Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2011/2012 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!

W 240 meczach zdobyto 598 goli, co daje średnią 2,492 goli na mecz. Gospodarze zdobyli 322 gole (54%), a goście 276 goli (46%). W I połowach meczów strzelono 254 gole (42%), a w II połowach 344 gole (58%)

Gospodarze wygrali 97 meczów (40%), padły 63 remisy (26%), a goście wygrali 80 meczów (33%).

Częstość wyników:

1-1 - 36 razy, 1-0 - 24 razy, 2-1 - 22 razy, 1-2 - 22 razy, 0-1 - 19 razy, 2-0 - 19 razy, 0-0 - 17 razy, 0-2 - 11 razy, 1-3 - 10 razy, 2-2 - 8 razy, 0-3 - 8 razy, 4-0 - 8 razy, 3-0 - 7 razy, 2-3 - 7 razy, 3-2 - 6 razy, 3-1 - 6 razy, 4-1 - 2 razy, 0-4 - 2 razy, 5-0 - 2 razy, 3-3 - 1 raz, 4-2 - 1 raz, 0-5 - 1 raz, 4-4 - 1 raz,

sobota - 83 razy (35%) - średnio 7500 widzów

W rozgrywkach wystąpiło 460 zawodników w tym 141 obcokrajowców, co stanowi 31%.

W rozgrywkach sędziowało 18 sędziów.

W rozgrywkach pokazano 1026 żółtych kartek i 78 czerwonych kartek. Daje to średnią 4,275 żółtej i 0,325 czerwonej kartki na mecz.

W rozgrywkach podyktowano 71 karnych, z których wykorzystano 52, co daje skuteczność 73%.

Spotkania obejrzało 2015930 widzów, co daje średnią 8400 widzów na mecz.

Średni wiek zawodnika: 26 lat, 337 dni. Średni wiek strzelca: 26 lat, 351 dni.

Zawodnicy wchodzący z ławki:

18 razy - DOMINIK FURMAN, MARIUSZ RYBICKI
16 razy - Grzegorz Kuświk, Konrad Nowak
15 razy - Piotr Malinowski, Łukasz Sierpina
14 razy - Daniel Gołębiewski, Jakub Smektała, Euzebiusz Smolarek, Mariusz Stępiński

3 gole - Andradina
2 gole - Mateusz Cetnarski, Wladimer Dwaliszwili, Paweł Golański, Rubén Jurado, Wojciech Kędziora, Danijel Ljuboja, Ricardinho, Aleksandar Todorovski, Ivica Vrdoljak, Hubert Wołąkiewicz
1 gol - Mehdi Ben Dhifallah, Piotr Brożek, Róbert Demjan, Cristián Díaz, Tomasz Frankowski, Łukasz Garguła, Tomasz Kupisz, Łukasz Madej, Mateusz Mak, Maor Melikson, Fabian Pawela, Szymon Pawłowski, Marek Saganowski, Paweł Sobolewski, Marek Sokołowski, Filip Starzyński, Dalibor Stevanović, Arkadiusz Woźniak, Marek Zieńczuk

Zmarnowane karne:

2 razy - MATEUSZ CETNARSKI, WLADIMER DWALISZWILI
1 raz - Andradina, Tomasz Brzyski, Paweł Golański, Ireneusz Jeleń, Danijel Ljuboja, Łukasz Madej, Sebastian Mila, Préjuce Nakoulma, Mindaugas Panka, Tomasz Podgórski, Marcin Robak, Paweł Sobolewski, Łukasz Teodorczyk, Paweł Wszołek, Marek Zieńczuk

Strzelcy w I połowach meczów:

7 goli - MICHAL PAPADOPULOS, MAREK SAGANOWSKI
6 goli - Róbert Demjan, Jakub Kosecki, Szymon Pawłowski
5 goli - Danijel Ljuboja, Gergő Lovrencsics
4 gole - Paweł Buzała, Wladimer Dwaliszwili, Tomasz Frankowski, Maciej Korzym, Fabian Pawela, Dani Quintana, Bartosz Ślusarski, Łukasz Teodorczyk, Abdou Razack Traoré
3 gole - Łukasz Broź, Adam Frączczak, Marcin Kamiński, Wojciech Kędziora, Aleksander Kwiek, Arkadiusz Milik, Tomasz Podgórski, Miroslav Radović, Piotr Wiśniewski, Tomasz Wróbel, Paweł Wszołek

