Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2020/2021 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!

W 112 meczach zdobyto 306 goli, co daje średnią 2,732 goli na mecz. Gospodarze zdobyli 155 goli (51%), a goście 151 goli (49%). W I połowach meczów strzelono 137 goli (45%), a w II połowach 169 goli (55%)

Gospodarze wygrali 46 meczów (41%), padło 27 remisów (24%), a goście wygrali 39 meczów (35%).

Częstość wyników:

0-1 - 14 razy, 2-1 - 13 razy, 1-0 - 11 razy, 1-1 - 10 razy, 2-2 - 8 razy, 0-0 - 7 razy, 1-2 - 7 razy, 1-3 - 6 razy, 2-0 - 5 razy, 3-0 - 4 razy, 0-2 - 3 razy, 3-1 - 3 razy, 0-3 - 3 razy, 3-2 - 3 razy, 3-3 - 2 razy, 4-0 - 2 razy, 4-2 - 2 razy, 1-4 - 2 razy, 0-5 - 1 raz, 0-4 - 1 raz, 4-3 - 1 raz, 4-1 - 1 raz, 2-3 - 1 raz, 0-6 - 1 raz, 5-2 - 1 raz,

sobota - 40 razy (36%) - średnio 5300 widzów

W rozgrywkach wystąpiło 406 zawodników w tym 156 obcokrajowców, co stanowi 38%.

W rozgrywkach sędziowało 18 sędziów.

W rozgrywkach pokazano 458 żółtych kartek i 15 czerwonych kartek. Daje to średnią 4,089 żółtej i 0,134 czerwonej kartki na mecz.

W rozgrywkach podyktowano 48 karnych, z których wykorzystano 45, co daje skuteczność 94%.

Spotkania obejrzało 212855 widzów, co daje średnią 5000 widzów na mecz.

Średni wiek zawodnika: 26 lat, 166 dni. Średni wiek strzelca: 27 lat, 165 dni.

Zawodnicy wchodzący z ławki:

10 razy - ADRIAN BENEDYCZAK, PIOTR KRAWCZYK, PIOTR MALINOWSKI, FILIP MARCHWIŃSKI, ROK SIRK, DANIEL ŚCIŚLAK, PAWEŁ TOMCZYK
9 razy - Fatos Bećiraj, Filip Piszczek, Kacper Smoliński, Tiago Alves, Łukasz Zwoliński
8 razy - Aleksander Buksa, Gracjan Jaroch, Fabian Piasecki, Arkadiusz Pyrka, Thiago, Tomáš Vestenický, Michał Żyro
7 razy - Filip Bainović, Daniel Bartl, Robert Dadok, Santeri Hostikka, Piotr Samiec-Talar, Desley Ubbink
6 razy - Mohammad Awwad, Bartosz Bida, Maciej Gajos, Torgil Gjertsen, Tomasz Jodłowiec, Nika Kaczarawa, Dawid Kocyła, Krzysztof Kubica, Patryk Lipski, Serhij Miakuszko, Jaroslav Mihalík, Maciej Pałaszewski, Rafael Lopes, Maciej Rosołek, Martin Sus, Tomás Podstawski, Jakub Wróbel

Zawodnicy schodzący przed końcem meczu (nie wliczono czerwonych kartek):

12 razy - ALEX SOBCZYK, DAVID TIJANIĆ
11 razy - Jean Carlos Silva, Samuel Mráz, Kenny Saief
10 razy - Marcin Cebula, Conrado, Kamil Drygas, Mateusz Praszelik, Andreja Prokić, Dani Ramírez, Mateusz Szwoch
9 razy - Vladislavs Gutkovskis, Omran Haydary, Jakub Kamiński, Sebastian Kowalczyk, Bartosz Nowak, Damian Rasak, Rivaldinho
8 razy - Maciej Domański, Erik Expósito, Dawid Kocyła, Giánnis Massoúras, Łukasz Sierpina, Patryk Sokołowski, Dominik Steczyk, Yaw Yeboah, Luka Zahovič

