Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2011/2012 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!

W 120 meczach zdobyto 301 goli, co daje średnią 2,508 goli na mecz. Gospodarze zdobyli 157 goli (52%), a goście 144 gole (48%). W I połowach meczów strzelono 131 goli (44%), a w II połowach 170 goli (56%)

Gospodarze wygrali 48 meczów (40%), padło 28 remisów (23%), a goście wygrali 44 mecze (37%).

Częstość wyników:

1-1 - 15 razy, 2-1 - 13 razy, 1-0 - 12 razy, 2-0 - 12 razy, 0-1 - 11 razy, 1-2 - 10 razy, 1-3 - 9 razy, 0-2 - 7 razy, 2-2 - 6 razy, 0-0 - 6 razy, 4-0 - 5 razy, 2-3 - 3 razy, 0-3 - 3 razy, 4-1 - 2 razy, 3-1 - 2 razy, 3-2 - 1 raz, 3-3 - 1 raz, 0-5 - 1 raz, 3-0 - 1 raz,

sobota - 45 razy (38%) - średnio 6300 widzów

W rozgrywkach wystąpiło 368 zawodników w tym 120 obcokrajowców, co stanowi 33%.

W rozgrywkach sędziowało 17 sędziów.

W rozgrywkach pokazano 519 żółtych kartek i 47 czerwonych kartek. Daje to średnią 4,325 żółtej i 0,392 czerwonej kartki na mecz.

W rozgrywkach podyktowano 31 karnych, z których wykorzystano 21, co daje skuteczność 68%.

Spotkania obejrzało 1005188 widzów, co daje średnią 8400 widzów na mecz.

Średni wiek zawodnika: 27 lat, 1 dzień. Średni wiek strzelca: 26 lat, 334 dni.

Zawodnicy wchodzący z ławki:

12 razy - MARIUSZ STĘPIŃSKI
11 razy - Liran Cohen, Dominik Furman, Piotr Malinowski, Konrad Nowak, Mariusz Rybicki
10 razy - Jorge Salinas
9 razy - Daniel Gołębiewski
8 razy - Grzegorz Kuświk, Przemysław Oziębała, Fabian Pawela, Darvydas Šernas

Zawodnicy schodzący przed końcem meczu (nie wliczono czerwonych kartek):

11 razy - ALÉX BRUNO, SEBASTIAN DUDEK
10 razy - Tomasz Frankowski
9 razy - Bartosz Iwan, Rubén Jurado, Jakub Kosecki, Mateusz Machaj, Łukasz Teodorczyk, Aleksandyr Tonew
8 razy - Wladimer Dwaliszwili, Maciej Jankowski, Robert Kolendowicz, Maciej Małkowski
7 razy - Mehdi Ben Dhifallah, Michał Chrapek, Piotr Ćwielong, Janusz Gol, Dariusz Łatka, Préjuce Nakoulma, Michal Papadopulos, Piotr Wiśniewski

Strzelcy bez karnych:

8 goli - DANIJEL LJUBOJA, BARTOSZ ŚLUSARSKI
7 goli - Wladimer Dwaliszwili, Jakub Kosecki, Arkadiusz Milik
6 goli - Szymon Pawłowski
5 goli - Rubén Jurado, Michal Papadopulos, Arkadiusz Piech, Tomasz Podgórski, Łukasz Teodorczyk, Abdou Razack Traoré, Paweł Wszołek
4 gole - Damian Chmiel, Róbert Demjan, Nika Dzalamidze, Maciej Korzym, Sebastian Mila, Préjuce Nakoulma, Ricardinho, Marek Saganowski

Strzelcy karnych:

4 gole - ABDOU RAZACK TRAORÉ
3 gole - Łukasz Broź
2 gole - Mateusz Cetnarski, Wojciech Kędziora, Danijel Ljuboja
1 gol - Andradina, Mehdi Ben Dhifallah, Cristián Díaz, Łukasz Garguła, Tomasz Kupisz, Maor Melikson, Ricardinho, Paweł Sobolewski

Zmarnowane karne:

2 razy - MATEUSZ CETNARSKI
1 raz - Tomasz Brzyski, Wladimer Dwaliszwili, Ireneusz Jeleń, Danijel Ljuboja, Paweł Sobolewski, Łukasz Teodorczyk, Paweł Wszołek, Marek Zieńczuk

Strzelcy w I połowach meczów:

5 goli - JAKUB KOSECKI, DANIJEL LJUBOJA
4 gole - Róbert Demjan, Szymon Pawłowski, Abdou Razack Traoré
3 gole - Wladimer Dwaliszwili, Wojciech Kędziora, Arkadiusz Milik, Michal Papadopulos, Tomasz Podgórski, Marek Saganowski, Bartosz Ślusarski, Łukasz Teodorczyk, Tomasz Wróbel, Paweł Wszołek
2 gole - Aléx Bruno, Andradina, Mehdi Ben Dhifallah, Rafał Boguski, Tomasz Brzyski, Paweł Buzała, Mateusz Cetnarski, Cristián Díaz, Nika Dzalamidze, Adam Frączczak, Cwetan Genkow, Róbert Jež, Arkadiusz Piech, Miroslav Radović, Kamil Wacławczyk, Piotr Wiśniewski

Strzelcy w II połowach meczów:

5 goli - DANIJEL LJUBOJA, BARTOSZ ŚLUSARSKI, ABDOU RAZACK TRAORÉ
4 gole - Wladimer Dwaliszwili, Rubén Jurado, Arkadiusz Milik, Ricardinho
3 gole - Kamil Adamek, Łukasz Broź, Damian Chmiel, Łukasz Garguła, Tomasz Jodłowiec, Maciej Korzym, Sebastian Mila, Préjuce Nakoulma, Arkadiusz Piech
2 gole - Liran Cohen, Piotr Ćwielong, Nika Dzalamidze, Rok Elsner, Tomasz Frankowski, Dominik Furman, Daniel Gołębiewski, Ivica Iliev, Maciej Jankowski, Wojciech Kędziora, Robert Kolendowicz, Jakub Kosecki, Grzegorz Kuświk, Artur Lenartowski, Alexis Norambuena, Michal Papadopulos, Fabian Pawela, Szymon Pawłowski, Dawid Plizga, Tomasz Podgórski, Mariusz Rybicki, Euzebiusz Smolarek, Waldemar Sobota, Mariusz Stępiński, Łukasz Teodorczyk, Aleksandyr Tonew, Paweł Wszołek, Michał Żyro

Strzelcy u siebie:

7 goli - DANIJEL LJUBOJA, ABDOU RAZACK TRAORÉ
5 goli - Jakub Kosecki
4 gole - Maciej Korzym, Bartosz Ślusarski, Łukasz Teodorczyk
3 gole - Mateusz Cetnarski, Róbert Demjan, Wladimer Dwaliszwili, Nika Dzalamidze, Róbert Jež, Wojciech Kędziora, Préjuce Nakoulma, Michal Papadopulos, Arkadiusz Piech
2 gole - Kamil Adamek, Andradina, Mehdi Ben Dhifallah, Tomasz Brzyski, Paweł Buzała, Kebba Ceesay, Damian Chmiel, Adam Frączczak, Cwetan Genkow, Łukasz Gikiewicz, Ivica Iliev, Tomasz Jodłowiec, Rubén Jurado, Aleksander Kwiek, Artur Lenartowski, Arkadiusz Milik, Fabian Pawela, Mariusz Stępiński, Piotr Wiśniewski

Strzelcy na wyjeździe:

5 goli - ARKADIUSZ MILIK, SZYMON PAWŁOWSKI
4 gole - Wladimer Dwaliszwili, Łukasz Garguła, Tomasz Podgórski, Ricardinho, Marek Saganowski, Bartosz Ślusarski, Paweł Wszołek
3 gole - Łukasz Broź, Rubén Jurado, Danijel Ljuboja, Sebastian Mila
2 gole - Rafał Boguski, Damian Chmiel, Piotr Ćwielong, Rok Elsner, Tomasz Frankowski, Daniel Gołębiewski, Wojciech Kędziora, Jakub Kosecki, Grzegorz Kuświk, Michal Papadopulos, Arkadiusz Piech, Dawid Plizga, Miroslav Radović, Euzebiusz Smolarek, Waldemar Sobota, Abdou Razack Traoré, Tomasz Wróbel

Strzelcy jesienią:

10 goli - DANIJEL LJUBOJA
9 goli - Abdou Razack Traoré
8 goli - Bartosz Ślusarski

Strzelcy wiosną:

Strzelcy w przeliczeniu na minuty (przynajmniej 2 gole, decyduje średnia minut gry przypadająca na jedną bramkę):

101 minut - MATEUSZ CETNARSKI
104 minuty - Donald Djoussé
129 minut - Danijel Ljuboja, Marek Saganowski, Bartosz Ślusarski
130 minut - Abdou Razack Traoré
132 minuty - Fabian Pawela

Minuty na boisku:

1350 minut - ŁUKASZ BROŹ, ADAM DANCH, MICHAŁ GLIWA, TOMASZ JODŁOWIEC, PRZEMYSŁAW KAŹMIERCZAK, DUŠAN KUCIAK, PRINCEWILL OKACHI, ŁUKASZ PIĄTEK, MARIUSZ PRZYBYLSKI, ŁUKASZ SKORUPSKI, ADAM STACHOWIAK, OŁEKSANDR SZEWELUCHIN, DARIUSZ TRELA, PAWEŁ WIDANOW

