W 305 meczach zdobyto 755 goli, co daje średnią 2,475 goli na mecz. Gospodarze zdobyli 417 goli (55%), a goście 338 goli (45%). W I połowach meczów strzelono 332 gole (44%), a w II połowach 423 gole (56%)

Gospodarze wygrali 128 meczów (42%), padło 81 remisów (27%), a goście wygrali 96 meczów (31%).

Częstość wyników:

1-1 - 40 razy, 1-0 - 32 razy, 0-1 - 28 razy, 2-1 - 26 razy, 2-0 - 25 razy, 0-0 - 23 razy, 1-2 - 21 razy, 0-2 - 21 razy, 2-2 - 16 razy, 3-0 - 11 razy, 0-3 - 9 razy, 3-1 - 8 razy, 3-2 - 7 razy, 4-0 - 6 razy, 1-3 - 6 razy, 4-1 - 6 razy, 2-3 - 5 razy, 4-2 - 3 razy, 3-3 - 2 razy, 5-1 - 2 razy, 1-4 - 2 razy, 2-4 - 2 razy, 7-1 - 1 raz, 0-4 - 1 raz, 5-0 - 1 raz, 2-5 - 1 raz,

sobota - 113 razy (37%) - średnio 10200 widzów

W rozgrywkach wystąpiło 522 zawodników w tym 233 obcokrajowców, co stanowi 45%.

W rozgrywkach sędziowało 22 sędziów.

W rozgrywkach pokazano 1351 żółtych kartek i 46 czerwonych kartek. Daje to średnią 4,43 żółtej i 0,151 czerwonej kartki na mecz.

W rozgrywkach podyktowano 101 karnych, z których wykorzystano 76, co daje skuteczność 75%.

Spotkania obejrzało 2877302 widzów, co daje średnią 9400 widzów na mecz.

Średni wiek zawodnika: 27 lat, 8 dni. Średni wiek strzelca: 27 lat, 152 dni.

Zawodnicy wchodzący z ławki:

21 razy - KRISTOFFER HANSEN, TOMASZ PIEŃKO
20 razy - Gustav Berggren, Mateusz Wdowiak
19 razy - Jacek Kiełb, Daniel Pik
18 razy - Wahan Biczachczjan, Enis Destan, Marko Kolar, Michael Kostka, Damian Warchoł

11 goli - Bartosz Nowak
9 goli - Saïd Hamulic, Bartłomiej Pawłowski, Michał Skóraś, Kamil Wilczek, John Yeboah
8 goli - Davo, Kamil Grosicki, Władysław Koczerhin, Jakub Łukowski, Adam Zreľák

Strzelcy karnych:

7 goli - JOSUÉ
5 goli - Kamil Grosicki
4 gole - Mikael Ishak, Ivi López, Jakub Łukowski, Szymon Włodarczyk
3 gole - Patryk Dziczek, Filipe Nascimento, Flávio Paixão, Marc Gual, Ángelo Henríquez, Sebastian Kowalczyk, Martin Kreuzriegler
2 gole - Piotr Wlazło, Łukasz Zwoliński

Zmarnowane karne:

2 razy - JESÚS IMAZ, MIKAEL ISHAK, JOSUÉ
1 raz - Roberto Alves, Carlitos, Kacper Chodyna, Maciej Domański, Kamil Drygas, Patryk Dziczek, Erik Expósito, Dominik Furman, Marc Gual, Saïd Hamulic, Ángelo Henríquez, Sebastian Kowalczyk, Juliusz Letniowski, Patrick Olsen, Bartłomiej Pawłowski, Filip Starzyński, Bartosz Śpiączka, Kristoffer Velde, Adam Zreľák

Strzelcy w I połowach meczów:

9 goli - MARC GUAL
7 goli - Kamil Grosicki, Jesús Imaz, Josué
6 goli - Vladislavs Gutkovskis, Jakub Łukowski, Michał Rakoczy
5 goli - Davo, Saïd Hamulic, Ángelo Henríquez, Mikael Ishak, Bartosz Nowak, Szymon Włodarczyk
4 gole - Erik Expósito, Dawid Kurminowski, Leonardo Rocha, Bartłomiej Pawłowski, Bartosz Śpiączka, Kamil Wilczek, Rafał Wolski, Paweł Wszołek

Strzelcy w II połowach meczów:

8 goli - JOHN YEBOAH, ŁUKASZ ZWOLIŃSKI
7 goli - Jesús Imaz
6 goli - Kacper Chodyna, Kamil Grosicki, Marc Gual, Mikael Ishak, Władysław Koczerhin, Ivi López, Jakub Łukowski, Bartosz Nowak, Bartłomiej Pawłowski, Michał Skóraś
5 goli - Flávio Paixão, Josué, Benjamin Källman, Patryk Makuch, Ernest Muçi, Jordi Sánchez, Kristoffer Velde, Kamil Wilczek, Adam Zreľák
4 gole - Wahan Biczachczjan, Davo, Saïd Hamulic, Lukas Podolski, Szymon Włodarczyk, Luka Zahovič

Strzelcy u siebie:

10 goli - MARC GUAL
9 goli - Ivi López
8 goli - Vladislavs Gutkovskis, Jesús Imaz
7 goli - Bartłomiej Pawłowski
6 goli - Kamil Grosicki, Jakub Łukowski, Bartosz Nowak, Łukasz Sekulski, Michał Skóraś, Paweł Wszołek, Łukasz Zwoliński

