Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2021/2022 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!

W 170 meczach zdobyto 469 goli, co daje średnią 2,759 goli na mecz. Gospodarze zdobyli 271 goli (58%), a goście 198 goli (42%). W I połowach meczów strzelono 205 goli (44%), a w II połowach 264 gole (56%)

Gospodarze wygrali 82 mecze (48%), padło 45 remisów (26%), a goście wygrali 43 mecze (25%).

Częstość wyników:

1-0 - 25 razy, 1-1 - 24 razy, 2-1 - 14 razy, 2-2 - 10 razy, 3-1 - 10 razy, 1-2 - 10 razy, 0-2 - 9 razy, 0-0 - 8 razy, 2-0 - 8 razy, 0-1 - 8 razy, 1-3 - 7 razy, 3-0 - 6 razy, 4-1 - 5 razy, 4-0 - 4 razy, 3-2 - 3 razy, 2-3 - 3 razy, 3-3 - 3 razy, 4-2 - 2 razy, 5-0 - 2 razy, 0-3 - 2 razy, 4-3 - 2 razy, 0-4 - 2 razy, 0-5 - 1 raz, 5-1 - 1 raz, 2-4 - 1 raz,

sobota - 67 razy (39%) - średnio 6700 widzów

W rozgrywkach wystąpiło 475 zawodników w tym 187 obcokrajowców, co stanowi 39%.

W rozgrywkach sędziowało 21 sędziów.

W rozgrywkach pokazano 723 żółte kartki i 30 czerwonych kartek. Daje to średnią 4,253 żółtej i 0,176 czerwonej kartki na mecz.

W rozgrywkach podyktowano 63 karne, z których wykorzystano 48, co daje skuteczność 76%.

Spotkania obejrzało 1210607 widzów, co daje średnią 7200 widzów na mecz.

Średni wiek zawodnika: 26 lat, 258 dni. Średni wiek strzelca: 27 lat, 80 dni.

Zawodnicy wchodzący z ławki:

15 razy - DOR HUGI, DANI RAMÍREZ, DOMINIK SOKÓŁ
13 razy - Mario Rondón
12 razy - Mateusz Czyżycki, Bassekou Diabaté, Meik Karwot, Mateusz Kuzimski, Artur Sobiech, Daniel Szelągowski
11 razy - Mateusz Cholewiak, Nika Kwekweskiri, Florian Loshaj, Piotr Parzyszek, Mario Rodríguez, Michał Skóraś, Martin Zeman
10 razy - Michael Ameyaw, Marko Kolar, Filip Lesniak, Jakub Myszor, Karol Podliński, Caye Quintana, Dominik Steczyk

8 goli - ERIK EXPÓSITO, JOãO AMARAL, BARTOSZ ŚPIĄCZKA
7 goli - Jesús Imaz, Mikael Ishak, Jesús Jiménez, Ivi López, Mateusz Mak, Pelle van Amersfoort, Łukasz Zwoliński
6 goli - Jakub Kamiński, Łukasz Sekulski, Damian Warchoł, Luka Zahovič
5 goli - Vladislavs Gutkovskis, Maurides, Patryk Sokołowski, Alberto Toril, Mateusz Wdowiak, Adam Zreľák
4 gole - Michał Chrapek, İlkay Durmuş, Flávio Paixão, Michal Frydrych, Krzysztof Kubica, Michał Kucharczyk, Leândro, Adrian Łyszczarz, Muris Mešanović, Ernest Muçi, Bartosz Nowak, Fabian Piasecki, Mateusz Praszelik, Tomáš Přikryl, Patryk Szysz, Marco Terrazzino, Yaw Yeboah

Strzelcy karnych:

6 goli - KAROL ANGIELSKI
5 goli - Grzegorz Tomasiewicz, Piotr Wlazło
3 gole - Kamil Drygas, Mikael Ishak, Ivi López, Róbert Pich
2 gole - Flávio Paixão, Sebastian Kowalczyk
1 gol - Przemysław Banaszak, Marcin Cebula, Fedor Černych, Damian Dąbrowski, Erik Expósito, Jesús Jiménez, Damian Kądzior, Tomáš Pekhart, Fabian Piasecki, Marko Poletanović, Filip Starzyński, Mateusz Szwoch, Bartosz Śpiączka, Pelle van Amersfoort, Rafał Wolski, Yaw Yeboah