Żółte kartki:

8 kartek - MACIEJ DĄBROWSKI
7 kartek - Iñaki Astiz, Artur Jędrzejczyk, Marcin Malinowski, Michał Pazdan, Ugochukwu Ukah
6 kartek - Damian Byrtek, Vlastimir Jovanović, Marcin Kaczmarek
5 kartek - Grzegorz Baran, Radosław Bartoszewicz, Kebba Ceesay, Paweł Golański, Igor Lewczuk, Dariusz Łatka, Maksymilian Rogalski, Łukasz Trałka
4 kartki - Miroslav Božok, Tomasz Brzyski, Gordan Bunoza, Łukasz Burliga, Damian Chmiel, Michał Czekaj, Arkadiusz Głowacki, Luis Henríquez, Hernâni, Matej Ižvolt, Kew Jaliens, Álvaro Jurado, Adrian Klepczyński, Tomasz Lisowski, Piotr Malarczyk, Filip Modelski, Mateusz Możdżeń, Mariusz Pawelec, Adam Pazio, Michal Piter-Bučko, Jakub Rzeźniczak, Marek Sokołowski, Paweł Widanow, Cezary Wilk, Hubert Wołąkiewicz, Mariusz Zganiacz

Czerwone kartki:

2 kartki - ADAM BANASIAK, ŽELJKO ĐOKIĆ, ADAM KOKOSZKA
1 kartka - Andradina, Iñaki Astiz, Tomasz Bandrowski, Grzegorz Baran, Mehdi Ben Dhifallah, Łukasz Burliga, Kebba Ceesay, Fernando Cuerda, Juraj Dančík, Maciej Dąbrowski, Paweł Golański, Raúl González, Rafał Grzyb, Luka Gusić, Hernâni, Michał Janota, Róbert Jež, Vlastimir Jovanović, Álvaro Jurado, Aleksander Kwiek, Tomasz Lisowski, Maciej Makuszewski, Zbigniew Małkowski, Mateusz Matras, Krzysztof Mączyński, Arkadiusz Milik, Filip Modelski, Fabian Pawela, Michał Pazdan, Thomas Phibel, Dariusz Pietrasiak, Marcin Pietrowski, Romell Quioto, Maciej Sadlok, Euzebiusz Smolarek, Amir Spahić, Michał Szewczyk, Ugochukwu Ukah, Cezary Wilk, Maciej Wilusz, Tomasz Wróbel

Liczba zawodników w barwach klubów:

25 zawodników - GKS BEŁCHATÓW, LECHIA GDAŃSK, POLONIA WARSZAWA
24 zawodników - Ruch Chorzów, Wisła Kraków
23 zawodników - Jagiellonia Białystok, Korona Kielce, Piast Gliwice, Podbeskidzie Bielsko-Biała, Pogoń Szczecin, Śląsk Wrocław, Zagłębie Lubin
22 zawodników - Lech Poznań
21 zawodników - Legia Warszawa, Widzew Łódź
20 zawodników - Górnik Zabrze

Jokerzy - zawodnicy wchodzący z ławki i strzelający przynajmniej jedną bramkę (podano liczbę takich występów):

3 razy - KAMIL ADAMEK
2 razy - Liran Cohen, Dominik Furman, Daniel Gołębiewski, Maciej Jankowski, Fabian Pawela, Euzebiusz Smolarek, Mariusz Stępiński
1 raz - Bartosz Bereszyński, Paweł Buzała, Mateusz Cetnarski, Damian Chmiel, Donald Djoussé, Tomasz Frankowski, Łukasz Gikiewicz, Ivica Iliev, Jacek Kiełb, Kacper Łazaj, Arkadiusz Milik, Andrzej Niedzielan, Krystian Nowak, Przemysław Oziębała, Dawid Plizga, Mariusz Rybicki, Jakub Smektała, Pavel Šultes, Łukasz Surma, Aleksandyr Tonew, Vojo Ubiparip, Patryk Wolski, Arkadiusz Woźniak

Jagiellonia Białystok38854
Kolejno: nazwa klubu, żółte kartki, czerwone kartki, punkty (za każdą żółtą kartkę 1 pkt., za każdą czerwoną kartkę 2 pkt.)

GKS Bełchatów1800140788
Kolejno: nazwa klubu, średnia widownia na meczach drużyny u siebie, łączna widownia na meczach drużyny u siebie, liczba meczów drużyny u siebie (uwzględniono wszystkie spotkania z udziałem widzów; dane orientacyjne z dokładnością do 100 widzów)