Strzelcy na wyjeździe:

8 goli - JOSUÉ
7 goli - Kamil Grosicki
6 goli - Jesús Imaz, Mikael Ishak, Jakub Łukowski
5 goli - Davo, Marc Gual, Leonardo Rocha, Bartosz Nowak, Kristoffer Velde, Kamil Wilczek, John Yeboah
4 gole - Chuca, Flávio Paixão, Saïd Hamulic, Benjamin Källman, Władysław Koczerhin, Sebastian Kowalczyk, Filip Marchwiński, Jordi Sánchez, Rauno Sappinen, Szymon Włodarczyk, Rafał Wolski, Adam Zreľák

Strzelcy jesienią:

9 goli - DAVO, SAïD HAMULIC
8 goli - Marc Gual, Jesús Imaz
7 goli - Kamil Grosicki, Mikael Ishak, Jakub Łukowski, Bartosz Nowak, Szymon Włodarczyk
6 goli - Flávio Paixão, Ángelo Henríquez, Rafał Wolski
5 goli - Vladislavs Gutkovskis, Josué, Ivi López, Filip Mladenović, Bartłomiej Pawłowski, Fabian Piasecki, Jordi Sánchez, Kamil Wilczek, Adam Zreľák

Strzelcy wiosną:

8 goli - JOHN YEBOAH
7 goli - Marc Gual, Josué, Kristoffer Velde
6 goli - Kamil Grosicki, Jesús Imaz, Leonardo Rocha, Jewgienij Szykawka
5 goli - Kacper Chodyna, Władysław Koczerhin, Jakub Łukowski, Filip Marchwiński, Bartłomiej Pawłowski, Tomáš Pekhart, Michał Skóraś, Łukasz Zwoliński
4 gole - Erik Expósito, Mikael Ishak, Dawid Kurminowski, Ivi López, Bartosz Nowak, Lukas Podolski, Maciej Rosołek, Łukasz Sekulski, Miłosz Szczepański, Kamil Wilczek, Paweł Wszołek

Strzelcy w przeliczeniu na minuty (przynajmniej 2 gole, decyduje średnia minut gry przypadająca na jedną bramkę):

77 minut - KACPER KOSTORZ
98 minut - Mateusz Kowalski
140 minut - Saïd Hamulic
151 minut - Patryk Lipski
152 minuty - Davo

2 kartki - SANTIAGO NAVEDA, JAKUB RZEŹNICZAK
1 kartka - Jani Atanasov, Saša Balić, Mateusz Bartolewski, Łukasz Bejger, Kevin Broll, Mateusz Cichocki, Diogo Verdasca, Barry Douglas, Patryk Dziczek, Tornike Gaprindaszwili, Víctor García, Ángelo Henríquez, David Jablonský, Richard Jensen, Artur Jędrzejczyk, Josué, Steve Kapuadi, Arkadiusz Kasperkiewicz, Mateusz Kowalski, Niilo Mäenpää, Mario Maloča, Mateusz Matras, Hubert Matynia, Nemanja Mijušković, Ariel Mosór, Radosław Murawski, Nené, Nono, Takuto Oshima, Michał Pazdan, Pedro Justiniano, Kyryło Petrow, Konrad Poprawa, Israel Puerto, Raphael Rossi, Mateusz Skrzypczak, Bartosz Slisz, Andrzej Trubeha, Fran Tudor, Álex Vallejo, Mateusz Wieteska, Rafał Wolski

25 zawodników - Piast Gliwice

Jokerzy - zawodnicy wchodzący z ławki i strzelający przynajmniej jedną bramkę (podano liczbę takich występów):

4 razy - WAHAN BICZACHCZJAN
3 razy - Kristoffer Hansen, Marko Kolar, Tomasz Pieńko, Damian Warchoł
2 razy - Dawid Błanik, Alexander Gorgon, Kacper Kostorz, Mateusz Kowalski, Dominik Kun, Fabian Piasecki, Maciej Rosołek, Jordi Sánchez, Łukasz Sekulski, Filip Szymczak, Mateusz Wdowiak, John Yeboah, Łukasz Zwoliński, Maciej Żurawski

Miedź Legnica1045114
Kolejno: nazwa klubu, żółte kartki, czerwone kartki, punkty (za każdą żółtą kartkę 1 pkt., za każdą czerwoną kartkę 2 pkt.)

Warta Poznań28004729417
Kolejno: nazwa klubu, średnia widownia na meczach drużyny u siebie, łączna widownia na meczach drużyny u siebie, liczba meczów drużyny u siebie (uwzględniono wszystkie spotkania z udziałem widzów; dane orientacyjne z dokładnością do 100 widzów)

Zagłębie Lubin780013242817
Kolejno: nazwa klubu, średnia widownia na meczach wyjazdowych drużyny, łączna widownia na meczach wyjazdowych drużyny, liczba meczów wyjazdowych drużyny (uwzględniono wszystkie spotkania z udziałem widzów; dane orientacyjne z dokładnością do 100 widzów)

Warta Poznań580019653134
Kolejno: nazwa klubu, średnia widownia na meczach drużyny, łączna widownia na meczach drużyny, liczba meczów drużyny (uwzględniono wszystkie spotkania z udziałem widzów; dane orientacyjne z dokładnością do 100 widzów)