Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2011/2012 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!

W 152 meczach zdobyto 417 goli, co daje średnią 2,743 goli na mecz. Gospodarze zdobyli 236 goli (57%), a goście 181 goli (43%). W I połowach meczów strzelono 186 goli (45%), a w II połowach 231 goli (55%)

Gospodarze wygrali 72 mecze (47%), padło 38 remisów (25%), a goście wygrali 42 mecze (28%).

Częstość wyników:

1-1 - 21 razy, 1-0 - 20 razy, 2-1 - 13 razy, 2-0 - 13 razy, 1-2 - 13 razy, 2-2 - 8 razy, 0-0 - 8 razy, 0-3 - 7 razy, 0-1 - 7 razy, 3-0 - 7 razy, 1-3 - 5 razy, 3-1 - 4 razy, 0-2 - 3 razy, 3-2 - 3 razy, 4-2 - 3 razy, 5-0 - 3 razy, 2-3 - 2 razy, 2-4 - 2 razy, 5-2 - 2 razy, 4-0 - 1 raz, 3-3 - 1 raz, 6-2 - 1 raz, 0-4 - 1 raz, 4-1 - 1 raz, 1-4 - 1 raz, 0-5 - 1 raz, 4-3 - 1 raz,

sobota - 50 razy (33%) - średnio 7700 widzów

W rozgrywkach wystąpiło 380 zawodników w tym 121 obcokrajowców, co stanowi 32%.

W rozgrywkach sędziowało 11 sędziów.

W rozgrywkach pokazano 600 żółtych kartek i 31 czerwonych kartek. Daje to średnią 3,947 żółtej i 0,204 czerwonej kartki na mecz.

W rozgrywkach podyktowano 33 karne, z których wykorzystano 28, co daje skuteczność 85%.

Spotkania obejrzało 1122399 widzów, co daje średnią 7400 widzów na mecz.

Średni wiek zawodnika: 27 lat, 16 dni. Średni wiek strzelca: 27 lat, 46 dni.

8 goli - Grzegorz Kuświk, Orlando Sá, Mateusz Zachara
6 goli - Damian Chmiel, Antonio Čolak, Kasper Hämäläinen, Róbert Pich, Deniss Rakels, Piotr Wiśniewski, Łukasz Zwoliński

Strzelcy karnych:

3 gole - FLÁVIO PAIXÃO, STOJAN VRANJEŠ
2 gole - Maciej Iwański, Adam Mójta, Filip Starzyński, Semir Štilić, Ivica Vrdoljak
1 gol - Rafał Boguski, Darko Jevtić, Róbert Jež, Michał Mak, Sebastian Mila, Tomasz Nowak, Orlando Sá, Marek Sokołowski, Bartosz Ślusarski, Przemysław Trytko, Hubert Wołąkiewicz, Mateusz Żytko

Zmarnowane karne:

1 raz - KASPER HÄMÄLÄINEN, MARCIN KAMIŃSKI, TOMASZ NOWAK, BŁAŻEJ TELICHOWSKI, ŁUKASZ ZWOLIŃSKI

Strzelcy w I połowach meczów:

7 goli - MATEUSZ PIĄTKOWSKI
6 goli - Fedor Černych
4 gole - Flávio Paixão, Kasper Hämäläinen, Grzegorz Kuświk, Bartosz Ślusarski, Piotr Wiśniewski, Łukasz Zwoliński
3 gole - Rafał Boguski, Adam Frączczak, Maciej Gajos, Szymon Pawłowski, Róbert Pich, Deniss Rakels, Marcin Robak, Filip Starzyński, Kamil Wilczek, Michał Żyro
2 gole - Alvarinho, Gerard Badía, Adrian Basta, Grzegorz Bonin, Paweł Brożek, Marcin Budziński, Damian Chmiel, Dossa Júnior, Kamil Drygas, Dariusz Formella, Łukasz Garguła, Rubén Jurado, Olivier Kapo, Maciej Korzym, Jakub Kosecki, Dawid Kownacki, Michał Mak, Maciej Makuszewski, Łukasz Mierzejewski, Sebastian Mila, Patrik Mráz, Orlando Sá, Miroslav Radović, Pavol Staňo, Semir Štilić, Kamil Sylwestrzak, Patryk Tuszyński, Stojan Vranješ, Mateusz Zachara

5 goli - Kasper Hämäläinen, Grzegorz Kuświk, Łukasz Zwoliński
4 gole - Rubén Jurado, Takuya Murayama, Róbert Pich, Deniss Rakels, Mateusz Zachara
3 gole - Rafał Boguski, Grzegorz Bonin, Dossa Júnior, Nika Dzalamidze, Adam Frączczak, Maciej Gajos, Darko Jevtić, Olivier Kapo, Szymon Pawłowski, Marek Sokołowski, Semir Štilić, Kamil Sylwestrzak, Przemysław Trytko, Vojo Ubiparip, Piotr Wiśniewski

Strzelcy na wyjeździe:

8 goli - PAWEŁ BROŻEK
6 goli - Flávio Paixão, Mateusz Piątkowski
4 gole - Damian Chmiel, Antonio Čolak, Ondrej Duda, Marcin Robak, Semir Štilić, Mateusz Zachara
3 gole - Marcin Budziński, Maciej Iwański, Grzegorz Kuświk, Sebastian Mila, Orlando Sá, Miroslav Radović, Jakub Rzeźniczak, Bartosz Ślusarski, Łukasz Teodorczyk, Piotr Wiśniewski, Michał Żyro

