Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2019/2020 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!

W 160 meczach zdobyto 402 gole, co daje średnią 2,513 goli na mecz. Gospodarze zdobyli 243 gole (60%), a goście 159 goli (40%). W I połowach meczów strzelono 177 goli (44%), a w II połowach 225 goli (56%)

Gospodarze wygrali 80 meczów (50%), padły 34 remisy (21%), a goście wygrali 46 meczów (29%).

Częstość wyników:

1-0 - 20 razy, 1-1 - 19 razy, 2-1 - 16 razy, 0-1 - 16 razy, 1-2 - 15 razy, 2-0 - 15 razy, 0-0 - 10 razy, 3-1 - 10 razy, 3-0 - 6 razy, 0-3 - 5 razy, 4-0 - 4 razy, 2-2 - 4 razy, 1-3 - 3 razy, 2-3 - 3 razy, 4-2 - 2 razy, 3-2 - 2 razy, 4-1 - 2 razy, 0-2 - 2 razy, 5-1 - 1 raz, 1-4 - 1 raz, 7-0 - 1 raz, 5-0 - 1 raz, 2-4 - 1 raz, 4-4 - 1 raz,

sobota - 58 razy (36%) - średnio 8700 widzów

W rozgrywkach wystąpiło 392 zawodników w tym 165 obcokrajowców, co stanowi 42%.

W rozgrywkach sędziowało 14 sędziów.

W rozgrywkach pokazano 663 żółte kartki i 27 czerwonych kartek. Daje to średnią 4,144 żółtej i 0,169 czerwonej kartki na mecz.

W rozgrywkach podyktowano 48 karnych, z których wykorzystano 41, co daje skuteczność 85%.

Spotkania obejrzało 1447412 widzów, co daje średnią 9100 widzów na mecz.

Średni wiek zawodnika: 26 lat, 224 dni. Średni wiek strzelca: 27 lat, 93 dni.

Zawodnicy wchodzący z ławki:

17 razy - PATRYK TUSZYŃSKI
13 razy - Paweł Tomczyk
11 razy - Mateusz Cholewiak, Filip Piszczek, Dominik Steczyk
10 razy - Maciej Ambrosiewicz, Chuca, Adam Frączczak, Santeri Hostikka, Olaf Nowak, Michał Skóraś, Łukasz Wolsztyński
9 razy - Aleksander Buksa, Walerian Gwilia, Łukasz Poręba, Daniel Ściślak, Michał Żyro

Zawodnicy schodzący przed końcem meczu (nie wliczono czerwonych kartek):

20 razy - PIOTR PARZYSZEK
13 razy - Sławomir Peszko
12 razy - Erik Expósito, Lukáš Haraslín
11 razy - Michał Chrapek, Przemysław Płacheta, Tomáš Přikryl, Ricardinho
10 razy - Gerard Badía, Bartosz Bida, Luquinhas, Sylwester Lusiusz, Karlo Muhar, Jarosław Niezgoda, Michal Papadopulos, Tymoteusz Puchacz, Miłosz Szczepański

3 gole - ADNAN KOVAČEVIĆ, JAROSŁAW NIEZGODA, DANI RAMÍREZ, PETR SCHWARZ
2 gole - Igor Angulo, Jakub Błaszczykowski, Adam Buksa, Dominik Furman, Jorge Félix, Róbert Pich, Artur Sobiech, Filip Starzyński
1 gol - Daniel Bartl, Łukasz Broź, Paweł Brożek, Flávio Paixão, Christian Gytkjær, Sergiu Hanca, Jesús Imaz, Darko Jevtić, Michał Nalepa, Maksymilian Rozwandowicz, Łukasz Sekulski, Paweł Tomczyk, Marko Vejinović

Zmarnowane karne:

1 raz - IGOR ANGULO, JESÚS IMAZ, JOSÉ KANTÉ, RÓBERT PICH, TARAS ROMANCZUK, MAKSYMILIAN ROZWANDOWICZ, ŁUKASZ SEKULSKI

Strzelcy w I połowach meczów:

6 goli - DAMJAN BOHAR, PAWEŁ BROŻEK, JAROSŁAW NIEZGODA
4 gole - Felicio Brown Forbes, Jesús Imaz, Darko Jevtić, Jorge Félix, Róbert Pich, Rafael Lopes, Ricardinho, Saša Živec
3 gole - Bartosz Bida, Adam Buksa, Flávio Paixão, Christian Gytkjær, Jesús Jiménez, José Kanté, Patryk Klimala, Dani Ramírez, Łukasz Sekulski, Srđan Spiridonović
2 gole - Igor Angulo, Gerard Badía, Jakub Błaszczykowski, Łukasz Broź, Erik Expósito, Dominik Furman, Sergiu Hanca, Maciej Jankowski, Adnan Kovačević, Rafał Kujawa, Grzegorz Kuświk, Luquinhas, Giorgi Merebaszwili, Michał Nalepa, Michal Papadopulos, Piotr Parzyszek, Tymoteusz Puchacz, Ivan Runje, Dawit Schirtladze, Artur Sobiech, Filip Starzyński, Paweł Wszołek

Strzelcy w II połowach meczów:

8 goli - CHRISTIAN GYTKJæR, JAROSŁAW NIEZGODA
7 goli - Igor Angulo, Jesús Imaz
6 goli - Jorge Félix
5 goli - Jesús Jiménez
4 gole - Damjan Bohar, Adam Buksa, Patryk Klimala, Piotr Parzyszek, Artur Sobiech, Pelle van Amersfoort

Strzelcy u siebie:

8 goli - JORGE FÉLIX, JAROSŁAW NIEZGODA
7 goli - Igor Angulo, Damjan Bohar, Jesús Imaz
6 goli - Christian Gytkjær, Jesús Jiménez
5 goli - Erik Expósito, José Kanté, Dani Ramírez, Srđan Spiridonović
4 gole - Felicio Brown Forbes, Paweł Brożek, Flávio Paixão, Patryk Klimala, Rafał Kujawa, Róbert Pich

Strzelcy na wyjeździe:

6 goli - JAROSŁAW NIEZGODA
5 goli - Christian Gytkjær
4 gole - Paweł Brożek, Adam Buksa, Jesús Imaz, Maciej Jankowski, Rafael Lopes
3 gole - Damjan Bohar, Darko Jevtić, Patryk Klimala, Piotr Parzyszek, Ricardinho, Dawit Schirtladze, Artur Sobiech
2 gole - Igor Angulo, Gerard Badía, Bartosz Bida, Jakub Błaszczykowski, Łukasz Broź, Flávio Paixão, Dominik Furman, Walerian Gwilia, Jesús Jiménez, Jorge Félix, Adnan Kovačević, Sebastian Kowalczyk, Zvonimir Kožulj, Sebastian Musiolik, Michał Nalepa, Tomáš Petrášek, Róbert Pich, Przemysław Płacheta, Tymoteusz Puchacz, Cornel Râpă, Łukasz Sekulski, Filip Starzyński, Saša Živec

Strzelcy wiosną:

Strzelcy w przeliczeniu na minuty (przynajmniej 2 gole, decyduje średnia minut gry przypadająca na jedną bramkę):

76 minut - JAROSŁAW NIEZGODA
100 minut - Paweł Tomczyk
129 minut - José Kanté
138 minut - Damjan Bohar, Christian Gytkjær
153 minuty - Jesús Imaz, Patryk Klimala

Minuty na boisku:

1800 minut - MICHAŁ BUCHALIK, MARTIN CHUDÝ, DOMINIK FURMAN, ĽUBOMÍR GULDAN, ERIK JANŽA, MIKKEL KIRKESKOV, BARTOSZ KOPACZ, RADOSŁAW MAJECKI, TOMÁŠ PETRÁŠEK, FRANTIŠEK PLACH, MATÚŠ PUTNOCKÝ, CORNEL RÂPĂ, PāVELS ŠTEINBORS, DANTE STIPICA, ALAN URYGA, MICKEY VAN DER HART

