Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2011/2012 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
 MPJM

W 296 meczach zdobyto 778 goli, co daje średnią 2,628 goli na mecz. Gospodarze zdobyli 431 goli (55%), a goście 347 goli (45%). W I połowach meczów strzelono 372 gole (48%), a w II połowach 406 goli (52%)

Gospodarze wygrali 120 meczów (41%), padło 89 remisów (30%), a goście wygrali 87 meczów (29%).

Częstość wyników:

1-1 - 48 razy, 0-0 - 27 razy, 2-0 - 24 razy, 1-0 - 22 razy, 0-1 - 22 razy, 0-2 - 19 razy, 2-1 - 19 razy, 1-2 - 16 razy, 2-2 - 13 razy, 3-1 - 13 razy, 3-2 - 11 razy, 3-0 - 10 razy, 2-3 - 8 razy, 4-1 - 7 razy, 1-3 - 7 razy, 0-3 - 6 razy, 4-2 - 3 razy, 5-2 - 3 razy, 5-1 - 3 razy, 4-0 - 3 razy, 1-4 - 3 razy, 5-0 - 2 razy, 2-4 - 2 razy, 3-3 - 1 raz, 0-6 - 1 raz, 3-4 - 1 raz, 3-5 - 1 raz, 0-4 - 1 raz,

sobota - 101 razy (34%) - średnio 8300 widzów

W rozgrywkach wystąpiło 452 zawodników w tym 147 obcokrajowców, co stanowi 33%.

W rozgrywkach sędziowało 18 sędziów.

W rozgrywkach pokazano 1196 żółtych kartek i 46 czerwonych kartek. Daje to średnią 4,041 żółtej i 0,155 czerwonej kartki na mecz.

W rozgrywkach podyktowano 86 karnych, z których wykorzystano 63, co daje skuteczność 73%.

Spotkania obejrzało 2694673 widzów, co daje średnią 9100 widzów na mecz.

Średni wiek zawodnika: 27 lat, 47 dni. Średni wiek strzelca: 27 lat, 10 dni.

3 gole - Mateusz Cetnarski, Adam Frączczak, Denis Popovič, Piotr Tomasik
2 gole - Roman Gergel, Dawid Kownacki, Grzegorz Kuświk, Sebastian Mila, Taras Romanczuk, Dawid Sołdecki, Filip Starzyński, Jakub Świerczok, Kamil Vacek
1 gol - Jakub Biskup, Paweł Brożek, Erik Grendel, Tomasz Hołota, Jacek Kiełb, Dariusz Kołodziej, Miloš Krasić, Patryk Lipski, Mariusz Magiera, Mateusz Mak, Mateusz Możdżeń, Tomasz Nowak, Zdeněk Ondrášek, Michal Papadopulos, Dawid Plizga, Rafael Crivellaro, Marek Sokołowski, Mariusz Stępiński, Bartosz Śpiączka, Przemysław Trytko, Stojan Vranješ

Zmarnowane karne:

2 razy - AIRAM CABRERA, PATRYK LIPSKI, MARIUSZ STĘPIŃSKI, KAMIL VACEK
1 raz - Rafał Boguski, Paweł Brożek, Mateusz Cetnarski, Flávio Paixão, Maciej Gajos, Wojciech Kędziora, Grzegorz Kuświk, Mariusz Magiera, Sebastian Mila, Martin Nešpor, Michal Papadopulos, Rafael Crivellaro, Bartosz Śpiączka, Konstantin Vassiljev, Łukasz Zwoliński

7 goli - Airam Cabrera, Grzegorz Kuświk, Martin Nešpor, Mateusz Szczepaniak
6 goli - Mateusz Cetnarski, Maciej Gajos, Roman Gergel, Kasper Hämäläinen, Aleksandar Prijović, Deniss Rakels, Mariusz Stępiński
5 goli - Josip Barišić, Rafał Boguski, Flávio Paixão, Wilde-Donald Guerrier, Erik Jendrišek, Wojciech Kędziora, Adam Mójta, Zdeněk Ondrášek, Michal Papadopulos, Arkadiusz Woźniak, Łukasz Zwoliński

Strzelcy u siebie:

11 goli - Deniss Rakels
10 goli - Airam Cabrera
8 goli - Josip Barišić, Mateusz Cetnarski, Flávio Paixão, Erik Jendrišek, Martin Nešpor
7 goli - Maciej Gajos, Mariusz Stępiński

Strzelcy na wyjeździe:

8 goli - Paweł Brożek, Mariusz Stępiński
6 goli - Airam Cabrera, Roman Gergel, Kasper Hämäläinen, Wojciech Kędziora
5 goli - Mateusz Cetnarski, Erik Jendrišek, Grzegorz Kuświk, Mateusz Mak, Michal Papadopulos, Mateusz Szczepaniak
4 gole - Rafał Boguski, Piotr Grzelczak, Guilherme, Adam Mójta, Rafał Murawski, Bartłomiej Pawłowski, Aleksandar Prijović, Deniss Rakels, Kamil Vacek

