Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2010/2011 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!

W 136 meczach zdobyto 299 goli, co daje średnią 2,199 goli na mecz. Gospodarze zdobyli 172 gole (58%), a goście 127 goli (42%). W I połowach meczów strzelono 127 goli (42%), a w II połowach 172 gole (58%)

Gospodarze wygrali 64 mecze (47%), padły 33 remisy (24%), a goście wygrali 39 meczów (29%).

Częstość wyników:

1-0 - 20 razy, 0-0 - 17 razy, 0-1 - 17 razy, 2-1 - 14 razy, 1-1 - 13 razy, 2-0 - 8 razy, 1-2 - 7 razy, 3-1 - 6 razy, 0-2 - 5 razy, 3-0 - 5 razy, 1-3 - 3 razy, 4-0 - 3 razy, 3-2 - 3 razy, 2-2 - 3 razy, 4-1 - 3 razy, 0-4 - 2 razy, 0-3 - 2 razy, 6-0 - 1 raz, 2-3 - 1 raz, 1-5 - 1 raz, 4-2 - 1 raz, 0-5 - 1 raz,

sobota - 51 razy (38%) - średnio 6800 widzów

W rozgrywkach wystąpiło 374 zawodników w tym 131 obcokrajowców, co stanowi 35%.

W rozgrywkach sędziowało 20 sędziów.

W rozgrywkach pokazano 598 żółtych kartek i 30 czerwonych kartek. Daje to średnią 4,397 żółtej i 0,221 czerwonej kartki na mecz.

W rozgrywkach podyktowano 29 karnych, z których wykorzystano 22, co daje skuteczność 76%.

Spotkania obejrzało 1151533 widzów, co daje średnią 8500 widzów na mecz.

Średni wiek zawodnika: 27 lat, 34 dni. Średni wiek strzelca: 26 lat, 349 dni.

Zawodnicy wchodzący z ławki:

12 razy - PAWEŁ WSZOŁEK
11 razy - Paweł Abbott
10 razy - Princewill Okachi, Daniel Sikorski, Aleksandyr Tonew, Michał Żyro
9 razy - Maciej Bykowski, Edgar Çani, Tomasz Dawidowski, Bartłomiej Dudzic, Tomasz Nowak, Ermin Seratlić, Michał Zieliński
8 razy - Michał Kucharczyk, Grzegorz Kuświk, Artur Lenartowski, Piotr Malinowski, Paweł Olkowski, Mouhamadou Traoré

Zawodnicy schodzący przed końcem meczu (nie wliczono czerwonych kartek):

11 razy - MACIEJ KORZYM, PAVEL ŠULTES
10 razy - Mateusz Możdżeń, Maciej Rybus, Sebastian Szałachowski
9 razy - Miroslav Božok, Wojciech Grzyb, Maciej Jankowski
8 razy - Nika Dzalamidze, Piotr Grzelczak, Łukasz Janoszka, Kamil Kosowski, Łukasz Madej, Przemysław Oziębała, Arkadiusz Piech
7 razy - Grzegorz Bonin, Ivica Iliev, Grzegorz Lech, Paweł Nowak, Gervasio Núñez, Krzysztof Ostrowski, Sylwester Patejuk, Paul Thomik

2 gole - Paweł Abbott, Tomasz Frankowski
1 gol - Adam Banaś, Grzegorz Baran, Dudu Biton, Rafał Boguski, Łukasz Broź, Adam Cieśliński, Préjuce Nakoulma, Alexis Norambuena, Sylwester Patejuk, Darvydas Šernas, Alexandru Suvorov, Dariusz Sztylka, Ivica Vrdoljak, Piotr Wiśniewski, Marek Zieńczuk

Zmarnowane karne:

1 raz - ŁUKASZ BROŹ, EDGAR ÇANI, TOMASZ FRANKOWSKI, WOJCIECH GRZYB, ANDRAŽ KIRM, DAWID NOWAK, ALEKSANDAR VUKOVIĆ

Strzelcy w I połowach meczów:

5 goli - ARTJOMS RUDŅEVS
4 gole - Edgar Çani, Piotr Celeban
3 gole - Bruno, Paweł Buzała, Tomasz Frankowski, Maciej Jankowski, Danijel Ljuboja, Antoni Łukasiewicz, Préjuce Nakoulma, Johan Voskamp, Ivica Vrdoljak, Aleksandar Vuković, Michał Zieliński, Marek Zieńczuk

5 goli - Dudu Biton, Edgar Çani, Danijel Ljuboja
4 gole - Paweł Abbott, Bruno, Paweł Buzała, Préjuce Nakoulma, Sebastian Szałachowski
3 gole - Miroslav Božok, Piotr Celeban, Maciej Jankowski, Przemysław Oziębała, Arkadiusz Piech, Jacek Popek, Miroslav Radović, Johan Voskamp, Arkadiusz Woźniak, Marek Zieńczuk

Strzelcy na wyjeździe:

4 gole - Dudu Biton
3 gole - Edgar Çani, Maciej Jankowski, Danijel Ljuboja, Miroslav Radović, Johan Voskamp, Aleksandar Vuković
2 gole - Paweł Abbott, Piotr Celeban, Cristián Díaz, Tomasz Frankowski, Tomasz Kupisz, Manú, Préjuce Nakoulma, Arkadiusz Piech, Mariusz Sacha, Marek Saganowski, Darvydas Šernas, Waldemar Sobota, Pavel Šultes, Ivica Vrdoljak, Tomasz Zahorski, Michał Zieliński

Strzelcy jesienią:

9 goli - Dudu Biton, Tomasz Frankowski
8 goli - Edgar Çani, Danijel Ljuboja
6 goli - Paweł Abbott, Maciej Jankowski, Préjuce Nakoulma, Miroslav Radović, Johan Voskamp
5 goli - Piotr Celeban, Arkadiusz Piech

Strzelcy wiosną:

Strzelcy w przeliczeniu na minuty (przynajmniej 2 gole, decyduje średnia minut gry przypadająca na jedną bramkę):

80 minut - ARTJOMS RUDŅEVS
93 minuty - Edgar Çani
99 minut - Paweł Abbott
137 minut - Tomasz Frankowski
139 minut - Dudu Biton, Johan Voskamp

Minuty na boisku:

1530 minut - JAROSŁAW BIENIUK, PIOTR CELEBAN, TOMASZ JODŁOWIEC, MACIEJ MIELCARZ, ŁUKASZ SAPELA, MACIEJ SZMATIUK, THIAGO RANGEL, MICHAŁ ŻEWŁAKOW

7 kartek - Ariel Borysiuk, Gábor Straka
6 kartek - Mateusz Bartczak, Arkadiusz Radomski, Pavol Staňo, Abdou Razack Traoré, Cezary Wilk
5 kartek - Adam Banaś, Piotr Grzelczak, Hernâni, Dimitrije Injac, Mladen Kašćelan, Piotr Klepczarek II, Miloš Kosanović, Igor Lewczuk, Marcin Malinowski, Adam Marciniak, Costa Nhamoinesu, Andrzej Niedzielan, Krzysztof Nykiel, Mindaugas Panka, Mariusz Przybylski, Bojan Puzigaća, Patryk Rachwał, Miroslav Radović, Andraž Struna, Sławomir Szeliga, Ugochukwu Ukah, Arkadiusz Woźniak

Czerwone kartki:

2 kartki - TOMASZ LISOWSKI, UGOCHUKWU UKAH
1 kartka - Vytautas Andriuškevičius, Mateusz Bartczak, Vladimir Boljević, Bruno Pinheiro, Tomasz Dawidowski, Júnior Díaz, Paweł Golański, Piotr Grzelczak, Michal Hanek, Hernâni, Dimitrije Injac, Jacek Kiełb, Krzysztof Kiercz, Maciej Korzym, Miloš Kosanović, Kamil Kosowski, Kamil Kuzera, Saïdi Ntibazonkiza, Bojan Puzigaća, Maciej Sadlok, Gábor Straka, Andraž Struna, Łukasz Surma, Alexandru Suvorov, Zlatko Tanevski, Błażej Telichowski

20 zawodników - Lech Poznań

Jokerzy - zawodnicy wchodzący z ławki i strzelający przynajmniej jedną bramkę (podano liczbę takich występów):

3 razy - PAWEŁ ABBOTT, EDGAR ÇANI
2 razy - Dudu Biton, Adam Cieśliński, Cristián Díaz, Johan Voskamp
1 raz - Vladimir Boljević, Paweł Buzała, Róbert Demjan, Ariel Famulski, Cwetan Genkow, Łukasz Gikiewicz, Daniel Gołębiewski, Maciej Jankowski, Michał Jonczyk, Paweł Kaczmarek, Przemysław Kaźmierczak, Siergiej Kriwiec, Piotr Malinowski, Maciej Mysiak, Préjuce Nakoulma, Andrzej Niedzielan, Princewill Okachi, Przemysław Oziębała, Dariusz Pietrasiak, Miroslav Radović, Ermin Seratlić, Mouhamadou Traoré, Aleksejs Višņakovs, Marek Wasiluk, Rafał Wolski, Michał Zieliński, Marcin Żewłakow

Korona Kielce62776
Kolejno: nazwa klubu, żółte kartki, czerwone kartki, punkty (za każdą żółtą kartkę 1 pkt., za każdą czerwoną kartkę 2 pkt.)

GKS Bełchatów2100166218
Kolejno: nazwa klubu, średnia widownia na meczach drużyny u siebie, łączna widownia na meczach drużyny u siebie, liczba meczów drużyny u siebie (uwzględniono wszystkie spotkania z udziałem widzów; dane orientacyjne z dokładnością do 100 widzów)

Korona Kielce6000480868
Kolejno: nazwa klubu, średnia widownia na meczach wyjazdowych drużyny, łączna widownia na meczach wyjazdowych drużyny, liczba meczów wyjazdowych drużyny (uwzględniono wszystkie spotkania z udziałem widzów; dane orientacyjne z dokładnością do 100 widzów)

GKS Bełchatów44007469917
Kolejno: nazwa klubu, średnia widownia na meczach drużyny, łączna widownia na meczach drużyny, liczba meczów drużyny (uwzględniono wszystkie spotkania z udziałem widzów; dane orientacyjne z dokładnością do 100 widzów)