3 gole - Maciej Domański, Flávio Paixão, Jakub Moder
2 gole - Kamil Drygas, Vladislavs Gutkovskis, Tomáš Pekhart, Róbert Pich, Jakub Świerczok, Pelle van Amersfoort, Michał Żyro
1 gol - Felicio Brown Forbes, Dejan Dražić, Sergiu Hanca, Mikael Ishak, Jean Carlos Silva, Nika Kaczarawa, Sebastian Kowalczyk, Michał Kucharczyk, Jakov Puljić, Waldemar Sobota, Filip Starzyński, Mateusz Szwoch, Grzegorz Tomasiewicz, Patryk Tuszyński

Zmarnowane karne:

1 raz - SERGIU HANCA, ŁUKASZ SIERPINA, ŁUKASZ TRAŁKA

Strzelcy w I połowach meczów:

5 goli - MIKAEL ISHAK, TOMÁŠ PEKHART, JAKUB ŚWIERCZOK
4 gole - Maciej Domański, Jesús Imaz, Jesús Jiménez
3 gole - Kamil Biliński, Flávio Paixão, Jean Carlos Silva, Ivi López, Róbert Pich, Jakov Puljić, Pelle van Amersfoort
2 gole - Erik Expósito, Alexander Gorgon, Vladislavs Gutkovskis, Bartosz Nowak, Tomáš Petrášek, Dani Ramírez, Petr Schwarz, David Tijanić, Alan Uryga, Luka Zahovič
1 gol - Saša Balić, Jakub Błaszczykowski, Paweł Bochniewicz, Felicio Brown Forbes, Marcin Cebula, Piotr Celeban, Kacper Chodyna, Chuca, Conrado, Jakub Czerwiński, Karol Danielak, Kamil Drygas, Marcin Flis, Michal Frydrych, Krystian Getinger, Wojciech Golla, Jan Grzesik, Ľubomír Guldan, Omran Haydary, David Jablonský, Michał Jakóbowski, Bartosz Kapustka, Sebastian Kowalczyk, Piotr Krawczyk, Mateusz Kuzimski, Dušan Lagator, Florian Loshaj, Aleks Ławniczak, Mateusz Mak, Maciej Makuszewski, Piotr Malarczyk, Mateusz Marzec, Adi Mehremić, Damian Michalski, Filip Mladenović, Jakub Moder, Samuel Mráz, Przemysław Mystkowski, Michał Nalepa, Andrzej Niewulis, Tomasz Nowak, Fabian Piasecki, Rafał Pietrzak, Filip Piszczek, Andreja Prokić, Israel Puerto, Thomas Rogne, Taras Romanczuk, Michał Rzuchowski, Mathieu Scalet, Lorenco Šimić, Bartosz Slisz, Alex Sobczyk, Filip Starzyński, Mateusz Szwoch, Patryk Szysz, Patryk Tuszyński, Tomáš Vestenický, Paweł Wszołek, Yaw Yeboah, Oskar Zawada, Maciej Żurawski

Strzelcy w II połowach meczów:

8 goli - TOMÁŠ PEKHART
5 goli - Jakov Puljić
4 gole - Flávio Paixão, Jesús Imaz, Jesús Jiménez
3 gole - Vladislavs Gutkovskis, Mateusz Kuzimski, Jakub Moder, Bartłomiej Pawłowski, Łukasz Zwoliński, Michał Żyro
2 gole - Kamil Biliński, Jakub Błaszczykowski, Felicio Brown Forbes, Marcin Cebula, Chuca, Alexander Gorgon, Sergiu Hanca, Mikael Ishak, Michał Kucharczyk, Ivi López, Mateusz Mak, Maciej Makuszewski, Sebastian Milewski, Bartosz Nowak, Pedro Tiba, Róbert Pich, Rafael Lopes, Dani Ramírez, Damian Rasak, Petr Schwarz, Lorenco Šimić, Rok Sirk, Tiago Alves, David Tijanić, Grzegorz Tomasiewicz, Yaw Yeboah

6 goli - TOMÁŠ PEKHART
4 gole - Kamil Biliński, Maciej Domański, Jesús Imaz, Mikael Ishak, Róbert Pich, Jakub Świerczok
3 gole - Alexander Gorgon, Vladislavs Gutkovskis, Mateusz Kuzimski, Ivi López
2 gole - Jakub Błaszczykowski, Felicio Brown Forbes, Marcin Cebula, Chuca, Flávio Paixão, Jesús Jiménez, Piotr Malarczyk, Sebastian Milewski, Filip Mladenović, Jakub Moder, Dani Ramírez, Damian Rasak, Petr Schwarz, Lorenco Šimić, Rok Sirk, David Tijanić, Alan Uryga, Pelle van Amersfoort, Yaw Yeboah