Strzelcy w II połowach meczów:

8 goli - RÓBERT DEMJAN, WLADIMER DWALISZWILI
7 goli - Piotr Ćwielong, Danijel Ljuboja, Bartosz Ślusarski
6 goli - Rubén Jurado
5 goli - Łukasz Broź, Maciej Korzym, Sebastian Mila, Ricardinho, Abdou Razack Traoré
4 gole - Damian Chmiel, Adam Duda, Daniel Gołębiewski, Maciej Jankowski, Arkadiusz Milik, Michal Papadopulos, Dawid Plizga, Tomasz Podgórski, Euzebiusz Smolarek, Waldemar Sobota, Pavol Staňo, Mariusz Stępiński, Aleksandyr Tonew, Paweł Wszołek

6 goli - WLADIMER DWALISZWILI, SZYMON PAWŁOWSKI, MAREK SAGANOWSKI
5 goli - Róbert Demjan, Sebastian Mila, Arkadiusz Milik, Tomasz Podgórski, Bartosz Ślusarski, Paweł Wszołek
4 gole - Damian Chmiel, Piotr Ćwielong, Łukasz Garguła, Daniel Gołębiewski, Danijel Ljuboja, Michal Papadopulos, Ricardinho, Euzebiusz Smolarek
3 gole - Rafał Boguski, Łukasz Broź, Tomasz Frankowski, Maciej Jankowski, Łukasz Janoszka, Rubén Jurado, Jakub Kosecki, Rafał Murawski, Fabian Pawela, Dani Quintana, Marcin Robak, Waldemar Sobota, Pavol Staňo, Pavel Šultes, Aleksandyr Tonew, Piotr Wiśniewski

5 goli - Piotr Ćwielong, Adam Duda, Wladimer Dwaliszwili, Maciej Korzym
4 gole - Łukasz Broź, Michał Chrapek, Tomáš Dočekal, Maciej Jankowski, Łukasz Janoszka, Fabian Pawela, Bartłomiej Pawłowski, Dani Quintana, Marcin Robak, Piotr Wiśniewski
3 gole - Adrian Błąd, Tomasz Frankowski, Łukasz Gikiewicz, Paweł Golański, Kasper Hämäläinen, Marcin Kamiński, Sebastian Mila, Miłosz Przybecki, Grzegorz Rasiak, Pavol Staňo, Filip Starzyński, Bartosz Ślusarski, Marek Zieńczuk

Strzelcy w przeliczeniu na minuty (przynajmniej 2 gole, decyduje średnia minut gry przypadająca na jedną bramkę):

130 minut - ABDOU RAZACK TRAORÉ
132 minuty - Adam Duda
140 minut - Bartosz Ślusarski
144 minuty - Marek Saganowski
150 minut - Kamil Adamek

10 kartek - Maksymilian Rogalski
9 kartek - Iñaki Astiz, Kamil Kuzera, Dariusz Łatka, Marcin Malinowski, Łukasz Trałka
8 kartek - Grzegorz Baran, Radosław Bartoszewicz, Kebba Ceesay, Osman Chávez, Damian Chmiel, Maciej Dąbrowski, Seweryn Gancarczyk, Tomasz Hołota, Vlastimir Jovanović, Szymon Sawala, Cezary Wilk, Piotr Wiśniewski

Czerwone kartki:

2 kartki - ADAM BANASIAK, ŽELJKO ĐOKIĆ, RAÚL GONZÁLEZ, ADAM KOKOSZKA, KAMIL KUZERA, FILIP MODELSKI, FABIAN PAWELA
1 kartka - Andradina, Iñaki Astiz, Adam Banaś, Tomasz Bandrowski, Grzegorz Baran, Martin Baran, Mehdi Ben Dhifallah, Adrian Błąd, Łukasz Burliga, Kebba Ceesay, Osman Chávez, Fernando Cuerda, Juraj Dančík, Maciej Dąbrowski, Miloš Dragojević, Seweryn Gancarczyk, Arkadiusz Głowacki, Paweł Golański, Rafał Grzyb, Luka Gusić, Ľuboš Hanzel, Hernâni, Tomasz Hołota, Matej Ižvolt, Rafał Janicki, Michał Janota, Radosław Janukiewicz, Róbert Jež, Vlastimir Jovanović, Álvaro Jurado, Marián Kelemen, Aleksander Kwiek, Tomasz Lisowski, Maciej Makuszewski, Zbigniew Małkowski, Mateusz Matras, Krzysztof Mączyński, Arkadiusz Milik, Mateusz Możdżeń, Emil Noll, Alexis Norambuena, Paweł Oleksy, Michał Pazdan, Adam Pazio, Thomas Phibel, Dariusz Pietrasiak, Marcin Pietrowski, Jan Polák, Sebastian Przyrowski, Romell Quioto, Patryk Rachwał, Marcin Robak, Maksymilian Rogalski, Maciej Sadlok, Jakub Słowik, Euzebiusz Smolarek, Amir Spahić, Michał Szewczyk, Dariusz Trela, Ugochukwu Ukah, Cezary Wilk, Maciej Wilusz, Piotr Wiśniewski, Tomasz Wróbel

24 zawodników - Lech Poznań

Jokerzy - zawodnicy wchodzący z ławki i strzelający przynajmniej jedną bramkę (podano liczbę takich występów):

4 razy - ADAM DUDA, EUZEBIUSZ SMOLAREK
3 razy - Kamil Adamek, Piotr Ćwielong, Dominik Furman, Daniel Gołębiewski, Fabian Pawela, Mariusz Stępiński
2 razy - Liran Cohen, Wladimer Dwaliszwili, Maciej Jankowski, Mindaugas Panka, Jakub Smektała, Bartosz Ślusarski
1 raz - Andradina, Bartosz Bereszyński, Rafał Boguski, Grzegorz Bonin, Paweł Buzała, Mateusz Cetnarski, Tomasz Chałas, Damian Chmiel, Donald Djoussé, Przemysław Frankowski, Tomasz Frankowski, Cwetan Genkow, Łukasz Gikiewicz, Kasper Hämäläinen, Ivica Iliev, Rubén Jurado, Jacek Kiełb, Jakub Kosecki, Kacper Łazaj, Mateusz Machaj, Arkadiusz Milik, Éric Mouloungui, Radosław Murawski, Andrzej Niedzielan, Krystian Nowak, Przemysław Oziębała, Bartłomiej Pawłowski, Dawid Plizga, Kamil Poźniak, Miłosz Przybecki, Grzegorz Rasiak, Piotr Reiss, Marcin Robak, Mariusz Rybicki, Daniel Sikorski, Pavel Šultes, Łukasz Surma, Aleksandyr Tonew, Vojo Ubiparip, Rudolf Urban, Piotr Wiśniewski, Patryk Wolski, Arkadiusz Woźniak

Jagiellonia Białystok681292
Kolejno: nazwa klubu, żółte kartki, czerwone kartki, punkty (za każdą żółtą kartkę 1 pkt., za każdą czerwoną kartkę 2 pkt.)

GKS Bełchatów20002977815
Kolejno: nazwa klubu, średnia widownia na meczach drużyny u siebie, łączna widownia na meczach drużyny u siebie, liczba meczów drużyny u siebie (uwzględniono wszystkie spotkania z udziałem widzów; dane orientacyjne z dokładnością do 100 widzów)

Korona Kielce710010682115
Kolejno: nazwa klubu, średnia widownia na meczach wyjazdowych drużyny, łączna widownia na meczach wyjazdowych drużyny, liczba meczów wyjazdowych drużyny (uwzględniono wszystkie spotkania z udziałem widzów; dane orientacyjne z dokładnością do 100 widzów)