12 goli - AIRAM CABRERA
7 goli - Paweł Brożek, Wojciech Kędziora, Grzegorz Kuświk, Ryota Morioka, Nemanja Nikolić
6 goli - Mateusz Cetnarski, Flávio Paixão, Zdeněk Ondrášek
5 goli - Josip Barišić, Erik Jendrišek, Mateusz Mak, Aleksandar Prijović
4 gole - Rafał Boguski, Tomasz Hołota, Łukasz Janoszka, Dawid Kownacki, Miloš Krasić, Bence Mervó, Adam Mójta, Rafał Murawski, Krzysztof Piątek, Łukasz Piątek, Mariusz Stępiński, Mateusz Szczepaniak, Bartosz Śpiączka, Jakub Świerczok, Konstantin Vassiljev, Rafał Wolski

Strzelcy w przeliczeniu na minuty (przynajmniej 2 gole, decyduje średnia minut gry przypadająca na jedną bramkę):

107 minut - NEMANJA NIKOLIĆ
110 minut - Deniss Rakels
139 minut - Airam Cabrera
151 minut - Paweł Brożek, Kasper Hämäläinen
156 minut - Eduards Višņakovs

13 kartek - RAFAŁ GRODZICKI, MAREK SOKOŁOWSKI
12 kartek - Arkadiusz Głowacki, Mariusz Pawelec, Dalibor Pleva, Łukasz Trałka, Łukasz Tymiński
11 kartek - Bartłomiej Babiarz, Ariel Borysiuk
10 kartek - Jarosław Fojut, Martin Nešpor, Michal Papadopulos
9 kartek - Łukasz Burliga, Richárd Guzmics, Kōhei Katō, Piotr Polczak, Bartosz Śpiączka, Jakub Tosik

Czerwone kartki:

2 kartki - RAFAŁ GRODZICKI, OLEG WIERIETIŁO
1 kartka - Bartłomiej Babiarz, Ariel Borysiuk, Martin Bukata, Dariusz Dudka, Konrad Forenc, Vladislavs Gabovs, Roman Gergel, Gérson, Rołand Gigołajew, Jacek Góralski, Peter Grajciar, Rafał Grzyb, Damian Jakubik, Paweł Jaroszyński, Wojciech Kaczmarek, Kōhei Katō, Jacek Kiełb, Michał Koj, Kristián Kolčák, Rafał Kosznik, Miloš Krasić, Aleksander Kwiek, Igor Lewczuk, Patryk Lipski, Michał Mak, Łukasz Mierzejewski, Martin Nešpor, Paweł Olszewski, Mārcis Ošs, Krzysztof Piątek, Radosław Pruchnik, Sergiusz Prusak, Matúš Putnocký, Maciej Sadlok, Jakub Słowik, Marek Sokołowski, Marek Szyndrowski, Bartosz Śpiączka, Igors Tarasovs, Łukasz Tymiński, Kamil Vacek, Sebastian Ziajka

25 zawodników - Piast Gliwice

Jokerzy - zawodnicy wchodzący z ławki i strzelający przynajmniej jedną bramkę (podano liczbę takich występów):

7 razy - BARTOSZ ŚPIĄCZKA
3 razy - Piotr Grzelczak, Wilde-Donald Guerrier
2 razy - Gerard Badía, Wojciech Kędziora, Dawid Kownacki, Aleksandar Prijović, Michał Przybyła, Mariusz Stępiński
1 raz - Josip Barišić, Michał Bartkowiak, Kamil Biliński, Rafał Boguski, Paweł Brożek, Marcin Budziński, Damian Chmiel, Adam Deja, Boubacar Dialiba, Ondrej Duda, Wladimer Dwaliszwili, Michał Efir, Dariusz Formella, Maciej Gajos, Rołand Gigołajew, Peter Grajciar, Kasper Hämäläinen, Lukáš Haraslín, Tom Hateley, Filip Jagiełło, Erik Jendrišek, Martin Juhar, Jacek Kiełb, Dawid Kort, Artur Lenartowski, Mateusz Mak, Michał Mak, Krzysztof Mączyński, Tomasz Mokwa, Mateusz Możdżeń, Krzysztof Piątek, Rafael Crivellaro, Bartłomiej Smuczyński, Sebastian Steblecki, Samuel Štefánik, Paweł Stolarski, Mateusz Szczepaniak, Bartosz Szeliga, Karol Świderski, Jakub Świerczok, Ivan Tričkovski, Tomáš Vestenický, Stojan Vranješ, Arkadiusz Woźniak, Jakub Wójcicki, Łukasz Zwoliński, Michał Żyro

Górnik Łęczna87699
Kolejno: nazwa klubu, żółte kartki, czerwone kartki, punkty (za każdą żółtą kartkę 1 pkt., za każdą czerwoną kartkę 2 pkt.)

Termalica Bruk-Bet Nieciecza32005828518
Kolejno: nazwa klubu, średnia widownia na meczach drużyny u siebie, łączna widownia na meczach drużyny u siebie, liczba meczów drużyny u siebie (uwzględniono wszystkie spotkania z udziałem widzów; dane orientacyjne z dokładnością do 100 widzów)

Podbeskidzie Bielsko-Biała690012417218
Kolejno: nazwa klubu, średnia widownia na meczach wyjazdowych drużyny, łączna widownia na meczach wyjazdowych drużyny, liczba meczów wyjazdowych drużyny (uwzględniono wszystkie spotkania z udziałem widzów; dane orientacyjne z dokładnością do 100 widzów)