Strzelcy jesienią:

13 goli - TOMÁŠ PEKHART
8 goli - Jesús Imaz, Jesús Jiménez, Jakov Puljić
7 goli - Flávio Paixão, Mikael Ishak
6 goli - Jakub Świerczok
5 goli - Kamil Biliński, Maciej Domański, Vladislavs Gutkovskis, Ivi López, Róbert Pich

Strzelcy wiosną:

Strzelcy w przeliczeniu na minuty (przynajmniej 2 gole, decyduje średnia minut gry przypadająca na jedną bramkę):

74 minuty - RAFAEL LOPES
83 minuty - Tomáš Pekhart
113 minut - Jakub Świerczok
114 minut - Jakub Błaszczykowski
120 minut - Ivi López, Jakov Puljić

Minuty na boisku:

1260 minut - FILIP BEDNAREK, MARTIN CHUDÝ, ĽUBOMÍR GULDAN, DOMINIK HŁADUN, ARTUR JĘDRZEJCZYK, KRZYSZTOF KAMIŃSKI, KAROL NIEMCZYCKI, KAMIL PIĄTKOWSKI, FRANTIŠEK PLACH, CORNEL RÂPĂ, DANTE STIPICA, PRZEMYSŁAW WIŚNIEWSKI

Żółte kartki:

8 kartek - MICHAŁ NALEPA
5 kartek - Jarosław Kubicki, Jakub Żubrowski
4 kartki - Bogdan Țîru, Michal Frydrych, Michael Gardawski, Alexander Gorgon, Artur Jędrzejczyk, Patryk Kun, Adrian Laskowski, Igor Lewczuk, Alasana Manneh, Hubert Matynia, Marko Roginić, Jakub Rzeźniczak, Maciej Sadlok, Lorenco Šimić, Michal Sipľak, Dino Štiglec, Mateusz Żyro

Czerwone kartki:

2 kartki - MICHAŁ NALEPA
1 kartka - Felicio Brown Forbes, Michael Gardawski, Michał Jakóbowski, Bartosz Jaroch, Aleksander Komor, Tomasz Makowski, Hubert Matynia, Matej Rodin, Michał Rzuchowski, Mateusz Spychała, Dino Štiglec, Maciej Wilusz, Jakub Żubrowski

21 zawodników - Warta Poznań

Jokerzy - zawodnicy wchodzący z ławki i strzelający przynajmniej jedną bramkę (podano liczbę takich występów):

2 razy - JAKUB BŁASZCZYKOWSKI, PIOTR KRAWCZYK, RAFAEL LOPES, ŁUKASZ ZWOLIŃSKI
1 raz - Mohammad Awwad, Adrian Benedyczak, Petteri Forsell, Torgil Gjertsen, Vladislavs Gutkovskis, Robert Janicki, Jesús Jiménez, Nika Kaczarawa, Jakub Kamiński, Dawid Kocyła, Kamil Kruk, Michał Kucharczyk, Mateusz Lewandowski, Florian Loshaj, Maciej Makuszewski, Filip Marchwiński, Jaroslav Mihalík, Sebastian Milewski, Bartłomiej Pawłowski, Fabian Piasecki, Mateusz Praszelik, Rok Sirk, Maksymilian Sitek, Kacper Skibicki, Daniel Szelągowski, Daniel Ściślak, Thiago, Tiago Alves, Tomás Podstawski, Paweł Tomczyk, Patryk Tuszyński, Desley Ubbink, Tomáš Vestenický, Łukasz Zjawiński, Marcel Zylla, Michał Żyro

Lechia Gdańsk38344
Kolejno: nazwa klubu, żółte kartki, czerwone kartki, punkty (za każdą żółtą kartkę 1 pkt., za każdą czerwoną kartkę 2 pkt.)

Wisła Płock140042293
Kolejno: nazwa klubu, średnia widownia na meczach drużyny u siebie, łączna widownia na meczach drużyny u siebie, liczba meczów drużyny u siebie (uwzględniono wszystkie spotkania z udziałem widzów; dane orientacyjne z dokładnością do 100 widzów)