Zmarnowane karne:

2 razy - FILIP STARZYŃSKI, PIOTR WLAZŁO
1 raz - Roman Gergel, Jesús Imaz, Mikael Ishak, Mateusz Kupczak, Leândro, Patryk Lipski, Ivi López, Muris Mešanović, Fabian Piasecki, Fran Tudor, Łukasz Zwoliński

Strzelcy w I połowach meczów:

6 goli - KAROL ANGIELSKI, BARTOSZ ŚPIĄCZKA
5 goli - Erik Expósito, João Amaral
4 gole - Jesús Jiménez, Mateusz Mak, Fabian Piasecki, Piotr Wlazło, Łukasz Zwoliński
3 gole - Michał Chrapek, Maciej Gajos, Maurides, Ernest Muçi, Róbert Pich, Rafael Lopes, Maksymilian Sitek, Grzegorz Tomasiewicz, Alberto Toril, Pelle van Amersfoort, Yaw Yeboah

Strzelcy w II połowach meczów:

9 goli - MIKAEL ISHAK
8 goli - Ivi López
6 goli - Jesús Imaz
5 goli - Pelle van Amersfoort
4 gole - Erik Expósito, Flávio Paixão, Michal Frydrych, Jesús Jiménez, Jakub Kamiński, Adrian Łyszczarz, Łukasz Sekulski, Damian Warchoł, Luka Zahovič

Strzelcy u siebie:

6 goli - MATEUSZ MAK, PIOTR WLAZŁO
5 goli - Mikael Ishak, Ivi López, Łukasz Sekulski, Bartosz Śpiączka, Alberto Toril
4 gole - Jesús Imaz, Jesús Jiménez, João Amaral, Jakub Kamiński, Michał Kucharczyk, Leândro, Grzegorz Tomasiewicz, Damian Warchoł, Yaw Yeboah, Luka Zahovič, Łukasz Zwoliński

Strzelcy na wyjeździe:

7 goli - ERIK EXPÓSITO
6 goli - Karol Angielski
5 goli - Mikael Ishak, Ivi López, Pelle van Amersfoort
4 gole - Flávio Paixão, Jesús Jiménez, João Amaral, Bartosz Śpiączka
3 gole - Damian Gąska, Vladislavs Gutkovskis, Jesús Imaz, Adrian Łyszczarz, Maurides, Muris Mešanović, Fabian Piasecki, Patryk Sokołowski, Adam Zreľák, Łukasz Zwoliński

Strzelcy jesienią:

10 goli - MIKAEL ISHAK, IVI LÓPEZ
9 goli - Karol Angielski, Erik Expósito, Bartosz Śpiączka
8 goli - Jesús Jiménez, João Amaral, Pelle van Amersfoort
7 goli - Jesús Imaz, Mateusz Mak, Piotr Wlazło, Łukasz Zwoliński
6 goli - Flávio Paixão, Jakub Kamiński, Łukasz Sekulski, Grzegorz Tomasiewicz, Damian Warchoł, Luka Zahovič

Strzelcy wiosną:

Strzelcy w przeliczeniu na minuty (przynajmniej 2 gole, decyduje średnia minut gry przypadająca na jedną bramkę):

48 minut - ADRIAN ŁYSZCZARZ
91 minut - Marco Terrazzino
98 minut - Marcin Cebula
132 minuty - Ivi López
142 minuty - Vladislavs Gutkovskis

Minuty na boisku:

1710 minut - DAWID ABRAMOWICZ, MATEUSZ CICHOCKI, MACIEJ GOSTOMSKI, JAN GRZESIK, DOMINIK HŁADUN, MARTIN KONCZKOWSKI, ADRIAN LIS, FILIP MAJCHROWICZ, FRANTIŠEK PLACH, BARTOSZ SALAMON, PATRYK SOKOŁOWSKI, DANTE STIPICA

