryk Dziczek, Alexander Gorgon, Jesús Imaz, Josué, Karol Knap, Serhij Krykun, Patryk Makuch, Ernest Muçi, Nené, Bogdan Racovițan, Dani Ramírez, Martin Remacle, Piotr Samiec-Talar, Artur Siemaszko, Łukasz Sołowiej, Ilja Szkurin, Kajetan Szmyt, John Yeboah, Daisuke Yokota, Łukasz Zwoliński

Strzelcy na wyjeździe:

5 goli - ERIK EXPÓSITO, ILJA SZKURIN
4 gole - Kamil Grosicki, Kristoffer Hansen, Efthýmis Kouloúris, Pedro Henrique, Bartłomiej Wdowik, Daisuke Yokota
3 gole - Dawid Drachal, Edi Semedo, Josué, Władysław Koczerhin, Nahuel Leiva, Filip Marchwiński, Bartłomiej Pawłowski, Tomasz Swędrowski, Kajetan Szmyt, Kristoffer Velde
2 gole - Burak İnce, Michael Ameyaw, Mateusz Bartolewski, Kacper Chodyna, Szymon Czyż, Patryk Dziczek, Márton Eppel, Michał Feliks, Virgil Ghiță, Alexander Gorgon, Jesús Imaz, Stipe Jurić, Dawid Kurminowski, Lisandro Semedo, Miguel Luís, Sebastian Musiolik, Nené, Afimico Pululu, Imad Rondić, Jordi Sánchez, Artur Siemaszko, Łukasz Sołowiej, Daniel Szczepan, Mateusz Wdowiak, Rafał Wolski, Paweł Wszołek, Maciej Żurawski

Strzelcy jesienią:

14 goli - ERIK EXPÓSITO
9 goli - Bartłomiej Wdowik
8 goli - Kamil Grosicki, Efthýmis Kouloúris, Pedro Henrique, Ilja Szkurin
7 goli - Daniel Szczepan, Kristoffer Velde, Daisuke Yokota
6 goli - Artur Crăciun, Mikael Ishak, Josué, José Naranjo, Tomáš Pekhart, Afimico Pululu, Kajetan Szmyt

Strzelcy wiosną:

Strzelcy w przeliczeniu na minuty (przynajmniej 2 gole, decyduje średnia minut gry przypadająca na jedną bramkę):

97 minut - JAKUB LEWICKI
122 minuty - Erik Expósito
123 minuty - Mariusz Fornalczyk
133 minuty - Kristoffer Hansen
149 minut - Tomáš Pekhart

Minuty na boisku:

1710 minut - DAWID ABRAMOWICZ, ZLATAN ALOMEROVIĆ, DANIEL BIELICA, VIRGIL GHIțĂ, RAFAŁ JANICKI, SEBASTIAN MADEJSKI, ALEKS PETKOW

8 kartek - Josué, Raphael Rossi, Taras Romanczuk, Maciej Sadlok
7 kartek - Marco Ehmann, Jesper Karlström, Michał Mokrzycki, Radosław Murawski, Peter Pokorný
6 kartek - Patryk Dziczek, Jakub Serafin, Konrad Stępień
5 kartek - Gustav Berggren, Jurgen Çelhaka, Alexander Gorgon, Roman Jakuba, Artur Jędrzejczyk, Steve Kapuadi, Michał Kaput, Bartłomiej Kłudka, Wiktor Pleśnierowicz, Arkadiusz Pyrka, Dimítris Stavrópoulos, Daniel Szczepan, Dario Vizinger

Czerwone kartki:

2 kartki - ARTUR JĘDRZEJCZYK, KONRAD KASOLIK, LUÍS SILVA
1 kartka - Norbert Barczak, Filip Borowski, Marco Burch, Artur Crăciun, Bert Esselink, Mateusz Grzybek, Engjëll Hoti, Erik Janža, Josué, Stipe Jurić, Otar Kakabadze, Jesper Karlström, Aléxandros Katránis, Bartłomiej Kłudka, Nahuel Leiva, Kamil Lukoszek, Jehor Macenko, Adrian Małachowski, Michał Mokrzycki, Ariel Mosór, Radosław Murawski, Michał Nalepa, Peter Pokorný, Arkadiusz Pyrka, Taras Romanczuk, Konrad Stępień, Daniel Szczepan, Kryspin Szcześniak, Szymon Szymański, Fredrik Ulvestad

Liczba zawodników w barwach klubów:

29 zawodników - RUCH CHORZÓW
28 zawodników - ŁKS Łódź, Pogoń Szczecin
27 zawodników - Puszcza Niepołomice, Raków Częstochowa, Warta Poznań
26 zawodników - Legia Warszawa, Radomiak Radom, Śląsk Wrocław
25 zawodników - Górnik Zabrze, Jagiellonia Białystok, Lech Poznań, Widzew Łódź, Zagłębie Lubin
24 zawodników - Piast Gliwice
23 zawodników - Cracovia, Korona Kielce
21 zawodników - Stal Mielec

Jokerzy - zawodnicy wchodzący z ławki i strzelający przynajmniej jedną bramkę (podano liczbę takich występów):

3 razy - MICHAŁ FELIKS
2 razy - Adrián Dalmau, Ronaldo Deaconu, Mariusz Fornalczyk, Władysław Koczerhin, Blaž Kramer, Leonardo Rocha, Jakub Lewicki, Kai Meriluoto, Bartosz Nowak, Afimico Pululu, Imad Rondić, Piotr Samiec-Talar, Mateusz Wdowiak, Maciej Żurawski

Puszcza Niepołomice59263
Kolejno: nazwa klubu, żółte kartki, czerwone kartki, punkty (za każdą żółtą kartkę 1 pkt., za każdą czerwoną kartkę 2 pkt.)

Puszcza Niepołomice29002927610
Kolejno: nazwa klubu, średnia widownia na meczach drużyny u siebie, łączna widownia na meczach drużyny u siebie, liczba meczów drużyny u siebie (uwzględniono wszystkie spotkania z udziałem widzów; dane orientacyjne z dokładnością do 100 widzów)