Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2019/2020 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!

W 296 meczach zdobyto 767 goli, co daje średnią 2,591 goli na mecz. Gospodarze zdobyli 449 goli (59%), a goście 318 goli (41%). W I połowach meczów strzelono 332 gole (43%), a w II połowach 435 goli (57%)

Gospodarze wygrali 142 mecze (48%), padło 69 remisów (23%), a goście wygrali 85 meczów (29%).

Częstość wyników:

1-0 - 32 razy, 1-1 - 32 razy, 1-2 - 29 razy, 2-1 - 27 razy, 2-0 - 26 razy, 0-1 - 26 razy, 0-0 - 22 razy, 3-1 - 16 razy, 3-2 - 13 razy, 2-2 - 12 razy, 4-0 - 9 razy, 0-3 - 9 razy, 0-2 - 8 razy, 3-0 - 8 razy, 1-3 - 6 razy, 2-3 - 4 razy, 4-1 - 4 razy, 4-4 - 2 razy, 4-2 - 2 razy, 1-4 - 2 razy, 5-1 - 2 razy, 2-4 - 1 raz, 3-3 - 1 raz, 5-0 - 1 raz, 7-0 - 1 raz, 4-3 - 1 raz,

sobota - 95 razy (32%) - średnio 7700 widzów

W rozgrywkach wystąpiło 509 zawodników w tym 212 obcokrajowców, co stanowi 42%.

W rozgrywkach sędziowało 20 sędziów.

W rozgrywkach pokazano 1247 żółtych kartek i 54 czerwone kartki. Daje to średnią 4,213 żółtej i 0,182 czerwonej kartki na mecz.

W rozgrywkach podyktowano 106 karnych, z których wykorzystano 87, co daje skuteczność 82%.

Spotkania obejrzało 2014904 widzów, co daje średnią 7700 widzów na mecz.

Średni wiek zawodnika: 26 lat, 232 dni. Średni wiek strzelca: 27 lat, 81 dni.

17 razy - Michał Chrapek, Róbert Pich
16 razy - Marcin Cebula, Erik Expósito, Karlo Muhar, Tomáš Přikryl, Tymoteusz Puchacz, Saša Živec

5 goli - Petr Schwarz
4 gole - Flávio Paixão, Sergiu Hanca, Jorge Félix, Adnan Kovačević, Dani Ramírez
3 gole - Igor Angulo, Dominik Furman, Christian Gytkjær, Michał Nalepa, Jarosław Niezgoda, Marko Vejinović
2 gole - Adam Buksa, Michał Chrapek, Adam Frączczak, Róbert Pich, Martin Pospíšil, Artur Sobiech

Zmarnowane karne:

2 razy - IGOR ANGULO
1 raz - Gerard Badía, Daniel Bartl, Rafał Boguski, Erik Expósito, Flávio Paixão, Dominik Furman, Jesús Imaz, José Kanté, Zvonimir Kožulj, Róbert Pich, Taras Romanczuk, Maksymilian Rozwandowicz, Łukasz Sekulski, Alon Turgeman, Marko Vejinović, Marcin Wasilewski, Łukasz Zwoliński

5 goli - Bartosz Białek, Flávio Paixão, Jorge Félix, Łukasz Zwoliński
4 gole - Paweł Brożek, Adam Buksa, Dominik Furman, Sergiu Hanca, Jesús Imaz, Maciej Jankowski, Piotr Parzyszek, Tomáš Petrášek, Alon Turgeman

7 goli - Igor Angulo, Łukasz Zwoliński
6 goli - Bartosz Białek, Jorge Félix, Piotr Parzyszek, Przemysław Płacheta, Filip Starzyński, Alon Turgeman, Marko Vejinović
5 goli - Jakub Błaszczykowski, Damjan Bohar, Felicio Brown Forbes, Walerian Gwilia, Jakub Moder, Tomáš Pekhart, Jakov Puljić

Strzelcy w przeliczeniu na minuty (przynajmniej 2 gole, decyduje średnia minut gry przypadająca na jedną bramkę):

76 minut - JAROSŁAW NIEZGODA
100 minut - Paweł Tomczyk
102 minuty - Alon Turgeman
113 minut - Christian Gytkjær, Łukasz Zwoliński
126 minut - José Kanté

Minuty na boisku:

3330 minut - MARTIN CHUDÝ, FRANTIŠEK PLACH, MATÚŠ PUTNOCKÝ, DANTE STIPICA, ALAN URYGA

12 kartek - Krzysztof Mączyński
11 kartek - Ognjen Gnjatić, Ľubomír Guldan, Artur Jędrzejczyk, Lukas Klemenz, Igor Sapała, Mateusz Szwoch
10 kartek - Saša Balić, Michał Chrapek, Michael Gardawski, Adam Marciniak, David Niepsuj, Tomáš Petrášek, Milan Radin, Maciej Sadlok, Mateusz Spychała
9 kartek - Đorđe Crnomarković, Janusz Gol, Ricardo Guima, Taras Romanczuk, Vukan Savićević, Jan Sobociński

Czerwone kartki:

2 kartki - ĐORĐE CRNOMARKOVIĆ, BARTOSZ RYMANIAK, IGOR SAPAŁA, ŽARKO UDOVIČIĆ, JAKUB ŻUBROWSKI
1 kartka - Jakub Bartkowski, Bartosz Bida, Rafał Boguski, Ariel Borysiuk, Marcin Cebula, Michał Chrapek, Conrado, Alan Czerwiński, Maciej Dąbrowski, Adam Deja, Karol Fila, Nando García, Ognjen Gnjatić, Ľubomír Guldan, Michał Helik, Mateusz Hołownia, Tomáš Huk, David Jablonský, Kamil Juraszek, Andrej Kadlec, José Kanté, Adnan Kovačević, Nikola Kuveljić, Luís Rocha, Maciej Makuszewski, Alasana Manneh, Filip Marković, Hubert Matynia, Krzysztof Mączyński, Sebastian Milewski, David Niepsuj, Damian Oko, Aleksander Paluszek, Ricardo Nunes, Thomas Rogne, Maksymilian Rozwandowicz, Ivan Runje, Maciej Sadlok, Mateusz Spychała, Kóstas Triantafyllópoulos, Jakub Wróbel, Rodrigo Zalazar, Damian Zbozień, Diego Živulić

28 zawodników - Piast Gliwice, Pogoń Szczecin

Jokerzy - zawodnicy wchodzący z ławki i strzelający przynajmniej jedną bramkę (podano liczbę takich występów):

3 razy - ALEKSANDER BUKSA, MACIEJ ROSOŁEK, ŁUKASZ ZWOLIŃSKI
2 razy - Mateusz Cholewiak, Paweł Cibicki, Erik Expósito, Walerian Gwilia, Filip Marchwiński, Jakub Moder, Jarosław Niezgoda, Paweł Tomczyk
1 raz - Igor Angulo, Gerard Badía, Bartosz Białek, Bartosz Bida, Felicio Brown Forbes, Chuca, Samu Corral, Diego Ferraresso, Kamil Drygas, Adam Frączczak, Christian Gytkjær, Sergiu Hanca, Hebert, João Amaral, Kamil Jóźwiak, Iwo Kaczmarski, José Kanté, Mikołaj Kwietniewski, Marcin Listkowski, Piotr Malinowski, Marcus Vinícius, Filip Marković, Nemanja Mihajlović, Ognjen Mudrinski, Sebastian Musiolik, Przemysław Mystkowski, Erik Pačinda, Dawid Pakulski, Michal Papadopulos, Tomáš Pekhart, Róbert Pich, Piotr Pyrdoł, Milan Radin, Rafael Lopes, Rubio, Vamara Sanogo, Dawit Schirtladze, Łukasz Sekulski, Kacper Smoliński, Srđan Spiridonović, Piotr Tomasik, Fran Tudor, Patryk Tuszyński, Damian Warchoł, Rafał Wolski, Łukasz Wolsztyński

Korona Kielce1017115
Kolejno: nazwa klubu, żółte kartki, czerwone kartki, punkty (za każdą żółtą kartkę 1 pkt., za każdą czerwoną kartkę 2 pkt.)

Raków Częstochowa25004168117
Kolejno: nazwa klubu, średnia widownia na meczach drużyny u siebie, łączna widownia na meczach drużyny u siebie, liczba meczów drużyny u siebie (uwzględniono wszystkie spotkania z udziałem widzów; dane orientacyjne z dokładnością do 100 widzów)

Arka Gdynia51008596217
Kolejno: nazwa klubu, średnia widownia na meczach wyjazdowych drużyny, łączna widownia na meczach wyjazdowych drużyny, liczba meczów wyjazdowych drużyny (uwzględniono wszystkie spotkania z udziałem widzów; dane orientacyjne z dokładnością do 100 widzów)

Raków Częstochowa440014438833
Kolejno: nazwa klubu, średnia widownia na meczach drużyny, łączna widownia na meczach drużyny, liczba meczów drużyny (uwzględniono wszystkie spotkania z udziałem widzów; dane orientacyjne z dokładnością do 100 widzów)