Żółte kartki:

10 kartek - FILIP MLADENOVIĆ
9 kartek - Krzysztof Mączyński
8 kartek - Janusz Gol, Wojciech Golla, Igor Sapała
7 kartek - Lukas Klemenz, Jan Sobociński, Jakub Żubrowski
6 kartek - Saša Balić, Đorđe Crnomarković, Michael Gardawski, Ognjen Gnjatić, Artur Jędrzejczyk, Bartosz Kwiecień, David Niepsuj, Martin Pospíšil, Damian Rasak, Maksymilian Rozwandowicz, Maciej Sadlok

Czerwone kartki:

2 kartki - ĐORĐE CRNOMARKOVIĆ, ŽARKO UDOVIČIĆ
1 kartka - Jakub Bartkowski, Bartosz Bida, Rafał Boguski, Nando García, Ognjen Gnjatić, Tomáš Huk, David Jablonský, Kamil Juraszek, Andrej Kadlec, Luís Rocha, Maciej Makuszewski, Filip Marković, Krzysztof Mączyński, David Niepsuj, Damian Oko, Ricardo Nunes, Maksymilian Rozwandowicz, Ivan Runje, Bartosz Rymaniak, Igor Sapała, Rodrigo Zalazar, Damian Zbozień, Jakub Żubrowski

Liczba zawodników w barwach klubów:

28 zawodników - ARKA GDYNIA
27 zawodników - Legia Warszawa, Wisła Płock
26 zawodników - Jagiellonia Białystok, Korona Kielce, Piast Gliwice, Wisła Kraków
25 zawodników - Cracovia, ŁKS Łódź, Raków Częstochowa
24 zawodników - Lechia Gdańsk, Śląsk Wrocław
23 zawodników - Pogoń Szczecin
22 zawodników - Lech Poznań, Zagłębie Lubin
20 zawodników - Górnik Zabrze

Jokerzy - zawodnicy wchodzący z ławki i strzelający przynajmniej jedną bramkę (podano liczbę takich występów):

2 razy - WALERIAN GWILIA, JAROSŁAW NIEZGODA, PAWEŁ TOMCZYK
1 raz - Gerard Badía, Aleksander Buksa, Mateusz Cholewiak, Chuca, Diego Ferraresso, Erik Expósito, Adam Frączczak, Christian Gytkjær, Sergiu Hanca, João Amaral, Kamil Jóźwiak, José Kanté, Mikołaj Kwietniewski, Piotr Malinowski, Filip Marchwiński, Ognjen Mudrinski, Sebastian Musiolik, Erik Pačinda, Dawid Pakulski, Piotr Pyrdoł, Milan Radin, Rafael Lopes, Maciej Rosołek, Rubio, Dawit Schirtladze, Srđan Spiridonović, Piotr Tomasik, Rafał Wolski, Łukasz Wolsztyński

Lechia Gdańsk53257
Kolejno: nazwa klubu, żółte kartki, czerwone kartki, punkty (za każdą żółtą kartkę 1 pkt., za każdą czerwoną kartkę 2 pkt.)

Raków Częstochowa30002951710
Kolejno: nazwa klubu, średnia widownia na meczach drużyny u siebie, łączna widownia na meczach drużyny u siebie, liczba meczów drużyny u siebie (uwzględniono wszystkie spotkania z udziałem widzów; dane orientacyjne z dokładnością do 100 widzów)

Arka Gdynia60006603311
Kolejno: nazwa klubu, średnia widownia na meczach wyjazdowych drużyny, łączna widownia na meczach wyjazdowych drużyny, liczba meczów wyjazdowych drużyny (uwzględniono wszystkie spotkania z udziałem widzów; dane orientacyjne z dokładnością do 100 widzów)