Strzelcy jesienią:

12 goli - FLÁVIO PAIXÃO, MATEUSZ PIĄTKOWSKI
9 goli - Fedor Černych, Orlando Sá, Kamil Wilczek
8 goli - Grzegorz Kuświk, Mateusz Zachara
7 goli - Semir Štilić

Strzelcy wiosną:

Strzelcy w przeliczeniu na minuty (przynajmniej 2 gole, decyduje średnia minut gry przypadająca na jedną bramkę):

72 minuty - ŁUKASZ TEODORCZYK
84 minuty - Orlando Sá
107 minut - Bartosz Śpiączka
119 minut - Miroslav Radović
121 minut - Kevin Friesenbichler

Minuty na boisku:

1710 minut - MICHAŁ BUCHALIK, ADAM DANCH, DARIUSZ DUDKA, RADOSŁAW JANUKIEWICZ, KRZYSZTOF KAMIŃSKI, ARKADIUSZ MALARZ, KRZYSZTOF PILARZ, PāVELS ŠTEINBORS

7 kartek - Kamil Drygas, Kyryło Petrow, Bartosz Rymaniak
6 kartek - Martin Baran, Lukáš Bielák, Lukáš Droppa, Arkadiusz Głowacki, Tomasz Kędziora, Marcin Malinowski, Jakub Rzeźniczak, Zaur Sadajew, Piotr Stawarczyk, Łukasz Trałka, Łukasz Zwoliński, Mateusz Żytko

Czerwone kartki:

2 kartki - BARTOSZ ŚLUSARSKI
1 kartka - Frank Adu Kwame, André Micael, Błażej Augustyn, Lukáš Bielák, Ariel Borysiuk, Mavroudís Bougaḯdis, Tomislav Božić, Łukasz Burliga, Adam Deja, Radek Dejmek, Wilde-Donald Guerrier, Róbert Jež, Tomasz Jodłowiec, Luís Carlos, Maciej Makuszewski, Michał Masłowski, Patrik Mráz, Wojciech Pawłowski, Piotr Petasz, Kyryło Petrow, Zaur Sadajew, Jakub Słowik, Marek Sokołowski, Pavol Staňo, Piotr Tomasik, Alan Uryga, Marek Wasiluk, Sebastian Ziajka, Mateusz Żytko

Liczba zawodników w barwach klubów:

30 zawodników - LEGIA WARSZAWA
26 zawodników - Jagiellonia Białystok, Lechia Gdańsk, Podbeskidzie Bielsko-Biała, Zawisza Bydgoszcz
24 zawodników - Górnik Zabrze, Lech Poznań, Piast Gliwice
23 zawodników - Cracovia, Korona Kielce, Pogoń Szczecin, Ruch Chorzów, Śląsk Wrocław
22 zawodników - GKS Bełchatów
21 zawodników - Górnik Łęczna
19 zawodników - Wisła Kraków

Jokerzy - zawodnicy wchodzący z ławki i strzelający przynajmniej jedną bramkę (podano liczbę takich występów):

3 razy - ORLANDO SÁ
2 razy - Róbert Demjan, Ondrej Duda, Michał Efir, Kevin Friesenbichler, Krzysztof Ostrowski, Bartosz Śpiączka
1 raz - Bernardo Vasconcelos, Paweł Brożek, Krzysztof Chrapek, Maciej Dąbrowski, Nika Dzalamidze, Piotr Grzelczak, Wilde-Donald Guerrier, Bartosz Kapustka, Muhamed Keïta, Pawieł Komołow, Michał Kucharczyk, Grzegorz Kuświk, Luís Carlos, Piotr Malinowski, Sylwester Patejuk, Jan Pawłowski, Michał Pazdan, Mateusz Piątkowski, Tomasz Podgórski, Andreja Prokić, Miroslav Radović, Deniss Rakels, Maksymilian Rogalski, Zaur Sadajew, Marek Saganowski, Emmanuel Sarki, Mariusz Stępiński, Sebastian Szałachowski, Bartosz Szeliga, Łukasz Teodorczyk, Przemysław Trytko, Eduards Višņakovs, Ivica Vrdoljak

Zawisza Bydgoszcz43553
Kolejno: nazwa klubu, żółte kartki, czerwone kartki, punkty (za każdą żółtą kartkę 1 pkt., za każdą czerwoną kartkę 2 pkt.)

Zawisza Bydgoszcz24002361710
Kolejno: nazwa klubu, średnia widownia na meczach drużyny u siebie, łączna widownia na meczach drużyny u siebie, liczba meczów drużyny u siebie (uwzględniono wszystkie spotkania z udziałem widzów; dane orientacyjne z dokładnością do 100 widzów)

Jagiellonia Białystok5400483129
Kolejno: nazwa klubu, średnia widownia na meczach wyjazdowych drużyny, łączna widownia na meczach wyjazdowych drużyny, liczba meczów wyjazdowych drużyny (uwzględniono wszystkie spotkania z udziałem widzów; dane orientacyjne z dokładnością do 100 widzów)