Żółte kartki:

8 kartek - JAKUB RZEŹNICZAK
7 kartek - Błażej Augustyn, Damian Jakubik, Michał Kaput, Bartosz Śpiączka
6 kartek - Aschraf El Mahdioui, Janusz Gol, Artur Jędrzejczyk, Jarosław Kubicki, Szymon Lewkot, Michał Nalepa, Łukasz Poręba, Bartosz Slisz, Piotr Tomasik, Pelle van Amersfoort, Piotr Wlazło

Czerwone kartki:

2 kartki - MICHAL FRYDRYCH, DOMINIK FURMAN, ALEKSANDAR PANTIĆ
1 kartka - Karol Angielski, Błażej Augustyn, Przemysław Banaszak, Fábio Sturgeon, Filipe Nascimento, Krystian Getinger, Janusz Gol, Joel Pereira, Josué, Jakub Kiełb, Nika Kwekweskiri, Filip Mladenović, Michał Nalepa, Giánnis Papanikoláou, Konrad Poprawa, Israel Puerto, Jakub Rzeźniczak, Petr Schwarz, Serafin Szota, Márk Tamás, Nemanja Tekijaški, Łukasz Trałka, Maciej Żurawski, Mateusz Żyro

Liczba zawodników w barwach klubów:

32 zawodników - LEGIA WARSZAWA
29 zawodników - Raków Częstochowa, Śląsk Wrocław
28 zawodników - Bruk-Bet Termalica Nieciecza, Cracovia, Górnik Łęczna, Jagiellonia Białystok, Zagłębie Lubin
27 zawodników - Górnik Zabrze, Stal Mielec
26 zawodników - Lechia Gdańsk, Wisła Płock
25 zawodników - Wisła Kraków
24 zawodników - Lech Poznań, Pogoń Szczecin
23 zawodników - Piast Gliwice, Warta Poznań
22 zawodników - Radomiak Radom

Jokerzy - zawodnicy wchodzący z ławki i strzelający przynajmniej jedną bramkę (podano liczbę takich występów):

3 razy - VLADISLAVS GUTKOVSKIS, MICHAŁ KUCHARCZYK, ADRIAN ŁYSZCZARZ
2 razy - João Amaral, Otar Kakabadze
1 raz - Marcos Álvarez, Michael Ameyaw, Przemysław Banaszak, Jewgienij Baszkirow, Bartosz Bida, Artur Bogusz, Ihor Charatin, Mateusz Cholewiak, Patryk Czarnowski, Mateusz Czyżycki, Wiktor Długosz, Mahir Emreli, Erik Expósito, Flávio Paixão, Damian Gąska, Mathias Hebo Rasmussen, Mattias Johansson, Marko Kolar, Kacper Kozłowski, Krzysztof Kubica, Mateusz Kuzimski, Jason Lokilo, Ivi López, Luís Machado, Muris Mešanović, Mateusz Młyński, Jakub Myszor, Bartosz Nowak, Pedro Tiba, Fabian Piasecki, Róbert Pich, Filip Piszczek, Adam Radwański, Mario Rondón, Dominik Sokół, Nikola Stojiljković, Serafin Szota, Kacper Śpiewak, Marco Terrazzino, Tiago Matos, Damian Warchoł, Marcel Wędrychowski, Luka Zahovič, Łukasz Zwoliński, Marcel Zylla, Michał Żyro

Wisła Płock58364
Kolejno: nazwa klubu, żółte kartki, czerwone kartki, punkty (za każdą żółtą kartkę 1 pkt., za każdą czerwoną kartkę 2 pkt.)

Wisła Płock17001654310
Kolejno: nazwa klubu, średnia widownia na meczach drużyny u siebie, łączna widownia na meczach drużyny u siebie, liczba meczów drużyny u siebie (uwzględniono wszystkie spotkania z udziałem widzów; dane orientacyjne z dokładnością do 100 widzów)